ZOZUDAT Stap eens inonzekooi. Kreymborg's Vrijpostige Mode! Denk eerst even na voordat u een huisdier neemt. Peugeot 305. De Franse familieauto. meubelkeur zitparadijs LAAT IEDEREEN GOEDZITTEN Maak een proefrit in een auto, waarin u zich prettig voelt. Comfortabel en veilig. Gerustgesteld door o.a.: een kooiconstructie die voorkomt dat de motor bij een frontale botsing het inzittendencompartiment vervormt. Balken in de deuren. Kreukelzönes voor en achter. Een benzine tank, die in een onvervormbaar omhulsel geplaatst is, op een strategische plaats tussen de achterwielen. Schokabsorberend dashboard en stuur. Geen uitstekende bedieningsknoppen of scherpe randen. De Peugeot 305 is een auto die ondanks z'n veiligheidsconstructie toch slank en sierlijk is gebleven. En betaalbaar. Met benzinemotor vanaf f 16.995,-. Als pittige, maar economische diesel vanaf 20.795,-. Neem gerust uw hele familie mee. Leiden: showroom Levendaal 71-79 Tel. 071-140441 Werkplaats Magazijn: Zoeterwoudseweg 23 Tel. 071-766700 Oegstgeest: showroom Werkplaats Magazijn: Rhijngeesterstraatweg 42-46 Tel. 071-152945 Kijk, wij mensen brengen zo ongeveer de helft van ons leven zittend door. Dat bete kent dat we zorgvuldig te werk moeten gaan bij het uitkiezen van onze zit meubelen. En dat kan op een heel plezieri- bij MeubelkeurZitparadijs. Het begint met HETZOEKEN U moet natuurlijk flink wat verschillende banken en fauteuils in ogenschouw nemen voordat u een beetje wèèt wat u zoekt. Bij de drie Meubelkeur-filialen kunt u tiental len verschillende mogelijkheden bekijken. In leer en stof, klassiek en modern, rustig en exotisch. En als u dan een beetje weet wat u althans uiterlijk bevalt, kunt u gaan PROBEREN Zitmeubelen zijn om op te zitten. De naam zegt het. u moet het gewoon dóen. Dat kan bij Meubelkeur Zitparadijs. Daar kunt u zit ten, liggen, duwen, knijpen, hangen op alle banken en fauteuils. Totdat u zeker weet dat de bank, de fauteuil die u kiest, niet al- ook het zitcomfort biedt dat u zoekt. Als u uw keuze gemaakt heeft helpen wij u een handje omdat we uw bank stel, uw fauteuils MODEL EL PRESIDENTE Exklusieve zitgroep, bestaande uit fau teuils, 2- en 3-zits bank en voetenbank. Alle onderdelen van deze zitgroep zijn ook los. verkrijgbaar. Uitgevoerd in vorstelijk rund- leer, in vele kleuren leverbaar. Gepatenteer de, verstelbare hoofdsteunen. Prijs losse onderdelen: fauteuil: f 1895,—, 2-zits: I 2950,-, 3-zits: I 3950,—, voetenbank: 895,—. ii /lei verzorgen van huisdieren heeft zijn leuke en lastige kanten. Voor inlichtingen: bel de Dierenbescherming. In elk telefoonboek vindt u het nummer. SIRE Publikalie aangeboden door dit blad in samenwerking met de Stichting Ideële Reclame.

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 30