IohIcii na westeinde ziekenhuis PERSONEEL ontwerper Academisch Ziekenhuis Leiden \bel je ervoor w Academisch Ziekenhuis Leiden soneel PI "PERSONEEL! PEKOwa— }Gi9i EERSTE ASSISTENT BEDRIJFSBUREAU. LOGOPEDIST(E) nederlands zeehospitium DEN HAAG Van Swaay zoekt MTS-ers met belangstelling voor airconditioning keuken assistenten m/v HOOFDVERPLEEG KUNDIGE VOOR HET OK-KOMPLEX DIACONESSENHUIS LEIDEN DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: laboratorium medewerker (m/v) medewerkster PHWjNEEtPwsone* PERSO^£P5rscr"- f BV Meelfabriek 'De Sleutels' Onze onderneming, behorende tot een van de be langrijkste graan-verwerkende industrieën van West-Europa, wenst in kontakt te treden met een voor de chef van het Deze afdeling neemt in onze dynamische proces industrie een centrale plaats in. Hier vindt de plan ning plaats van alle aktiviteiten zoals aankomst en opslag der grondstoffen, verwerking der grond stoffen tot diverse eindprodukten en de opslag en verlading hiervan. Wij stellen ons voor deze funktionaris zodanig in te werken dat hij na enige maanden een gedeelte der werkzaamheden zelfstandig kan verrichten en hem daarna de gelegenheid te geven zich over de ove rige werkzaamheden geleidelijk aan meester te maken. Wij denken aan een man met een HAVO-opleiding doch ook een MAVO-er die beschikt over inventi viteit en een baan met gevarieerde werkzaamhe den ambieert zal op deze plaats kunnen voldoen. Schriftelijke sollicitaties of verzoeken om inlichtin gen te richten aan de afdeling personeelszaken. BV MEELFABRIEK DE SLEUTELS' Oosterkerkstraat 18, 2312 SN Leiden Telefoon 071 - 124141. In ons Revalidatiecentrum (voor volwassenen en kinderen) ontstaat per 1 januari 1980 door uitbreiding der werkzaamhe den een vacature voor een derde Zijn/haar laak zal komen te liggen bij de kinderrevalidatie, die als teamwork plaatsvindt. Salariëring en arbeidsvoorwaarden volgens schaal en CAO voor het ziekenhuiswezen. Inlichtingen c.q. sollicitaties te richten aan de Geneesheer- Directeur, J. H. Bromelow, revalidatie-arts, tel. 070-68.66.60. REGIONAAL REVALIDATIECENTRUM TEVENS KLINIEK VOOR ORTHOPAEDIE EN RHEUMAT0L0GIE Hoek v. Hollandlaan 21 (Kijkduin) Van Swaay Installaties BV, werkmaatschappij van het Internatio-Müller concern, een van de grotere Nederlandse bedrijven op het gebied van technische installaties in gebouwen en op schepen. De afdeling COMFORT-INSTALLATIES levert standaard- luchtbehandelings-apparatuur voor kleinere ruimten zoals woonkamers, vergaderruimten, kantoorruimten en voor bijzondere vertrekken als laboratoria en meetkamers. De apparatuur is op eenvoudige wijze aan te passen aan de bouw en het gebruik van de ruimte. Maar enig pas- en meetwerk is daarbij natuurlijk wel noodzakelijk. Voor deze afdeling, die is afgestemd op snelle montage en prompte service, zoeken wij nu een die adviseert in de keuze van het type installatie en in de selektie van de juiste apparatuur; hij maakt de capaciteits berekeningen en bereidt de montage voor. Voor deze funktie komen in aanmerking MTS-ers met enige ervaring op airconditioning- of cv-gebied en met wat commerciële aanleg. Wij bieden behalve afwisselend werk, voldoende ont plooiingsmogelijkheden, een goed salaris en goede secun daire arbeidsvoorwaarden. Telefonisch kunt u informatie inwinnen bij de afdeling Personeels zaken onder nummer 079-219363. Bredewater 24 2715 CA Zoetermeer Hoteldienst - Centrale Keuken In onze geheel gemoderniseerde keuken is plaatsingsmogelijkheid voor enkele part-time vac.nr. 020.D.22.47.LD De werkzaamheden zullen bestaan uit: - het assisteren bij het centrale voedsel- verdeelsysteem: - het verrichten van werkzaamheden in de centrale afwaskeuken (afwasmachine); - alle voorkomende schoonmaakwerk- zaamheden. De werktijd zal liggen tussen 16.00 en 20.30 uur gedurende 4 dagen per week; bereidheid tot het werken op zaterdag en zondag moet aanwezig zijn. Geboden wordt: basissalaris (bij 40-urige werkweek) max. f 1949 bruto per maand; toeslag voor onregelmatige diensten. Na gebleken geschiktheid is promotiemoge lijkheid aanwezig. Aanstelling voorlopig voor de periode van 1 jaar. U komt te werken in het Academisch Zieken huis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt. De sala riëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, ledereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. INC0 Industrial Components B.V. Voor ons nieuwe, moderne bedrijf vragen wij: 1) automatensteller- draaier voor de Index E42-ER42-Traub TD26-A25 2) metaaldraaier met belangstelling voor automaten-draaiwerk. De mogelijkheid bestaat in ons bedrijf te worden opgeleid tot automatensteller. Hoge beloning en uitstekende arbeidsvoorwaarden. Indien u geïnteresseerd bent, verzoeken wij u ons op te bellen en te vragen naar de heer Abbenhuis. Ons tele foonnummer: 01717-8096. Ook kunt u bij ons lanqs ko men. ••o» Het Westeinde Ziekenhuis roept sollici tanten op voor de funktie van Het Westeinde Ziekenhuis is een algemeen ziekenhuis met 600 bedden, dat op 20 maart 1979 in gebruik werd genomen. Het OK-komplex omvat een gesluisde OK met 7 kamers, een open OK met 2 kamers en 2 behandelkamers. Het hoofd van het OK-komplex geeft leiding aan 34 OK-medewerkers en is verantwoordelijk voor het doelmatig laten funktioneren van beide OK-komplexen, zowel onderling als in samenhang met overig direkt betrokken afdelingen en in nauw overleg met de specialisten. Om in aanmerking te komen voor deze funktie is het noodzakelijk te beschikken over het diploma Ziekenverpleging-A (of HBO-V) en OK-opleiding, leiding gevende ervaring en organisatorische kwaliteiten. Hogere opleiding voor de verpleging of genoten management opleiding strekt tot aanbeveling. Aanstelling geschiedt in de rang van hoofdverpieegkundige-A. De CAO voor het Ziekenhuiswezen is van toepassing. Inlichtingen worden u gaarne verstrekt door mw M. Kempers, hoofd verpleeg kundige dienst, tel. 070-889393. toestel 2551. Schriftelijke sollicitaties kunt n richten aan de afdeling Personeelszaken, Lijnbaan 32, 2512 VA Den Haag. om als Leerling Ziekenverzorgende te gaan studeren voor het staatsdiploma ziekenverzorgende? Ja???, dan heb je nu de kans om mee te doen aan de opleiding die in maart 1980 start met een theoretische voorbereiding op de praktijk (8 weken), de zogenaamde "preklinische periode" welke met een toets wordt afgesloten. Daarna wordt de opleiding in werktijd gegeven en omvat zowel theoretisch als praktisch onder wijs. Vanaf dit moment ga je een aardig salaris verdienen. De op leiding duurt in totaal twee jaar. In verband met het aantal leerlingplaatsen is het nu al moge lijkje op te geven voor de cursus van september 1980. De theoretische opleiding wordt door de Stichting Opleiding Verzorgende en Verplegende Beroepen "Klavertje Vier" te 's-Gra- venhage verzorgd, waar je les krijgt in o.a. de volgende vakken: verpleegkunde, ziekteleer, hygiëne, psychologie, maatschappijleer, nederlandse taal en rekenen. De praktische opleiding, die het ver plegen en verzorgen van overwegend oudere patiënten inhoudt, wordt in drie van de tien gemeentelijke verpleeg- en verzorgings huizen gegeven. Voor toelating tot de opleiding moet je 17 jaar of ouder zijn en minimaal in het bezit zijn van bijvoorbeeld één van de volgende diploma's: minimaal 2 vakken op C-niveau, waarvan 1 theorievak en 4 vakken op B-niveau L.H.N.O. - L.E.A.O. - L T S. - M.A.V.O. - B V B. I Als je meer wilt weten, neem j dan telefonisch kontakt op met één van de drie gemeente lijke verpleeg- en verzorgings huizen, te weten: Kranenburg: Morsestraat 9, 's-Gravcnhage, tel. 070- 63.79.00 en vraag naar mevr. M.A.P.Lapidaire. Het Strangeduin: Gevers Dey- nootweg 59, 's-Gravenhage, tel. 070-55.81.72 en vraag naar mevr. B.van Dijk. Vrederust-West: Melis Stoke- laan 2490, 's-Gravenhage, tel. 070-66.57.50 en vraag naar mevr. E.van der Lee-L,ucardie. Ze willen je graag het één en ander vertellen over de oplei ding. Voor degenen, die van buiten de regio Den Haag ko men, is een beperkte mogelijk heid voor huisvesting geduren de de opleiding aanwezig. Je dient 14 dagen na het verschij nen van deze advertentie schriftelijk te solliciteren. Richt je brief aan de Directeur van de Gemeentelijke Sociale Dienst, Neherkade 110 te 's-Gravenhage, onder vermel ding van GSD nr. 342. I)M/ o.k. verpleegkundige of o.k. assistente met een volledige dagtaak o.k. verpleegkundige of o.k. assistente met een gedeeltelijke dagtaak, t w. 4 dagen van 7.45 - 12.45 uur en een dag van 13.00 - 18.00 uur met bereikbaarheidsdienst. Voor beide functies wordt een voltooide opleiding volgens N.Z.R.-normen gevraagd. Inlichtingen worden graag verstrekt door Br. J. de Jonge, hoofd O.K. Tel. 071-155960, toestel 340. Laboratorium voor Medische Microbiologie (afdeling Virologie) van de faculteit der Geneeskunde vacaturenummer 9-48511158 Taak: het in teamverband meewerken in diagnostiek en research op het gebied van virusinfecties. Voor de vervulling van deze vacature gaat de voorkeur uit naar een kandidaat die in het bezit is van het diploma MBO (medische richting). Belangstelling voor c.q. ervaring in serologie en/of weefselkweektechnieken strekt tot aan beveling. Salaris maximaal 2.487,bruto per maand. Inlichtingen bij dr. Versteeg of mw J. W. Beuker, telefoon 071-148333, toestel 5328. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46,2312 AV Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. MACHINEFABRIEK A.F.A.K. HOLLAND B.V. Industrieterrein 't Heen Lageweg 5, Katwijk Z.-H. Gevraagd voor spoedige indiensttreding: plaatwerkers, lassers voor apparatenbouw in roestvrijstaal konstruktie bankwerkers Sollicitaties dagelijks aan ons bedrijf of telefonisch 01718 - 23415 b.g.g. privé 13702. Binnenkort komt op de Administratie van deze afdeling een plaats vacant. Daarvoor zoeken wij een vac.nr. 370.R.07.47.LD De afdeling biedt werk aan 4 mensen, die gezamenlijk zorg dragen voor het afhande len van alle administratieve werkzaam heden, die nodig zijn rondom de transfusie van bloed en bloedcomponenten. Dit behelst het ontvangen van de donoren, het aannemen van aanvragen uit de kliniek, contact met vele afdelingen in en buiten het AZL. Voor deze drukke, maar afwisselende func tie is enthousiasme en doorzettingsvermo gen heel belangrijk! De minimumleeftijd wordt gesteld op 20 jaar. Een type diploma is vereist, vooroplei ding op MAVO-niveau. Salariëring overeenkomstig Rijksregeling. Inlichtingen kunt u desgewenst krijgen via de bloedbankarts, dr. J.G. Eernisse. of het hoofd van de administratie, mw. M. van Duyvenbode, tel. 071 -14 7222, beiden via toestel 4818. U komt te werken in het Academisch Zieken huis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt De sala riëring is afhankelijk van leeftijd, ópleiding en ervaring ledereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds Vakantietoelage 8% U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL. Rijrrsburgerweg 10. 2333 AA Leiden Graag op de brief het vacaturenummer vermelden.

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 26