i HOOGOVENS'; D Gemeente i Hillegom I westeinde ziekenhuis (para)medisch werk? V PERSONEEL person medewerk (st)er leraren/leraressen soneel PI EEU „PERSONEEL****^ energieke kracht voor de kantine stichting voor maatschappelijke dienstverlening DUINSTREEK leid(st)er bejaardenverzorging parttime krachten (mnl.) EEN HULPWACHT ASSISTENTE/SECRETARESSE Reserve-baas /■- I I I I I I leiden PEflWeiP*r*°"*« PEftSO££Pner*- 1 J PVsonMlpERsOEQ. P«soneel In het St. Elisabeth Ziekenhuis te Lei derdorp, met een capaciteit van 440 bedden, heeft de operatie-afdeling de beschikking over zes operatiekamers. Het team van specialisten, verpleeg kundigen en assistenten kan o.a. de vol gende chirurgische programma's uit voeren: algemene chirurgie, orthopae- die, oogheelkunde, urologie en gynae cologie Om tot een optimale personeelsbezet ting te komen kan geplaatst worden een OPERATIE- VERPLEEGKUNDIGE of een O.K.-ASSISTENTE met differentiatie chirurgie Het salaris afhankelijk van opleiding en ervaring, ligt tussen f 2048.73 en f 2993,55 bruto per maand De overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-ziekenhuiswezen Nadere informatie wordt u gaarne ver strekt door het hoofd van de Operatie- afdeling, Zr. M. Janssens, tel. 071- 899250. Schriftelijke sollicitatie richten aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken St Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg Postbus 220. 2350 AE Leiderdorp Verpleegkundige Akademie Vronestein kan per heden aanstellerl een die in staat is zelfstandig te werken en het leuk vindt met (aankomende) verpleegkundigen om te Tot deze taak zal o.a. behoren - de verkoop - koffie zetten - schoonhouden van de kantine - bijhouden van de kantine-administratie -enige lichte huishoudelijke werkzaamheden De werktijd is van 08.00 - 1 7.00 uur, met twee maal een half uur pauze. Bij sommige avondverga deringen is aanwezigheid noodzakelijk. Het salaris is konform de normen van het Minis terie van Onderwijs en Wetenschappen, afhanke lijk van leeftijd en ervaring minimaal f 1.582,-- en maximaal f 1.800,-- per maand, met een uitloop op grond van diensttijd tot maximaal f 1.949,-- per Uitsluitend schriftelijke sollicitaties, met de aandui ding 'vakature kantine' op de enveloppe, binnen een week na verschijning van dit blad, met vermel- - naam, adres, geboortedatum en andere relevante personalia - opleiding en staat van dienst - zo mogelijk ook motivatie te richten aan de heer AJ. Ouwerkerk, direkteur van de Verpleegkundige Akademie Vronestein Oosteinde 14, 2271 EH Voorburg. In het St. Elisabeth Ziekenhuis te Leiderdorp kan worden geplaatst op de afdeling Medische Registratie een REGISTRATIE- ASSISTENT(E) Taak: -- het vastleggen van medische c.q. patiënten gegevens voor statistische doeleinden; -- het bewerken van medische dos siers; -- het beheren van het medisch archief. Verlangd: vooropleiding op HAVO-niveau' - enige kennis van de medische ter minologie; diploma van de cursus Medische Registratie of de bereidheid deze cursus te volgen; - enige bekendheid met geautoma tiseerde gegevensverwerking. Het salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding, leeftgd en ervaring, maxi maal f 2435,68 bruto per maand. Nadere inlichtingen worden u gaarne verstrekt door mevr. A.Haartsen tel.: 071 899250 toestel765. Schriftelijke sollicitatie richten aan het Hoofd Personeelszaken. St Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg Postbus 220, 2350 AE Leiderdorp De Stichting voor Maatschappelijke Dienstverlening "Duinstreek" tracht via Gezinsverzorging, Bejaardenverzorging en Algemeen Maatschappelijk Werk, hulp te verlenen in de plaatsen Katwijk, Rijnsburg, Valkenburg, Noordwijk, Noordwijkerhout, Voorhout en De Zilk. Voor ons bureau te Katwijk vragen wij kandidaten voor de full time funktie van Taakomschrijving. Een leid(st)er bejaardenverzorging heeft de zorg voor de onder haar verantwoordelijkheid val lende hulpverleningssituaties. Hij/zij begeleidt een groep van ca. 30 helpsters/verzorgsters en onderhoudt kontakten met de kliénten. Hij/zij indiceert en beoordeelt nieuwe aanvragen op de noodzaak tot hulpverlening, draagt zorg voor een goede eigen administratie van de hulpverleningen en neemt deel aan de weke lijkse teamvergaderingen. Wij verwachten van kandidaten dat zij'. hun M.B.O.-s.d. of H.B.O.-m.w. hebben voltooid; in teamverband kunnen werken; willen participeren in de beleidsvoorbereiding; goede kontaktuele eigenschappen hebben, tussen 30-40 jaar zijn. Wij bieden. een prettige werksfeer; rechtspositie ingevolge CAO-Welzijnswerk salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring tussen f 1.993,30 en f 3.019,08 bruto per 4 weken (per 1 -7-1979) excl. 8 vakantietoeslag; opname in de PGGM; regelmatige werkbesprekingen. U gelieve uw schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan de heer J. Chantrel, direkteur p/a Stichting MaDi "Duinstreek", Callaoweg 1, 2223 AS Katwijk a/d Rijn Telefoon (01718) 7 33 44 groenoordhallen x leiden De dienst voor de Groenoordhallen een dynamisch bedrijf, vraagt met spoed 7oor de veemarkt op maandag en dinsdag. Werktijden variërend tussen 04.00 - 14.00 uur. Bruto-uurloon f 10,40 met toeslagen van 20'f-45'.' voor onregelmatige werktijden. Alle sociale verzekeringswetten zijn verder van toepassing. Bel direct met de Groenoordhallen 071-120045 en vraag naar de heren A.A.F.M. de Jong, directeur- C. van Lit, bedrijfsleider. Voor onze VERPLEEGAFDELINGEN ter assistentie van de hoofdwacht. Hiervoor zoeken wij verpleegkundigen, aic cm de week 7 nachten achtereen willen werken van 23.00 uur tot 07.30 uur. Zij die solliciteren, dienen in het bezit te zijn van het diploma Ziekenverpleging-A en over enige ervaring te beschikken. Voor nadere informaties en/of liet aanvragen van een sollicitatieformulier leunt u tele fonisch kontakt opnemen met de afdeling Personeelszakentelefoon 070-889393 Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken Lijnbaan 32, 2512 VA Den Haag. urfmarkt 11 2312 CE LEIDEN Voorstraat 70 tel 071-149745 2225 ES KATWIJK (Administratief en (Para)medisch) tel. 01718-74044 Luba heeft ook vestigingen in: Alphen a/d Rijn, Gouda, Zoetermeer, Leidschendam. Lisse, Woerden, Vakaturelijn voor banen tel. 071-130636 Luba CQ Uitzend Buro—J iedereen leest de krant altijd en overal. Leidsch Dagblad B.V., uitgeefster van Leidsch Dagblad, Alphens Dagblad, Alleman, Wijknieuws Ridderveld en Rekreatiekrant voor Duin- en Bollenstreek vraagt voor de Verkoopleider Advertenties een Organisatie: De Verkoopleider Advertenties is verantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken van advertentie-exploitatie. De huidige assistente van de Verkoopleider Advertenties wordt assistente van de Verkoopleider Abonnementen en de PR-afdeling. Wij zoeken voor haar een opvolgster Werkzaamheden: Er moet gecorrespondeerd worden, agenda bijhouden, archiveren, notuleren van verkoopvergaderingen, het te woord staan van relaties, analyseren van dag- en weekbladen, werkvoorbereiding binnen- en buitendienst, etc. Profiel: Wij denken aan een accurate jongedame die naast haar middelbare opleiding in het bezit is van een type-diploma. Steno is een pre. maar geen noodzaak. Mogelijk heeft zij ervaring opgedaan als assistente of secretaresse. Mogelijkheden: Wij bieden een prettige werksfeer, een goed salaris, uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, een aktieve personeelsvereniging, mogelijkheden tot studie. De werktijden zijn dagelijks van 8.30-12.30 en 13.30-17.30 uur. Heeft u interesse in deze functie, dan kunt u inlichtingen krijgen onder telefoonnummer 071-144941. vragen naar de heer J. Goudsmit Schnfteli/ke sollicitaties aan de personeelscoördmator de heer R Metman van het Leidsch Dagblad B V.. Witte Singel 1. 2311 BG LEIDEN Bij een van de kooksfabrieken van Hoogovens zijn enige vacatures voor de functie van (in 4-ploegendienst) De fabricage van kooks is praktisch volledig gemechaniseerd. Een aantal bedieningslieden van de daarbij gebruikte machines vormt tezamen de zogenaamde „drukploeg" onder leiding van een baas De reserve-baas vervangt de baas bij diens afwezigheid en zal verder - uiteraard na een grondige inwerkperiode - diverse bedieningstaken uitvoeren. Kandidaten zijn in het bezit van een LTS-diploma of van een diploma van een gelijkwaardige opleiding en hebben bij voorkeur nog enige verdere opleiding genoten. Het aanvangssalaris is - vanaf 21 jaar - ruim f 2.700 bruto per maand, inclusief de verschillende toeslagen. Daar komt in mei nog 8% vakantie toeslag en in ieder geval 2% aan het eind van het jaar bij. Bij gebleken geschiktheid volgt na 3 jaar benoeming tot reserve-baas; het salaris bedraagt dan f 2.990 bruto per maand. Daarnaast heeft Hoogovens goede sociale voorzieningen, waaronder een prima pensioenregeling. Verder is er een eigen busnet - met gratis vervoer - over een groot deel van Noord-Holland en in Zuid-Holland tot Den Haag. Wilt u meer weten over de functie van reserve baas drukploeg9 En bent u niet ouder dan 40 jaar? Stuur dan de bon zonder postzegel naar: Hoogovens, Werving Personeel, Antwoord nummer 94000. 1970WB IJmuiden. Er wordt dan nader contact met u opgenomen. Telefonische inlich tingen: 02510-94000 U kunt ook langs komen bij ons Wervingscentrum, Wijckermolen 202, Beverwijk (150 meter van 't station). Op werkdagen van 9 tot 4 en maandag avondvan 7 tot 9 uur. BON Ik wil meer weten over het werk als reserve-baas drukploeg. Geboortedatum: Postcode /Woonplaats: Gehuwd/ongehuwd Hoogovens behoort tot het ESTEL-concern an a Bij de administratie van het Bedrijf vooVOpenbare Werken kan worden geplaatst een die zal worden belast met: - het bijhouden van de dagelijkse administratie - het opmaken van de jaarrekening - het assisteren bij het opmaken van de begroting. Voor deze funktie is een MBA diploma of een gelijkwaardige op leiding een vereiste. Studie voor het SPD diploma strekt tot aan beveling. Aanstelling zal geschieden, afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring, in de rang van commies (salarisgrenzen f 2.555,- tot f 3.039,-- bruto per maand). Genoemde administratie is een onderdeel van de afdeling Finan ciële Zaken. Voor eventuele inlichtingen omtrent deze funktie kunt u zich tijdens de kantooruren wenden tot de heer D. Griffioen, (tele foon 02520 - 16874, toestel 34). Bent u geïnteresseerd? Schrijf dan binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad uw sollicitatie aan het college van burgemeester en wethouders, Hoofd straat 115, 2181 EC Hillegom, onder vermelding van sollicitatie- - 744. Aan de Louise de Coligny-scholengemeenschap voor atheneum, h.a.v.o. en m.a.v.o., Kagerstraat 7, worden gevraagd: voor de vakken Engels, Duits, Frans, (m.i.v. 7-01-1980) 12 uren (m.i.v. 11-01-1980) 18 uren (m.i.v. 1-02-1980, wegens vervanging) 12 uren Inlichtingen worden verstrekt door de rec tor, de heer dr. G.A. Steffens, tel. 071 - 153647 (school) en 071-149651 (huis). Sollicitaties onder vermelding van vacatu renummer OND 642 omgaand te zenden aan de afdeling Onderwijs der Gemeente secretarie, Postbus 9100, 2300 PC Leiden.

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 22