hoofd afdeling opleidingen(m/v) 5 ©verduin PS^sPJ^gg1™^ .PERSO^R^ 'SO afdelingshoofd een jeugdig stede bouwkundig tekenaar (m/v) mts-ers weiktuigbouw/procestechniek en elektrotechniek OQ ©ff "öt ©li 5\AB£flCO soneel PE1 persone EL gereedschap-stempelmaker Ministerie van Defensie schilder/verf spuiter (mnl./vrl.) M.T.S.-er (werktuigbouw) Welkom bij HEINEKEN i« mi §m w uitzendburo Als producent van schrijfmachines en dochteronderneming van Adlerwerke A.G. te Frankfurt, zoeken wij een ervaren Hij kan verwachten dat hij ingezet zal worden bij het onder houden en vervaardigen van: volg-, snij- en buigstempels; het maken van kompleetstempels en zgn. "feinstanz"-gereed- schappen. Verder worden in onze gereedschapmakerij ge reedschappen gemaakt voor speciaalmachines. Ook zal hij te maken krijgen met de specifieke problemen van hydraulische en pneumatische apparatuur. Uiteraard wordt hierbij van te kening gewerkt binnen de gestelde nauwkeurigheidseisen. Daarnaast is een zekere inventiviteit gewenst, om bepaalde problemen "op het moment zelf" te kunnen oplossen. Wij stellen ons voor dat hij, naast een behoorlijke ervaring, een L.T.S. en Bemetel-opleiding heeft genoten. Hij zal worden aangesteld in de funktieklasse 6 volgens de C.A.O. in de Metaalindustrie. Bij voortgezette studie kan hij rekenen op een tegemoetkoming in de studiekosten en voor woon-werk/verkeer bestaat er een reiskostenvergoeding. Boven de algemeen geldende arbeidsvoorwaarden van de C.A.O. wordt aan het einde van het jaar een uitkering betaald van 3% van het jaarsalaris. MS F* Kantoormachines U kunt solliciteren bij de Personeelsafdeling van de Neder landse Adler Fabrieken B.V Rooseveltstraat 70. 2321 BM Leiden. Tel. 071-769232. nederlandse adler fabrieken bv Rooseveltstraat 70,2321 BM Leiden, Tel. 071 - 769232. Vroom Dreesmann regio Haarlem heeft binnen haar afdeling Sociale Zaken plaats voor een Als onderdeel van de sector Sociale Zaken verleent de regionale Afdeling Opleidingen haar diensten aan een vijftal warenhuizen en een centraal Dienstencentrum met een totaal van ongeveer 2200 mede- werkers/sters. Met ondersteuning van de op het hoofdkantoor gevestigde afdeling Centrale Opleidingen is zij verantwoordelijk voor het ontwikkelen en uitvoeren van een groot aantal cursus- en trainings activiteiten ten behoeve van alle medewerkers/ sters van de regio. Het team van Opleidingen bestaat uit zes opleiders/sters. Tot de taakstelling van het Hoofd zal onder meer behoren: het ondersteunen/ begeleiden van het opleidingsteam in alle aktiviteiten, vooral op het gebied van het persoonlijk funktioneren van de opleider/ster, het coördineren van de opleidingsaktiviteiten, het analyseren van de opleidings-, trainings- en vormingsbehoeften, het mede helpen vormgeven en verzorgen van agogisch verantwoorde cursussen en trainingen, o.a. op het gebied van de communicatieve en sociale vaardigheden, het mede helpen ontwikkelen en realiseren van het regionale opleidings beleid. Van belangstellenden wordt verwacht: een gerichte vooropleiding op tenminste H.B.O.- niveau, ervaring in het begeleiden van individuen en groepen, leeftijd tot 35 jaar. Wij bieden de geschikte kandidaat een interessante en veelzijdige funktie met de daartoe noodzakelijke ruimte om eigen initiatief en kreativiteit te kunnen ontplooien. Deselectie zal in nauw kontakt met het opleidingsteam geschieden. Voor meer informatie kunt U kontakt opnemen met de heer Mr. Th. H.C.M. Ponsioen, Manager Sociale Zaken, tel. 023-319040. Schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan: Vroom Dreesmann Regio Haarlem, t.a.v. de heer Mr. Th. H.C.M. Ponsioen, Manager Sociale Zaken, Postbus 1 70 2000 AD Haarlem. VROOMS DREESMANN Bij de 502 Herstelwerkplaats te Alphen a/d Rijn kan worden geplaatst een De werkzaamheden bestaan voornamelijk uit reinigings-, spuit-, verf- en verniswerkzaamheden. Onze gedachten gaan uit naar een ongeschoolde mede werker met enige gerichte vakkennis. Het salaris bedraagt afhankelijk van leeftijd maximaal f 1949,- bruto per maand met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd tot maximaal f 2148,- bruto per maand, exclusief een toelage in verband met een van toepassing zijnd tariefsysteem. Tenminste 21 vakantiedagen per jaar; 8% vakantie uitkering en reiskostenvergoeding volgens rijksregeling. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden ingezonden voor 1 december 1979 en gericht aan de Commandant 502 Herstelwerkplaats, Postbus 698, 2400 AR Alphen a/d Rijn. Telefonische inlichtingen kunnen worden verkregen iedere werkdag van 09.00 tot 12.00 en van 13.00 tot 16.00 uur, telefoon 01720 - 22500, toestel 228. PSYCHIATRISCH CENTRUM VOOR BEJAARDEN deel uitmakend van "de Open Ankh, stichting dienstverlening geestelijke gezondheidszorg" Wegens vertrek ontstaat er op korte termijn een vakature voor de funktie van (mnl. of vrl.jop de afdeling intensieve zorg. INFORMATIE: de afdeling telt 30 bedden eengoed ingewerkte afdelingsstaf is aanwezig. FUNKTIE-EISEN: diploma Ziekenverpleging B of B A, of diploma M.B.O.-V., aangevuld met praktische ervaring kontaktuele vaardigheden leidinggevende en organisatorische kwaliteiten tot aanbeveling strekt een kader- of managementopleiding. GEBODEN: een leuke baan voor iemand die initiatief toont salariëring minimaal in de rang van verpleegkundige A, maximaal als eerste verpleegkundige A gelegenheid tot verdere studie een goed werkklimaat a twee kamerflat tijdelijk beschikbaar. Sollicitaties worden graag tegemoet gezien door de verpleegkundig adjunkt-direkteur, Nachtegaallaan 5, 2225 SX Katwijk (Z. H.). De Dienst van Gemeentewerken vraagt ten behoeve van de hoofdaf deling Stedebouw (vacaturenr. GW 79027) Taak: Alle voorkomende tekenwerkzaamheden, waaronder verduidelijkend tekenwerk ten behoeve van inspraak-activiteiten. De werkzaamheden liggen vooral op het gebied van de stadsvernieu wing. Vereist: Minimaal diploma LTS bouwkunde. Studie voor het diploma Stedebouwkundig tekenaar strekt tot aan beveling. Bols Nederland B.V. vraagt voor de afdeling Technische Dienst een jonge Hij zal assisteren bij het omstellen en het verhelpen van stonngen aan bottelarijmachines, zodat het produktie-proces optimaal kan plaatsvinden. Het team waarin hij werkzaam zal zijn bestaat uit 8 personen. Onze onderneming kent uitstekende arbeidsvoorwaarden zoals 24 dagen vakantie, 8^2% vakantietoeslag, winstdeling en een gunstige studiekostenregeling. Schnftelijke sollicitaties kunt u nchten aan Personeelszaken van Bols Nederland B.V., Lucas Bolsstraat 7, 2152 CZ Nieuw-Vennep. Op telefonisch verzoek, 02526 -8141, toestel 315, sturen wij u graag een sollicitatie-formulier. Voor jonge mensen met een middel bare technische opleiding is de moderne brouwerij van Heineken in Zoeterwoude een interessant werk terrein. U vindt er afwisselend werk, waarbij de mogelijkheid wordt geboden om u verder op uw vakgebied te ontwikkelen. Voor de verschillende produktie- afdelingen zoeken wij MTS-ers WTB of procestechniek. U kunt worden opgeleid voor verschillende funkties. Op de diverse afdelingen wordt in ploegendienst gewerkt. Voor onze elektrotechnische werk plaats en storingsdienst zoeken wij MTS-ers elektrotechniek met speciale belangstelling voor elektronische besturingssystemen. Ook de storingsdienst werkt uiteraard in ploegendienst. Naast interessant werk met uitstekende toekomstmogelijkheden biedt Heineken een gped salaris. Hebt u belangstelling voor een prima toekomst-in-techniek bij Heineken, aarzel dan niet om snel een briefje te schrijven aan de heer J.H. de Geus, Personeeldienst Brouwerij, Heineken Brouwerijen B.V., Burgemeester Smeetsweg 1 2382 PH Zoeterwoude. Wegens de snelle groei van onze onderneming komen wij graag op korte termijn in kontakt met assistent filiaalleider/ster voor ons kantoor te Leiden Onze gedachten gaan uit naar een enthousiast me dewerker/ster die bekend is met het uitzendwezen of werkzaam is geweest in een soortgelijke branche en na een inwerkperiode met een grote mate van zelf standigheid zijn/haar taak zal vervullen Funktieomschrijving: - plegen van telefonische aqusitie en onder houden van telefonische kontakten met de relaties - interviewen en beoordelen van uitzend krachten - een deel van de administratie verzorgen. Leeftijd: 20-28 jaar Funktieverelsten: - middelbare schoolopleiding - goede kontaktuele eigenschappen om zo wel intern als extern mensen voor zijn/haar ideeën te kunnen winnen - doorzettingsvermogen Wij bieden een uitstekend salans. goede secundaire arbeidsvoorwaarden, prettige werksfeer in een klem kantoor. Interesse? Sollicitaties kunt u richten, eigenhandig geschre ven, aan de directie van Uitzendbureau Benco B.V. Blekerssingel 40a, 2806 AB Gouda. Salaris: Het aanvangsalaris is afhankelijk van leeftijd en opleiding en varieert van minimaal f 1016,— op 16-jarige leeftijd tot maximaal f 1713,— op 21-jarige leeftijd. /r?A A Schriftelijke sollicitaties met vermelding van het vacaturenummer GW 79027 op brief en envelop te richten aan de Directeur van de Dienst van Gemeentewerken, post bus 148, 2300 AC Leiden.

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 27