teuton medewerker verkoop binnendienst ervaren assistent- accountant v (para)medisch r praktijkdiploma boekhouden? administratieve ervaring? HEINEKEN X V J Artsen- bezoekers/sters duphar J Verboden voor gehandicapten VVclkom bij stichting voor maatschappelijke dienstverlening DUINSTREEK leidster bejaardenverzorging DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: assistent-accountant Schuitema nv E Samsom Efficiency U kunt er meer aan doen dan u denkt SIRE schakenbosch dieetkok(mnl.jvrl.) VEILING werk voorbereider Door toename van werkzaamheden is in de Crediteurenadministratie van onze vestiging te Zoeterwoude de vacature ontstaan van Codeur. Naast het coderen van het gevarieerde pakket van facturen, dat bij de administratie van ons veelzijdig bedrijf binnenkomt, dient hij/zij - na de inwerkperiode - mee te denken over de juiste loop, voortgang en betalingen van de verschillende categorieën facturen. Het ontwikkelen van wijzigingen in deze procedures brengt de nodige in- èn externe contacten met zich mee. Voor deze verantwoordelijke functie is - naast accuratesse en contactuele vaardigheid - een opleiding op HAVO- niveau en tenminste Praktijkdiploma Boekhouden vereist. Ervaring in soortgelijke werkzaam heden strekt tot aanbeveling. Naast een aantrekkelijk salaris biedt Heineken eveneens uitstekende secundaire voorzieningen o.m. op het gebied van studiekostenvergoeding, tantième, premiespaarregeling enz. Als u belangstelling voor deze functie hebt, nodigen wij u uit te schrijven aan de heer R.H.P.M. Gerritsen, afdeling Personeelszaken Kantoor, Heineken Brouwerijen B.V., Burgemeester Smeetsweg 1, 2382 PH Zoeterwoude. Voor mondelinge informatie kan contact opgenomen worden via telefoonnummer (071)814215. De Stichting voor Maatschappelijke Dienstverlening "Duinstreek" tracht via Gezinsverzorging, Bejaardenverzorging en Algemeen Maatschappelijk Werk, hulp te verlenen in de plaatsen Katwijk, Rijnsburg, Valkenburg, Noordwijk, Noordwijkerhout, Voorhouten De Zilk. Voor ons bureau te Katwijk vragen wij kandidaten voor de full-time funktie van Taakomschrijving: Een leidster bejaardenverzorging heeft de zorg voor de onder haar verantwoordelijkheid val lende hulpverleningssituaties. Zij begeleidt een groep van ca. 30 helpsters/verzorgsters en onderhoudt kontakten met de kliënten. Zij indiceert en beoordeelt nieuwe aanvragen op de noodzaak tot hulpverlening. Zij draagt zorg voor een goede eigen administratie van de hulpverleningen en neemt deel aan de weke lijkse teamvergaderingen. Wij verwachten van kandidaten dat zij: hun M.B.O.-s.d. of H.B.O.-m.w. hebben voltooid; in teamverband kunnen werken; willen participeren in de beleidsvoor bereiding; goede kontaktuele eigenschappen hebben; tussen 30-40 jaar zijn. Wij bieden: een prettige werksfeer; rechtspositie ingevolge CAO-Welzijnswerk; salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring tussen f 1.993,30 en f 3.019,08 bruto per 4 weken (per 1-7-1979) excl. 8% vakantietoeslag; opname in de PGGM; regelmatige werkbesprekingen. U gelieve uw schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan de heer J. Chantrel, direkteur, p/a Stichting MaDi "Duinstreek", Callaoweg 1, 2223 AS Katwijk a/d Rijn. Telefoon (01718)7 33 44. Interne Accountantsdienst (Bureau van de Univeristeit) vacaturenummer 9-41311158 De accountantsdienst ressorteer: direct onder de Voorzitter van het College van Bestuur. Naast het controleren van de interne jaarrekening van de Universiteit, is aan de dienst tevens de controle opgediagen van een aantal aan de Universiteit verbonden stichtingen. De dienst is veelvuldig betrokken bij adviesopdrachten van uiteenlopende aard. De omvang van de accoun tantsdienst bestaat uit een team van 9 perso neelsleden. De werkzaamheden worden in Leiden of naaste omgeving verricht. De controle metho diek is aangepast aan die van de non-profit organisatie, doch verschilt qua benadering niet van die bij accountantskantoren, of interne accountants afdelingen. Functie-eisen: ervaring in controlevak, opgedaan bij een accoun tantskantoor of interne accountantsafdeling nivra studie 2e gedeelte, of niveau spd 1 belangstelling voor automatisering, met bereid heid tot verdere studie daarin. Salaris maximaal 3.981,bruto per maand. Studiefaciliteiten aanwezig. Telefonische informaties kunnen worden inge wonnen bij de heren H. A. Kooij, 071-148333, toestel 3093 (na 18.00 uur 01802-1884) D. Brussee, 071-148333, toestel 3051 (na 18.00 uur 071-761814) C. Rijsbergen, 071-148333, toestel 3142 (na 18.00 uur 071-144338). Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46, 2312 AV Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. mnl/vrl Schuitema n.v. is één van de grootste levens middelenorganisaties in het land en het bedrijf achtero.a. Centra, Massamarkten Famila. Binnen de onderneming vervult de Internè Accountants Dienst een centrale funktie, die is gericht op de beoordeling van de admini stratieve organisatie en de kontrole op de naleving van de administratieve procedures. Ter versterking van het kontroleteam zoeken wij kontakt met een ervaren assistent accountant (mnl/vrl). Van de nieuwe medewerker verwachten wij, dat hij/zij op grond van opleiding (minimaal MBA-niveau) èn ervaring met een vrij grote mate van zelfstandigheid kan assisteren bij de kontroles van houdstermaatschappij en dochterondernemingen. In verband met de geografische spreiding van de vestigingen moeten kandidaten bereid zijn in bepaalde mate ook elders kontroles uit te oefenen. Aan de juiste kandidaat bieden wij een goede honorering, alsmede uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Sollicitaties te richten aan Schuitema n.v., afd. Personeelszaken, Dronensingel 3, Postbus 100, 2410 AC Bodegraven, tel. 01726-19214. Wij zoeken een medewerker die tol taak krijgt verkoopactiviteiten te ontplooien vanuit de binnendienst. Dit houdt onder andere in: regelmatige telefonische benadering van onze potentiële afnemers, behandeling van telefonische informatie aanvragen, ontvangen van toonzaalbezoek en verzorging van de afwikkeling van deze contacten. Wij denken aan iemand met een duidelijke commerciële belangstelling en een voor opleiding op MEAO-/HAVO-niveau. Verder zoeken wij iemand die in staat is om in teamverband te werken, die inventief is en de beschikking heeft over goede schriftelijke zowel als mondelinge contactuele eigen schappen Kennis en ervaring op administratief gebied strekken tot aanbeveling. Leeftijd: 20 - 25 jaar. Solliciteren kunt u bij Samsom Efficiency bv, afdeling Personeelszaken t.a.v. mevrouw W. Gottschalk-Klijn, Prins Bernhardlaan 10, 2405 VT Alphen aan den Rijn, telefoon (01720) 6 20 41. Samsom Efficiency is een werkmaatschappij van de nv ICU, Informatie en Communicatie Unie, waarin zijn opgenomen de activiteiten van Samsom-Sijthoff. Wolters-Noordhoff en aanverwante bedrijven In het buitenland is de nv ICU actief in Belgie. Groot-Brittanme en de Verenigde Staten. De produkten en diensten van de bedrijven zijn o a leerpakketten, opleidingen, informatieve boeken, tijdschriften, planningmiddelen, formulieren, automatiseringsdiensten en grafische activiteiten In totaal telt de nv ICU ruim 2500 medewerkers, waarvan er ongeveer 700 werkzaam zijn in het buitenland. XCCJ Informatie en Communicatie Unie wakIC? Turfmarkt 11 WWWB ■Ud 2312 CE LEIDEN Voorstraat 70 tel. 071-149745 2225 ES KATWIJK (Administratief en (Para)medisch) tel. 01718-74044 Luba heeft ook vestigingen in: Alphen a/d Rijn, Gouda, Zoetermeer, Leidschendam, Lisse, Woerden, Vakaturelijn voor banen tel. 071-130636 LubaPQ l'itzendj-J IWom Philips-Duphar B V, is een internationale onderneming die onder meer geneesmiddelen en gewasbeschermings middelen ontwikkelt, vervaardigt en verkoopt. De verkoop in Nederland vindt plaats vanuit onze vestiging in Amsterdam-Buitenveldert, Drentestraat 11. De afdeling Marketing van humane geneesmiddelen vraagt voor het rayon Leiden/Den Haag artsen- bezoekers/sters. De funktie houdt onder meer in het introduceren en onder de aandacht brengen bij artsen en specialisten van Duphar-produkten. Aan de interne opleiding hiervoor, zowel op medisch als op adviserend gebied besteden wij veel aandacht. Voor deze funktie is een VWO of gelijkwaardige opleiding noodzakelijk, evenals goede kontaktuele eigenschappen en - uiteraard - belangstelling voor medisch-weten- schappelijke onderwerpen. Leeftijd tot ca. 30 jaar. Bent u geïnteresseerd in deze vakature, richt dan uw sollicitatie aan de afdeling Personeelzaken, Apollolaan 151,1077 AR Amsterdam. U kunt ook met ons bellen, ons nummer is 020-7312 26, toestel 416. PHILIPS-DUPHAR B.V., Farmaceutisch-Chemische Industrie Eén miljoen Nederlanders leven in een wereld vol obstakels: stoeptreden, draaideuren, opstapjes... U kunt helpen obstakels te voorkomen of uit de weg te ruimen voor mensen in rolstoelen of met krukken, voor mensen die slecht zien of slecht horen. Laat uw invloed gelden in uw vereniging, op de school van uw kinderen, in uw werkkring, overal waar de bewegings vrijheid van één miljoen landgenoten wordt belemmerd. Wat kunt u doen? En hoe? Voor meer informatie: A.V.O. Nederland Vereniging van arbeids en welzijnszorg voor mindervaliden, Bos en Lommerplantsoen, Amsterdam, tel. 020-872401. SIE104 2k132 psychiatrisch centrum leidschendam Schakenbosch maakt deel uit van "de open ankh", stichting dienstver lening geestelijke gezondheidszorg. r 'Schakenbosch' in Leidschendam heeft een een-, I trale keuken in huis met een team van 12 men sen, dat verantwoordelijk is voor de bereiding van 600 maaltijden per dag. Ruim 120 daarvan zijn dieetmaaltijden. Voor dat gedeelte zoeken wij een met inrichtingservaring. De diploma's instellingskok'en dieetkok zijn vereist. De werktijden in de keuken zijn: in de vroege dienst van 6.00-14.45 uur en in de late dienst van 7.30-16.15 uur. Eenmaal per 14 dagen weekenddienst. Belangstellenden worden uitge nodigd hun sollicitaties te rich ten aan het hoofd personeelsza ken van ons centrum, Veurse Straatweg 185, 2264 EG Leidschendam. WOENSDAG, DONDERDAG en VRIJDAG Q 7, 8 en 9 november 1979, aanvang 110 uur v.rp. in het Venduhuis der Notarissen, rn Nobelstraat 5 te 's-Gravenhage, t.o.v. een lid van g de Vereniging der Notarissen te 's-Gravenhage: van: worteln. pors. kast, commode, theetafel, noteh vitrinekasten, mah. speel-, ronde- en geschulp te tafels, 2 deurs kasten, eikeh. Mechels buffet schrijfcommode, kussenkast, chiffonnière, ban ken, bankstellen, fauteuils, stoelen, tafels I salon-, eet-, slaapkamer- en bijzetmeubelen schilderijen, aquarellen, prenten, boeken, spie gels, pendules, brons-, tin-, koperwerk, kristal Ien glaswerk, bl. en gekl. Chin, en Jap. porse lein en Europ. aardewerk, kronen, koelkasten gashaarden en fornuizen, fietsen, piano (Kern Ible), textielgoederen, Perz. e.a. kleden, gouden en zilveren sieraden, tafelzilver, enz., enz H Kijkdagen: maandag en dinsdbg 5 en 6 november I 1979 van 10 tot 16 uur. Najaarsveiling in Pulchri Studio op 27 en 28 november 1979; kijkdagen: zaterdag en zondag 24 en 25 november van 10 tot 16 uur en maan dag 26 november van 10 tot 13 uur. NOBELSTRAAT S - TEL. (070) 462769 HOUTBOUW EN TIMMERFABRIEK PADOX B.V. Voor onze afdeling systeembouw vragen wij een De werkzaamheden zullen bestaan uit het maken van tekeningen voor de uitvoering, vaststellen benodigde materialen, werkbege leiding e.d. In een persoonlijk gesprek willen wij u gaarne nader informeren. Voor deze funktie wordt de voorkeur gegeven aan iemand met een behoorlijke praktische ervaring. Genoten opleiding niveau M.T.S.- bouwkunde. Het salaris voor deze funktie is in overeen stemming met de te verrichten werkzaamheden. U gelieve uw sollicitatie te richten aan de direktie van Padox B.V., Veerpolder 1, 2361 KV WARMOND.

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 20