onroerenaqoea n rn I i tl i Michel Verheii b.v. ONROERENDGOED onroerendgoed g onroerendgoed g - - - onroerendgoed ONROERENDGOED onroerendgoed - TE KOOP PROPER leiden leiderdorp hazerswoude rijndijk TE KOOP IN LEIDEN: Paramaribostraat 91. 4-kamerflat op 1e etage, woon kamer, 3 slaapkamers, douche, toilet, keuken, balkon, vrij uitzicht op de Zijl. Prijs nader overeen te komen. MAKELAARDIJ HILLENAAR In het dorp Hazerswoude, onder de rook van Leiden, dicht bij de uitvalswegen naar de grote steden, met veel groen, winkels, scholen, recreatiefaciliteiten etc. etc. bieden wij onderstaande woningen te koop aan. Vergelijk de prijzen met die van Leiden, en ook u zult tot de conclusie komen dat Hazerswoude goed(koop) wonen is. Busken Huetstraat. Goed onderhouden eengezinswo ning met voor- en diepe achtertuin Ind hal gang, woon kamer met open haard, keuken, toilet met fonteintje. 1e etage 3 slaapkamers, badkamer met 2e toilet. 2e etage: zolderruimte met slaapkamer en veel berging. CV gas. Vraagprijs 193.000,- k.k. Jac. Reviusstraat. Prachtig gelegen herenhuis met voor- en achtertuin op Z met grote stenen schuur. CV hete lucht Parterre entree, kelderkast, toilet, ruime mo derne keuken met alle apparatuur o.a. vaatwasser, koel en vrieskast, ruime woonkamer met parket en mog open haard. 1 e etage 2 grote en 1 kleinere slaapkamer, ruime geheel betegelde badkamer met ligbad, wastafel. 2e eta ge vaste trap naar 4e slaapkamer met dakkapel. Moge lijkheid om ruime garage met onder en bijliggende grond bij te kopen. Meerprijs 17 000,-. Vraagprijs 218.000,- k.k. Valeriusstraat. Zeer leuke eengezinswoning met voor- en achtertuin. Blijvend vrij uitzicht op bomenpartij. Ind.: woonkamer, keuken, hal. toilet. 1e et2 grote en 1 klei nere sip kamer, douche. 2e etruime zolder. Het geheel in prima staat van onderhoud. Vraagprijs 168.000,- k.k. Busken Huetstraat 57. Herenhuis met uitzicht op plant soen Ind hal met granol, Z-vormige woonkamer met houten vloer en open haard, houten keuken met RVS aanrecht, tuin op Z met stenen schuur, vijvertje en ach terom Open spiltrap naar 1e et.: waarop 3 slaapkamers, luxe badkamer met ligbad, camel sanitair. 2e etzeer grote zolderkamer met dakkapel, veel berging. C.V.gas, zeer goed onderhouden. Vraagprijs 188.000,- k.k. Van der Voort en van Beek Makelaardij in onroerende goederen Oude Vest 55 Leiden telefoon 071-121580/140745. Oegstgeest, Van Wassenaerlaan 19,3-kamerflat op de 1e etage met cv-moederhaardsysteem, schuur op de beg grond. Indeling: 2 kamers en suite, 1 kamer, keuken, betegelde douchekamer met toilet, twee balkons, 2e eta ge zolderruimte te bereiken met vlizotrap, eventueel ge schikt voor het maken van een extra kamer 148.000,- k.k. Oegstgeest, Oude Rijnzichtweg 31Leuk gelegen mid denwoning met voor- en zonnige achtertuin, achteruit gang. berging. Beg.grond: woonkamer, keuken, douche cel, toilet, kelderkast. 1e etage: 3 kamers, overloop, bal kon 2e etage: grote zolder. 190.000,- k.k. Oegstgeest, Oudenhoflaan 33. Hoekwoning met 3 zij den tuin. garage, schuur, c v. (moederhaard). Beg.grond: woonkamer met aangebouwde serre, moderne uitge bouwde keuken, gang, toilet kelderkast 1e etage 3 ka mers, douchecel, balkon 2e etage: royale kamer, zolder- beriging. In goede staat van onderhoud 298.000,- k.k. Oegstgeest, Emmaplein 3. Hoekwoning met voor-, zij- en zonnige achtertuin, achteruitgang, schuur. Gunstige ligging t.o. een pleintje. Beg grond: 2 kamers en suite, keuken, vestibule, gang, toilet 1e etage: 3 kamers, ber ging. douchecel met toilet, balkon. 2e etage: 1 kamer, grote zolder, geschikt voor meerdere kamers. 325.000,- k.k. Oegstgeest, Terweeweg 118. Royale middenwoning met voor- en achtertuin grenzend aan kwekerij, schuur, achteruitgang, c v.-gas. Begane grond; woonkamer met open haard, keuken, gang, toilet en kelderkast 1e etage: 3 ruime kamers, luxe badkamer, overloop, toilet, balkon 2e etage 1 kamer, grote zolderruimte geschikt voor het maken van extra kamers. In goede staat van onderhoud. 335.000,- k.k. Oegstgeest, Rhijngeesterstraatweg 161a. Vrijstaande villa met garage, carport (geschikt voor berging van boten of caravan), schuur, c v -olie. Het pand verkeert in prima staat van onderhoud en is in overleg spoedig leeg te aanvaarden. Beg grond: royale woonkamer met open haard en parketvloer, studeer/eetkamer met parketvloer, hal met garderobe en toilet: 5 kamers, douchecel, toilet, twee balkons 2e etage: 1 kamer, zeer grote zolderruimte, geschikt voor het maken van extra kamers 780.000,- k.k. makelaardij o.g. OEGSTGEEST PASSAGE 12 TEL. 071-156952* Lid Makelaars Computer Centrum RIJNDIJKSTRAAT 5 Leuk en geheel opnieuw opgetrok ken woonhuis in Oud-hollandse stijl, voorzien van c.v.-gas. Inde ling: entree, hal. woonkamer met plavuizenvloer en granolwanden. luxe open keuken van eiken, met diverse apparatuur, toilet, (moge lijkheid voor een open haard). Via een open spiltrap naar de eerste etage. 1e etage: 1 grote en 1 kleine slaapkamer, grote badkamer met ligbad en vaste wastafel, a/s was automaat, balkon. 2e etage: grote zolder eventueel in te richten als slaapkamer. Algemeen: alles is vernieuwd aan de woning en de oplevering zal geschieden in over leg. Tekeningen vooreen dakkapel, zijn aanwezig engoedgekeurd. 145.000,- GEREGRACHT 4 In verband met persoonlijke om standigheden moeten wij snel ver kopen een goed onderhouden snackbar met woonhuis. Beiden een eigen opgang. Bij de snackbar horen alle roerende goederen, zo als vriesinstallaties, koelingen en frituurovens. Direct aanvaardbaar. De hele inboedel inbegrepen: jaar lijkse omzet zeer goed. Koopsom 125.000,- k.k. GENESTETSTRAAT 11 Gezellige woning aan de rand van het centrum met plaats. Indeling: entree, hal. grote woonkamer voor zien van gaskachels, keuken, toilet, douche, achterplaats. 1e etage: 3 slaapkamers met dakkapel. 2e eta ge: grote zolder. 125.000,- VROUWENSTEEG 5 Prima woon/winkelpand op een steenworp afstand van het grote winkclgebeuren in een zijstraat van de Haarlemmerstraat. Indeling: en tree, winkelruimte van 60 m2 en een hierachter gelegen opslagruimte van dezelfde grootte welke tot win kelruimte verbouwd kan worden. Binnenplaats. Ie etage: grote overloop, woonkamer met balkon, zitkamer, keuken, toilet, douche. 2e etage: 3 slaapkamers waarvan 1 met vaste wastafel en veel berging. Direct te aanvaarden. 215.000,- MERENWIJK Zeer goed onderhouden luxe drie kamerappartement voorzien van c.v.-gas en twee balkons. Entree op de 5e etage, hal, toilet, grote woon kamer met luxe open keuken en open haard, schuifpui naar het riante terras. Via een aparte hal komt u bij de badkamer voorzien van een douche en a/s wasauto maat. Eén zeer grote slaapkamer met vaste kastenwand, en een iets kleinere met een terras. Deze wo ning is gesitueerd op een hoek dus gegarandeerd vrij uitzicht. In de woning blijft al het luxe schakel materiaal zitten en over de stoffe ring valt te praten. 205.000,- DIJKGRAVENLAAN 8 Goed onderhouden tussenwoning met zonnige achtertuin (zuiden) en stenen schuur met achterom. Inde ling: entree, hal, berging, toilet, woonkamer, keuken, grote achter tuin met schuur en achterom. 1e etage: 3 slaapkamers en een ruime badkamer. 2e etage: grote zolder, eventueel geschikt te maken voor een vierde slaapkamer. Direct op- leverbaar. 175.000,- KORENBLOEMKAMP 17 Op goede stand gelegen herenhuis, voorzien van een tuin op het zuiden en c.v.-gas, en uitstekend onder houden. Indeling: entree, grote hal, toilet, ruime woonkamer met open keuken, aluminium schuifpui naar de zonnige tuin. Ie etage: 1 zeer grote slaapkamer en 1 iets kleinere kamer. Badkamer met aansluiting wasautomaat en, vaste wastafel. 2e etage: veel berging, en een derde grote slaapkamer met dakkapel. Algemeen: in de hele woning blijft alle vloerbedekking achter. Over name van andere roerende goede ren Is eveneens mogelijk. 270.000,- GALLASLAAN 20 Zeer ruim herenhuis voorzien een grote achtertuin met stenen 1 schuur. Vrij uitzicht. Indeling: En tree, hal met garderobe, toilet, woonkamer met grote open keuken voorzien van diverse apparatuur e luxe indeling, open haard, achter tuin met zitkuil, stenen schuur met licht en water. 1e etage: 3 grote slaapkamers, luxe badkamer met ligbad en vaste wastafel. 2e etage: Zeer grote zolderkamer met dakka pel van 40 m2. Veel bergruimte, c.v.-ruimte, a/s wasautomaat en droogtrommel. Op deze etage kan eventueel een 5e slaapkamer wor den gemaakt. Algemeen: Het ge heel is luxe afgewerkt en voorzien van diverse accessoires. Vraagprijs 298.000,- k.k. TEN KATESTRAAT 11 Rustig gelegen meanderwoning I voorzien van c.v.-gas, een v een zonnige achtertuin, en stenen schuur met achterom. Indeling: entree, hal met kasten, toilet, Z- vormige woonkamer, ruime eet- keuken met a/s wasautomaat. De 1 woonkamer heeft een open haard en parketvloer. 1e etage: 4 i slaapkamers waarvan 1 met vaste wastafel, badkamer met douche en vaste wastafel. 2e etage: grote zol derkamer met dakkapel, c.v.-ruimte en veel berging. Het huis is gesi tueerd op het ZW en heeft zonwe ring. 196.000,- katwijk SLINGELANDTSTRAAT 75 Ruime 4 kamer maisonnette vi zien van c.v.-gas, op vijf minuten I loopafstand van het Katwijkse I strand. Indeling: Entree, hal, toilet. grote woon/eetkeuken, woonka mer met balcon. 1e etage: 3 slaap- I kamers waarvan 2 met vaste w; tafel, badkamer met douche wastafel. Servicekosten 63,- per I maand excl. C.V. Vraagprijs 134.000,- k.k. J Onroerend goed bemiddeling Oude Varkenmarkt 26 2311 VR Leiden Tel. 071 - 133222* Loevestein 11 2352 KM Leiderdorp Tel. 071 - 890827 WIJ ZIJN ZATERDAGS GEOPEND VAN 11.00 UUR TOT 16.00 UUR. U KUNT BIJ ONS OOK TERECHT VOOR AL UW VERZEKE RINGEN. FINANCIERINGEN EN HYPOTHEKEN; TE KOOP LEIDEN Vestestraat. 2x pakhuis/garage met zolder. Opp. begane grond 16 m2. Vraagprijs ieder 16.500,- Op 1e klas stand van Leiden te huur kantoorruimte opp. ca. 115 m2, geschikt voor div. mogelijkheden. Huurprijs 18.000,- p.j. Rijn en Schiekade. Beleggingspand Bovenwoning met als indeling: Kamer en- suite, grote keukon, toilet, 2e et. 3 slaapkamers en badkamer Vraagprijs 70.000,- Pasteurstraat 12 en 12a. Boven- en benedenwoning, waarvan boven verhuurd. Ind beneden gang, ruime woonkamer, slaapkamer, keuken, toilet en douche. Aan de achterzijde is een tuin. Vraagprijs incl. div. extra's 99.000,- Aloëlaan 38. Mooi verbouwde tussenwoning met C.V. en plaats Ind gang met plavuizen, ruime woonkamer met plavuizen en schoonmetselwerk wand, balken- plafond, grote kast, moderne keuken met tegelvloer, douche en toilet. 1e et.; ouderslaapkamer 3x4tussenkamer en slaapkamer 2,5x4.2e et.: ruime vliering met beschoten kap. C.V. ketel. Buiten pas geschilderd, nieuwe bedrading. Vraagprijs 128.000,- Vrouwenweg 39. Rustig gelegen woonhuis met vrij uitzicht over polder, grote voortuin en diepe achtertuin Ind: hal, toilet, ruime woonkamer 8.40x3.80, ged. 3 m met natuurstenen schoorsteen, moderne keuken 1e et.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad. Nieuwe houten schuur. Totaal grondopp. 228 m2. Deze woning is te koop in ruil met huurwoning. Prijs n.o.t.k. Lekstraat 64. Aan brede laan gelegen herenhuis, met voor- en diepe achtertuin, stenen schuur en achterom. C V gas. Ind hal. gang, toilet, ruime woonkamer met openslaande deuren naar achtertuin, doorgang naar moderne keuken met kunst stof aanrecht, grote kelderkast. 1e et slaapkamer met balkon 3,6x4, slaapkamer 2,5x2,5 met balkon, slaapkamer 3,6x3,3 met kastruimte, badkamer met douche en 2e toilet 2e et. grote slaapkamer 3.6x7 met dakkapel en ruime berging. Buiten pas geschilderd, achtertuin 16 m. Vraagprijs 225.000,- Hoge Rijndijk 93. Goed onderhouden hoekherenhuis met aan 3 zijden tuin, c.v. gas en grote garage met zolder. Ind: hal. gang, toilet, kelder, grote T-vormige woonk met open haard en openslaande deuren naar tuin, moderne keuken, c.v.- ruimte met nieuwe installatie 1e et.: grote ouderslaapkamer met balkon, slaapka mer 3x5, 2e toilet, luxe badkamer met ligbad, wastafel. 2e et. slaapkamer 2x3 en grote zolderslaapkamer met dakkapel en berging. 3e etage: grote zolder op sta- hoogte, vrije garage met gas. licht, water en zolder te gebruiken als praktijkruimte Vraagprijs 345.000,- Burg.wijk. Zeer mooi aan plantsoen gelegen hoekherenhuis met voor-, zij- en achtertuin, c.v. gas. stenen schuur. Ind halVnet garderobe, gang, toilet en kelder, royale woonkamer met parketvloer, wanden van schuurwerk, ruime keuken, 1 e et. overloop, 2e toilet, grote L-vormige slaapkamer, achterslaapkamer 4x4,5, badka mer met ligbad, 2e et.: grote zolder met 2 ruime slaapkamers, vliering. Op de zolder zijn meerdere slaapkamers te maken. Iedere slaapkamer is v.z.v wastafel Vraagprijs incl. div. extra's 375.000,- KOUDEKERK A/D RIJN Ridderhoflaan 61. Rustig gelegen herenhuis met voor- en achtertuin aan watertje met c.v. gas en 2 schuren. Ind ruime hal. toilet, berging, grote L-vormige woonka mer van ca 45 m2, met daarnaast een semi open keuken, hardhouten trap naar 1 e et 3 ruime slaapkamers, grote badkamer met ligbad, aparte douche en 2e toilet, 2e et.: van 2 kamers is 1 grote slaapkamer gemaakt van 6x4 en aansluitend een dakterras op zuiden van 6x4 m Bijz.heden: speciale openslaande ramen, c.v. met thermostaatkranen, mogelijkheid open haard Ideaal voor gezin met kinderen. Nabijheid van winkels, recreatie etc. Vraagprijs 218.000,- OEGSTGEEST Joh. Evertsenlaan 22. Leuk gelegen herenhuis met voor- en achtertuin, stenen schuur en achterom. Ind. hal, gang, toileLj*<onkamer 8,3x4 met parketvloer (essen) met open haard en thermopaneruime keuken met doorgeefkast, geister, 1e et voorslaapkamer 4x3jtt^SV,dSt, slaapkamer 3.5x4,4 met wastafel en deur naar balkon, slaapkame>J met balkon, ruime badkamer met 2e toilet, 2e et. slaapkamer 3,5x3,5 met dakkapel, slaapkamer 3,2x2,5 en slaapkamer 4x2 en verder veel bergruimte. Vraagprijs 239.000,- Juffermansstraat 28. Groot hoekherenhuis met garage, voor en achtertuin (20x8). Ind.: gang met plavuizen, toilet, douche, ruime moderne Tielsa keuken met plavui zen, grote kamer-en-suite lengte 10,80 met openslaande deuren naar tuin. 1e et. keuken, douche, slaapkamer 4x4 met balkon, slaapkamer 3,6x3,7 en kabinpt. 2e et. keuken, douche en toilet. 2 grote slaapkamers. 3e et. ruime zolder met beschoten kap. Vraagprijs 325.000,- LEIDERDORP In moderne woonwijk gelegen herenhuis met voor en achtertuin. C.V. en stenen schuur. Dit huis moet u van binnen zien om een goede indruk te krijgen Een globale beschrijving is: grote woonkamer met open haard, moderne keuken, 4 ruime slaap kamers en badkamer met ligbad. In de nabijheid zijn scholen, winkels en recreatie. Prijs n.o.t.k. VOORHOUT Schoonoord 8. Hoekherenhuis met 2 garages met voor-, zij- en achtertuin, hete luchtverwarmmg. Totaal grondopp. 358 m2 Ind gang toilet, ruime woonkamer met granolwand en plavuizen, semi open keuken blank eiken met div. app., deur naar garage en berging. 1 e et. slaapkamers 3,8x3,5, slaapkamer 3,5x2,8 en ouderslaap kamer 4x4,5. veel kastruimte, ruime badkamer met zitbad en 2e toilet. 2e et. grote zolderkamer met dakkapel en wastafel 7x4,5 en berging. De 2e garage heeft ook een zolder. Het huis is geheel geïsoleerd. Vraagprijs 298.000,- 2e garage apart te koop Vraagprijs 20.000,- PAPENVEER Op 3 km van Ter Aar gelegen herenhuis met voor- en achtertuin, C.V. gas aan de Anjerstraat 21. Ind hal. zeer ruime L-vormige woonkamer met parket, grote eetkeuken 3x5, bijkeuken, 2e hal met toilet. 1e et 3 grote slaapkamers en ruime douche met 2e toilet, 2e et. slaapkamer met dakkapel over gehele huis en aparte berging. Dit huis is gunstig gelegen t.o.v. winkels, scholen en watersportgebied. Voor en achter agrarisch gebied. Begane grond v.z.v. dubbele beglazing Vraagprijs 198.000,- VOORSCHOTEN Uniek gelegen boerderij met rieten kap, grotendeels gerenoveerd. Gunstig gel. t.o.v. Den Haag en Amsterdam Geschikt voor diverse doeleinden w o meerdere woonhuizen, woonhuis/kantoor, praktijk/woonhuis enz. Bebouwd opp. 428 m2. Grondopp 3200 m2. Prijs n.o.t.k. WIJ BEREKENEN ALLEEN ONZE OPDRACHTGEVER COURTAGE MET SPOED TE KOOP GEVRAAGD - Kleinere woningen/flats tot 175.000,- - Herenhuizen in div. woonwijken vanat 200.000,- Vraag vrijblijvend onze nieuwe woninggids, ep eibers a pison Herenstraat 7 - 23iu ml> Leiden tel. 071-130841 of 071-130842 Privé 071-213006 of 071-133932. LEIDEN Driemasterwal 51, hoekschakelvilla met tuin aan de Zijl. eigen aanlegplaats voor plezierjacht, met garage, op totaal plm. 205 m2 grond. Ind grote hal. toilet, zeer royale woonkamer met open haard, open keuken, div. app 6 slaapkamers, groot balkon, zonneterras, luxe badkamer met ligbad. 2e toilet, aparte douche en zolder ruimte. Vraagprijs 499.000,- k.k. OXFORDLAAN 28 (WAARDEILAND) aan doorgaand vaarwater gelegën luxe woning met zonnige tuin, c.v., carport. Ind entree, ruime hal, grote woon/eetkeuken, div. app., royale woonk. (plm. 60 m2), openslaande deu ren naar tuin, open haard, studiehoek, 1e et3 sip.ka mers (2 met balkon), royale berging, badkamer met lig bad. douche. 2e toilet, gekl sanitair Vraagprijs 395.000,- k.k. ROODENBURGERSTRAAT 11, z.g.o.h. goed ver bouwd herenhuis met voor- en achtertuin op Z. en c.v.-gas. Ind parterre, hal met plavuizen, toilet, royale woonkamer met open haard, massief eiken parketvloer, nieuwe keuken v z.v. div. app. 1e et.: 3 sip.kamers, luxe badkamer met ligbad, donkerbr. sanitair, mozaïekte- gelvl., aparte 2e toilet. 2e et2 ruime slaapk.. 2 dakka pellen. badkam., douche en ruime vliering. Vraagprijs 318.000,- k.k. NOORDEINDE 17, gr. kantoor/winkelpand met bo venwoning. c.v. gas en zonnige achtertuin. Ind win kel c.q. bedrijfsruimte, ap. ruimte, gr. atelier met donkere kamer, toilet, 1e et.: ruime eetkeuken, badkamer met ligbad, toilet, ruime voorkamer met wastafel, grote ach terkamer met open haard, 2e et.: 2 volledige kamers met kookgelegenheid. Vraagprijs 315.000,- k.k. KLIMROOS 23, zeer mod. woning met c.v., tuin op Z. W. en schuur. Ind grote woonkamer met open haard, aparte zithoek, luxe hardhouten keuken m div. app eetbar, 5 sip.kamers, luxe badk. m. ligb., 2e toilet, aparte berging. Vraagprijs 304.000,- k.k. KORAALSTRAAT 5, in leuke omgeving gelegen riante eengezinswoning met diepe achtertuin, stenen schuur en achterom. Ind.: entree, ruime woonkamer, mod. keuken met div. app 1e et :3slp.k .luxe badkamer met ligbad, douche, 2e toilet, 2e et.: ruime zolderkamer met dakkapel, bergruimte. Dezè woning moet u van bin nen zien, om er een juiste indruk van te verkrijgen Vraagprijs 229.000,- k.k. CENTRUM LEIDEN, monumentenpand met plaatsje en achterhuis. Ind.: entree, gang, royale woonkamer 10x3.25 m, granolwanden, plavuizen, ruime keuken. Oudhollandse tegels, ruime douche, aparte toilet, ruime kamer en vliering. 1e et,: kamer 5x5 m, kamer 4x4 m, aangebouwd kamertje, 2e etzolderverd 11x5 mtr., 3, dakkapellen. Vraagprijs 220.000,- k.k. ZOETERWOUDSEWEG 132, ruime tussenwoning met diepe achtertuin (Z.O.), c.v., sténen schuur en achterom. Ind entree, hal. beteg. toilet, royale woonk., met open haard, moderne keuken, 1e et.: 3 slp.k., luxe badkamer met ligbad, 2e toilet, aparte waskamer, 2e et.: ruime vliering met mogelijkh. tot maken van kamer (dak kapel reeds aanwezig). Vraagprijs 217.000,- k.k. SPAARNESTRAAT 24 (RIVIERENWIJK), riant hoek herenhuis met v-z- en zonnige achtertuin, stenen schuur, c.v. en afgewerkt zoals u maar zelden gezien zult hebben. Indeling: grote L-vormige woonkamer met zeer luxe open U-vormige lichtgrenen inbouwkeuken met wengé aanrecht v.z.v. dubbele spoelbak, afzuigkap, kookplaat, oven, koelkast, wasmachine, 1e et.: 3 ruime en mooie slaapkamers, badgelegenheid met wastafel, 2e et.: grote overloop met mogelijkheid tot maken van kl. slaapkamer, alsmede grote slaapkamer 5x3.60 m met houten plafond. De vraagprijs van deze hoekwoning is zeer reëel n.l. 205.000,- k.k. JACOB VAN CAMPENLAAN 36. luxe 3 kamerflat op de 2e woonlaag met c.v. en vrij uitzicht. Ind entree, grote woonkamer met balkon. 2 slaapkamers, luxe bad kamer met ligbad, royale keuken met werkbalkon, toilet en div. extra's. Zeer scherpe prijs WASSTRAAT 48 (PROF. WIJK), ruim hoekherenhuis met 3 zijden tuin, schuur en zij-ingang. Ind entree, hal, ruime kamer ensuite en parketvloer, royale keuken, kelderkast, toilet, 3 slaapkamers, douchegelegenheid en aparte bergruimte. Prijs n.o.t.k. HOGE RIJNDIJK 201, ruim opgezet woonhuis met groot dakterras en diepe tuin (Z.W.). Ind.: vestibule, diepe kelderkast, toilet, kamer ensuite, 3 slaapkamers, balkon, badkamer, 2e toilet, berging. (Hoge hypotheek mogelijk). Vraagprijs f75.000,- k.k. SOEMBASTRAAT 72, deze z.g.o.h. woning met C.V., tuin op W en nieuwe stenen schuur is een van de grotere types in de straat. Ind gr. luxe woonk (8 mtr) met nieuw plafond, mooie open haard, moderne keuken v.z.v. ijskast, afzuigkap, kookplaat met oven, 1 e et.grote ouderslp kamer 4x3 20 m met wastafel, mooie betegelde douche. 2 kinderslp.kamers, 2e et.: overloop, sip.kamer en doka. Bijz praktisch overal nieuwe plafonds, gas en electra vernieuwd, incl. vloerbedekking Vraagprijs 154.000,- k.k. VROUWENSTEEG 22, leuk woonhuis met voor en achtertuin Z. (26 mtr.), schuur, achterom, v.z.v. c.v.. Ind.: entree, hal, toilet, royale woonkamer met granolw., keuken, bergruimte, 1e etoverloop, 3 sip.kamers, bad kamer met ligbad, met fraai uitzicht over weiland. Vraagprijs 146.000.- k.k. LEIDERDORP BERKENKADE 34, ruim hoekherenhuis met C.V. gas, v.z.a.tuin met achterom, schuur. Ind.: entree, hal, royale woonkamer met erker, aansl. open haard, ruime moderne keuken, 1e et overloop, 2 sip.kamers (voor heen 3 kmrs badkamer, balkon, 2e et.: grote slaapka mer en hobbykamer met dakkapel. Vraagprijs 268.000,- k.k. LAAN VAN OUDERZORG 123, grote 5-kamermaison- nette, 120 m2, met c.v.-gas en aparte berging op be gane grond. Ind hal, moderne eiken keuken, woon-eet- kamer met parketvloer, open haard, ruime loggia, 3 grote slaapkamers met vaste wastafels, luxe badkamer met ligbad, aparte douche. 2e toilet. Het geheel is smaakvol betegeld en heeft diverse extra s. Vraagprijs f 186.000,- k.k. ALPHEN a/d RIJN IN DE ZEEWINDE, gelegen, riante patio-bungalow met voor- en zonnige achtertuin, garage. Ind entree, ruime hal. grote woonkamer met granol, schoonmetsel werk, open keuken vzv div app. aparte bijkeuken, slaap/studiekamer (4x3 m), extra logeerk. boven garage. 1e Et 3 slp.kamers, gr. mod. badkamer met ligbad, wastafel (gekl sanitair). Vraagprijs f 375.000,- k.k. KOUDEKERK a/d RIJN DR. VLAANDERENLAAN 31, riante hoekwoning met c.v., 3 zijden tuin, garage, schuur en achterom. Ind entree, hall, beteg toilet, gr. woonkamer, mod. keuken, 1e etoverloop, gr. slaapk. (oorspronkelijk 2 kamers), douchegelegenheid, kl sip kamer, 2e et.: ruime zolderk. m. dakkapel (VRIJE VESTIGING) Vraagprijs f 215.000,- k.k. Vraagt onze woninggids of maak vrijblijvend een afspraak om uw woning te taxeren!!! Kantoor Zaalberg Zoetcrwoudsesmgel 7 2313 AX Leiden. Tel.: 071-149147 b.g.g. 123183 124691 892435

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 32