vier administratieve medewerkers m/v Felix-Bonzo gestichtswachter vertegenwoordiger erso J \b DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: loidoii soneel persone EL HOOFD BEDRIJFS ADMINISTRATIE VERKOOPSTER pSsTLI lOlJl WJLA/p«"oneelpssCNEEL person^ personeel *reo«i X SAMSOM UITGEVERIJ BV te Alphen aan den Rijn zoekt een viertal medewerk(st)ers voor haar adressenredactie en abonnementenafdeling. Voor de eerstgenoemde afdeling is het de bedoeling een full-time kracht aan te trekken, terwijl we voor de abonnementen afdeling twee part-timers die 's middags gaan werken wensen en tevens één full-time kracht. De werkzaamheden bestaan uit het opvoeren van nieuwe adressen in het adressen-/ abonnementenbestand en het verwerken van mutaties met alle overige administratieve handelingen die daarbij komen. Wij denken aan kandidaten met een MAVO-opleiding of LBO met kantoor opleiding met een maximale leeftijd van ca. 35 jaar. Kantoorervaring en typevaardigheid zijn dé voordelen om voor deze functies in aanmerking te komen. Heeft u er echt zin in om bij ons te komen werken, schrijf dan snel een sollicitatiebrief aan de heer Mr. C.W. Fransen, hoofd Personeelszaken, Samsom Uitgeverij bv, Stadhoudersplein 1, 2404 BE Alphen aan den Rijn of bel (01720) 6 22 28 voor wat nadere informatie. KS Samsom Uitgeverij V de activiteiten van Samsom-Sijthoff. Wolters-NoordhoM e aanverwante bedrijven In het buitenland is de nv ICU actief in België, Groot-Brittannié en de Verenigde Staten De produkten en diensten van de bedrijven zijn o a leer pakketten, opleidingen, informatieve boeken, tijdschriften, planningmiddelen, formulieren, automatiseringsd en grafische activiteiten In totaal telt de nv ICU ruim 2500 medewerkers. ongeveer 700 werkzaam zijn in het buitenland. ZCC7 Informatie en Communicatie Unie STICHTING DEFENSIE OLIE CENTRALE Hoogwakersbosstraat 12, NOORD WIJK De Defensie Olie Centrale beheert en exploiteert een pijpleidingsysteem voor het transport van aardolieprodukten. Voor onze administratie vragen wij een Functie-inhoud: - het op efficiënte wijze leiding geven aan de afdeling Bedrijfsadmini stratie - ontwikkelen en opstellen van administratieve voorschriften en proce dures - uitvoeren van mterne controles - samenstellen van de jaarstukken en rapportages t.b.v. het Manage ment - waarneming varr de functie van Finance Manager. Functie-eisen: - HAVO met SPD of daarmee gelijk te stellen vakopleiding - ruime administratieve ervaring - goede contactuele eigenschappen en leidinggevende capaciteiten - goede mondelingen uitdrukkingsvaardigheid in de Nederlandse en de Engelse taal. Standplaats: Noordwijk Leeftijd: 35-45 jaar Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring tot een maximum van bruto 4441,- per maand. Schriftelijke sollicitaties te richten aan: STICHTING DEFENSIE OLIE CENTRALE Hoogwakersbosstraat 12 2202 SP NOORDWIJK. wil helpen, op woensdag, donderdag en vrijdagmorgen en één zaterdag per 14 dagen Zij moet in voorkomende gevallen ook op andere tijden in kunnen vallen. Kennis van zaken op gebied van breien en handwerken is vereist. Handwerkboetiek „DE BIJ" Gevraagd HULP of A.K. MONTEUR Electro-technisch installatiebureau GEBR. BOTERMANS Middenjoght la, Valkenburg. Tel. 01718-74897. Privé 71182 of 73160. Felix-Bonzo is marktleider in de dierenvoedingsbranche met grote merken als: Felix-Bonzo, Purina en Sluis. Wij zoeken op korte termijn ter versterking van ons verkoopteam een As^i^tpnt Rayon: WEST-NEDERLAND Standplaats: Leiden-Haarlem of omgeving. De man die wij zoeken is ca. 22 jaar en dient de wil te hebben om door hard aan te pakken hel verkoopvak grondig te leren. Felix-Bonzo biedt kansen aan een aankomend verkoper. Na een gedegen inwerkperiode bezoekt hij gedeeltelijk zelfstandig in het bovengenoemde rayon de verkooppunten. Tevens is hij verantwoordelijk voor een belangrijk stuk merchandising in de grote supermarkten. Dit is de kans om, met gebruikmaking van onze know-how, training en begeleiding, het verkoopvak grondig en goed te leren. Voor de juiste medewerker is er ruimschoots de gelegenheid door eigen inzet en prestatie, door te groeien naar hogere funkties in onze verkooporganisatie. Felix-Bonzo biedt verder een goed aanvangsalaris en overige voorzieningen. Heeft u belangstelling? Schrijf een bondige brief aan onze verkoopleider de heer R. Wetterauw. Wij zullen uw brief vertrouwelijk behandelen en snel reageren. Felix-Bonzo, Postbus 31, 4870 CA ETTTEN-LEUR. Het Ministerie van Justitie vraagt t.b.v. het Korps Gestichtswacht medewerkers van 20 t/m 24 jaar, die opgeleid willen worden voor een functie bij het Gevangeniswezen. Zij beginnen hun loopbaan als (mnl./vrl.) Tijdens de opleiding te Veenhuizen die geheel in diensttijd wordt gegeven, wordt veel aandacht besteed aan sport en geniet je het volle salaris. Na de opleiding doe je de eerste jaren dienst bij één der detachementen in Nederland. Gedurende deze jaren worden beveiligingstaken verricht in en om Huizen van Bewaring, Gevangenissen en Inrichtingen voor ter beschikking van de Regering- gestelden. Daarna kun je in de functie van bewaarder worden benoemd. Bij de selectie voor gestichtswachter wordt hiermee al rekening gehouden. Een MAVO- of lagere beroepsopleiding biedt hiervoor een goede basis. Het aanvangssalaris is f1895,- bruto per maand. Daar komt nog bij een eventuele onregelmatig heidstoelage en 8% vakantie-uitkering. Na een voltooide opleiding is er een uitloop mogelijkheid aanwezig tot max. f2487,- bruto per maand. Daarna zijn de mogelijkheden nog niet uitgeput. Wil je alles weten over dit beroep, kom dan op de informatiedag zaterdag 19 januari te Den Haag. Reiskosten 2e klas NS en/of buskosten naar en van de plaats van voorlichting worden vergoed. Om in het bezit te komen van een uitnodiging voor bovengenoemde informatiedag, behoef je slechts onderstaande bon in te vullen en op te sturen naar het Centraal Wervings- en Opleidingsinstituut, Laan van Meerdervoort 84, 2517 AP Den Haag. Naam: Straat: geb.datum: brilsterkte: vac. nr. 9-2686/1158 (s.v.p. postcode invullen). wil graag een uitnodiging ontvangen voor de voorlichting op 19-1-'80 te Den Haag. secretaresse vacaturenummer 9-50911158 Taak: het verstrekken van inlichtingen aan het wetenschappelijk personeel en de studenten; bijhouden van studenten- en vakgroeps administratie; uittypen van verslagen, syllabi; notuleren van vergaderingen; aannemen en selecteren van telefoon gesprekken; het verwerken van ingaande en uitgaande post. Vereist: enige kennis van het Frans; het vermogen om zelfstandig werkzaam te zijn binnen de vakgroep; middelbare schoolopleiding; bij voorkeur een secretaresse-opleiding. Salaris maximaal 2.487.bruto per maand. Inlichtingen bij W. H. v. d. Gun, telefoon 071-148333, toestel 6639. Botanisch Laboratorium van de subfaculteit huishoudelijke hulpkracht (mui.) vacaturenummer 9-52711158 Taak: het verrichten van alle voorkomende werkzaam heden die behoren tot de taak van de huishou delijke dienst, waaronder vallen: schoonmaakwerkzaamheden; vuilafvoer; interne verhuizingen e.d. Vereist is een goede lichamelijke conditie. Salaris maximaal 1.800,bruto per maand. Nadere inlichtingen worden desgewenst verstrekt via telefoon 071-148333, toestel 7631. i de faculteit der Genees- secretaresse vacaturenummer 9-52811158 Taak: het voeren van het secretariaat van de afdeling beheer, waaronder de personele administratie; verzorgen correspondentie en archief; bijhouden agenda beheerder; ontvangen bezoekers; notuleren vergaderingen. Vereist: HAVO of gelijkwaardige opleiding; secretaresse-opleiding; goede contactuele vaardigheid en organisatie vermogen. Ervaring in een soortgelijke functie strekt tot aanbeveling. Salaris maximaal 2.756,bruto per maand. Inlichtingen bij A. van Rijn, telefoon 071-148333, toestel 2500/2525. Faculteitsbureau van de faculteit der Letteren typiste vacaturenummer 9-530/1158 Taak: typen en verzendklaar maken van brieven, rapporten en manuscripten e.d. ook in de moderne talen; werkzaamheden van algemeen assisterende aard, zoals postdistributie en telefoon- beantwoording. Vereist: MAVO-diploma; typediploma. Salaris maximaal 2.148,bruto per maand. Inlichtinaen bij R. Kruit, telefoon 071-148333, toestel 7038. Vakgroep Sociale en Organisatie Psychologie van de subfaculteit der Psychologie secretaresse (0,5 weektaak) vacaturenummer 9-52611158 ten behoeve van het project „Interaktief Onderwijsmodel" (INTOM), dat deel uitmaakt van de activiteiten in het kader van de bijzondere leerstoel Toekomststudie. Taak: het zelfstandig agenderen, notuleren, uit werken en typen van besprekingen; algemene secretariaatswerkzaamheden, met bijzondere aandacht voor archivering volgens een bestaand systeem, coördineren en collationeren van uit te besteden typewerk. Gevraagd wordt een middelbare schoolopleiding of gelijkwaardig niveau, aangevuld met een secretaresse-opleiding en/of ruime secretariële ervaring. Bovendien is het zelfstandig kunnen organiseren en uitvoeren van eigen werkzaam heden een vereiste. Een redelijke schriftelijke beheersing van de Engelse taal strekt tot aan beveling. Aanstelling vindt plaats ten laste van een subsidie voor een periode van zes maanden, waarna verlenging niet uifgesloten is. Salaris maximaal 1.243,50 bruto per maand. Inlichtingen (uitsluitend op woensdag) bij prof. dr. J. H. G. Klabbers, telefoon 071-148333, toestel 3343. Audio-vlsuele dienst van de medische faculteit fotograaf-reprograaf vacaturenummer 9-53711158 Taak: het ten behoeve van de medische faculteit en het Academisch Ziekenhuis zowel in de studio als op locatie fotograferen van apparatuur, het maken van technische reportages, het vervaar digen van reprografische opnamen. Vereist: diploma MTS voor fotografie of van de Nederlandse Fotovakschool; ervaring in het werken in een ziekenhuis. Salaris maximaal 2.487,bruto per maand. Inlichtingen bij F. J. H. Op 't Eijnde, telefoon 071-148333, toestel 2958. Audlo-visuele dienst van de medische faculteit fotograaf vacaturenummer 9-53811158 Taak: het op aanwijzing van en in samenwerking met de wetenschappelijke medewerker zelfstan dig verrichten van wetenschappelijke fotografie. Vereist: diploma MTS voor fotografie (bij voorkeur richting w.o.); bekendheid met moderne technieken, voor de fotografische documentatie van het weten schappelijk onderzoek. Ervaring in de morfologische en anatomische fotografie strekt tot aanbeveling. Salaris maximaal 2.487,bruto per maand. Inlichtingen bij F. J. H. Op 't Eijnde, telefoon 071-148333, toestel 2958. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep Ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46,2312 AV Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op briet en envelop.

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 14