80modellen laarzen Knoop dit in uw oost: f. kleer WEGA Neveda het verschiltussen de krant en een huis-aan-huis folder? de krant wordtgelezen. POLLINI 15?° Grootse kleintjes van WEGA. ADVERTEREN IN DE KRANT. U MOET TOCH OOK UW BROOD VERDIENEN. Bij ons kiest u uit meer dan 400 hatéma gordijnen trefzeker de uwe. prachtig van vorm, perfekt van techniek. wolboetiek 't gulden vlies Pieterskerkchoorsteeg 11, Leiden Teieioon07M22184 20 jaar specialist in grammofoonplaten en geluidsapparatuur Dennis kocht speciaal voor U div. grote partijen merk-laarzen o.a.: HELIOFORM, J.J., GABOR, EVE ADAM, Echt lederen sportlaars met lederen tussenzool van 119,95 voor 69,95. Winkelcentrum De Kopermolen Geheel lederen laars van 109,—voor 75,— in div. kleuren. Rosmolen 28 071-212820 Wie gordijnen koopt, wil veel zien en heeft veel te vragen. Daarom staat bij ons de Hatéma Gordijnkollektor. Die laat meer dan 400 gordijnen zien, in romantisch, klassiek en modern. En vertelt u ook alles over heel belangrijke zaken als breedte, stofsoort, krimp, inplooien en kombinatiemogelijkheden Tel ons advies daarbij, en u weet zeker dat u de deur uitgaat met gordijnen waar u vele jaren met plezier naar zult kijken! meuBelstoffeeRöeRij ouöe vest 3 - 5 telefoon 071 -125869 - leiden Gemeente Warmond Burgemeester en Wethouders van Warmond maken be kend dat zij voornemens zijn met toepassing van de arti kelen 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en 50, lid 8, der Woningwet bouwvergunning te verlenen aan de heer C. H. P. J A. Vink, Kloosterwei 131 te Warmond, voor het gedeetelijk veranderen en vergroten van een garagebedrijf op het perceel, kadastraal bekend ge meente Warmond, sectie D nr. 3036, plaatselijk gemerkt Herenweg 65. De desbetreffende stukken liggen met ingang van 29 november 1979 gedurende veertien dagen voor een ie der ter inzage op de afdeling algemene zaken van de gemeentesecretarie, aan het adres De Weiden 39. Gedurende deze termijn kan een ieder schriftelijk bij hun college tegen de voorgenomen verlening der bouwver gunning bezwaren indienen. Warmond. 28 november 1979. Burgemeester en Wethouders voornoemd, de secretaris, de burgemeester. C. Zoetemelk. W F. de Vreeze. Technische perfectie bi| kleine afmetingen Een volwaardig audio-systeem van WEGA. Dat betekent perfecte geluids kwaliteit en jarenlang storingsvrij functioneren. Daar komt nu nog bij dat WEGA de techniek die daarvoor nodig is sterk kan verkleinen, zonder con cessies te doen aan de prestaties van de apparatuur. Dat betekent aanzien lijke ruimtewinst: voorversterker, eind- versterker, tuner en cassettedeck zijn op elkaar gestapeld nog geen 30 cm hoog, bij een breedte van 21 cm en een diepte van 28 cm. Geen concessies, ook niet aan het bedieningsgemak. Alle schakelaars zijn robuust en gripzeker uitgevoerd en doordacht geplaatst. De stuurversterker, het hart van deze installatie is ruim voorzien van aansluitmogelijkheden. De eindver- sterker Mim-Modul 205PA kan 't met een vermogen van 2x30 Watt Sinus zeker opnemen tegen omvangrijker apparaten. De FM/AM-tuner MinrModuI 205TD, is voorzien van een digitale frequentie-aanduiding, die de grote nauwkeurigheid van dit toestel nog eens benadrukt. Het signaalniveau van het tweemotorige cassettedeck Mini- Modul 205C wordt met oplichtende dioden zichtbaar gemaakt. Kortom, deze WEGA installatie, met een prijs rond de f 2000,- is een aanwinst voor oor en oog. Voor informatie: Brandsteder Electronics b.v.. Jan van Gentstraat 119,1171GK Badhoevedorp, Tel. 02968 1122, toestel 139. Ligtvoet, Gangetje 12, Leiden De Lange, Molenstraat 49, Noordwijk Roest, Lange Voort 11, Oegstgeest Huyts en Post, Herenstraat 92, Voorhout Hoogeveen, Zuideinde 20, Roelofarendsveen Zelf een tapijt, wandkleed of kussen knopen gaat probleemloos met Neveda Smyrna en Soedan. Wij hebben een geweldige collectie Neveda kant-en-klaar-pakketten voor het zelf knopen van de originele dessins uit de Neveda Smyrna en Soedan gids Nr. 19. Daarin vindt u r dan 300 prachtige modellen. superieur in kwaliteit en kleur! BREESTRAAT121 (t.o. het stadhuis) LEIDEN. Gemeente Warmond Burgemeester en Wethouders van Warmond maken be kend dat zij voornemens zijn met toepassing van de arti kelen 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en 50, lid 8, der Woningwet bouwvergunning te verlenen aan de heer M C. van der Lans, Herenweg 67 te Warmond, voor het gedeeltelijk veranderen en vergroten van een slagerij met woning op het perceel, kadastraal bekend gemeente Warmond, sectie D nr. 2143, plaatselijk gemerkt Heren weg 67. De desbetreffende stukken liggen met ingang van 29 november 1979 gedurende veertien dagen voor een ie der ter inzage op de afdeling algemene zaken van de gemeentesecretarie, aan het adres De Weiden 39. Gedurende deze .termijn kan een ieder schriftelijk bij hun college tegen de voorgenomen verlening der bouwver gunning bezwaren indienen. Warmond, 28 november 1979. Burgemeester e de secretaris, C. Zoetemelk Wethouders voornoemd, de burgemeester, W.F. de Vreeze Gezamenlijke vergadering van de commis sies voor Onderwijs, Sport en Maatschap pelijke Aangelegenheden en voor Volksge zondheid. Donderdag 29 november a.s. om 20.00 uur in kamer 263 van het stadhuis. Enig agendapunt: Begroting 1980. m

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 22