begeleid(st)ers r m HOOFD KINDER AFDELING personeel waarnemend hoofd DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: Academisch Ziekenhuis Leiden sorieel PERSONEEL**50^ stichting centrum st.bavo noordwijkerhout nolet ziekenhuis Schiedam Verkoper/ster bejaarden- of ziekenverzorgende afdelingshoofd administratief medewerkster secretaresse secretaresse student-medewerker (m/v) bosarbeider/ bewaker analist m/v pwsonMlpERSOEEL personeel De sektor "Beschut Wonen" (350 bewoners en 70 verpleegkundigen en begelei ders) van het Centrum St. Bavo te Noordwijkerhout, zoekt voor verschillende afdelingen De bewoners van deze sektor verblij ven reeds lang tot zeer lang binnen het Centrum, waar zij voor het me rendeel wonen in grote groepen in paviljoenen. Er zijn plannen ontwikkeld om deze bewoners definitieve huisvesting te gaan bieden in de vorm van een woonwijk met eengezinswoningen, waar gestreeld zal worden naar een prettig sociaal leefklimaat. Om de bewoners zowel in de huidige als nieuwe situatie te begeleiden, zoeken wij medewerkers die belangstelling en ervaring hebben in het omgaan met mensen die langdu rig in inrichtingen of instellingen wonen. Akademie M S A, of SD, B-verpleeg kundige. M B.O.-IW of H B.O.-IW. Ook zij die binnenkort afstuderen kunnen reflekteren. Salarisgrenzen bruto f 2.048,73 - f 2.698,16 per maand. Voor het verrichten van onregel matige werktijden wordt een toeslag gegeven. Kandidaten dienen rekening mee te houden dat St. Bavo niet in huisvesting kan voorzien Sollicitaties kunnen worden gericht aan de afdeling Personeelszaken onder vakaturenummer 79.51.123 isgezondheid telefoon 02523-8141 In de verplegingsdienst komen tengevolge van interne promoties binnenkort enkele plaatsen vakant voor de funktie van In onderling overleg zijn er mogelijkheden op de afdelingen: cardiologie, chirurgie en orthopaedie, interne ziekten en gynaecologie/neurologie. Kandidaten dienen organisatorische kwaliteiten te hebben, bereid te zijn een staf- of managementopleiding te volgen. Er wordt van hen tevens verwacht dat zij een bijdrage zullen leveren aan de professionele kwaliteit van de verplegingsdienst. Een psycho-technisch onderzoek maakt deel uit van de selektieprocedure. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevr. J.H. Slegt-Koyck, hoofd verpleegkundige dienst, toestel 120. Sollicitaties te richten aan onze afdeling personeel organisatie. R K Vereniging voor Ziekenverpleging. Stadhouderslaan 98. Tel. 010-260080 AK# exploiteert e$r\ groot aantal boeken-, tijdschriften winkels en kiosken in geheel Nederland. AK* biedt een groot pakket binnen- en bui tenlandse boeken, tijdschriften en dagbladen. Voor onze lektuurkiosk in de stationshal van Leiden vraagt AKO belangstellenden voor de functie van leeftijd 18-45 jaar Van onze nieuwe medewerker/ster verwach ten wij dat hij/zij in goed teamverband mede verantwoordelijk zal zijn voor de verkoop van ons binnen- en buitenlandse boeken, tijd schriften en dagbladen pakket Er wordt gewerkt in wisseldiensten; hier ont vangt u onregelmatigheidstoeslag voor Openingstijden zijn: maandag t/m vrijdag 6.00 tot 21.00 uur, zaterdag van 7.00 tot 21.00 uur, zondag van 9.00 tot 21.00 uur. Werken bij AKO is goed op de hoogte blijven van al 't nieuws. Met daarbij nog een goed salaris, alsmede vakantietoeslag en een gratifikatie. Neem telefo- schriftelijk kontakt op met AKO afdeling 0osteljjke Handelskade 11 Personeeliaken. 1019 BL AMSTERDAM Telefoon (020) 252145 In één van onze bejaardenooraen Mariéngaerde Mariénweide is er plaats voor een in de funktie van Voor telefonische inlichtingen en schriftelijke sollicitaties kunt u zich wenden tot de direktie van de bejaardenoorden. Postbus 6. 2360 AA Warmond, telefoon (01711) 1.92.01 Voor onze kinderafdeling zijn wij op zoek naar een enthousiast Wij denken aan iemand die het diploma A-ziekenverpleging met kinderaantekening bezit (uiteraard wordt het diploma kader opleiding als extra pluspunt gezien). In ieder geual uinden wij dat ervaring in een dergelijke funktie niet gemist kan worden. Het hoofd van onze kinderafdeling zal worden aangesteld in de rang van hoofd verpleeg kundige. Een psychotechnisch onderzoek kan deel van de sollicitatieprocedure uitmaken. Op onze kinderafdeling worden zo n 45 patientjes verpleegd. Een afdelingssekretares- se zorgt voor de broodnodige administratieve assistentie. Het is een gemengde afdeling en dat betekent dat er couveusekinderen, zuigelingen, kleuters en kinderen tot ongeveer 13 jaar worden verpleegd. Interesse? Neem dan direkt kontakt op met het hoofd personeelszaken Langendijk 75, 4819 £V Breda (onder vermelding van kodenummer 27 op de enveloppe). Faculteit der Letteren (0,5 dagtaak) vacaturenummer 9-443/1158 De faculteit telt momenteel 375 wetenschappelijke stafleden, verdeeld over 35 vakgroepen en 6 subfaculteiten. De medewerkster zal voor de leden van de wetenschappelijke staf van de faculteit manuscrip ten en eventueel syllabi dienen te verzorgen (typen en verzorgen van de lay-out). De manuscripten zullen in veel gevallen niet in het Nederlands maar in een van de westerse talen zijn gesteld (veelal Engels), zij zal daarom over een goede kennis van de moderne talen dienen te beschikken. Tevens dient zij ervaring te hebben in het werken met een composer. Aan kandidaten die voor een gesprek zullen worden uitgenodigd zal vooraf een functie beschrijving worden toegezonden. Salaris maximaal 2.283,bruto per maand (bij volledige dagtaak). Inlichtingen bij R. Kruit, telefoon 071-148333 toestel 7038. Afdeling Kleine Computers en Datacommunicatie (KC) van het Centraal Rekeninstituut (0,5 dagtaak) vacaturenummer 9-48811158 Taak: het verrichten van secretariële werkzaam heden (agenda, telefoon, correspondentie) en het verzorgen van typewerk. Een deel hiervan is ten behoeve van Voorlichting en Opleiding-, notuleren van vergaderingen; beheren van de documentatie van de afdeling, verwerken van gegevens in overzichten; fungeren als centraal punt voor storings meldingen. Voor deze functie is iemand nodig, die boven genoemde werkzaamheden zelfstandig kan uit voeren en die in het bezit is van een middelbare schoolopleiding en bij voorkeur een secretaresse diploma. Het CRI beschikt over moderne tekstverwerkende apparatuur (MK82) die het typewerk minder arbeidsintensief maakt. Om van alle mogelijk heden van de apparatuur gebruik te maken zal de betrokkene in diensttijd een korte opleiding moeten volgen. De werktijden zullen in overleg worden vast gesteld (in de middaguren). Salaris maximaal 2.487,bruto per maand (bij volledige dagtaak). Inlichtingen bij ir. F. A. van Hall, telefoon 071-148333, toestel 5014. Anatomisch-Embryologlsch Laboratorium vacaturenummer 9-490/1158 Taak: algemene secretariaatswerkzaamheden, verzorgen correspondentie; bijhouden dossiers; afspraken en agenda; verzorging van manuscrip ten; wetenschappelijke archieven; notuleren en verslaglegging van besprekingen en vergade ringen. Vereist HAVO/VWO- en secretaresse-opleiding, goede kennis van de moderne talen, in het bijzonder Engels. Salaris maximaal 2.756,bruto per maand. Inlichtingen bij prof. dr. J. M F. Landsmeer telefoon 071-148333, toestel 2972. de faculteit (6/10 weektaak) vacaturenummer 9-506/1158 De Dienst Onderwijsontwikkeling verricht onder andere regelmatig onderzoek naar onderwijs programma's, didactische werkvormen, studie resultaten en attitudevorming bij medische studenten. Voor deze activiteiten wordt iemand gezocht die in overleg met een wetenschappelijk medewerker van de dienst onderzoek kan opzetten; onderzoeksgegevens kan uitwerken over de resultaten kan rapporteren. Vereist: kandidaatsexamen in een van de sociale wetenschappen; kennis van methoden en technieken van sociaal-wetenschappelijk onderzoek. Bekendheid met computer-verwerkingstechnieken strekt tot aanbeveling. Inlichtingen bij dr. W. van Hilten, telefoon 071-148333. toestel 5611/5619. Salaris maximaal 2.487,bruto per maand (bij volledige weektaak). Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46,2312 AV Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. Voor een onzer cliënten vragen wij een bouwkundige welke zijn AANNEMERSDIPLOMA (B en U) ter beschikking wil stellen. Ruime vergoeding, géén aansprakelijkheid. Uitsluitend schriftelijke reacties richten aan: Letdseweg 37 NAoorschoten Tel. 01717-4684* Ministerie van Landbouw en Visser I staatsbosbeheer In de boswachterij „Noordwijk- Wassenaar" ressorterende onder de Hoofdingenieur-Directeur voor Landin richting. Grond- en Bosbeheer in de pro vincie Zuid-Holland is plaats voor een: Taken: - het verrichten van alle voorkomende bosarbeid en duinwerkzaamheden; het verrichten van surveillancedien sten; - het uitvoeren van plaatsings- en on derhoudswerkzaamheden aan recrea- tiemeubilair/rasters/geleidingen Opleiding: bosbouwtechnische school of gelijk waardige opleiding Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en er varing maximaal ƒ2.148. bruto per maand. Vakantietoelage 8%. Voorts zijn de gebruikelijke rechtspositieregelingen van toepassing Kandidaten worden uitgenodigd hun schriftelijke sollici tatie binnen 10 dagen na verschijning van dit blad te richten aan de Hoofdingenieur-Directeur voor Landinrichting. Grond- en Bosbeheer. Postbus 29819. 2502 LV s-Gravenhage (met vermelding van soli nr Su 57/79). Informatie over deze functie kunt u inwinnen bij de heer J. A Snijders, tel 070-924481 tst. 125. Bij het Laboratorium voor Histochemie en Cytochemie kan worden geplaatst een vac.nr. 078 K.651 48.LD Taak deel uitmakend van de multidisciplinaire werkgroep, die beoogt om met geautoma tiseerde microscopische apparatuur morfo logisch en cytochemisch onderzoek te verrichten in het kader van de vroegdiag- nostiek van tumoren, zal hij/zij belast wor den met het zelfstandig uitvoeren van researchwerk. Vereist: diploma H B.O.-A. De voorkeur gaat uit naar een ervaren medisch analist(e) met als specialisatie histocytopathologie Bereid heid tot het volgen van een eventuele ver dere opleiding in binnen- of buitenland. Salariëring afhankelijk van leeftijd en oplei ding volgens Rijksregeling Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij dr J.S Ploem. Sylvius Laboratoria. Was- senaarseweg 72, Leiden, tel. 071 -148383, toestel 6191/6193 U wordt aangesteld door hef Academisch Zie kenhuis te Leiden De werkzaamheden worden verricht in het kader van proiecten welke wor den gesubsidieerd door het Koningin Wilhel- mina Fonds Derhalve zult u in eerste instantie tot het eind van het begrotingsjaar worden aan gesteld met de mogeliikheid van een iaarh|kse verlenging U wordt bi| indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pen sioenfonds. De vakantietoelage is 8% U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het Hoofd Personeelszaken Academisch Zieken huis Rijnsburgerweg 10 2333 AA Leiden Gaarne op de brief het vacaturenummer ver melden

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 20