ohmpmnannpn i 0NR0ERE tl ONRC VJM ONROERENDGOED onroerendgoed a onroerendgoed a onroerendgoed ONROERENDGOED onroerendgoed m TE KOOP rhijnenburgh b.v. Gratis belangrijke koopinformatie i LEIDEN OXFORDLAAN 28 (WAARDEILAND), aan doorgaand vaarwater gelegen luxe woning met zonnige tuin. C.V. en carport. Ind.: entree, ruime hal. gr. woon-eetkeuken. div. app., royale woonkmr. 60m2), opensl. deuren naar tuin, open haard, studiehoek 1e etoverloop. 3 slaapkamers (2 met balkon), royale berging, badk. met ligb. 2e toilet, douche, gekl. sanitair. Vraagprijs 410.000,- k.k. KRUISBES 31, royale moderne woning m. C.V. ruim dakterras, tuin op Z. W. en berging. Deze woning bevat: entree, ronde hall, gr woonk. m open haard. mod. open keuken, all. schuifpui naar terras 1e et.- 3 ruime sip ka mers, luxe badk. m. ligb ap. doucheruimte. 2e toilet. 2e et.: gr. zolderkamer met dakterras. Prijs n.o.t.k. KLIMROOS 23, ruime mod. woning met C.V., tuin op Z.W. en schuur. Ind.: hal, toilet, gr. woonk. met aparte zithoek, open haard, luxe hardh. keuken met div. app. eetbar, 5 sip.kamers, luxe badkamer met ligbad, 2e toilet, aparte ruime berging. Vraagprijs 317.000,- k.k. KORAALSTRAAT 5, leuke ééngezinswoning m. diepe achtertuin, stenen schuur en achterom. Ind.: entree, royale woonk.. mod keuken met div app. 1e et 3 sip.kamers, luxe badk m. ligb.. douche (gekl. sanitair). 2e toilet. 2e et.: ruime zolderk. met dakkapel en bergruimte. Vraagprijs 239.500,- k.k. PRIMULADUIN 17, rustig gelegen woning met C.V., voor- en achtertuin op Z. Ind.: entree, hall, toilet, ruime woonk. mod. keuken, alt. schuifpui naar tuin, mod. keu ken. 1 e et.: 3 slaapkamers, ruime badkamer. 2e et.: grote slaapk. met dakkapel, berging. Vraagprijs 228.000,- k.k. JAC. VAN CAMPENLAAN 26. riante4/5 kmr. flat op 5e etage m. magnifiek uitzicht, C.V., gr. balkon op ZW, lift aanwezig. Ind.: entree, gr. hall, toilet m. fontein, ruime keuken, werkbalkon, gr L-woonkamer, luxe badk. m. ligb., 3 ruime sip.kamers, aparte berging (eventueel te huur/huurprijs n.o.t.k.) BOD GEVRAAGD WASSTRAAT 48, ruim hoekherenhuis met 3 zijden tuin, schuur en zij-ingang. Ind.: entree, hall, ruime ka mer ensuite met parketvloer, ruime keuken, kelderkast, toilet, 3 slp.kamers, douchegelegenheid en bergruimte. Vraagprijs 188.000,- k.k. BLOEMISTENLAAN 36, deze woning moet u van bin nen zien om er een goede indruk van te krijgen. Riante leuke woning met voor- en diepe achtertuin (Z), C.V. gas. Ind.: entree, hal, toilet, gr. woonk. met open haard en erker, ruime keuken. 1e et.: overloop, 3 sip. kamers, badkamer met ligbad, douche, ruime vliering. Vraagprijs 178.000,- k.k. MIDDELSTEGRACHT 65, ruim woonhuis met garage, c.q. bedrijfsruimte, in 1970 geheel opnieuw gebouwd. Ind.: bedrijfsruimte (10m lang), 1e etoverloop, toilet, gr. woonk., mod open keuken, bar, 2e et.: luxe badk. met ligb., 2e toilet, ruime slaapkamer, kleinere kamer, gr. zolder met kamer, zonnig balkon, bergruimte. Vraagprijs 175.000,- k.k. NABIJ CENTRUM, grote stadswoning in goede staat van onderhoud met C.V. gas en plaatsje. Ind.: hal, royale woonk. plm 35 m2, knusse keuken, toilet, plaatsje. 1e et.: 2 ruime slp.k., badkamer met douche, 2e toilet. 2e et.: 2 slp.kamers en hobbyruimte. Bod gevraagd SOEMBASTRAAT, riante woning met C.V., zonnige tuin, stenen schuur. Ind.: gr. L-woonk., fraaie open .haard, mod. keuken m. div. app 1e ett: 3 ruime slp.k. (1 met balkon) mooie douchegelegenheid. 2e et.: doka ruimte, kamer en berging. Interessante prijs. VOLLENHOVENPLEIN 61, riante 3 kamerflat met lift, balkon op Z, C.V. gas en aparte berging. Ind.: entree, hal, grote woonkamer met parket, luxe keuken met gre nen plafond, plavuizen, ruime douche, aparte slaapka mer, toilet. Hoge hypotheek mogelijk. Vraagprijs 125.000,- k.k. OEGSTGEEST PRESIDENT KENNEDYLAAN. Zeer gr. (600 m3) en in staat van nieuw verkerend halfvrljstaand herenhuis m. C.V., garage, mooi aangelegde gr. tuin m. vijvertje op 367ca. BIJZONDER GESCHIKT VOOR PRAKTIJK- PAND. Parterre: gr kamer, e.g. praktijkruimte, douche en kl. keuken, 1e et.: gr. L-woonk. 45m2 met open haard, zonnig balkon, mooie ruime keuken, v.z.v. lichtgroene betegeling. 2e et.: 4 slp.k., gr. badk. met mozaïekvl., ligb. 2 wastafels, ap. 2e toilet. Vraagprijs 550.000,- k.k. LEIDERDORP MARIJKESTRAAT 4, ruim woonhuis met grote voor- en achtertuin, C.V.-gas, stenen schuur. Ind entree, royale woonkamer met open haard en openslaande deuren naar tuin, ruime keuken, toilet. 1e et.: 2 slaapka mers, kabinet, ruime douche, 2e toilet. 2e et.: grote zol derkamer met dakkapel. KONINGSTRAAT 66, in rustige straat gelegen ruime eengezinswoning met C.V. gas, diepe achtertuin op Z. en groot dakterras. Ind.: entree, hal, toilet, royale woonkamer met parketvloer, keuken met bijkeuken. 1 e et.: 2 slp.kamers, douchegelegenheid. 2e et.: berging, grote slaapkamer. Bod gevraagd JULIANASTRAAT 22, riante 3/4 kmr. flat met C.V., balkon, vrij uitzicht over plantsoen, op 2e woonlaag. Ind ruime hall. royale woonk. met open haard. 2 ruime slaapkamers, badkamer, moderne keuken met balkon. Vraagprijs 168.000,- k.k. KOUDEKERK A/D RIJN HOGEWAARD, in perfecte staat verkerend halfvrlj staand herenhuis met C.V. zeer grote garage en diepe tuin. Ind.: entree, ruime hall, kantoor c.q. slaapkamer (5x2m) m. wastafel, royale woonk., ruime massief eiken woon-eetkeuken met div. app. 1 e et gr overloop (moge- lijkh. tot maken kamer). 3 royale slp.kamers. gr. groenkleurige badk met ligb., 2e toilet, zeer gr hobby ruimte (plm. 40m2), gr vliering over gehele woning Prijs n.o.t.k. DR. VLAANDERENLAAN 31. riante hoekwoning met C.V., 3 zijden tuin, garage, schuur en achterom. Ind.: entree, hall, beteg. toilet, gr. woonkamer, mod. keuken, 1e etoverloop, gr. slaapk. (oorspronkelijk 2 kamers), douchegelegenheid, kl. sip.kamer, 2e et.: ruime zolderk. m dakkapel (VRIJE VESTIGING). Vraagprijs 215.000,- k.k. Vraagt onze woninggids of maak vrijblijvend een afspraak om uw woning te taxeren!!! Kantoor Zaalberg Zoeterwoudsesingel 7 2313 AX Leiden. Tel.: 071-149147 b.gg. 123183 124691 892435 34 premiekoopwoningen te Zoeterwoude (dorp) in het plan "Westeinde II" (categorie B) BEGA NE GROND VERDIEPING De koopsommen variëren van 160.940,- tot 174.050,- v.o.n. Om voor deze woningen in aanmerking te kunnen komen, dient u in eerste aanleg in Zoeterwoude te wonen of door uw werkkring economisch aan Zoeterwoude gebonden te zijn. De toewijzing zal plaats vinden door deze Gemeente. Informatie Verkoop: v.d. Valk Boumanweg 178, 2352 JD Leiderdorp. Telefoon 071-899229. De Vereen. Ned. Makelaarsbureaux Geversstraat 63, Oegstgeest, tel. 071-152540* Direktie: J.N. Lancel, makeiaar i.o.g. HAZERSWOUDE-RIJNDIJK Bruggestraat 2a. f 285.000,- k.k. Halfvrijstaande villa met inpandige garage, voor- en achtertuin. CV gas. Spouwmuurisolatie, ged. thermopane beglazing. Ind.: L-vormige woon kamer met open haard, schuifpui, zonneterras, luxe keuken, 4 slaap kamers, badkamer met ligbad, douche, 2e toilet. Bouwjaar 1979. KATWIJK Populierenlaan 2. f 595.000,- Fraai, op duin gelegen bungalow, geheel vrij uitzicht. Mooi aangelegde tuin, autopad en schuur. Ind.: hall, L-vormige woonkamer met open haard en open zeer moderne houten keuken met alle apparatuur, ther mopane, bijzonder luxe badkamer, 3 sl.kamers. Sousterrain: fraaie tuin kamer, waskamer. CV. Alles in uit stekende staat. LEIDEN Plantijnstraat 120. f 23 5.000, Luxe 3-kamer-appartement met panorama-uitzicht: gelegen op een hoek, uitzicht over stad, water en polders. In service-appartementenge bouw "Cronestein". Met lift en CV. Ind.: ruime woonkamer, 2 slaap kamers, badkamer, keuken, toilet, groot zitbalkon. Rapenburg 89. f 370.000,- Geheel, onder Monumentenzorg, gerestaureerd historisch grachtenhuis. Ind.: entree, fietsenberging, eiken woonkeuken met apparatuur, tussen- woonkamer, achterkamer met antie ke schouw, toilet, bijkeuken, achter tuin met open haard, schuur. Ie et.: badkamer met douche en toilet, 2e toilet, 2 kamers, 2e et.: 2 kamers, 3e toilet. CV gas, boiler. Alles eerste klas. Machtig uitzicht. Ravelstraat 22. f 218.000,- Woonhuis met voor- en achtertuin en achterom. Ind.: Diagonaal-woon kamer, parket, open keuken met plavuizen, aangebouwde bijkeuken en aangebouwde schuur. Ie et.: 4 slaapkamers, badkamer met douche. CV gas via moederhaard. Zonnebloem 15. f395.000,- Moderne halfvrijst. Chalet-villa met diep (18 m) tuin op z.o., garage, CV gas. Grote living met open haard, studeerkamer, keuken, totaal 4 grote slaapkamers, badkamer, 2 toiletten. Dakterras op le et en balkon op 2e et. LEIDERDORP Margrietstraat 5. f 195.000,- Middenwoning met voor- en ach tertuin op zuid, stenen schuur en achterom. CV. Ind.: hall, grote woonkamer met parket, open haard, gegranolde wanden, openslaande deuren naar zonneterras, keuken, le et.: 3 kamers, balkon, badkamer met-douche, 2e toilet. 2e et.: grote kamer en kleine kamer met dakka pellen. Resedastraat 51. f 228.000,- Vrij gelegen woonhuis met voor- en achtertuin. Ind.: hall, modern toilet, woonkamer met plavuizen, in open verbinding met moderne keuken, (wijn)keldertje, le et.: 3 ka mers, -moderne badkamer. 2e et.: vaste trap, grote kamer, dakkapel. CV gas. Thermopane beglazing. LISSE Poelwaaidreef 3. f 448.000,-- Schakel-bungalow met patio en poor tje naar achtergelegen tuin. Ind.: hall, L-vormige woonkamer, open keuken, bijkeuken, garage, studeer kamer, 4 slaapkamers, badkamer met ligbad en douche, CV op hete lucht basis. OEGSTGEEST Aert van Neslaan 94. f 380.000, Hoek-carportwoning met 21 m diepe, onder architektuur aangelegde, op het zuiden, tuinhuisje met plavui zen en rieten kap. Part.: eetkamer met open keuken, div. apparatuur, plavuizenvloer, berging, le et.: grote woonkamer, 50m2, open-haardpartij 2e et.: 3 sl.kamers, badkamer met ligbad, 3e et.: zolder (4e sl.kmr) CV. In cl. volledige stoffering en vee extra's. Pr. Bemhardlaan 16. f 228.000,- Hoekhuis met 3 zijden tuin en stenei schuur. Ind.: zij-ingang, toilet, kamer en suite met serre, keuken, open bijkeuken, le et.: 3 slaapkamers badkamer met zitbad, toilet en tafel. Zolder met berghok. CV-gas met moederhaard. Cartesiuslaan 19. f 340.000,- Groot modern herenhuis met vooi en zonnige achtertuin, achterom, schuur. CV. Ind.: grote woonka mer, ged. uitgebouwde keuken, le et.: 4 kamers, badkamer, 2e toilet. 2e et.: grote kamer, dakterras, hobby kamer. Kennedylaan 90. f 330.000,- Drive-in-woning met voor- en tertuin. Ind.: flinke garage, tuinka mer, le et.: zeer grote woonkamer met balkon, doorloop naar moderne keuken, 2e et.: 3 sl.kamers, badka mer met ligbad, 2e toilet. CV gas WOUBRUGGE Boddens Hosangweg 66. f 350.000,- Vrijstaande semi-bungalow met grote zonnige tuin rondom, garage t gen haven (9x4m). Ind.: hall, v kamer 35m2 (er is vergunning uitbouw), doorloop naar -moderne keuken, parketvloer, open spiltrap naar le et.: 3 kamers, badkamer. Mooie landelijke omgeving. Goed bereikbaar vanuit de grote steden Wanneer u een huis gaat kopen, kunt u onze 3-wekelijkse woningkrant aanvragen. Daarin vindt u alle huizen welke door NBM-makelaars in deze regio worden aangeboden. Bovendien ontvangt u een handig informatieboekje, boordevol nuttige informatie (lidNBM ^Lldd Mi Lid Makelaars Computer Centrum MCC V.D. VOORT EN V. BEEK'S HUIZENWINKEL MAKELAARDIJ IN O.G. TE KOOP LEIDEN Riant herenhuis op een van de mooiste punten van Leiden. Ind.: sousterain, part woonkamer van ruim 55 m2,1 e et 2 grote kamers van 25 m2,2e et.2 kamers, CV GAS, op elke etage keuken/douche/toilet. De vraagprijs voor dit unieke object bedraagt: 625.000,- k.k. ook geschikt als praktijkwoning. Centrum Leiden. 3 aaneengeschakelde grachtenpanden op goede winkelstand. Ideaal voor het grootwinkelbedrijf, goede exploitatiemogelijkheden door de verhuur van kamers. De panden zijn voorzien van nwe. c.v.-installatie, globale indeling: winkel ca. 100 m2, 2 kantoren, opslag ca. 80 m2, momenteel 12 kamers met uitbreidingsmogelijkheden, diverse keukens, toiletten, douches, dakterras. Huuropbrengst ca. 70.000,- p. jaar Vraagprijs 745.000,- k.k. Gamandertuin. Nagenoeg vrijstaande villa met grote aangelegde tuin. Ind grote, met hardhout betimmerde entree met plavuizen, toilet, bijkeuken cq berging, grote Z-vormige living ca. 45 m2 met open haard, houten plafond met inbouw spots, fraaie zeer luxe eiken keuken met ingebouwd: 2 koelkasten, vrieskast, vaatwas ser, bierpomp, oven, kookplaat, el. barbecue, eetbar, schuifpui naar terras en tuin, 1e et.: 3 ruime slaapkamers, apart toilet, aparte douche, badkamer, ligbad, 2e et.: grote 4e ^lp.kamer, met groot dakterras. Vraagprijs 448.000,- k.k. Jacob van Campenlaan. Zeer luxe 4 kamerflat op zeer goede stand. Ind.: grote living 11x4, luxe eiken Keiler keuken, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, groot balkon, CV gas, gestoffeerd. Vraagprijs 248.000,- k.k. Hoge Rijndijk. Groot herenhuis met voor en zeer diepe achtertuin. Ind.: grote woonkamer met serre en open haard, luxe keuken met alle app. tuinkamer. 1 e et 3 slaapkamers, 2e keuken, douche, 2e et.: 3 kamers. In perfecte staat van onderhoud. Vraagprijs 329.000,- k.k. Carneoolstraat: Ruim gelegen herenhuis met redelijk vrij uitzicht. Ind.: ruime Z-vormige woonkamer met parket, diepe achtertuin op zuiden. Voortuin, Tielsa keuken, hal met toilet. 1 e etage: 3 slaapkamers, douche met wastafel en aansluiting WA, 2e etage: mooie zolder met werkhoek en logeerkamer met dakkapel. CV gas. Vraagprijs 229.000,- k.k. Gerberaduin. Royaal hoekherenhuis, schitterend gelegen aan Broekweg, met voor-, zij- en diepe achtertuin op ZO, incl. volledige stoffering, en event, inboedel. Ind.: entree, toilet, ruime woonkamer 6x5, al. schuifpui, grote mod. woonkeuken, 1 e et.: 2 grote en 2 kleine slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e et.: zolderruimte met 5e slaapkamer. Vraagprijs 239.000,- Hoge Rijndijk 66. Zeer groot, half vrijstaand herenhuis met voor- en ruime achter tuin. Ind.: entree, woonkamer (7x3,80) slaapkamer 7x3,80, ruime keuken, nieuwe douche, nieuw toilet, 1 e etage: 3 grote slaapkamers, 1 kleinere. 2e et.grote zolder. Vraagprijs 209.000,- k.k. Utrechtse Jaagpad. Leuk gelegen, vooroorlogs herenhuis met achtertuin op het Z. Vrij uitzicht op water, CV gas. Ind.: gegranolde entree, mooie woonkamer met fraaie open haard, toilet, ruime moderne keuken, 1e et.: overloop, 2 royale slaapkamers, zonnebalkon, ruime douche met 2e toilet, 2e et.: grote zolder met mogelijkheid om eenvoudig meer kamers te creëren. Vraagprijs 185.000,- k.k. Maredijk 119. Geheel verbouwd woonhuis met nieuwe voorgevel, dakkapel etc. Ind.: entree, ruime woonkamer met schoonmetselwerk. houten plafond, parket en open haard, zeer grote moderne eetkeuken, douche, toilet, spiltrap naar 3 slaapka mers. Wordt hoekpand. Vraagprijs 129.000,- k.k. Pretoriusstraat. Geheel fraai verbouwd tussenhuis met tuintje. Ind.: betimmerde entree met plavuizen, L-vormige woonkamer 8,60x4/3, moderne keuken met hard houten plafond, nieuwe douche met toilet en zitbad. 1e et.: 3 slaapkamers, 2e et.: bergvliering met vlizotrap, nieuw riool, gas/water/licht. Vraagprijs 129.000,- k.k. Mamixstraat. Leuke tussenwoning. Ind.: hall, woonkamer met open haard, keuken met boerenplavuizen, douche en toilet, plaats met schuur. 1e et 2 ruime gestof feerde slaapkamers, 2e et.: zolder met zolderkamer, CV. Vraagprijs 125.000,- k.k. Maresingel 36. Leuke tussenwoning met vrij uitzicht. Ind.: leuke woonkamer, - keuken, bijkeuken. 1e et.: 2 slaapkamers, nieuwe douche, bergkamer, CV GAS. Vraagprijs 125.000,- k.k. Oosterstraat. Dubbel woonhuis met verhuurde benedenwoning. Ind.: bovenwo ning: grote woonkamer (9x3,60), nieuwe keuken, 2e et.: 3 slaapkamers, bddkamer Vraagprijs 119.000,- k.k. LEIDERDORP Praktisch nieuwe eengezinswoning met carport, CV. Ind.: L-vormige woonkamer, keuken, achtertuin met uitzicht over viswater en park, 2e et.: 3 royale slaapkamers, 2e et.: 1 zeer grote en 1 kleinere slaapkamer. Vraagprijs 220.000,- k.k. HAZERSWOUDE RIJNDIJK Busken Huetstraat. Goed onderhouden eengezinswoning met voor- en diepe achtertuin. Ind.: hal, gang, woonkamer met open haard, keuken, toilet met fontein tje, 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer met 2e toilet, 2e etage: zólderruimte met slaapkamer en veel berging. CV gas. Vraagprijs 193.000,- k.k. Jac. Reviusstraat. Prachtig gelegen herenhuis met voor- en achtertuin op Z met grote stenen schuur, CV hete lucht. Parterre: entree, kelderkast, toilet, ruime mo derne keuken met alle apparatuur o.a. vaatwasser, koel- en vrieskast, ruime woon kamer met parket en mog. open haard. 1 e etage: 2 grote en 1 kleinere slaapkamer, ruime geheel betegelde badkamer met ligbadwastafel2e etagevaste trap naar 4e slaapkamer met dakkapel. Mogelijkheid om ruime garage met onderen bijliggende grond bij te kopen. Meerprijs 17.000,- Vraagprijs 218.000,- k.k. Valeriusstraat. Zeer leuke eengezinswoning met voor- en achtertuin. Blijvend vrij uitzicht op bomenpartij. Ind woonkamer, keuken, hal, toilet, 1e et2 grote en 1 klenere sip.kamer, douche, 2e et.: ruime zolder. Het geheel in prima staat van onderhoud. Vraagprijs 168.000,- k.k. RIJSWIJK Caen v. Necklaan. Goed onderhouden, op goede stand gelegen 4 kamer apparte ment op 1e etage. Ind entree, zeer grote woonkamer met open haard, open keuken met eetbar, 3 slaapkamers, nieuw toilet, nieuwe douche, groot balkon, CV gas. Vraagprijs 148.000,- k.k. LEIDEN HUUR: praktijkruimte op goede stand. Goede parkeermogelijkheden en bereik baarheid. f 3.000,- per jaar. Van der Voort en Van Beek's HUIZENWINKEL Makelaardij in onroerende goederen Oude Vest 55, Leiden Tel. 071-121580-140745-140746

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 30