onroerenaqoea f nana nn I- u 1 DE MOEITE VAN HET BEZICHTIGEN WAARD KOOIJMAN Ut Hollantsche Huys m - 1 - - - VAN DER PLAS B.V. WOONGELEGENHEID Voorschoten TE KOOP PROPER TE KOOP 'ONROERENDGOED onroerendgoed «onroerendgoed m «a IA ba a# a ah 1 onroerendgoed ONROERENDGOED onroerendgoed Duinoord 50. Op goede stand gelegen hoekwoning met schuur. Ind.: entree, toilet met douche, L-vormige woon kamer 32m2, uitbouw keuken. Verd.: overloop met toilet, 3 slaapk keukentje, balkon aan achterzijde en zolder over gehele huis. Vraagprijs 237.000,- k.k. Burggravenlaan 6. Moderne hoekwon op 311 m2 eigen grond met gr. garage, doorzonkam., 8,5 m lang. Ruime keuken met prov. kast. Verd.: 4 slaapk., wrv. 1 met bal kon. douche met 2e toilet en bidet, vaste trap naar berg zolder. Naast het huis een garage geschikt voor 2 auto's, c.v.-gas, tuin, vrije vestiging Vraagprijs f 280.000,- k.k. Reigerstraat 25. Ruime eengezinswoning met royaat sousterrain, c.v.-gas. Ind.: entree, hal, trapopgang. Woonk. 8.50x3.60 met gezellige open haard. Luxe eiken keuken. Fijne tuin op het zuiden. Verd.: overloop, 4 slaapk. en douche. Sousterrain: woonkamer, keuken, slaapk., douche, berging. Prijs: n.o.t.k. Boulevard 120. Prachtig gelegen herenhuis met garage, uitzicht op zee, beg. grond: entree, 2 kamers met groot terras, keuken. Verd.: overloop met toilet, woonk. 32 m2, met balkon voor en achter, keuken met balkon, 2e verd.: 3 slaapk., 3e toilet, badk. met ligbad, douche en wastafel, aanvaarding en prijs i.o. NOORDWIJK Achterzeeweg 23. Rustig gelegen halfvrijstaand he renhuis met diepe zonnige achtertuin (20 m) op Z extra grote woonkamer door hardhouten erker, keuken, totaal 5 slaapk., badk., schuur4x2.5 m., c.v.-gas. Uitstekend on- derh. Vraagprijs f 298.000,- k.k. RIJNSBURG Petronella van Saxenstraat. Goed onderhouden mai- sonettewoning op 1 e etage Ind.: entree, woonk., keuken. Verd.: overloop met douche, 3 slaapk., grote bergzolder over geh. huis, c.v. Aanvaarding i.o. Vraagprijs f 145.000,- k.k. Aan de Anjelierenstraat, boven de winkels in het cen trum "de Hoftuin" te Rijnsburg met uitzicht op de Vliet, komen binnenkort enkele luxe maisonnette-woningen gereed. Het gaat om 3 woningen, waarvan de indeling verschillend is: de middelste heeft een woonkamer met open haard en open keuken van plm. 40 m2, de hoekwo ning een kamer van 60 m2. Op de verdieping: 3 ruime slaapk. met dakraam en een volledig inger. badk. Uiter aard is één en ander zeer luxe en solide uitgevoerd. Prijzen v.a. 235.000,- v.o.n. Frederlksoordlaan 17. Gezellige aan doorgaande weg gelegen halfvrijstaande bungalow met garage. Ind.: en tree. ruime hal, riante woonkamer met open haard, luxe keuken met voll. inbouwapp., plavuizen. Bijkeuken waarin c.v. ruimte, gasboiler en waterontharder, garage, 2 ruime slaapk., badk met ligbad, basement 2 ruime kamers waarvan 1 met wastafel, flinke tuin met zonne terras en zitkuil. Incl. stoff. Vraagprijs 525.000,- k.k. Zoekt u een nieuwbouwwoning? Wij hebben appartementen te koop vanaf f 125.000,- v.o.n. en eengezinswoningen vanaf f 265.000,- v.o.n. MAKELAARDIJ IN ONROERENDE GOEDEREN •Princostraat 31 - Katwijk aan Zoe Tol. 01718-73641 Wij wensen U en de Uwen prettige M feestdagen en een voorspoedig lil LEIDEN VAN OLDENBARNEVELTSTRAAT 26. Luxe herenhuis, woonkamer met teakparket, 3 slaapkamers, luxe badkamer, 2e toilet, grote zol der met aparte kamer, C.V., div. wastafels, wa terontharder, begane grond dubbele beglazing, geïsoleerde muren en dak. Vraagprijs 275.000,- k.k. HOGE RIJNDIJK 264 071-895400 LEIDEN 01714-2121 SLOTBOOM PLAATWERK PLAATWERKERIJ D. W. SLOTBOOM B.V. Ambachtsweg 6 2222 AK Katwijk Wegens uitbreiding van ons personeelsbestand zoeken wij in Katwijk of omgeving zoals - kamers - gedeelte van woning - of dergelijke Aanbiedingen gaarne aan J. C. Varkevisser van afd. Personeelszaken. Tel. 01718-29320. Na kantoortijden 071-131768. Deskundige en vertrouwde bemiddeling bij aankoop, verkoop, huur, verhuur, hypotheken, verzekeringen en het verrichten van taxaties. Kantoor Veurseweg 143, tel. 01717-7940 BEDRIJFS/WOONPAND Leidseweg 297 Dubbelwandige bedrijfsruim te (50 m2) inrijhoogte 3.15 m. Gas, water en electra. Woonhuis voorzien van c.v. gas, woonkamer, luxe aan- bouwkeuken, 3 slaapkamers, douche kamer, grote zolder (mogelijkheid voor 4e slaap kamer). vraagprijs f. 270.000,- K.K. LIONBM LIOMCC MAKELAARDIJ IN ONROERENDE GOEDEREN Douzastraat lb - Leiden - Tel. 071 - 142262/142580 Leiden Vestestraat 140 f. 125.000,-K.K. Gelegen in de geheel te rehabiliteren stadswijk Pancras-Oost. Ken nu nog als pakhuis in gebruik zijnd wevershuisje dab in februari 1980 geheel in de oude staat zal worden teruggebracht (onder voorbe houd van tijdig verkregen vergunningen) Indeling: Hal, woonkamer met open keuken, plaatsje. Ie etage: twee slaap kamers en badkamer. Tekeningen en om schrijvingen op ons kantoor ter inzage. (Graag na telefonische afspraak). In spraak over de afwerking nu nog moge lijk. Oplevering medio maart 1980. Hoge financiering mogelijk met ca. 10 °/o eigen geld. Pieter de La Courtstraat 5 f. 129.000,-K.K. Leuke ééngezinswoning nabij de lieren- straat. Het pand verkeert in goede staat van onderhoud en heeft een kleine tuin met berging op het zuiden. Indeling: Woonkamer (34 m2), keuken, toilet en douche, drie slaapkamers en ruime over loop. Oplevering januari 1980. Moriaanstecg 6 f. 145.000,-K.K. Gelegen in net oude centrum, naast de Hooglandschc Kerk. Indeling: Hal met toilet, woonkamer, keuken, lc ver dieping: 2 slaapkamers en badkamer. 2c verdieping: zolder tevens in te rich ten als slaapkamer. Klein dakterras. Het pand wordt in juni 1980 geheel gerenoveerd opgeleverd. Lokhorststraat 25 f. 375.000,--K.K. Ken op een prachtig punt in de oude Leidse binnenstad gelegen monument dat geheel onder toezicht van de Rijks dienst voor Monumentenzorg wordt verbouwd. Indeling: hal nut toilet, smalle gang naar plaatsje en berging, studickamer, keuken met eetkamer. Ie etagr: wodnkamcr. 2e etage: twee slaapkamers en luxe badkamer. 3c etage: zolder, tevens in te richten als kamer. Aan de restauratic wordt op dit moment de laatste hand gelegd. Oplevering februari 1980. Leiderdorp Eikenlaan 1 f. 395.000.-K.K. Parterre: winkelruimte, eetkeuken. toi let en grote berging. Ie verdieping: woonkamer met open haard en douchc- gelcgcnhcid. 2e verdieping: 2 slaap kamers. Uitstekende staat van onder houd. In de winkel is een goed lo pende "kadoshop" gevestigd: overname van voorraad is in de koopsom inbe grepen. Oplevering eind januari 1980. Oegstgeest, Govert Flincklaan 34. Middenwoning aan brede laan en plantsoen, met voor- en achtertuin, c.v -gas, ruime woonkamer met open haard en par ketvloer, dubbele ramen in alle kamers. 1e etage: 3 slaapkamers met vaste kasten, badkamer met ligbad, zolder met 4e kamer en bergruimte. 275.000,- k.k. Oegstgeest, Oudenhoflaan 33. Hoekwoning met 3 zij den tuin, garage, schuur, c.v. (moederhaard). Beg. grond: woonkamer met aangebouwde serre, moderne uitge bouwde keuken, gang, toilet en kelderkast. 1e etage: 3 kamers, douchecel, balkon, 2e etage, royale kamer, zol derberging. In goede staat van onderhoud 298.000,- k.k. Oegstgeest, Terweeweg 118. Royale middenwoning met voor- en achtertuin grenzend aan kwekenj. Schuur, achteruitgang, c v.-gas Beg. grond: woonkamer met open haard, keuken, gang, toilet en kelderkast 1 e etage: 3 ruime kamers, luxe badkamer, overloop, toilet en bal kon 2e etage: 1 kamers, grote zolderruimte geschikt voor het maken van extra kamers. In goede staat van onder houd. Leuk uitzicht. 335.000,- k.k. Oegstgeest, Lange Voort 251Hoekwoning met gara ge. voor-, zij- en achtertuin, achteruitgang, c.v. gas met warmwatervoorziening. Begane grond: woonkamer, hal. open keuken, gang, toilet. 1 e etage 3 kamers, badkamer, 2 balkons, 2e etage: 2 kamers, douche, zolderberging 350.000,- k.k. Oegstgeest, Emmalaan 29. Rustig gelegen hoekheren- huis met garage, c.v gas. zonnige achtertuin, achteruit gang. Beg grond: woonkamer met open haard, moderne uitgebouwde woonkeuken, hal met toilet en kelderkast, 1e etage 2 grote slaapkamers, badkamer met ligbad, toilet. 1 kleine slaapkamer, 2e etage: 2 kamers, douche en zolderruimte. In zeer goede staat van onderhoud. Aanvaarding: in overleg. 369.000,- k.k. Oegstgeest, Warmonderweg 22. Hoekherenhuis met voor- en twee zijtuinen. 2 schuren, c.v. gas Beg grond: 2 kamers en suite met parket, keuken, vestibule, hal, toilet, grote kelderkast. 1e etage: 3 kamers, badkamer, toilet, balkon 2e etage 2 kamers, grote zolderruimte. Het pand kijkt uit op de Leidse Hout en heeft zeer grote kameraf metingen. 369.000,- k.k. Leiden, Rijnsburgerweg 177. Zeer groot herenhuis met voor- en achtertuin, c.v. gas. Het pand verkeert in uitst st. van onderhoud, is geheel gemod Woonkamer 13 m lang met open haard, parketvloer, lambnzering, half open compl inger mod keuken, hal, toilet, kelderkast, 1e et 2 kamers, elk met een balkon, 2 compl. ingerichte badka mers. toilet. 2e et.: woonkamer met half open compl. inger. mod keuken, open haard, zijkamer, balkon, 3e et.: grote hobbyzolder. 525.000,- k.k. Leiden, Cobetstraat 75. Hoekherenhuis in de Prof.wijk met 3 zijden tuin, achteruitgang, schuur, c v Beg grond royale woonkamer, keuken, vestibule, gang. toilet en kel derkast 1e etage: 3 kamers, luxe badkamer, wasruimte, overloop en balkon 2e etage 1 kamer, zolderberging In goede staat van onderhoud. 375.000.- k.k. Noordwijk-Binnen. Winkelpand met vrije bovenwoning in het centrum Begane grond gestoft bedrijfsgedeefte. i 240 m2 waarin o a kantoorruimte. vri|e inrit, hete lucht- verwarmmg Apart te bereiken bovenwoning 1 e etage 5 kamers, keuken, doucheruimte, berging, toilet, groot dakterras ca. 70 m2 op het z gelegen 2e etage grote woonkamer, ca 60 m2 Het pand verkeert in prima staat en is voor vele doeleinden geschikt. Prijs n.o.t.k. makelaardij o.g. OEGSTGEEST PASSAGE 12 TEL. 071-156952* LkI Makelaars Computer Centrum IN NOORDWIJK AAN ZEE Grootste appartement in het riante Huis ter Duincomplex '5*>i In het luxe gebouw Marevista bieden wij te koop aan een zeer fraai op de 1e woonlaag gelegen appartement, ge heel gestoffeerd met ruime balkons aan de zee- en land zijde Dit 227,20 m2 netto grote appartement bevat ruime hal met garderobe, toilet, douchecel, grote woonkamer met eetkamer en open keuken waann zijn geplaatst een- hoekkast. diepvries, afwasmachine, afzuiginstallatie, alsmede een oven en eiectnsch kook toestel, gang met diepe kast. 4 ruime slaapkamers aan de landzijde, bad kamer met ligbad, dubbele wastafel, tolet. bidet en trier- mostatische kranen Deze zeer ruime flat heeft een uit stekende stoffering, w o een gedeelte parket Vraagprijs voor deze gunstig gelegen woning met zon aan twee zijden 825.000,- k.k. Boschfiat 64. Direct aan zee en strand, bieden wij aan een op de 2e verdieping gelegen, uitstekend onderhou den appartement. Indeling: entree, woonkamer met bal kon. slaapkamer, badkamer met douche en wastafel, slaapkamer, keuken, berging, over de volle breedte bal kons. De vraagpnjs van dit leeg op te leveren apparte ment bedraagt: 205.000,- k.k. Aan de Prins Hendrikweg, op een zeer hoog duin gele gen. bieden wij te koop aan een semi-bungalow met veel bossage. Dit zeer goed gelegen huis met een riant uit zicht, bestaat uit: parterre, hal. L-vormige woonkamer, keuken, gang. 4 slaapkamers, badkamer en toilet; onder huis. woonkamer, keuken, badkamer met toilet, c.v. afde ling. 2 slaapkamers Rondom het pand is duinterrem, groot ongeveer 1200 m2. alsmede terrassen op het Z O. Onder aan de voet van het duin. kan een garage worden gebouwd. Prijs: 750.000,- k.k. Seehorst 5. In het appartementengebouw Seehorsl. ge legen aan de rustige Koningin Astndboulevard. bieden wij te koop aan. een hoekappartement gelegen op de 2e woonlaag met nant uitzicht over zee en strand De inde ling van dit 4 kamerappartement is entree. 3 slaapka mers. badkamer met ligbad en wastafel, douchecel met wastafel en toilet, grote woonkamer met open keuken (inbegrepen keuken-inbouwapparatuur en eetbar), bal kon op de zeezijde De vraagprijs voor dit geheel centraal verwarmde appartement, voorzien van inpandige gara ge, en berging is 395.000,- k.k. In het gebouw "Adelaert" bieden wij te koop aan een 2-kamerappartement met hant uitzicht over zee en strand. Bij aankoop van deze flatwoning met lift en centr. verw. heeft u tevens de mede-eigendom van het over dekte verwarmde zwembad, alsmede een overdekte par keerplaats voor uw eventuele auto Dit appartement wat te koop is voor 265.000,- k.k. is eventueel ook te huur voor langere termijn tegen een huursom van 1.500,- per maand. :Ü?;i Sm - In het flatgebouw "Seehorst" aan de Kon Astndboule vard bieden wij te koop aan een geheel gestoffeerde flatwoning met lift en berging in het sousterrain. Deze zeer goede gesitueerde woning bevat: een gang, woon kamer met open keuken, badkamer met ligbad en dou che. alsmede twee slaapkamers Vraagprijs 350.000,- k.k. WARMOND Aan de Kloosterwei bieden wij te koop aan een hoek- schakelwontng. gelegen in een rustige woonwijk op zuid westen Deze centraal verwarmde woning, staande op 152 m2 grond is als volgt ingedeeld: hal toilet berging, doorzonkamer met open haard, moderne keuken, 1e verd 3 slaapkamers met wastafels toilet en luxe bad kamer met ligbad 2e verd twee slaapkamers met was tafel Het huis wordt opgeleverd met stoffenng. thermo pane beglazing, alsmede gedeeltelijk voorzien van pla vuizen Vraagprijs 395.000,- k.k. KATWIJK AAN DEN RIJN \SÏÏ lil In de Kerkstraat bieden wij te koop aan het Café-Skjtenj De Kroon" met volled^je bednjfsmventana. stoffenng en meubilering, w o div gaskachels, bedden etc i|Skasten. jukebox, biljart, kassa enz Dit grote in goede staat van onderhoud verkerende object, gelegen in de kom van het dorp. bestaat uit entree, gang café met bar ind de bier en koelinstallatie dames- en herentoilet winkel met op standen waann slijten) is gevestigd met toonbank woon keuken, woonkamer, pnve keuken met wasmachine, gastoestel en ijskast portaal toilet 1o verd grote over loop toilet en 4 slaapkamers met wastafels, alsmede een verplaatsbare douche, zolder annox 2 slaapkamers en een grote zolder 2e verd vlienng Achter het pand staat een garage en een schuurtje Dit zeer goede gelegen, voor diverse doeleinden geschikte object, is te koop voor 475.000,- k.k. exclusie! de voorraad drank Indien u interesse mocht hebben dit aangeboden object ie be zichtigen. maakt u dan geheel vrijblijvend een afspraak Makelaarskantoor DEN HAAN De Grent 2. 2202 ST NOORDWIJK T« 01719- 1920S bit g. 01719-12103. Alleen opdrachtgever la provisie verschuldigd!

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 19