MOOIE MEEVALLERS Morgenavond in het GAB gebouw: alles wat u horen moet en weten wilt over het werk van budieningsman of heftruckchauffeur by Heineken. Kom even meeluisteren. 39." 59.- Iets meer over de bedieningsman. Iets meer over de heftruckchauffeur. De verdiensten. En nog veel meer voordelen. Zalig crcpe bloesje met kittige reverkraag.Tinten bordeaux, grijs en mosterd. Meeval Ie rPrijs Voorbeeld van onze vele meeval- rokken: fraai flannel met 2 stolp plooien. MeevallerPrijs Het nieuwe coatje met onder geschoven mouw, met doorgestikte schouders kortom met alles. Beige. OAb MeevallerPrijs Heel aktueel. Plissé rok in fijn tweed-dessin. MeevallerPrijs Twee-delig pakje in modieus bouclé. Jasje met sjaalkraag, schouder-accenten en lakceintuur. Gevoerde rok met pittige zijsplit. Bodeaux of paars. Meevallerprijs Amerslborl-Apeldoorn-Amhcm- Groningen-Haarlem-Hilversum- Leiden-Tilburg-Zwolle Mooie corduroy jas met behaaglijke borgvoering. Echt een meevaller om 'n half uurtje vroeger voor op te staan. Desondanks als MeevallerPrijs Bouclé vestje in toonaangevende trapeze-lijn.Al uw lievelingstinten zijner. MeevallerPrijs Prima tinneroy pantalon in de prima tinten robijnrood, saddle- bruin. MeevallerPrijs Heerlijke jumper in alle tinten van de mode.Tweed-effekt met char mant ajour. MeevallerPrijs Tinneroy pantalon in robijnrood en cyclaam. De pijp is vanzelfsprekend recht. MeevallerPrijs Plus voor allemaal op alle afdelingen nog veel meer mooie meevallers. Morgenavond zitten een paar mensen van Heineken Zoeterwoude in het Gebouw van het Gewestelijk Arbeidsbureau, Oosterkerkstraat 1 in Leiden. Ze zijn daar van half zeven tot half acht om u vrijblijvend alles te vertellen over het zekere, goedbetaalde werk van bedieningsman of heftruckchauffeur. Best interessant natuurlijk om daar bij te zijn. Om te luisteren en vragen te stellen als u dat wilt. In een half uurtje weet u voldoende. Wat natuurlijk niet zeggen wil dat u meteen moet beslissen. Dat kan maar hoeft niet. U kunt ook eerst een kijkje in de fabriek komen nemen. Hij werkt met moderne apparatuur in een schone werkomgeving. Heineken heeft als bedieningsmannen het liefst mannen met een paar jaar voortgezet onderwijs, maar noodzakelijk is dat niet Ook met lagere school zijn er mogelijkheden, omdat Heineken zelf een opleiding verzorgt De bedieningsman bij Heineken werkt in goed geregelde ploegendiensten en hij heeft alle weekends vrij. Nachtdienst: 23.00 tot 07.00 uur. De eerste dienst begint zondagavond. De laatste eindigt vrijdagochtend. Late dienst: 15.00 tot 23.00 uur. De eerste dienst begint maandagmiddag, de laatste eindigt vrijdagavond Vroege dienst: 07.00 tot 15.00 uur. De eerste dienst begint maandagochtend, de laatste eindigt vrijdagmiddag. Als heftruckchauffeur bij Heineken heeft u een bezige en boeiende baan. Het zou fijn zijn als u al in het bezit bent van het E.V.O.- diploma Heftruck, maar echt nodig is dat niet. Mensen zonder ervaring worden door ons zelf opgeleid. Na een opleiding die 2 a 3 maanden duurt wordt uw salaris verhoogd. Als heftruckchauffeur werkt u in een 2-ploegen- dienst, maar u moet wel bereid zijn in 3-ploeg- endienst te gaan werken. De werktijden van de 2-ploegendienst zijn vroege dienst, late dienst. U wordt betaald volgens de Heineken CAO. Hier ziet u waarmee u netto al begint in 3-ploegendienst. Ongehuwd: 18 jaar 19jaar 20 jaar 21 jaar 22 jaar 23jaar en ouder 35 jaar en ouder 1.053,- 1.154,- 1.286,- 1.413,- 1.503,- 1.533,- 1.586,- Gehuwd: Hier ziet u waarmee u netto begint in 2-ploegendienst Ongehuwd: 18 jaar 19 jaar 20 jaar 21 jaar 22 jaar 23jaar en ouder 35 jaar en ouder 1.641,- Gehuwd: 1.014,- 1.109,- 1.236,- 1.362,- 1.449,- 1.476,- 1.530,- 1.578,- (Deze bedragen zijn netto per maand). Het is echt niet gek om bij Heineken te werken. De verdiensten zijn goed, maar daar komt nog een heleboel bovenop. Allereerst de voordelen van een vaste baan bij een bedrijf waarmee het goed gaat, maar ook: 8% vakantiegeld, 22'vakantiedagen, gratis beroepskleding en een uitkering in de winst. En zo valt er nog veel meer te vertellen, maar dat kunt u het beste zelf komen beluisteren Morgenavond dus. U bent van harte welkom. Heineken Brouwerijen B.V. - Burgemeester Smeetsweg 1 - 2382 PH Zoeterwoude. Tel.: (071) 8142 65

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 26