Wat heefteen succesvol bedrijf zijn medewerkers te bieden? westeinde ziekenhuis S HOOGOVENS'; ontwerper medewerker leiden leiden chef administratie Van Swaay zoekt MTS-ers met belangstelling voor airconditioning Wij maken staal, een uniek materiaal We vertellen u graag iets over ons staal» In verband met het vertrek van de huidige funktionaris vragen wij ten behoeve van de ECONOMISCH- ADMINISTRATIEVE DIENST een Onder verantwoordelijkheid van de administrateur is hij onder meer belast met de volgende taken: coördineren van en leidinggeven aan de afdelingen: opname, patiëntenadministratie, boekhouding, inkoop, salarisadministratie en factuurcontrole financiële verslaglegging, zoals: kwartaaloverzichten exploitatie, jaarrekening en begroting. Binnen de economisch-administratieve dienst wordt ge streefd naar een geïntegreerde financiële administratie. De aan te stellen funktionaris zal bij de automatisering hiervan nauw worden betrokken. Om in aanmerking te komen voor deze funktie dienen kandidaten te beschikken over: een voltooide opleiding SPD-1 en 2 of een NIVRA- opleiding op gelijkwaardig niveau goede leidinggevende en organisatorische kwaliteiten ervaring in het implementeren van automatiserings systemen. Zij die werkzaam zijn (geweest) in een soortgelijke funk tie of op een accountantskantoor genieten de voorkeur. Kandidaten in de leeftijd van 30 - 40 jaar bieden wij een boeiende en zelfstandige werkkring. Het maximaal bereikbare salaris bedraagt f 4930,- bruto per maand. Inlichtingen over deze funktie worden u gaarne verstrekt door de administrateur, J.P.A. Voermans, telefoon 070 - 88.93.93, toestel 2545. Uw schriftelijke sollicitatie gelieve u te richten aan de afdeling Personeelszaken, Lijnbaan 32, 2512 VA Den Haag. Van Swaay Installaties BV, werkmaatschappij van het Internatio-Müller concern, een van de grotere Nederlandse bedrijven op het gebied van technische installaties in gebouwen en op schepen. De afdeling COMFORT-INSTALLATIES levert standaard- luchtbehandelings-apparatuur voor kleinere ruimten zoals woonkamers, vergaderruimten, kantoorruimten en voor bijzondere vertrekken als laboratoria en meetkamers. De apparatuur is op eenvoudige wijze aan te passen aan de bouw en het gebruik van de ruimte. Maar enig pas- en meetwerk is daarbij natuurlijk wel noodzakelijk. Voor deze afdeling, die is afgestemd op snelle montage en prompte service, zoeken wij nu een die adviseert in de keuze van het type installatie en in de selektie van de juiste apparatuur; hij maakt de capaciteits berekeningen en bereidt de montage voor. Voor deze funktie komen in aanmerking MTS-ers met enige ervaring op airconditioning- of cv-gebied en met wat commerciële aanleg. Wij bieden behalve afwisselend werk, voldoende ont plooiingsmogelijkheden, een goed salaris en goede secun daire arbeidsvoorwaarden. Telefonisch kunt u informatie inwinnen bij de afdeling Personeels zaken onder nummer 079-219363. Bredewater 24 2715 CA Zoetermeer Het is keihard en sterk materiaal, toch laat het zich goed vervormen en verwerken tot talloze stevige produkten. Daar komt bij dat je staal kunt lassen, solderen, klinken, felsen én lijmen. Tenslotte kan gebruikt staal weer als grondstof in de kringloop worden opgenomen. Wij bij Hoogovens geloven rotsvast in staal. En wij zijn altijd op zoek naar mensen die dat ook doen. Onze toekomst Naar een goed produkt zal altijd vraag zijn op de wereldmarkt. Mits de prijs redelijk blijft en de kwaliteit hoog. Op die manier houd je voorsprong op de concurrenten. En dat betekent een stuk zekerheid. Er is ons bij Hoogovens alles aan gelegen in de running te blijven. Daarom maken wij een kwaliteits- produkt. En zoeken ook vandaag mensen die daaraan willen mee werken. Er zijn bij ons volop mogelijkheden voor mannen van 18 tot circa 45 jaar in .produktie- en onderhoudsfuncties. Ook vrouwen kunnen bij ons aan de slag: niet alleen op kantoor, maar bijvoorbeeld ook-als kraandrijfster in de produktie. f—Wij heten u welkom ~7U wilt werken bij een succesvol k/ bedrijf? Een ingevulde bon leidt tot een eerste kennismaking. Stuur 'm zonder postzegel naar: Hoogovens, Antwoordnummer 94000, 1970WB IJmuiden Bellen kan ook. Ons nummer tijdens kantooruren: 02510 - 9 40 00. U kunt ook langskomen bij ons Wervingscentrum, Wijckermolen 202, Beverwijk (150 meter van 't station). Op werkdagen van 9 tot 4 en elke maandagavond van 7 tot 9 uur. Ja, ik wil nader kennismaken met het werk bij Hoogovens O produktiefunctie O onderhoudsfunctie postcode woonplaats telefoon geboortedatum Hoogovens behoort tot het ESTEL-concern een jeugdig tekenaar (m/v) vac. nr. GW 79028 t b v. landmeetkundige werkzaamheden op de tekenkamer Opleiding: Het bezit van het diploma C.T.OPB NA. LOI of MTS-landmeten dan wel een vergevorderde studie voor deze diploma's is vereist. Bij het.in het Stadsbouwhuis aan de Langegracht gevestigde,bureau van de onderafdeling Post- en Archiefzaken van de secretarie-afde ling Interne Zaken is plaats voor een In de ruim zestig jaar dat Hoogovens bestaat zijn wij zeker succesvol geweest. Begonnen met één enkele hoogoven aan het Noordzeekanaal zijn wij nu een van de modernste staal bedrijven van West-Europa. Zowel binnen Nederland als daarbuiten hebben wij een naam hoog te houden. Hoe ontstaat succes? En wat betekent het voor al die mensen die samen Hoogovens vormen? Waarop is ons succes in staal gebaseerd? Succes komt niet uit de lucht vallen. Je moet er met z'n allen aan werken en natuurlijk zo nu en dan de wind meehebben. Ons succes is zeker ook gebaseerd op ons produkt. Zoals u weet maken wij ijzer, en daaruit staal. Om dat te doen hebben wij ijzererts maar óók steenkool nodig. Gelukkig zijn beide grondstoffen vrijwel onuitputtelijk in de aardbodem aanwezig. Dankzij onze ligging aan zee kunnen wij deze grondstoften makkelijk aanvoeren en onze eindprodukten direct verschepen. Ook de ligging heeft wel degelijk met ons succes te maken. die belast zal worden met: - dossiervorming en -ordening; - verlenen van assistentie bij de postbehandeling; - diverse andere op de afdeling voorkomende werkzaamheden. Om voor deze functie in aanmerking te komen is het bezit van of stu die voor het diploma Archiefverzorging I gewenst. Ervaring in bovengenoemde werkzaamheden strekt tot aanbeveling. Het salaris kan, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, variëren van f 1758,— (bij 21 jaar) tot f 2756, bruto per maand. Sollicitaties dienen binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie onder vermelding van vacaturenummer 79073 te worden gestuurd naar Burgemeester en Wethouders van Leiden, Stadhuis, 2300 PC Leiden. Salaris: Afhankelijk van leeftijd en opleiding van minimaal f 1 758- (op 21-jarige leeftijd) tot maximaal t 2 487- bruto per maand. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van vacaturenummer GW 79028 op brief en envelop te richten aan de Directeur van Gemeentewerken, postbus 148, 2300 AC Leiden.

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 16