Nu honderden guldens voordeel bij uw Austin/Morris dealer! Ga even langs bij uw Austin/Morris dealer. TOCHT Honderden guldens voordeel op Innocenti 90Len 120 L. Honderden guldens voordeel op Allegro 1304 Special en Estate Nog spectaculairder voordeel op compleet ingebouwde gas-installatie (Allegro en Morris1300typen) In het St Elisabeth Ziekenhuis te Lei derdorp is op korte termijn plaatsings- mogelijkheid voor VERPLEEGKUNDIGEN op diverse afdelingen (alle diensten) Opleiding diploma ziekenverpleging A Het salaris variéert afhankelijk van er varing. vanf 2.048.73 totf 2698,16 bru to per maand De overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de bepalingen van de C A O - ziekenhuiswezen. Nadere inlichtingen worden u gaarne verstrekt door Zr A.J.M Vollebregt, adjunct directrice/hoofd verpleegkun dige dienst, tel 071-899250 Uw schriftelijke sollicitatie kunt u rich ten aan het hoofd van de afdeling Per soneelszaken St Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg Postbus 220, 2350 AE Leiderdorp Uw Austin/Morris dealer geeft een hele beste prijs voor uw auto. Dat is één. U profiteert nu nog van de 1979-prijzen. Dat is twee. En u krijgt tot 15 december a.s. ook nog eens honderden guldens extra voordeel op de typen hier onder vermeld. Dat is drie. Ga eens na wat er nü voor prijzen uit de bus komen. Bel uw Austin/Morris dealer. Of ga er even langs. Hij doet u Austin een aanbod dat nooit meer terugkomt. Morris i Allegro 1300 v.a. 12.290,- Een royaal voordeel op twee bestsellers die notabene nog maar nèt op de weg zijn. De Innocenti 90 L en de 120 L, voor iedereen met heimwee naar de Mini Cooper! Fantastische styling van Bertone. Ongelooflijke wegligging en wendbaarheid. Rappe prestaties. Getint glas en grote derde deur. Maak een proefrit! Allegro: de soepele "ruimte-auto" waar zoveel rijplezier en zoveel extra's gewoon zijn ingebouwd. Voorwielaandrijving en Hydragasvering geven ongekend comfort en wegvastheid. Een perfecte installatie van Vialle of Landi den Hartog, compleet ingebouwd en voorzien van aangepaste cilinderkop. Dat kan omdat Austin/Morris een motorisch con cept heeft ontwikkeld dat ideaal is voor gas. En waarmee u blijft profiteren van de fabrieks garantie. Dit aanbod geldt op alle 1300-modellen, dus ook op de Estate. Hierbij geldt als extra voor deel dat de tank onzichtbaar in de 'geheime ruimte' onder de laadvloer verdwijnt! Hlf hal RlABM An M BL Nederland ft ma El H H n JBH B Importeur van Mini, Innocentie, Allegro, Morris. H ffl ra P Kj Hj Sn HUy H Maxi, Princess, Triumph, Rover jaguar, Daimler, Land-Rover, Range Rover en Sherpa bedrijfs- wagens. Prijs inkl. BTW af fabriek. Rijklaarmaakkosten f 285,- (Austin/Morris), f 350,- (JRT), inkl. BTW, exkl. benzine. 200 Verkooppunten in Nederland. Aktie-voordelen inclusief btw, geldig tot 15 december 1979. op voorwaarde dat voor deze datum zowel de aanschaf van de auto als de levenng plaatsvinden. Overigens informeert uw BL-dealer u gaarne over financiering van uw auto bij L de Jong's Autobedrijf B.V. v. d. Mortelstraat 254, Noordwijk. Tel. 01719 - 19303 Garage Poot B.V. Hoofdstraat 104-106, Valkenburg. Tel. 01718 - 16947 B.V. Automobielbedrijf L.A.G. Van Oldenbarneveldstraai 35-37 (Zijstraat Warmonderweg- Rijnsburgerweg), Leiden. Tel. 071 - 154909/151683 Garage Poot B.V. Lammenschansweg 132, Leiden. Tel. 071 - 764800 764801 De Griffier van de Arrondisse mentsrechtbank te 's-Graven- hage deelt mede, dat in de ont eigeningsprocedure van: Mr. Jan Klaasesz, commissaris der koningin in de provincie Zuid-Holland, thans mr. Maar ten Vrolijk, commissaris der koningin in de provincie Zuid- Holland, wonende te Wasse naar, op wiens naam het ontei geningsgeding volgens de wet wordt gevoerd ten behoeve van de provincie Zuid-Holland, eiser, procureur mr. J. W. Meij er. tegen, de provincie Zuid- Holland, gevestigd te 's-Gra- venhage, tussengekomen par tij, procureur mr. F. H. A. M. thunnissen, door de Rechter commissaris als tijd en plaats van het onderzoek door des kundigen is bepaald: vrijdag 16 november 1979 te 10.00 uur, ter plaatse van de te onteige nen percelen. De Griffier weg in 'n wip met een tocht strip Verkrijgbaar bij ijzerwaren, dhz-zaken en üw warenhuis Bij beschikking van de Arron dissementsrechtbank te 's- Gravenhage d.d. 5 november 1979 is wegens een geestelijke stoornis onder curatele gesteld Teunisje van der Does, wedu we van Jan Hartevelt geboren te Katwijk op 22 augustus 1915,laatstelijk gewoond heb bende aan de Voorstraat 113 te Katwijk aan Zee, doch thans verpleegd wordende in het verpleeghuis "Mariënhaven" te Warmond, met benoeming tot curator van Adriaan Pieter van de Sande en tot toeziend cura- trice van Jacoba Hartevelt. echtgenote van A P. van de Sande, beiden wonende te Rheden aan Rozenbos 2. Leiden, 7 november 1979 De procureur: Mr. W.M.A. Kalkman BERICHT Het Bestuur der STICHTING BEPOLEOM te Leiden deelt mede, dat krachtens loting ver richt door Notaris Mr. J. Schijffelen te Leiden van de obligatielening 1974 zijn uit geloot en derhalve betaalbaar worden gesteld, alle obligaties waarvan het nummer eindigt op het cijfer 9.

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 24