medewerk(st)er salarisadministratie PERSONEELt^^.T (para)medisch vr werk! SN HEINEKEN werkleid(st)er Academisch Ziekenhuis Leiden afwisselende jab voor een ervaren typiste Academisch Ziekenhuis Leiden soneel PI Welkom bij leicJen! kok administratief assistente een chef-kok leiden ervaren administratief medewerker m/v ft OBSERVATRICE OF SPELLEIDSTER I PERSONEEL I personeel lreFSONEÈ»il| De Centrale Salarisadministratie van Heineken bevindt zich nu nog in Rotterdam, maar zal per april 1980 worden overgeplaatst naar Zoeterwoude. Voor hen, die er prijs op stellen in een klein team te werken, biedt deze salaris-administratie van Heineken een interessante mogelijkheid: Een functie waarbij zelfstandig heid en nauwkeurigheid een eis is. De nieuwe medewerk(st)er wordt betrokken bij de verwerking en controle van gegevens, die betrekking hebben op o.a. de salarisberekeningen van het concernper soneel. Tevens zorgt hij/zij voor de registratie van persoonsgegevens, het aanleggen van dossiers, en het beantwoorden van vragen van personeelsleden. Voor deze functie denken wij aan iemand in de leeftijd van 20 tot 25 jaar, met een opleiding op HAVO-niveau en bij voorkeur met ervaring in soort gelijk werk. Naast een goed salaris biedt Heineken enkele aantrekkelijke regelingen voor o.a. studiekostenvergoeding, tantième en premiesparen. Hebt u belangstelling? Mejuffrouw M.C. Bout weet alles van deze functie af. U kunt haar telefonisch bereiken onder nummer (010) 11 45 00, toestel 165. Schriftelijk solliciteren kan natuurlijk ook. Richt uw brief dan aan Personeel- dienst, Heineken Brouwerijen B.V., Crooswijksesingel 50, 3034 CJ Rotterdam. Bij de Toeleveringsbedrijven "De Waard" van de Gemeentelijke Dienst Sociale Werkvoorziening is plaats voor een Zijn/haar taak zal bestaan uit het begeleiden en instrueren van de werknemers/werkneemsters in één der verpakkingsafdelingen en/of montage-afdelingen. Algemene eisen: - sociale belangstelling, - leidinggevende en sociaal-pedagogische capaciteiten, - goede contactuele eigenschappen, - leeftijd minimaal 25 jaar, - diploma Middelbare Technische School of gelijkwaardige opleiding. Bereidheid om de opleiding leidinggevend personeel sociale werk voorziening te volgen moet aanwezig zijn. Aanstelling zal, afhankelijk van leeftijd en ervaring, plaatsvinden in één der opzichtersrangen, welke lopen van opzichter A, met een minimum salaris van f 1800, tot en met opzichter B met een maxi mum salaris van f 2756, bruto per maand. j&a Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad met vermel ding van vacaturenummer 79072, te richten aan Burgemeester en Wethouders van Lei den, Postbus 9100, 2300 PC Leiden. iedereen leest de krant altijd en overal. Hoteldienst Dienst Voeding en Diëtetiek Binnenkort kan t.bv de centrale keuken geplaatst worden een vac nr. 020.D.22.45 LD Taak: - meewerken aan het bereiden van maaltij den voor patiënten en personeel; - het verrichten van bijzondere taken zoals koude buffetten e.d. Er wordt gewerkt met een centraal voedsel verdeelsysteem. Verlangd: bijscholingscursus groot keukenpersoneel of een gelijkwaardige opleiding. Salaris max f 2148 bruto per maand, pro motiemogelijkheid is aanwezig. Voor het werken op onregelmatige uren wordt een extra vergoeding toegekend. Inlichtingen: Hoofd Keuken de heer M.J. Pasma, tel. 071 - 147222, toestel 2729. Centraal Klinisch Bacteriologisch Parasitologisch Laboratorium vac.nr. 150.C 07.45.LD Taak: het verrichten van administratieve werk zaamheden voor het laboratorium; dit houdt in het bijzonder in - het typen met behulp van de terminal ten behoeve van de administratieve verwer king van de laboratoriumuitslagen. Verlangd: enige jaren voortgezette opleiding, diploma typen, alsmede een goed verantwoordelijk heidsgevoel. Salaris max. f 2148 bruto per maand. U komt te werken in het Academisch Ziekenhuis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt. De salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring ledereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL Rijnsburgerweg 10.2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. Medio december a s. opent de Gemeentelijke Dienst v< Verpleging en Verzorging in oprichting, zijn NIEUWE VERPLEEGHUIS "DE ESHOEVE". Informatie over de functie: De chef-kok heeft de volgende taken: 1het leidinggeven aan de medewerkers in de keuken; 2. het alleen of samen met een van de 2 andere koks berei den van de maaltijden voor 158 patiënten, waaronder diëten; 3. het mede samenstellen van de menu's; 4. het leveren van een bijdrage aan de organisatie van feestelijke gebeurtenissen in het verpleeghuis. Functievereisten: - de diploma's instellingskok e - het diploma v - enige jaren ervaring, bij voorkeur in een leidinggevende functie; - het bij toerbeurt verrichten van weekenddiensten. Voor de functie geldt: - het maximumsalaris is ƒ2756,- bruto per maand, in schaling is echter afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring; - de rechtspositieregelingen, zoals van toepassing bij de Gemeente 's-Gravenhage waaronder gunstige regelin- verplaatsingskosten, woon/werkverkeer studiefaciliteiten. gen Sollicitatieprocedure: Verdere inlichtingen worden U gaarne verstrekt door mevr. T. van Driesten, hoofd huishouding van het verpleeghuis "De Heemstede", tel. 070-85.93.01. Schriftelijke sollicitaties dienen binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie te worden gericht aan de Directeur van de Gemeentelijke Sociale Dienst, Ne- herkade 110, 2521 VC 's-Gravenhage onder vermelding vanGSD. nr. 368. Gemeente 's-Gravenhage Bij de hoofdafdeling Civiele Werken van de Dienst van Gemeente werken kunnen worden geplaatst enkele MTS'ers weg- en waterbouwkunde t.b.v. de afdeling Voorbereiding wegen en rioleringen. Taak: - verrichten van alle voorkomende tekenwerk - de mogelijkheid is niet uitgesloten dat de aan te trekken mede werkers in de toekomst ingeschakeld worden bij het toezicht op de uitvoering van de werken. Vereist: - tenminste diploma MTS weg- en waterbouwkunde of gelijkwaar dige opleiding - ervaring in gemeentedienst is wenselijk. Salaris: Afhankelijk van opleiding en ervaring maximaal f 3.039,- bruto per maand. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van het vacaturenummer GW 79031 op brief en envelop, te richten aan de Direc teur van de Dienst van Gemeentewerken, postbus 148, 2300 AC Leiden. Turfmarkt 11 2312 CE LEIDEN Voorstraat 70 tel 071-149745 2225 ES KATWIJK (Administratief en (Para)medisch) tel. 01718-74044 Luba heeft ook vestigingen in: Alphen a/'d Rijn, Gouda, Zoetermeer, Leidschendam, Lisse, Woerden, Vakaturelijn voor banen tel. 071-130636 LubaCQ Uitzend hJ Buro_a Een typiste op de belas tingafdeling van ons kan toor in Leiden hoeft niet te klagen over saaiheid en eentonigheid in haar werkzaamheden. Zij verzorgt o.a. korrespon- dentie. typt rapporten én belastingaangiften. Deze werkzaamheden ver richt zij in een gezellig team, op een kleine afdeling. Alsje een opleiding hebt op MAVO-nivo, 20 a 25 jaar bent en beschikt over een type-diploma en ervaring in een soortgelijke funktie is dit een baan die precies bij je past. Wij bieden een uitstekend salaris en goede sekundaire arbeidsvoorwaarden. Wil je meer informatie? Bel dan 071-144451 en vraag naar de heer A. de Jong of de heer J. Slrooij. Je kunt ook schriftelijk solliciteren naar ons adres Zoeterwoudsesingel 50. 2313 LK Leiden. deTombe I Melse co accountants 20 vestigingen in Nederland en internationaal werkzaam Leids Universitair Kankercentrum Bij het administratief centrum van bet Leids Universitair Kankercentrum bestaat de mogelijkheid tot plaatsing van een voor maximaal 16 uur per week vac.nr. 078.K.07.45.LD Taak: - behandelen en betaalbaar stellen van in gekomen facturen binnen het kader van credietenbeheer; - controleren, coderen en vastleggen van financiële en aanverwante gegevens t.b.v. een gedeeltelijk geautomatiseerde ver werking hiervan; - administratieve voorbereiding van de jaarlijkse begroting en rekening; - afhandelen van de overige financiële zaken; - verzorgen van de inventarisadministratie. Gewenst: - opleiding op M.B.A.-niveau; - ruime ervaring op bijv. een klein admini stratiekantoor; - zelfstandig kunnen werken. Salariëring overeenkomstig rijksregeling. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij bovengenoemd centrum, tel. 071 - 148333, toestel 7056. U wordt aangesteld door het Academisch Zie kenhuis te Leiden. De werkzaamheden worden verricht in het kader van projecten welke wor den gesubsidieerd door het Koningin Wilhel- mina Fonds. Derhalve zult u m eerste instantie tot het eind van het begrotingsjaar worden aan gesteld met de mogelijkheid van een jaarlijkse verlenging. U wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pen sioenfonds. De vakantietoelage is 8% U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het Hoofd Personeelszaken, Academisch Zieken huis. Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden. Gaarne op de brief het vacaturenummer ver melden. Met spoed gevraagd chauffeur/inpakker en bijrijder voor een bloemenauto op Duitsland. Soil, bellen 08385-17222. In het St. Elisabeth Zieken- huis te Leiderdorp kan worden geplaatst op de Kinderafdeling een Taak: begeleiding en obser vatie patiëntjes in overleg met de verpleegkundigen, kinderartsen en psychologe. Verlangd: - opleiding K en O of N XX - ervaring in het werken met kinderen in een ziekenhuis - het kunnen werken in teamverband Salaris max. f 2698,16 bruto per maand. Overige arbeids voorwaarden zijn conform de C.A.O. - ziekenhuiswezen. Schriftelijke sollicitatie te richten aan het hoofd Personeelszaken. St Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg Postbus 220, 2350 AE Leiderdorp

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 24