I Lekkages Te koop in: Michel Verheii b.v. ONROERENDGOED onroerendgoed BEL LIGTVOET TE HUUR BEDRIJFSRUIMTE onroerendgoed ONROERENDGOED aan uw dak, goot enz.? Loodgieter nodig? KRAAIERSTRAAT 10 Leiden - Telefoon 071-122356 ALPHEN AAN DEN RIJN Junostraat 18. Modern herenhuis met CV, berging en tuin op het zuiden, voor royaal uitzicht. Nabij scholen en winkels, rustige straat. Ind.: gang, toilet, provisiekast, luxe eiken keuken, woonkamer met parketvloer, 1e verd.: 3 royale slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e toilet en wastafel, 2e verd.: overloop met CV-unit en geiser als mede royale slaapkamer met dakkapel en berging. Aan vaarding in overleg. Vraagprijs 182.500,- k.k. Anna van Burenlaan 4. 2 onder 1 kap woning, met garage, berging, CV en gedeeltelijke dubbele beglazing. Totale grondoppervlakte 228 m2. Gelegen tegenover bungalows, nabij park, station, scholen en centrum. Ind.: royale hal met plavuizenvloer, toilet met gekleurd tegel werk en sanitair, provisiekelder, woonkamer met par ketvloer en open haard, luxe eiken keuken met plavui zenvloer en div. apparatuur. 1e verd.: 3 slaapkamers, badkamer met wastafel, bidet, balkon, gekleurd tegel werk en sanitair. 2e verd.: zolderkamer met dakkapel, veel bergruimte. Aanvaarding in overleg. Koopsom 285.000,- k.k. Van Boetzelaerstraat 79. Vrijstaande villa met garage en CV op 360 m2 op goede stand en hartje centrum. Ind.: hal, kelder, toilet, L-woonkamer met open haard 43 m2, woon-eetkeuken 18 m2, bijkeuken. 1e verd.: ouders laapkamer met 2 wastafels (voorheen 2 sik.) en royale voorslaapkamer met wast., badkamer met ligbad en 2e toilet en deur naar dakterras. 2e verd.: 1 slaapkamer en grote hobby-zolder. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 347.500,- k.k. Seringenstraat 10. 3-kamerflat op 1ste woonlaag met royale berging, nabij winkels, scholen en station. Spoedig leeg te aanvaarden. Vraagprijs 115.000,- Inl.: Deerenberg van Leeuwen Alphen aan den Rijn Tel. 01720-94041. ZOETERWOUDE-DORP Stompwijkseweg 5 luxe gr. landhuis met vrij uitzicht op 600m2 grond, tuin op ZW, gelegen aan viswater, met garage en C.V. Deze woning bevat: gr. fraaie hall, marmerenvl., garderoberuimte, ruim toilet, L-vormige living m. open haard, verz. verwarming, gr. eiken zit-eetkeuken (ALNO), bar, slaap- en werkkamer, luxe badk. m. ligb., dubbele wastafel, 2e toilet (gr. sanitair). 1e Et.: gr. L-vormige overloop, 4 gr. slp.kamers, ruime douchegelegenheid, 3e toilet, 2 gr. vlieringen, 2 overdekte balkons. (slechts 5 minuten van de autoweg naar A'dam/R'dam/Den Haag). Prijs: n.o.t.k. Inl. Kant. u A VALKENBURG Z.-H. BEDRIJFSRUIMTE MET GARAGE EN 2 KANTO REN Aangrenzend woonhuis met c.v. Parkeerge legenheid voor 10 personenauto's. Totale oppervlakte 700 m2. Vraagprijs 350.000,- k.k. Inl.: ASSURANTIEKANTOOR DE WITTE KATWIJK B.V. Vuurbaakplein 1Katwijk. Tel. 01718 - 72776. KATWIJK Te huur Kantoorruimte ook geschikt voor showroom. Neiuwbouw. Totaal 3 verdiepingen, opp. 290 m2 per verd. Representatief pand, nabij de provinciale weg Haarlem/Den Haag. Huurpijrs 25.000,- per jaar per unit. Makelaardij o.g. Ivan der Plas B.V. lül Leiden/Heivlinder 3 Goed onderhouden luxe HERENHUIS met c.v.-gas, aparte garage, voor- en zonnige fraai aangelegde achtertuin. Ind ruime woon- eetkamer met open haard en schuifpui, luxe kompl uitgeruste keuken, bijkeuken, stenen vloer met vloerverwarming op de geh begane grond. 1e Verd 3/4 ruime slaapkamers, balkon, kompl. badkamer en aparte douche-/waskamer. 2e verd ruime overloop en grote 5e slaap-/hobbykamer. De woning is geïsoleerd en heeft veel dubbele beglazing. Opl. in overleg. prj)S f 362.000,-- k.k. Garage f 15.000,-- k.k. Vraag naar onze, kosteloze, met foto's geïllustreerde woning-gids. Leiden/Goudsbloem 1 Goed onderhouden HOEK HERENHUIS (type 2 onder 1- kap) met c.v -gas en 3 zijden grote zonnige tuin. grenzend aan een waterpartij. Ind. entree, speels ingedeelde woon- eetkamer met open haard en open keuken met plavuizen- vloer. 1e Verd 3 ruime slaapkamers, balkon, kompl bad kamer met aparte douche en 2e toilet 2e Veid grote zol derruimte met mogelijkheid voor 2 slaapkamers Opl. in overleg Prijs I 327.500,— k.k. Leiden/Donizettilaan 7 Royale HOEK EENGEZINSWONING met tuin op het zuiden en eventueel apart staande garage Ind hal. woon- eet kamer, voortuin en achtertuin met berging. 1e Verd 3 slaapkamers, royaal balkon en badkamer met ligbad en 2e toilet. 2e Verd grote zolderkamer met dakkapel en bergzolder Opl evt. direkt te aanvaarden Prijs f 239.000,-- k.k. Garage f 15.000,- k.k. Leiden/Damastroos 3 Ruim en modern geschakeld HERENHUIS met c v.-gas. garage, voor- en zonnige achtertuin. Ind ruime woon-eet kamer met open haard en leuke werkhoek, moderne open keuken (totaal ca 70 m?) met lichte parketvloer, bijkeuken. 1e Verd 3 slaapkamers en komplete badkamer. 2e Verd. gezellige 4e slaap-Zhobbykamer met balkon en veel berg ruimte Opl. in overleg Prijs f 420.000,— k.k. Oegstgeest/Emmalaan 21 In rustige omgeving gelegen beknopt HOEKHERENHUIS met c.v-gas, voor- en zonnige achtertuin. Ind.: entree, ruime woon- eetkamer en suite en keuken. 1e Verd drie slaapkamers en badkamer met douche. 2e Verd.: grote bergzolder. Opl. spoedig te aanvaarden. Prijs f 235.000.» k.k. Leiden/Noordeinde 13 Goed />nderhouden en gunstig gelegen HOEK-WOON- WINKELPAND. geschikt voor vele doeleinden Ind entree, gang. winkel, keuken, toilet, totaal ca. 50 m2 1e Verd ruime woon- eetkamer, grote moderne keuken en zeer royale slaapkamer; 2e verd grote zolder en 2 kamers. Opl in overleg. Prijs f 315.000,— k.k. Leiden/Begoniadal 6 Zeer ruim en goed onderhouden HERENHUIS met c.v.-gas, voor- en zonnige achtertuin. Ind.: entree, ruime zonnige woon- eetkamer en moderne open keuken. 1e Verd.: vier royale slaapkamers en moderne badkamer met aparte douche en 2e toilet. 2e Verd.: grote 5e slaap-/hobbykamer en veel bergruimte. Opl. in overleg. Prijs 1 239.000,- k.k. Oegstgeest/Spaargarenstraat 42 In .ustige omgeving gelegen nagenoeg vrijstaand HEREN HUIS met c v.-gas. carport en drie zijden tuin. Ind.: entree, royale L-vormige woon- eetkamer, moderne keuken met div inbouwapparatuur, ruime bijkeuken, toilet en douche Ged parket- en plavuizenvloer op de begane grond 1e Verd 4 slaapkamers en 2e toilet. 2e Verd grote zolder en aparte 5e slaap-/hobbykamer met badkamer (douche) Gedeeltelijk thermopane beglazing. Opl. in over leg Prijs f 375.000,- k.k. Kopers zijn geen makelaarscourtage verschuldigd. Oegstgeest/Rhijngeesterstraatweg 157b Leuk en vrij aan rustig zijlaantje gelegen geheel luxe gere noveerde 2-persoons DUPLOWONING met c v -gas Ind entree, fraaie eetkamer met luxe kompl open keuken, roy. slaapkamer annex kompl. badkamer met aparte douche Verd ruime living met mogelijkheid voor open haard en leuk zonneterras. Opl. in overleg Prijs f 210.000,-- k.k. Oegslgeest/Boonstraal 13 Rustig gelegen beknopt HOEKHERENHUIS met c v.-gas. carport en drie zijden tuin Ind woon- eetkamer, keuken. 1e Verd.: mogelijkheid voor 3 slaapkamers, bad kamer en 2e toilet. 2e Verd leuke zolderslaap-/hobby- kamer en veel bergruimte. Opl. in overleg. Prijs I 275.000,- k.k. Warmond/Kloosterwei 3 Uitstekend onderhouden en rustig gelegen EENGEZINS WONING met c.v.-gas. voor- en zonnige achtertuin op het zuiden. Ind entree, ruime Z-vormige woon- eetkamer en halfopen luxe keuken met div. inbouwapparatuur. 1e Verd.: 4 slaapkamers en badkamer met 2e toilet. 2e Verd ruime 5e zolderslaap-/hobbykamer en veel bergruimte. Opl. in overleg. Prijs I 257.000,-- k.k. Hopman Makelaardij B.V. Lange Voort 13a. 2343 CA Oegstgeest. Tel. 071 - 154045* Hoofdkantoor Zoetermeer, telex 33363. Kantoren In Alkmaar. Lelystad en Middelburg. (ca. 175 m2) met parkeergelegenheid. Gunstig gelgen aan de weg Leiden - Alphen a/d Rijn. Huurprijs 70,- p. m2 p.j. KUIS-RAAD-B.V, HAZERSWOUDE-Dorp Ambachtsplein 2. Telefoon 01728 - 8352. WARMOND Aan de Kloosterwei bieden wij te koop aan een hoek- schakelwonipg, gelegen in een rustige woonwijk met tuin op zuidwesten. Deze centraal verwarmde woning, staan de op 152 m2 grond is als volgt ingedeeld: hal, toilet, berging, doorzonkamer met open haard, moderne keu ken, 1 e verd.: 3 slaapkamers met wastafels, toilet en luxe badkamer met ligbad. 2e verd.: twee slaapkamers met wastafel. Het huis wordt opgeleverd met stoffering, ther mopane beglazing, alsmede gedeeltelijk voorzien van plavuizen. Vraagprijs 395.000,- k.k. of te huur tegen een huur- som van 1.500,- per maand. SASSENHEIM Aan het Mecklenburg bieden wij te koop aan een scha kelhuis, staande op 175 m2 grond, voorzien van centrale verwarming, voor- en achtertuin. De indeling van dit zo juist gereed gekomen pand is: hal. toilet, woonkamer met open moderne keuken, 1e verd.: overloop, 3 slaapka mers, badkamer met ligbad, douche en toilet, 2e verd.: vaste trap, slaapkamer en C.V.-afdeling. Vraagprijs 305.000,- v.o.n. NOORDWIJKERHOUT Westeinde 87. Te midden van bos en velden bieden wij aan een uniek gelegen landhuis, dicht nabij zee en strand, voorzien van een rieten kap^ dubbele garage, plantenkas en verwarmd zwembad. De indeling van dit op 1200 m2 grond staande aan natuurgebied grenzend ob- jekt is: salon met open haard, eet/studeerkamer, beiden voorzien van .parketvloeren, Amerikaanse keuken met eethoek en diverse machinerieën, toilet, kelder met C.V.-olieketel etc. 1e verd.: 3 ruime slaapkamers, waar van één met een loggia, badkamer met ligbad en aparte douche, 2e toilet en gang. Grote zolder over het gehele huis. In de tuin bevinden zich een fietsenhok, badhuisje en kippenhok. Dit pand met een eigen oprijlaan is voor zien van een bliksembeveiliging. Vraagprijs 985.000,- k.k. NOORDWIJK AAN ZEE In het zojuist gereed gekomen appartementengebouw "De Adelaert" aan de Kon. Wilhelminaboulevard, bie- denwij aan op de 1 e verdieping gelegen, met zicht op de zee, een twee-kamerwoning met open keuken, toilet, badkamer met ligbad, alsmede een berging in het onder huis en een overdekte standplaats voor een auto, terwijl tevens gebruik kan worden gemaakt van het zwembad en de sauna, waar u als koper eveneens de mede eigendom van verkrijgt. Deze geheel gestoffeerde flatwoning met balkon aan de zeezijde is te koop voor 275.000,- k.k. of te huur voor 1.200,- per maand excl. licht, gas en water. In het flatgebouw "Seehorst" aan de Kon. Astrid- boulevard bieden wij te koop aan een geheel gestoffeer de flatwoning met lift en berging in het sousterrain. Deze zeer goed gesitueerde woning bevat: een gang, woon kamer met open keuken, badkamer met ligbad, alsmede twee slaapkamers. Vraagprijs 350.000,- k.k. Seehorst 5. In het appartementengebouw Seehorst, ge legen aan de rustige Koningin Astridboulevard, bieden wij te koop aan. een hoekappartement gelegen op de 2e woonlaag met riant uitzicht over zee en strand. De inde ling van dit 4-kamerappartement is: entree, 3 slaapka mers, badkamer met ligbad en wastafel, douchecel met wastafel en toilet, grote woonkamer met open keuken (inbegrepen keuken-inbouwapparatuur en eetbar), bal kon op de zeezijde. De vraagprijs voor dit geheel centraal verwarmde ap partement, voorzien van inpandige garage en ber ging is 395.000,- k.k. Res. Rembrandt 24. In het gebouw Residence Rem brandt bieden wij te koop aan, een goed gelegen en in uitstekende staat van onderhoud verkerende, geheel ge stoffeerde flat, liggende op het zuiden. Indeling: entree, keuken, slaapkamer, badkamer, woonkamer met balkon, parkeerplaats en berging. Medegebruik van het zwem bad en de recreatiezalen etc. Vraagprijs voor dit goede appartement: 225.000,- k.k. In het gebouw "Adelaert" hebben wij te koop een 2-ka- merappartement met riant uitzicht over zee en strand. Bij aankoop van deze flatwoning met lift en centr. verw. heeft u tevens de mede-eigendom van het overdekte ver warmde zwembad, alsmede een overdekte parkeer plaats voor uw eventuele auto. Dit appartement wat te koop is voor 265.000,- k.k. is eventueel ook te huur voor langere termijn tegen een huursom van 1.500,- per maand. Aan de Boerhaaveweg op een zeer prachtig gelegen punt met een riant uitzicht over de wijde omgeving, staande op 975 m2 grond, hebben wij voor 600.000,- k.k. te koop de oude grote villa "De Luwte". Aan de Prins Hendrikweg, op een zeer hoog duin gele gen, bieden wij te koop aan een semi-bungalow met veel bossage. Dit zeer goed gelegen huis met een riant uit zicht, bestaat uit: parterre, hal, L-vormige woonkamer, keuken, gang, 4 slaapkamers, badkamer en toilet; onder huis: woonkamer, keuken, badkamer met toilet, c.v. afde ling, 2 slaapkamers. Rondom het pand is duinterrein, groot ongeveer 1200 m2, alsmede terrassen op het Z O. Onder aan de voet van het duin, kan een garage worden gebouwd. Prijs 775.000,- k.k. Makelaarskantoor KX] DEN HAAN Hf Grent 2 Noordwijk aan Zee, Telefoon 01719-19206 Op aanvraag zenden wij U gaarne onze woninggids. Zoeterwoudsesingel 10 Leiden Riant gelegen patriciërswoning met vrij uitzicht en een grote tuin op het zuiden, voorzien van een achterom. Indeling: Entree, grote hal met garderobe, woonkamer, zitkamer en serre met openslaande deuren naar de zonnige tuin, keuken, bijkeuken, toilet en kelderkast. 1e etage: 2 zeer grote slaapkamers en 1 iets kleinere, mooie badkamer, 2e toilet, groot balkon. 2e etage: 3 slaapkamers, voorzien van veel berging. 3e etage: Zeer grote bergzolder met beschoten kap. De woning is voorzien van c.v.-gas en zeer goed onderhouden. Vraagprijs 425.000,- k.k. Oude Singel 146Leiden Enorm groot grachtenpand met achterhuis, ondergrond en tuin voorzien van c.v.-gas. 2 badgelegenheden, 2 keukens en 11 verhuurde kamers. Totaal netto huuropbrengst per jaar 40.000,-. In goede staat verhuurd. Vraagprijs 395.000,- k.k. Vrouwensteeg 5 Leiden Prima woon/winkelpand op een steenworp afstand van het grote winkelgebeuren in een zijstraat van de Haarlemmerstraat. Indeling: Entree, winkelruimte van 60 m2 en een hierachter gelegen opslagruimte van dezelfde grootte welke tot winkelruimte verbouwd kan worden. Binnenplaats. 1 e etage: Grote overloop, woonkamer met balkon, zitkamer, keuken, toilet, douche 2e etage: 3 slaapkamers waarvan 1 met vaste wastafel en veel berging. Direct te aanvaarden. Koopsom 215.000,- k.k. Vraagprijs 195.000,- k.k. Genestetstraat 11 Leiden Gezellige woning aan de rand van het centrum met plaats. Indeling: Entree, hal, grote woonkamer voorzien van gaskachels, keuken, toilet, douche, achterplaats. 1e etage: 3 slaapkamers met dakkapel. 2e etage: Grote zolder. Vraagprijs 125.000,- k.k. Park die Leythe 17 Leiden Een gezellige vooroorlogse woning voorzien van een nieuwe rieten kap, stenen schuur en grote achtertuin, voorzien van gaskachels. Indeling: Entree, grote hal, toilet, kelderkast, woonkamer met erker, zitkamer met openslaande deuren naar de tuin en terras, keuken met a/s wasautomaat. 1e etage: 2 grote en 1 kleine slaapkamer. De slaapkamer aan de voorkant is voorzien van een balkon. Veel berging. Badkamer met vaste wastafel en douche. 2e etage: Grote zolder, eventueel in te richten als vierde slaapkamer. Belangstel lenden dienen een huurflat in de omgeving van Leiden achter te laten Vraagprijs 199.000,- k.k. Galiaslaan 20 Leiderdorp Zeer ruim herenhuis voorzien van een grote achtertuin met stenen schuur. Vrij uitzicht. Indeling: Entree, hal met garderobe, toilet, woonkamer met grote open keuken voorzien van diverse apparatuur en luxe indeling, open haard, achtertuin met zitkuil, stenen schuur met licht en water. 1e etage: 3 grote slaapkamers, luxe badkamer met ligbad en vaste wastafel. 2e etage: Zeer grote zolderkamer met dakkapel van 40 m2. Veel bergruimte, c.v.-ruimte a/s wasautomaat en droogtrommel. Op deze etage kan eventueel een 5e slaapkamer worden gemaakt. Algemeen: Het geheel is luxe afgewerkt en voorzien van diverse accessoires. Vraagprijs 298.000,- k.k. Dijkgravenlaan 8 Leiderdorp Goed onderhouden tussenwoning met zonnige achtertuin (zuiden) en stenen schuur met achterom. Indeling: Entree, hal, berging, toilet, woonkamer, keuken, grote achtertuin met schuur en achterom. 1e etage: 3 slaapkamers en een ruime badkamer. 2e etage: Grote zolder, eventueel geschikt te maken voor een vierde slaapkamer. Direct opleverbaar. Vraagprijs 175.000,- k.k. Korenbloemkamp 17Leiderdorp Op goede stand gelegen herenhuis, voorzien van een tuin op het zuiden en c.v.-gas, en uitstekend onderhouden. Indeling: entree, grote hal, toilet, ruime woonkamer met open keuken, aluminium schuifpui naar de zonnige tuin. 1e etage: 1 zeer grote slaapkamer en 1 iets kleinere kamer, badkamer met aanslui ting wasautomaat en vaste wastafel. 2e etage: Veel berging, en een derde grote slaapkamer met dakkapel. Algemeen: In de hele woning blijft alle vloerbedekking achter. Overname van andere roerende goederen is eveneens mogelijk. Vraagprijs 270.000,- k.k. Deze woning is eveneens te huur voor een huurprijs van 1800,- p.m. Rudolph Tappenbeckweg 9 Noordwijk Op goede stand gelegen zeer luxe driekamer appartement op loopafstand van het strand, voorzien van alle gemakken. Indeling: Entree, (eigen opgang) hal, badkamer met ligbad, toilet, woonkamer met parket en zeer luxe open keuken. Dit leefgedeelte heeft het gemak van een zonnig balkon. Het appartement is voorzien van 2 ruime slaapkamers, welke gesitueerd zijn aan de voorkant. C.V.-gas en een garage (8-3m) zijn in het appartement aanwezig. U kijkt uit over de duinen en laat het drukke uitgaansleven achter u Servicekosten per maand ca. 200,- alles inclusief. Vraagprijs 350.000,- k.k. Ten Katestraat 11 Hazerswoude-Rijndijk Rustig gelegen meanderwoning voorzien van c.v.-gas, een voor en een zonnige achtertuin, en stenen schuur met achterom. Indeling: Entree, hal met kasten, toilet, Z-vormige woonkamer, ruime eetkeuken met a/s wasautomaat. De woonkamer heeft een open haard en parketvloer. 1e etage: 4 ruime slaapkamers waarvan 1 met vaste wastafel, badkamer met douche en vaste wastafel. 2e etage: Gróte zolderkamer met dakkapel, c.v.-ruimte en veel berging. Het huis is gesitueerd op het ZW en heeft zonwering. Vraagprijs 196.000,- k.k. Burgemeester Verheullaan 59 Koudekerk a/d Rijn Goed onderhouden hoekwoning voorzien van een zonnige achtertuin, stenen schuur en c.v.-gas. Indeling: Entree, hal, toilet, woonkamer met parketvloer en open haard, luxe keuken met diverse apparatuur. 1e etage: 3 ruime slaapkamers waarvan 1 met vaste wastafel en zeer luxe badka mer met ligbad en 2e toilet. 2e etage: Vierde slaapkamer met dakkapel, grote hobbyruimte en veel berging. Deze hoekwoning is uitstekend onderhouden en is direct opleverbaar. Vraagprijs 189.000,- k.k. Prolkade 1 Noorden Vrijwel direct gelegen aan de Nieuwkoopseplassen kunnen wij U aanbieden een schitterend landhuis, omgeven door een riante vrij gelegen tuin. Indeling: Entree, ruime hal, toilet, L-vormige woonkamer met een gezellige zithoek voorzien van een open haard. Mooi uitzicht over de plassen. Zeer luxe keuken voorzien van diverse apparatuur en een groot eetgedeelte, direct grenzend aan het dakterras en balcon welke rondom het huis ligt. Vanuit de hal gaat U met een trap naar beneden. Daar vindt U drie ruime slaapkamers die alle drie direct uitkomen op de tuin. De ouderslaapkamer is voorzien van veel luxe en compleet ingericht. Mooie badkamer, met vaste wastafel en ligbad. Er is een aparte ruimte voor de wasmachi ne, droogtrommel en diepvrieskasten. Boven op het huis is een grote hobbyzolder. Eigen entree voor de grote garage gelegen aan de achterkant van de tuin. Bij de aankoop zitten veel roerende goederen inbegrepen. Een en ander in overleg. Direct aanvaardbaar. Vraagprijs 715.000,- k.k. TE HUUR Kort Rapenburg Leiden Wij kunnen U op zeer goede stand in het centrum van Leiden aanbieden zeer exclusieve kantoorruimte, voorzien van een begane grond van 85m2 en een sou terrain van dezelfde afmeting, en een 2e etage. Bij de huur is inbegrepen de gehele stoffering. Huurprijs: 45.000,- excl. per jaar, voor de begane grond en het souterain. Huurprijs: 20.000,- excl. per jaar voor de 2e etage. Het geheel is zeer geschikt voor een bedrijf in de administratieve sector of dienstverlenende sector. Onroerend goed bemiddeling Oude Varkenmarkt 26/2311 VR Leiden/Tel. 071-133222 Loevestein 11 2352 KM, Leiderdorp, tel. 071-690827

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 34