©verduin mmm operator in opleiding bij heineken Nedairco personeel COMPUTER-OPERATOR MET TOEKOMST. PERSOI\EELPERSOKEa persom 1EEL Hoofdanalist(e) Stichting Samenwerking Delftse Ziekenhuizen leiden docent(e) verpleegkunde afdelingssecretaresse Welkom bij HEINEKEN bedrijfs economisch medewerker P«fSooe«i PERSONEEL personeel De afdeling bacteriologie zoekt op korte termijn een die zal worden belast met de algemene dagelijkse leiding van het laboratorium en de administratie. Onze gedachten gaan uit naar een kandidaat met bacteriologische ervaring en bij voorkeur ook met kennis van de serologie. Arbeidsvoorwaarden konform de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot B. K. P. Griffioen, arts, directeur, tel. 015-569319, toestel 3180 Schriftelijke sollicitaties aan de afdeling personeelszaken, Reynier de Graefweg 7. 2625 AD Delft. opgericht door Bethel Ziekenhuis. Oude-en Nieuwe Gasthuis en St. Hippolytus Ziekenhuis In het St. Elisabeth Ziekenhuis te Leiderdorp kan op korte termijn worden geplaatst op de POLIKLINIEK OOGHEELKUNDE een DOKTERSASSISTENTE De werkzaamheden bestaan o.a. uit: spreekuurbegeleiding en het maken van afspraken. Gevraagd: Opleiding HAVO, diploma dokters assistente en een type-diploma. Ervaring in een soortgelijke functie is vereist. Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd en ervaring, maximaal f 2435,68 bruto per maand. Inlichtingen bij mevrouw A. v.d. Berg, secretaresse polikliniek oogheelkunde, tel. 071- 899250, toestel 301. Schriftelijke sollicitatie richten aan het hoofd Personeelszaken. St. Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg Postbus 220, 2350 AE Leiderdorp. Bij de hoofdafdeling Civiele Werken van de Dienst van Gemeente werken kan worden geplaatst een jonge HTS-ingenieur weg- en waterbouwkunde t.b.v. de afdeling Voorbereiding wegen en rioleringen Functie-informatie: a. het in teamverband meewerken aan het vervaardigen van - kostenramingen - ontwerptekeningen - berekeningen voor betonconstructies en rioleringen - bestektekeningen b. het concipiëren van brieven en rapporten c het schrijven van bestekken. Vereist: Het diploma HTS weg- en waterbouwkunde. Salaris: Afhankelijk van leeftijd en ervaring maximaal f 3.535,- bruto per maand. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van het vacaturenummer GW 79030 op brief en envelop te richten aan de Direc teur van de Dienst van Gemeentewerken, postbus 148, 2300 AC Leiden PSYCHIATRISCH CENTRUM VOOR BEJAARDEN deel uitmakend van "de Open Ankh, stichting dienstverlening geestelijke gezondheidszorg" Ten behoeve van de OPLEIDING ZIEKEN VERZORGING, die thans nog in ons huis wordt gegeven, vragen wij een Een voltooide docentenopleiding is een vereiste. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden volgens de geldende normen. Over niet al te lange tijd wordt onze opleiding ondergebracht in een regionale opleiding ziekenverzorgenden. Verzoeken om nadere inlichtingen kunt u richten aan de hoofddocente, zr. A.C. Bergen, telefoon (01718) 1.54.41, toestel 113. Schriftelijke sollicitaties worden graag tegemoet gezien door de direktie, Nachtegaallaan 5, 2225 SX Katwijk (Z. H.). Wie zijn we? Shulton b.v. is de Neder landse vestiging van het dynamische concern American Cyanamid. We produceren voor diverse Europese markten een breed assortiment toiletartikelen en cosmetica, waaronder bekende produkten zoals Old Spice, Desert Flower, Blue Stratos en Breck Shampoo. Met deze produkten neemt Shulton op de Nederlandse markt een belangrijke plaats in. SHULTON NEW YORK LONDON PARIS Wie vragen we? Het liefst zouden wij in kontakt komen met een computer-operator die ervaring heeft met een IBM S/32 of S/34 en als het mogelijk is ook R.P.G. ervaring. De bedoeling is dat hij bij ons het systeem 34 gaat bedienen. Wat bieden we? Vanzelfsprekend een goed salaris en de daarbij behorende secundaire arbeidsvoorwaarden, maar wat wellicht meer van belang is, is dat wij u een goede toekomst bieden met perspektief; want een veelbelovende operator leiden we graag op tot programmeur. Heeft u interesse? Solliciteer dan schriftelijk of rtelefonisch bij: Shulton b.v., Postbus 130, 2300 AC Leiden, telefoon (071) 769231, La.v. Agta v/d Kolk. in airconditioning Voor onze service-afdeling zoeken wij, in verband met de sterke uitbreiding van onze service-activiteiten, assistentie voor de huidige secretaresse. De werkzaamheden zullen voornamelijk bestaan uit typewerk en administratieve verwerking van gegevens die verband houden met door deze afdeling afgesloten inspectie-overeenkomsten. Wij denken aan iemand in de leeftijd van 17-25 jaar met een opleiding op MAVO-niveau, type-ervaring en een redelijke kennis van de Engelse taal. Indiensttreding kan op korte termijn geschieden. Ons bedrijf is via openbaar vervoer uitstekend bereikbaar. Heeft u interesse in deze functie op een afdeling met voor het merendeel jonge mensen, neem dan telefonisch contact op met mevr. Huisinga-Köhler of richt uw schriftelijke sollicitatie aan de service-afdeling. Nedairco is een vooraan staande handelsonder neming op het gebied van airconditioning en koeling. Het wereld bekende merk Carrier - een begrip in de Neder landse installatiewereld - wordt door ons ver tegenwoordigd. We zijn een marketing- gericht bedrijf met een doorzichtige organisatie structuur. Onze omzet - die jaarlijks een stij gende lijn vertoont - wordt gerealiseerd met ca. 95 medewerkers. Nedairco B.V. Postbus 151, 2394 ZH Hazerswoude Rijndijk, Rijndijk 141, Telefoon 01714-9010. Voor de afdeling Brouwen van onze brouwerij te Zoeterwoude zoeken wij enkele mensen die opgeleid willen worden voor een operatorsfunctie. In deze afdeling vindt het brouwproces plaats en worden door middel van een vergistings-, rijpings- en filtreerproces de verschillende biersoorten geproduceerd. De gehele procesgang wordt door computers bestuurd en bewaakt. Voor dit werk zoeken wij kandidaten met een voltooide LTS- opleiding (richting metaal of proces techniek) of met een lagere beroepsopleiding uit de agrarische of voedingsmiddelen sector. Kandidaten met een aanvullende opleiding of ervaring in de procestechniek hebben de voorkeur, maar ook diegenen die hiervoor een cursus willen volgen nodigen wij uit te solliciteren. Afhankelijk van de interesse en studie zin zijn mogelijkheden tot specialisatie en doorgroei aanwezig. De werkzaamheden zullen aan vankelijk in 3-ploegendienst worden verricht, maar in de toekomst worden uitgebreid tot een 5-ploegen vol- continudienst. Het bruto aanvangssalaris in de 3-ploegendienst bedraagt voor 23-jarigen en ouder f 2.346,— per maand inclusief de ploegentoeslag. Na een aanloop periode van 2 maanden wordt dit verhoogd tot f 2.458,— per maand. Voor de 5-ploegen volcontinudienst geldt uiteraard een hogere ploegen- Naast een vakantietoeslag van 8 procent kent Heineken een aan trekkelijke winstdelingsregeling en andere gunstige arbeidsvoorwaarden waaronder een premiespaarregeling en een studiekostenvergoeding. Als u interesse hebt kunt u uw sollicitatie richten aan de heer J.C. Sloos van de Personeeldienst van Heineken Brouwerijen B.V., Burgemeester Smeets weg 1, 2382 PH Zoeterwoude. U kunt ook even bellen: telefoon (071)814065. De BOVAG is een landelijke organisatie van motorvoertuigen- en aanverwante bedrijven, waarbij ongeveer 14.000 ondernemingen zijn aangesloten. Voor collectieve- en individuele belangenbehartiging van de leden beschikt de bond over een secretariaat met plm. 90 medewerk(st)ers. De BOVAG vraagt voor haar afdeling Adviesdienst een leeftijd tot 35 jaar, die tot taak zal krijgen het actief medewerken aan het prijs- en margebeleid, alsmede het ontwikkelen van activiteiten op bedrijfseconomisch terrein t.b.v. alle branches, welke door de organisatie worden vertegenwoordigd. Opleiding S.P.D. of M.O. Voor deze interessante deels ambulante funktie is vereist: - brede belangstelling voor het midden- en kleinbedrijf - goede uitdrukkingsvaardigheid in woord en geschrift - goed kunnen werken in teamverband - belangstelling voor administratieve automatisering - belangstelling voor fiscale zaken - bereidheid tot spreken op ledenbijeenkomsten - enige ervaring op bovengenoemd terrein. Belangstellenden voor deze funktie nodigen wij uit schriftelijk of telefonisch kontakt op te nemen met de BOVAG, afdeling personeelszaken, postbus 442,2280 AK Rijswijk, telefoon 070-90.72.22. Dijkgraaf en Hoogheemraden van het Hoogheemraadschap van Rijnland; brengen het volgende ter kennis: Het ontwerp van de begroting dienstjaar 1980 ligt gedurende veertien dagen, van 13 november tot en met 27 november as. (op elke werkdag - behalve des zaterdags - van 9.00 -12.00 en van 14.00 -16.00 uur), op de secretarie van het hoogheemraadschap (Leiden. Breestraat 59) voor een ieder ter inzage. Tegen betaling der kosten is een exemplaar van de ontwerp-begroting verkrijgbaar. Belanghebbenden kunnen tegen het ontwerp gedurende de termijn van terinzageliggmg bezwaren indienen bij de verenigde vergadering (Leiden, Breestraat 59). De verenigde vergadering zal op woensdag 28 november 1979 in een openbare zitting overgaan tot behandeling van de ontwerp-begroting. Leiden, 30 oktober 1979. Dijkgraaf en hoogheemraden voornoemd, J. van Knobelsdorff, dijkgraaf. B. Plomp, secretaris-rentmeester Hoogheemraadschap van Rijnland ES

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 26