buitendienst medewerker hoofd verpleegafdeling instellings-kok vynckier KEUKENHULPEN (mnl.) A. een medewerk(st)er B. een medewerk(st)er leiden bocrhaaue Kaatlem administratief medewerkster medewerk(st)er X4Sr noomen b.v. corrector/ correctrice STREEKSCHOOL VOOR BEROEPSBEGELEIDEND ONDERWIJS -=■ IN DE REGIO LEIDEN Lammenschanspark 1, Leiden. vraagt voor spoedige indiensttreding een ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER voor de leerlingen administratie. Deze administratie, die thans zo'n 1500 leerlingen omvat wordt gevoerd met behulp van automatische tekstverwerken- de apparatuur. (Hermes WP 8000) In dit bestand worden naast de gegevens van de leerlingen (zoals vooropleiding, klas, gekozen vakrichting, verschuldigde cursusgelden en hun ouders) ook gegevens opgenomen van de werkgevers. Deze administratie zorgt ook voor het vervaardi gen van periodieke overzichten. De werkzaamheden worden verricht in nauwe samenwerking met de betreffende adj. directeur en in samenhang met de financiële administratie. Deze gevarieerde taak kan op een goede wijze worden ver richt door iemand die eigen initiatieven weet te ontplooien, zelfstandig kan werken, goed kan typen en een algemene ont wikkeling heeft op HAVO-niveau. Kennis van tekstverwerkende apparatuur strekt tot aanbeve ling maar is niet noodzakelijk, daar voor een opleiding kan worden gezorgd. Inlichtingen worden verstrekt door de betreffende adj. direc teur, de heer J.J.A. Mooijenkind, tijdens de schooluren be reikbaar onder telefoonnummer 071 - 769242. Uw sollicitatie richt u schriftelijk aan de directeur van de school, de heer W. de Rooij. Correspondentie-adres van de school: Postbus 9030, 2300 PA Leiden. Vynckier (Nederland) B.V. te Amersfoort is de Nederlandse verkoop- en produktie-organisatie van het grote, internationaal werkende Vynckier België. Voor de verkoop van polyester kasten, laag- spanningsverdeelinrichtingen en schakelmateriaal zoeken wij een aktieve met duidelijke kommerciële interesse. Niveau: Middelbare opleiding HTS/MTS-elektrotechniek Ervaring met laagspannings- verdeelinrichtingen Gebied: Utrecht/'t Gooi/Noordelijk Zuid-Holland Kondities: Behalve een goed salaris en gunstige pensioen- en ziektekostenregeling bieden wij u vrij gebruik van een auto. Gaarne zien wij Uw schriftelijke sollicitatie, gericht aan de direktie, tegemoet. Voor nadere informatie kunt U ook telefonisch kontakt opnemen met dhr. P. van den Burg (033-19941). Vynckier Nederland B.V. Postbus 127 3800 AC Amersfoort Telefoon 033-19941 psychiatrisch ziekenhuis Endegeest In de nieuwe centrale keuken van ons zieken huis, gelegen in Oegstgeest, kunnen wegens uitbreiding van ons keuken-team worden ge plaatst: voor alle voorkomende werkzaamheden (o.a. voor assistentie bij het voedsel distributie transport, de afwas en schoonmaakwerkzaam- heden). Kandidaten dienen bereid te zijn eenmaal per twee weken een weekenddienst (9.00 - 15.30 uur) te verrichten). Het brutosalaris bedraagt maximaal f 1.949, per maand te verhogen met een toeslag voor de weekenddiensten. Voor nadere informatie kan men zich desge wenst wenden tot de heer J.B. van Hees, hoofd van de keuken. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd personeelszaken. ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) 15 18 40* Bij de Huishoudelijke dienst van het stadhuis is plaats voor enkele medewerklstlers voor de koffie- en theevoorziening en werkzaamhe den in de keuken. Wij zoeken op korte termijn voor 40 uur per week Dagelijks van 7.45 tot 12.30 en van 13.45 tot 17.00 uur voor 25 uur per week Dagelijks van 8.00 tot 13.00 uur. Het salaris bedraagt bij een volledige dagtaak, afhankelijk van leeftijd en ervaring, maximaal f 1.949, bruto per maand. Bij de part-time functie is het salaris afhankelijk van het aantal gewerkte uren. Schriftelijke sollicitaties, met vermelding van het vacaturenummer 79076 A of B, binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad te sturen aan Burgemeester en Wethou ders van Leiden, Postbus 9100, 2300 PC Leiden. Bij de verplegingsdienst van ons verpleeghuis is op een afdeling, waar 30 psycho-geriatrische patiënten worden verpleegd, de vacature ontstaan van In ons verpleeghuis kunnen 300 patiënten worden verpleegd. Hij/zij dient in het bezit te zijn van diploma Verpleegkundige A en B, aangevuld met een kaderopleiding of de bereidheid deze te gaan volgen. Voorkeur genieten zij die naast belangstelling voor de oudere zieke mens, ervaring hebben in een soortgelijke functie en beschikken over leidinggevende en organisa torische kwaliteiten. Aanstelling kan plaatsvinden in de rang van 1e verpleegkundige A. De C.A.O. Ziekenhuiswezen is van toepassing. Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot het Hoofd Verplegingsdienst, Mevr. A.C.M. Schuit, tel. 023-3391 55. Schrifteliike sollicitaties kunt u richten aan de heer J.J. Ie Feber, Hoofd Personeelszaken, Louis Pasteurstraat 9, 2035 RJ Haarlem. VERPLEEGHUIS EN REAKTIVERINGSCENTRUM psychiatrisch ziekenhuis Endegeest In ons ziekenhuis is in oktober jl. een nieuwe centrale keuken in gebruik genomen. Dagelijks worden er ongeveer 700 maaltijden bereid. Ten behoeve van de versterking van het keukenteam kan er worden geplaatst een Kandidaten dienen in het bezit te zijn van het diploma instellingskok en over enige ervaring te beschikken. Het brutosalaris bedraagt maximum f 2.148,-- per maand, te verhogen met een toeslag voor de weekenddiensten (éénmaal per 2 weken van 7.30 - 14.00 uur). Voor inlichtingen kan men zich wenden tot de heer J.B. van Hees, hoofd van de keuken. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd personeelszaken. ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) 15 18 40* De Leidse Onderwijsinstellingen hebben de cursistenadministratie gespreid over diverse secretariaten. Voor één van deze secretariaten vragen wij een Zij zal binnen de groep een aantrekkelijke en zelfstandige functie gaan vervullen. De admi nistratieve begeleiding en het onderhouden van telefonische contacten met onze cursis ten zullen daarbij centraal staan Een MAVO-diploma en typevaardigheid zijn gewenst. Voor inlichtingen en sollicitatie kunt u zich zo wel telefonisch als schriftelijk wenden tot onze afdeling Personeelszaken. leidse onderwijs instellingen Leidsedreef 2. Postbus 200 2350 AE Leiderdorp. Telefoon: (071) 89 92 55* Algemeen Assurantiekantoor Noomen BV zoekt, wegens sterke uitbreiding van die na een ruime inwerkperiode in staat zal zijn de contacten met de relaties en assuradeuren, zowel schriftelijk als tele fonisch, te behartigen. Hoewel in teamverband wordt gewerkt, is voor deze toch zelfstandige functie een Mavo/Havo-opleiding vereist. Enige ervaring en kennis van het assu rantievak zijn beslist noodzakelijk Hij/zij kan rekenen op een goed salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoor waarden. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de directie. Voor inlichtingen kunt u bellen naar toestel 30. algemeen assurantiekantoor Burggravenlaan 11 Leiden Postbus 262 Telefoon 071 -1428 41* De Leidse Onderwijsinstellingen vragen voor de afdeling DRUKPROEFCORRECTIE een Leeftijd: 18-25 jaar De werkzaamheden, die een volledige dagtaak vormen en in het LOI-gebouw worden verricht, bestaan uit het op taal en stijl corrigeren van drukproeven van LOI-lessen, brochures, fol ders, mailings enz. Voor deze functie denken wij aan iemand met kennis van de Nederlandse taal op HAVO/ VWO-niveau Ervaring in een soortgelijke func tie strekt tot aanbeveling Belangstellenden wordt verzocht hun schrifte lijke sollicitatie te richten aan de afdeling Personeelszaken. leidse onderwijs §jy instellingen Leidsedreef 2, Postbus 200 2350 AE Leiderdorp. Tfilpfonn (0711 RQ Q9 RR*

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 24