Willen alle automonteurs even nadenken over een baan als wegenwacht? IIIIIIHIHHÜilllll! (paramedisch werkt ANWB FORD RIJNLAND IIIIIHIII Academisch Ziekenhuis Leiden neel erso ersone verpleegkundige Een prima salaris waar tal van extra 's aan kleven. Dèt biedt Fasson aan medewerkers in haar produktiesektor. produktie medewerkers Fasson LubaCC Uitzend H-} Burob-J OVERBLIJFKRACHT(EN) venplhul URN UJ'JCICSR 5LUQTH RU5TËN SQRCM administratief medewerkster PERSO€£lPe'sai,d De Wegenwacht in Badhoevedorp De Wegenwacht van de ANWB helpt de ca. 2 miljoen leden van de ANWB bij pech onderweg. Dat gebeurt ca. 400.000 maal per jaar. Daarvoor is ons larjd in 13 distric ten verdeeld. Eén van die districten ligt rond het Wegenwachtstation Badhoeve dorp. Er werken ca. 85 wegenwachten in dat district en dat is te weinig. Daarom zoeken wij snel verster king in dit district met enige ervaren en ondernemende automonteurs. Bent u (of kent u) zo'n automonteur met interesse voor een baan als wegenwacht? Lees dan verder. En op 12 januari a.s. houden wij 'Open Huis' om er nog meer over te vertellen. Wat doet de Wegenwacht? Als wegenwacht opereert u op de grote weg, in stadsgebieden en in de bebouwde kom. Zeg dus maar overal. In de bekende gele wagen, uw rijdende garage, bent u praktisch uw eigen baas. U verhelpt grote en kleine storin gen aan motorvoertuigen en helpt de mensen weer op weg. Binnenkort gaat de Wegenwacht ook vervoer organi seren van passagiers en voertuigen, wanneer de voertuigen niet snel ter plaatse aan de praat te krijgen zijn. Bij kleine en grote ongelukken biedt u eerste hulp. U stelt mensen op hun gemak. U legt de noodzakelijke contacten met brandweer, politie, ambulance of artsen. U regelt het verkeer, U haalt obstakels van de weg en waarschuwt bij mist of gladheid. Dat en nog veel meer is het werk van de wegenwacht. Het is verant woordelijk en dankbaar werk, niet in de laatste plaats door het directe contact met de mensen die u helpt. U werkt alleen. Daarbij staat u per mobilofoon in voortdurende verbinding met de centrale van het Wegenwacht station in uw district (Badhoevedorp). Uw opleiding tot wegenwacht Logisch, dat de ANWB u niet onvoorbereid de weg op stuurt als wegenwacht. Daar gaat een gedegen en plezierige opleiding onder collega's aan vooraf van 9 weken (o.a. EHBO en techniek). Het eerste half jaar maakt u vol samen met een mentor, die u de kneepjes leert van het wegenwacht vak. Elk jaar loopt u mee in een bijscholingscursus van ca. 3 dagen (nieuwe ontwikkelingen, nieuwe auto's). Zo blijft uw vakkennis up-to-date. Wat vragen wij van een wegenwacht? Sollicitanten moeten tussen 23 en 35 jaar zijn en in bezit van rijbewijs BE. U moet wonen in het gebied waar u komt te werken of er naar willen verhuizen. Aan vakkennis stellen we hoge eisen: vereist is het diploma 'monteur motorvoertuigen' (V.A.M.), of u moet vergelijkbare vakkennis kunnen aantonen. U heeft ongeveer 5 jaar praktijk- ervaring in een garage. U kunt snel en doortastend optreden, maar evengoed taktvol en voorkomend. U beschikt over het nodige improvisatietalent en doorzettings vermogen. Wat biedt de ANWB u als wegenwacht? De baan is afwisselend en zal u nooit vervelen. Bovendien wordt het werk goed betaald. Het aanvangssalaris bedraagt f 2378,70 per maand. Er is doorgroeimogelijkheid naar f3334,42 per maand (inclusief toeslag voor ploegendienst). Er zijn goede secundaire arbeidsvoorwaar den, zoals b.v. studiefaciliteiten. Wisselende werktijden; veel vrije tijd tussendoor Wij kennen een 40-urige werkweek met wisselende werktijden (diensten van 8 uur tussen 6.00 en 15.00 en 15.00 en 24.00 uur). In principe om de andere week wordt er in het week-end gewerkt. Daar staat tegenover, dat u overdag en doordeweeks over veel vrije tijd gaat beschikken: 's ochtends, 's middags en soms de hele dag. Oriëntatiedag op 12 januari a.s. ('Open Huis') Interesse? Kom dan naar het 'Open Huis' op zaterdag 12 januari a.s. van 11.00 tot 17.00 uur in het Wegenwachtstation Badhoevedorp. U kunt er met toekomstige, collega's alle facetten bespreken van het interessante werk van de Wegen wacht. (Ook uw belangstellende echtgenote of verloofde ontvangen wij graag.) En als u verhinderd bent op 12 januari a.s. kunt u ons ook bellen of schrijven. Voor inlichtingen en/of sollicitatie. Bel naar de afd. 'Personeelszaken' van de Wegenwacht in Den Haag: tel. 070-264426, toestel 2171; of schrijf naar Antwoordnummer 10, 2500 XM Den Haag. U vindt het Wegen wachtstation Badhoevedorp bij het kruispunt van A4 en A9 (bij Schiphol). Open Huis voor toekomstige wegenwachten in Wegenwachtstation Badhoevedorp, zaterdag 12 januari, 11.00-17.00 uur. Ford Rijnland Ford Rijnland Wij vragen voor ons filiaal aan de Vijf Meilaan te Leiden een full-time MAGAZIJN-MEDEWERKER voor uitgifte en verkoop van onderdelen aan werkplaats en balie. Voor deze functie zoeken wij een jongeman met een middelbare opleiding en liefst enige ervaring in de autobranche. Heeft u interesse? Uw sollicitatie kunt u richten aan de direktie van v.d. Valk Boumanweg 712352 JB Leiderdorp. Voor inlichtingen kunt u bellen 071-312009, vragen naar de heerH. v.d. Akker. Ford Rijnland ^gemeente \y voorschoten Burgemeester en wethouders roepen sollicitanten op voor de betrekking van HOOFDLEIDSTER van de openbare kleuterschool "Vinkenhof", Van Ho- gendorpweg 9 (wijk Noord-Hofland) te Voorschoten. Datum indiensttreding; aanvang schooljaar 1980/81 Voorschoten (ruim 21.000 inwoners) is een mooi fo rensendorp aan de rand van Leiden met in de onmid dellijke omgeving veel natuurschoon (bos, meren, duinen en strand). Van sollicitanten wordt verwacht dat zij, naast het vol doen aan de wettelijke vereisten, over ruime ervaring bij het kleuteronderwijs beschikken en daadwerkelijk meewerken aan de verdere ontwikkeling van de toe komstige basisschool en de ouderparticipatie. De kleuterschool heeft drie leidsters, incl. de hoofd leidster. Het moderne schoolgebouw omvat drie werklokalen en een speellokaal. De school onderhoudt nauwe banden met de direct nabij gelegen openbare lagere Wethouder Schramaschool (integratie). Bij de ouders van de kleuters bestaat een duidelijke belangstelling voor het onderwijsgebeuren aan de school (ouderparticipatie). Bij de selectieprocedure zullen vertegenwoordigers van de schoolraad en de oudercommissie worden betrokken. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de hoofdleidster, mevrouw M.P.G. Rombouts-Kool, tele foon 071-764546 (school) of door de heer C. Bonne- ma. chef van de afdeling onderwijs, telefoon 01717-2141, toestel 05. Sollicitaties (met staat van dienst) binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan burge meester en wethouders van Voorschoten, Postbus 393, 2250 AJ Voorschoten. Onder vermelding van vacature nr. 7930.C Vrouwenkliniek Verloskunde Op de onlangs geheel gerenoveerde ver- pleegafdeling Verloskunde van de Vrou wenkliniek is plaatsingsmogelijkheid voor een vac.nr. 653.L.53.01.LD De afdeling omvat 40 bedden en 28 wiegen en er wordt in teamverband verpleegd. (3 teams). Verlangde opleiding: - diploma A-verpleegkundige -de specialistische opleiding obstetrie/ gynaecologie is welkom, maar niet nood zakelijk. Klinische lessen zorgen voor een eventuele aanvulling op uw kennis. Salariëring max. f2487 bruto per maand. Promotiemogelijkheid tot de rang van ver- pleegkundige-A is aanwezig (max. f2622 bruto per maand). Nadere informatie wordt u gaarne verstrekt door mw. N A. Holtzappel, coördinerend hoofdverpleegkundige, tel. 071-147222, toestel 2860 of de heer JC. van Riel, perso neelsconsulent. toestel 2720. U komt te werken in het Academisch Zieken huis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt. De sala riëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, ledereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. In onze fabrieken te Leiden en Hazerswoude hebben wij plaats voor die ons willen helpen met de fabrikage van ve schillende soorten zelfklevende materialen. Of op onze Afwerkafdeling willen komen assisteren, waar de geproduceerde rollen op maat worden gesneden of tot vellen worden verwerkt. Afwisselend werk, waarvoor wij u graag eer gedegen opleiding geven. Omdat de aard van het werk nu eenmaal ee volkontinu bezetting vereist, dient u geen bezwaar te hebben tegen het werken in 4- ploegendienst. Wat zetten wij daar tegenover? een salaris van f 1.765,58 netto per maand (23 jaar en oüder), 39 vrije dagen per jaar, een vakantietoeslag van 8%, een tantième van 6 1/2%, een vergoeding in de reiskosten. Heeft u belangstelling? Bel of schrijf onze afdeling Personeelszaken voor een afspraak. Fasson (Nederland) b.v.. Rijndijk 86, 2394 AJ Hazerswoude - Rijndijk, telefoon (01714) 9008. An Avery International Company Turfmarkt 11 2312 CE LEIDEN Voorstraat 70 tel. 071-149745 2225 ES KATWIJK (Administratief en (Para)medisch) tel. 01718-74044 Luba heeft ook vestigingen jn; Alphen a/d Rijn, Gouda, Zoetermeer, Leidschendam, Lisse, Woerden, Vakaturelijn voor banen tel. 071-130636 De montessorieschool Elckerlyc in Leiderdorp vraagt Zij zal het overblijven van lagere schoolkinderen begeleiden, in samenwerking met enkele moeders. Naar deze funktie kunnen ook twee vrouwen solliciteren. Inlichtingen bij Anke Wirtz, Hoge Rijndijk 198, Leiden, tel. 411608 brieven naar Theo de Bruin, Heemraadlaan 4, 2352 RH Leiderdorp bejaardencentrum Voor ons verpleeghuis 'van Wijckerslooth' en het daarmee verbonden be jaardenhuis 'Rustenborch' te Oegstgeest zoeken wij een die zich zal belasten met: kontrole van inkomende nota's en de boekhoudkundige verwerking hiervan; vervaardigen van betalingsopdrachten; samenstellen van bewoners-, patiënten- en personeelsdossiers. i Boekhouden of studerend hit Belangstellenden dienen: in het bezit te zijn van praktijkdipl - een leeftijd van ongeveer 20 jaar te hebben. Nadere inlichtingen worden desgewenst verstrekt door het Hoofd Adminstratie, de heer C.J.M. de Bakker, tel. 071-156956, toestel 215, Sollicitaties, vergezeld van een recente pasfoto, zenden aan Postbus 34, 2340 AA Oegstgeest.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 28