ÜÜW f12000,. enhoger 7% .okantoo* postgiro en V rijkspostspaarbank r' vrijdag 21 december a.s. 15.00- 21.00 uur zaterdag 22 december a.s. 10.00-17.00 uur Modellen vanaf f 2390,- De allernieuwste modellen nu reeds in voorraad. Alleen vertegenwoordiging Stationsweg 11-17 BARNING Leiden - het adres voor de tel. 071-122858 Japanse orgels en piano's RUIME SORTERING BLADMUZIEK VOORRADIG I Wij hebben het afgelopen jaar onverwacht veel Volkswagens en Audi's ver kocht. Dat betekent dat wij erg veel inruil-auto's hebben, zoveel dat we ruimte tekort komen. Daarom starten wij deze aktie, opdat onze showhal (met zo'n 150 occasions van tientallen merken!) op 1 januari zo weinig mo gelijk auto's bevat. Wij zijn bereid met minder genoegen te nemen: daar profiteert u van! Onderstaande kortingen zijn échte kortingen. Zij gelden de hele maand december. Onze service blijft natuurlijk als vanouds u kunt bij ons terecht voor financiering, inruil, verzekering, enz. Als V.A.G.-dealer kunnen wij ook een jaar lang de unieke N'o-Risk-garantie geven, tegen een kleine vergoeding. Natuurlijk zijn alle occasions in onderstaande prijsklas sen voorzien van een BOVAG-garnntiebewijs! f4000,.tot f6000,. 4% f6000,- tot f9000,. 5% f9000,-tot f12000,. 6% Een Kamsteeg occasion. Dan weet je wat je hebt! Geversstraat 30. Oegstgeest. a ARNHEM In veel gevallen is het mogelijk om via postgiro en rijkspostspaarbank uw buiten landse relaties te betalen, zonder ook maar iets aan provisie kwijt te zijn. Want bijna alle landen waarmee Nederland intensieve handelsbetrekkingen onderhoudt, kennen ook een girodienst. Terwijl veel van uw relaties er ongetwijfeld een rekening hebben lopen. Los van het kosten-aspect, deze proce dure is nog snel en simpel ook. Postgiro en njkspostspaarbank hebben namelijk speciale buitenland-enveloppen, die gratis verkrijgbaar zijn. En voorde betaling gebruikt u de normale oversellrijvingskaarten uit uw giroboekje. U hoeft er alleen "buitenland" boven te schrijven. En juist doordat deze procedure zo vlot kan verlopen, verhoogt u ook nog eens de kans op kortingsprocenten bi) betaling binnen een gestelde termijn. Deze aantrekkelijke buitenlandservice van postgiro en rijkspostspaarbank stuit helder omschreven in een foldertje, dat via de coupon hiernaast aangevraagd kan worden. i i Ik wil graag informatie over uw kosteloze systeem voor buitenlandse betalingen. I Naam:. Firma naam: I Postrek.nr. firma: Adres: Postcode/Plaats: In ongefrankeerde envelop versturen n.ur: Hoofdkantoor postgiro en rijkspostspaarbank, Afd. Distributiezaken/Districtskantoren, Postbus 21009,1000 FX Amsterdam.

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 28