voorman grafische afwerking machinebinders offsetdrukkers IcnIgii z opleiding ziekenverpleging-a enkele leerlingen westeinde ziekenhuis Z1 V DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: A. Dielis TIMMERLIEDEN LEERLING TIMMERLIEDEN SJOUWERS. TELEFONISTE/RECEPTIONISTE MEDEWERK(ST)ER 2 koelmonteurs samsom-sijthoff typiste administratief medewerkster secretaresse administratief medewerkster GROEPSLEIDER (mnl.) ....in hei wesfeinde ziekenhuis kan die nu beginnen B.V. Aannemingsbedrijf vraagt voor de bouw van een middelbare school te Alphen a/d Rijn. Hebt u belangstelling dan kunt u nadere in lichtingen verkrijgen na 20.00 uur onder nummer 073-216054 of dagelijks tijdens kantooruren onder nummer 04920-41855. Ons adres is Churchilllaan 204, Hel mond. Registeraccountants Alkmaar Beverwijk 's-Gravenhagc Hoorn Zaandam Amsterdam Doctinchem Haarlem Leiden Zutphen Arnhem Ede Hoogevcen Purmerend Voor onze vestiging te Leiden zoeken wij voor spoedige indiensttreding een met tenminste een voltooide MAVO-opleiding Leeftijd: ca. 17 jaar. Daar deze funktie geen volledige dagtaak inhoudt, zullen ook andere taken moeten worden vervuld, waaronder fotokopiëren en het bijhouden van het archief. Schrijf of bel voor een afspraak. 2313 SZ Leiden, Zeemanlaan 22A. Telefoon 071 - 14 67 46. ZIEKENFONDS LEIDEN EN OMSTREKEN "Z.L.O." u.a. Witte de Withlaan 1 te Voorschoten - in de leeftijd van 25-30 jaar; - met administratieve ervaring; - met enige boekhoudkundige kennis (bij voorkeur) in het bezit van het P.D.-boekhouden); - met de nodige nauwkeurigheid kunnen werken; - die beschikken over goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingservaring; - met inzicht in de toepassing van Sociale verzekeringen, bij voorkeur blijkend uit het bezit van het vakdiploma Sociale verzekeringen dan wel studerend hiervoor. Wij bieden - salaris overeenkomstig de C.A.O. voor ziekenfondsen; - goede secundaire arbeidsvoorwaarden; - mogelijkheid voor deelneming aan pensioen- en pre miespaarregeling; - 8% vakantietoeslag; - 6% kerstgratificatie. Nadere informaties kunnen verkregen worden bij de chef van de afdeling, de heer F. Feitsma, telefoon 071-311141 toestel 144. Schriftelijke sollicitatie richten aan de heer J.C.H. Kool onder vermelding van "sollicitaite in de linkerbovenheok van de enveloppe. Weber koeltechniek vraagt In verband met verhuizing naar een groter pand (1.000 m2) en uitbreiding van ons bedrijf zoeken wij mannen met ervaring in de koeltechniek met rijbe wijs. Wij bieden een goed salaris en een prettige werk kring. Wil je eens veranderen van werkkring: kom dan eens met ons praten. Wij zijn telefonisch bereikbaar onder nr. 071-89.54.18 of na 6 uur 071-89.31.52. Weber Koeltechniek Hoofdstraat 110 Leiderdorp. A Voor deze belangrijke functie in onze zeer moderne produktiestraat, vragen wij een grafisch vakman met ervaring in het afwerken van tijdschriften, alsmede genaaid en geniet brocheerwerk. Hij werkt in tweeploegendienst en onder leiding van een afdelingschef, en heeft de leiding over een tiental machinebinders. Voor eventuele nadere inlichtingen betreffende deze functie kunt u bellen, tel. (01720) 6 23 03. Wij zoeken mensen die zich op onze afwerkingsafdeling gaan bezighouden met het afwerken van tijdschriften, alsmede genaaid en geniet brocheerwerk. Het werk gebeurt in tweeploegendienst. Voor eventuele nadere inlichtingen betreffende deze functie kunt u bellen, tel. (01720) 6 23 03. In onze offsetdrukkerij, waar wij werken met zowel één- als meerkleurenmachines is nog plaats voor enige enthousiaste vakmensen. Het werk gebeurt in twee ploegendienst. Voor eventuele nadere inlichtingen betreffende deze functie kunt u bellen, tel. (01720) 6 23 03. Heeft u interesse in één van deze functies, stuur dan uw schriftelijke sollicitatie naar de afdeling Personeel Organisatie, Prinses Margrietlaan 1, 2404 HA Alphen aan den Rijn, t.a.v. de heer G. Eikerbout. Samsom-Sijtholf grafische bedrip ien werkmaatschappij tijdschriften, planningmiddelen, formuli diensten en grafische activiteiten In totaal telt de nv ICU ruim 2500 ongeveer 700 werkzaam zijn in he Verenigde Staten De pre leerpakketten, opleidingen, informatieve boeken. XCCJ Informatie en Communicatie Unie Instituut voor Sociale Geneeskunde (0,5 dagtaak) vacaturenummer 9-44611158 Taak; het uittypen van correspondentie en verslagen van vergaderingen; verschillende voorkomende administratieve werkzaamheden. Vereist: opleiding op MAVO-niveau; goede typevaardigheid. De typiste vervult haar taak in teamverband. Salaris: maximaal 1.141,50 bruto per maand. Informatie bij mej. N. van Dam, telefoon 071-148333, toestel 3148. (0,5 dagtaak, bij voorkeur middaguren) vacaturenummer 9-466/1158 Taak: het verrichten van typewerkzaamheden in de Nederlandse en de Engelse taal, zowel van band als van concept; het opstellen van eenvoudige brieven; het verlenen van medewerking bij het bijhouden van het archief; het verrichten van diverse werkzaamheden ten behoeve van het algemeen secretariaat en het onderwijs; tevens zal zij worden ingewerkt in de overige secretariële werkzaamheden, teneinde allround inzetbaar te zijn in de kliniek. Vereist: opleiding op MAVO-niveau; typediploma. Salaris: maximum 1.141,50 bruto per maand. Inlichtingen bij A. A. Ramaker of mw. C. Mosterd, telefoon 071-147222, toestel 2382 of 2374. Instituut voor Sociale Geneeskunde vacaturenummer 9-44711158 Taak: het uittypen van correspondentie voor de wetenschappelijke medewerkers; verschillende voorkomende administratieve werkzaamheden. Vereist: opleiding op HAVO-niveau; afgeronde secretaresse-opleiding. De secretaresse vervult haar taak in teamverband. Salaris: maximaal 2.283,bruto per maand. Informatie bij mej. N. van Dam, telefoon 071-148333, toestel 3148. vacaturenummer 9-461/1158 Taak: het verrichten van typewerk, het verrichten van patiëntenadministratie, administratieve onder steuning van wetenschappelijk onderzoek, assisteren van het hoofd van het secretariaat, en diverse andere administratieve werkzaamheden. Vereist: opleiding op minimaal MAVO-niveau en een typediploma. Kennis van medische terminologie strekt tot aanbeveling. Salaris: maximaal 2.283,bruto per maand. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep Ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46,2312 AV Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. Voor nieuw te openen exclusief Indone sisch restaurant in Noordwijk aan Zee vra gen wij: KOK OF KOOKSTER (ervaren) BEDIENEND PERSONEEL AFWASHULPEN en een BEDIENDE ALGEMENE DIENST Sollicitaties na telefonische afspraak tel. 01891-4619. Kinderpsychiatrisch Centrum "CURIUM" te Oegstgeest In onze groep wonen kinderen in de leeftijd van 14 t/m 18 jaar. Leeftijd: min. 23 jaar. Opleiding: min. M.B.O. met ervaring. Sollicitaties binnen 8 dagen te richten aan de ge neesheer-directeur, Postbus 26, 2340 AA Oegst geest. Inlichtingen: tel. 071-156640 mevrouw F. van Vliet, adjunct-directrice. Je toekomst hangt af van het beroep dat je nü gaat kiezen. Wil je straks iets voor anderen betekenen en gaan doen, kies dan voor het beroep van verpleegkundige. Werk vol afwisseling en uiterst verantwoordelijk. Niet eenvoudig, maar erg boeiend. Op 26 februari 1980 begint de Deze opleiding duurt 3y2 jaar en is een kombinarie van theorie en praktijk. Er is nog plaats voor die bij aanvang van de opleiding minimaal 17 jaar en 7 maanden moeten zijn. Het bezit van een Havo- of Mavo-4 diploma is vereist (voorkeur voor een exact vakkenpakket) Heb je belangstellingNeem dan snel telefonisch kontakt op met de afdeling Personeelszakentel. 070-889393. Adres: Westeinde Ziekenhuis, Lijnbaan 32, 2512 VA Den Haag.

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 28