Nedairco PER personeel enso Solliciteer nu naar de baan van buschauffeur. Ook als u alleen een B-E rijbewijs hebt. r soneel PERSONEEL™30^ F* ''EEL.0 st*bernardus afdelingshoofd (vrl.) medewerker Administratieve Organisatie en een medewerker Interne Controle .J L. Leraar/Lerares Frans 12 uren 1e graads. afdelingssecretaresses vakaturelijo 071-130636 Mercedes-Benz BOEKHOUDKUNDIGE KRACHT BOEKHOUDKUNDIGE KRACHT JONGE REGISTERACCOUNTANT pwsonMlpERSOta personeel Als buschauffeur hebt u een afwisselende,goed betaalde baan. U krijgt binnen ons bedrijf een opleiding tot zelfstandig buschauffeur. Als u alleen een B-E rijbewijs hebt, leiden wij u op voor het grote B-C-D-E rijbewijs op onze kosten. Tijdens die opleiding geniet u al een goed salaris. U en uw gezin hebben altijd vrij vervoer op ons gehele lijnennet. Ook tijdens de opleiding. U kunt solliciteren als u tussen de 21 en 35 jaar bent en het rijbewijs B-E of B-C-D-E bezit.Wilt u meer weten, vul dan de bon in. Opsturen aan N.Z.H., antwoord nummer 317. 2000 VC Haarlem. U hoeft geen postzegel op de enveloppe te plakken. Naam j^Plaats Noord-Zuid-Hollandse Vervoer Maatschappij N.V. Haarlem St] Katholieke Stichting Huize verpleeghuis reactiveringscentrum bejaardenverzorgingstehuis hoofdstraat 82 sassenheim tel. (02522) 19004 De Direktie van het Verpleeghuis vraagt op korte termijn een voor een verpleegafdeling van 38 patiënten. Zij is verantwoordelijk voor: de organisatie van de afdeling de patiëntenzorg de goede leefsfeer voor de patiënten de samenwerking op de afdeling. Zij, die voor deze funktie in aanmerking wensen te komen dienen in het bezit te zijn van het diploma verpleegkundige A of A en B (voltooide stafopleiding en ervaring in een verpleeghuis strekken tot aanbeveling) een Katholieke of Protestants Christelijke levensovertuiging. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij het hoofd van de verpleging, Zr. J.C.J.M. Koevoets. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties te richten aan de Direktie. Sikkens B V. ontwikkelt, produceert en verkoopt lakken voor ambachtelijke, industriële en partikuliere doeleinden. Op onze lokatie te Sassenheim zoeken wij: medewerker Administratieve Organisatie De afdeling Administratieve Organisatie is belast met: het ontwerpen, beschrijven en invoeren van administratieve systemen en procedures; het adviseren m.b.t. admmistra- tief-technische hulpmiddelen; het toetsen van lopende systemen en procedures; formulieren- beheer; ondersteunen van verschillende organisatie-onderdelen bij het opstellen van interne procedures; het doorlichten van afdelingen. Funktie-eisen. middelbare schoolopleiding, SPD-niveau; zelfstandig kunnen werken, leeftijd: 30-35 jaar; eventuele kennis van geautomatiseerde gegevensverwerking. medewerker Interne Controle De afdeling Interne Controle is belast met: onderzoek en beoordeling van de juistheid van de vastlegging en rapportering door de administratieve afdelingen; controle en toet sing van de toepassing van procedures door de diverse bedrijfsafdelingen; het erop toezien dat bij het wijzigen en invoeren van administratieve procedures en systemen de aspekten van interne controle voldoende zijn verzorgd. Funktie-eisen. middelbare schoolopleiding; SPD-niveau; zelfstandig kunnen werken; leeftijd: 30-35 jaar; ruime administratieve ervaring. Belangstellenden kunnen zich richten tot de heel G. Abendanon, hoofd Personeelszaken, lokatie Sassenheim, Rijksstraatweg 31, 2171 AJ Sassenheim, (01711) 8 20 83. iedereen leest de krant altijd en overal. Aan de Rembrandt-scholengemeenschap voor atheneum, h.a.v.o. en m.a.v.o., Schubert- laan 133, wordt voor direct gevraagd een: wegens vervanging voor het vak: Inlichtingen worden verstrekt door de rectrix, mevrouw J.L. de Boer-Pino, tel. 071-76.82.02 (school) en 071-76.77.06 (huis). «5* Sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer OND 643 omgaand te zenden aan de afdeling Onderwijs der Ge meentesecretarie, Postbus 9100, 2300 PC Leiden. Voor onze afdelingen service en verkoop zoeken wij, in verband met de sterke uitbreiding van onze activiteiten, assistentie voor de huidige secretaresses. De werkzaamheden zullen voor namelijk bestaan uit typewerk en administratieve verwerking van gegevens. Wij denken aan iemand in de leeftijd van 17-25 jaar met een opleiding op MAVO-niveau, type-ervaring en een redelijke kennis van de Engelse taai. indiensttreding kan op korte termijn geschieden. Ons bedrijf is via openbaar vervoer uitstekend bereikbaar. Heeft u interesse in deze functie op een afdeling met voor het merendeel jonge mensen, neem dan telefonisch contact op met mevr. T. Selier-Klaring of richt uw schriftelijke sollicitatie aan de directie Nedairco is een vooraan staande handelsonder neming op het gebied van airconditioning en koeling. Het wereld bekende merk Carrier - een begrip in de Neder landse installatiewereld - wordt door ons ver tegenwoordigd We zijn een marketing- gericht bedrijf met een doorzichtige organisatie structuur Onze omzet - die jaarh/ks een stij gende li/n vertoont - wordt gerealiseerd met ca. 95 medewerkers. Nedairco B V. Postbus 757, 2394 ZH Hazerswoude Rijndijk. Ri/ndijk 141. Telefoon 01714-9010 l.u ba® Uitzend liuro-^ Voor alle uitzendkrachten cc B.V. LIAM te SASSENHEIM vraagt voor haar centrale administratie zo spoedig mogelijk een voor het coderen van de gehele boekhouding i.v.m. computerverwerking, de gehe le salaris-administratie, het opstellen van diverse overzichten e.d. Praktijkdiploma Boekhouden vereist; MBA-diploma strekt tot aanbeveling. voor het coderen van de debiteurenadministratie, het opstellen van over zichten en verder voorkomende boekhoudkundige werkzaamheden Praktijkdiploma Boekhouden strekt tot aanbeveling. De centrale administratie wordt in de loop van 1980 ovefge plaatst naar het hoofdkantoor in Leiden. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties aan B.V. Liam, Hoofd straat 81, 2171 AS Sassenheim. T.a.v. de heer J.W. Buitenhuis. CAMPS, OBERS CO., REGISTERACCOUNTANTS Almelo, Amsterdam, Antwerpen, Arnhem, Bergen op Zoom Breda, Brussel, Dordrecht. Eindhoven, 's-Gravenhage Roosendaal, Rotterdam, Sittard. Tilburg, Utrecht. De groei van onze maatschap wordt niet alleen gerealiseerd door uitbrei ding van bestaande vestigingen maar ook door de oprichting van nieuwe kantoren. Begin 1980 starten wij met een nieuwe vestiging te ALPHEN AAN DEN RIJN. Wij willen daarom graag in kontakt komen met een (leeftijd tot ca 35 jaar) die ambitieus genoeg is om samen met een ervaren collega-firmant deze vestiging te gaan leiden. Onze cliënten hebben in toenemende mate behoefte aan deskundige begeleiding op bedrijfseconomisch, fiscaal, financieel en administratief gebied; wij staan een individuele benadering van onze cliënten voor Dientengevolge ligt er een zwaar accent op de adviesfunctie. Werken bij Camps, Obers Co. met z'n 15 vestigingen thans en 17 vestigingen na 1 januari 1980 in Nederland en België, betekent werken op een kantoor van middelgrote omvang, het kunnen raadplegen van diverse specialisten in multidisciplinair verband alsmede het in voorkomende gevallen samenwerken met collega's van onze internationale maatschap DUNWOODY ROBSON, McGLADRAY PULLEN, Nederland. Indien Uw ambitie bovendien uitgaat naar opname in onze maatschap, hetgeen na gebleken geschiktheid tot de reële mogelijkheden behoort en de genoemde voordelen U aanspreken, dan nodigen wij U uit voor een uiteraard, vertrouwelijk oriënterend gesprek. U kunt daarvoor kontakt opnemen met: de heer C.J.J. de Kruyf R A. op kantoor 's-Gravenhage, telefoon (070) 46 92 93; privé (01727) 41 55 of de heer A. Plessius R A. eveneens op kantoor 's-Gravenhage, telefoon privé (02152) 6 19 18, of schrijven naar ons adres' R.J. Schimmelpennincklaan 2, 2517 JN 's-Gravenhage. In het St. Elisabeth Ziekenhuis te Leiderdorp kan worden geplaatst op de afdeling NEU ROLOGIE/UROLOGIE een 1e VERPLEEGKUNDIGE Wij verlangen van deze verpleeg kundige dat hij/zij beschikt over het diploma Ziekenverple ging A, goede verpleegtechnische vaardigheden en goede contactu ele eigenschappen. Aanstelling in de rang van 1e verpleegkundige. Salarisgrenzen van f 2474,44 tot f 2993,55 bruto per maand. Nadere informatie wordt u gaarne verstrekt door Zr. A.J.M. Volle- bregt, adjunct directrice/hoofd verpleegkundige dienst. Tel. 071-899250 Schriftelijke sollicitatie te richten aan het hoofd Personeelszaken. St Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg Postbus 220. 2350 AE Leiderdorp

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 18