Ziekenhuis Informatie Systeem. DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: loilloik L3 mbeiÉOTpleegkuiidige 'in-hart-en-nieren'... en vertier? westeinde ziekenhuis afdelings secretaresse assistente secretaresse CAMPS, OBERS&CO., Uitnodiging aan assistent-accountants die louter kontrole-werk voor gezien willen houden Luba Leiden vraagt De toepassing van computers in zieken huizen neemt snel in betekenis toe. Nadat in het Academisch Ziekenhuis te Leiden met subsidie een experimenteel geïntegreerd ziekenhuis informatie systeem (ZIS) was ontwikkeld, wordt dit systeem reeds in verscheidene Academische Ziekenhuizen toegepast Hiervoor is een Centrale Ontwikkel- en Ondersteunings groep (BAZIS) gevormd, gevestigd te Leiden. Op het Secretariaat van BAZIS is een vacature ontstaan van vac. nr. 050.C.07.44.LD Verlangd: middelbare schoolopleiding, goede typevaardigheid. Goede kennis van de Engelse taal strekt tot aanbeveling. Salaris max. f 2283 bruto per maand. Arbeidsvoorwaarden: U komt te werken in Leiden. De salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, ledereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. De vakantietoelage bedraagt 8%. Sollicitaties: U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de Dienst Personeels zaken AZL, Rijnsburgerweg 10.2333 AA Leiden. Gaarne op de brief het vacature nummer vermelden. Taak: - typen van rapporten én brieven (ook van dictafoon); -telefoonbediening; - verschillende administratieve taken; -documentatie; - ontvangst en te woord staan van bezoekers; - vervanging van de secretaresse van de Hoogleraar. Vakgroep Onderwijskunde van de afdeling D.S.W.O. van de faculteit der Sociale Weten schappen vacaturenummer 9-451/1158 voor de afdeling Documentatie met een kleine handbibliotheek, die in samenwerking met de reeds aanwezige medewerker(s) bezoekers assisteert en de aanschaf, het beheer en de uit lening verzorgt van het Leids Interdisciplinair Centrum voor Onderwijs Research. Het biblio theekbeheer wordt gevoerd m.b.v. de computer. Geboden wordt een functie waarin ruimte is zelf standig het werk te organiseren; afwisselend werk. Vereist: MAVO/HAVO-opleiding; vlotte typevaardigheid; bij voorkeur enige ervaring in bibliotheek- of documentatiewerkzaamheden; bij voorkeur ervaring in het werken met een terminal; goede contactuele eigenschappen en accura tesse. Salaris maximaal 2.148,bruto per maand. Inlichtingen bij mw. drs. C. Arnold (dinsdags en woensdags), tel. 071-148333, toestel 5686/5680. Een functie-omschrijving is verkrijgbaar bij mw. M. Devilee, Stationsplein 10, Leiden. Vakgroep talen en culturen van Zuid-Oost Azië van de faculteit der Letteren (halve dagtaak; ochtenduren) vacaturenummer 9-394/1158 Taak: het typen van studiemateriaal, brievan. versla gen, wetenschappelijke artikelen (ook in de moderne talen), collegeroosters etc.; postbehandeling; het organiseren van vergaderingen en bijeenkomsten; archiefwerkzaamheden; het bijhouden van een studentenadministratie. Vereist: goede kennis van de moderne talen; kantoorervaring; secretaresse-opleiding. Bekendheid met een Indonesische taal strekt tot aanbeveling. Salaris maximaal 1.243,50 bruto per maand. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46, 2312 AV Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. REGISTERACCOUNTANTS Camps, Obers Co. is de naam die borg staat voor een solide carrière. Wij zijn een maatschap van registeraccountants met 14 vestigingen in Nederland en België, die nauw samenwerkt met belasting- en organisatie adviseurs en deel uitmaakt van een internationale keten van accountants kantoren. Onze cliëntenkring breidt zich gestaag uit, juist in uw regio. Vandaar dat wij in kontakt willen komen met assistent-accountants voor onze op 1 januari te gaan starten vestiging in ALPHEN AAN DE RIJN. Wij denken hierbij aan zowel mannelijke als vrouwelijke kandidaten tot 35 jaar die een solide carrière willen opbouwen. De werkzaamheden mogen even veelzijdig als boeiend heten: sterk uiteen lopend advieswerk op bedrijfs-economisch en fiscaal terrein, naast controle en eventuele samenstelling van jaarrekeningen en rapport uitbrengen daar over. Wij gaan uit van een individuele benadering van onze cliënten. Voor een goede start bij onze organisatie is NIVRA-studie of SPD-opleiding gewenst. Ook afgestudeerden met HEAO-BE nodigen wij uit te reageren. Belangstelling? Nadere inlichtingen worden u met alle plezier verstrekt door de heren A. Plessius, telefoon privé (02152) 6 19 18, of C.J.J. de Kruyf, telefoon privé (01727) 41 55, met wie u ook een afspraak kunt maken. R.J. Schimmelpennincklaan 2, 2517 JN 's-Gravenhage. Chr. Scholengemeenschap „De Viersprong" Jan van Brakelstraat 38, Katwijk aan Zee, telefoon 01718-13256 In verband met ziekte zo spoedig mogelijk gevraagd FLINKE SCHOONMAAKSTER voor 18 uren per week of minder, op maandag, woensdag, donderdag en vrijdag, nè 4 uur 's middags. HALLO MOSSELSMULLERSÜ Café-Petit-Restaurant „DE GOUDEN LANTAARN" verwent u met dit zeebanket op zaterdag 10 novem ber 1979 vanaf 16.00 uur. Alleen na reservering. Onbeperkt eten a 15,- p. pers. A-verpleegkundigen Ziekenverzorgsters Verpleeghulpen Boekhouder Secretaresse Typistes Turfmarkt 11 Luba tLei'o7iNi49745 Uitzend Vakaturelijn voor banen 13 tel. 071-130636 DUTO Wanneer je maar wilt Of naar 't toneel, cabaret filmhuis, museum, concert.'t Cultureel Jongeren Paspoort Iedereen onder de 26 jaar kan ervan profiteren. Een héél jaar lang voor maar 6 gulden 50! In elke stad van Nederland. Informatie?: Vraag maar op je gemeentehuis. Of bel 033 - 51908. Aangeboden door dit blad in samenwerking met de Stichting Ide&e Reelat ik zou best iets voor zo'n kaderfunktie voelen, maar ik ben niet gespecialiseerd 'ga dan 'n opleiding volgen in 'f Westeinde. Prima hoor! En je kunt kiezen uit CCU, ICU, Kraam- aantekeningKinderaan- AekeningO.K. en Anaesthesie. U hebt eigenlijk al besloten dat het hier niet bij blijft. U wilt zich graag specialiseren, maar u hebt daarvoor nog niet de juiste weg gevonden. Of misschien hebt u nog geen keuze kunnen maken uit de vele mogelijk heden. Want dat u als verpleegkundige echt veel kanten uit kunt, zullen wij u in hel Westeindc Ziekenhuis graag aantonen. Wij hebben onlangs een geheel nieuw ziekenhuis in gebruik genomen. De patiënten hebben nu ruim comfort in huiselijke, frisse kamers. Er zijn gezellig ingerichte ontmoetingsruimten en we beschikken uiteraard over de modernste medische, paramedische cn huishoudelijke apparatuur. Er is, kortom, alles aan gedaan om het niet alleen de patiënten, maar ook de medewerkenden zo aangenaam mogelijk te maken. Voor verpleegkundigen echter is het Westeindc Ziekenhuis om nog een andere reden bijzonder aantrekkelijk: hel is een groot ziekenhuis, waar praktisch alle specialismen te vinden zijn. u kunt dus verder in't westeinde ziekenhuis Vooral nu. Er is nu op diverse afdelingen plaats voor A-verpleeg kundigen die verder willen. Die zich willen specialiseren. In enkele gevallen zijn er zelfs zeer interessante carrière mogelijkheden. Best de moeite waard om er alles van te weten. Wie meer informatie wenst dan hier onder is vermeld, kan kontakt opnemen met de afdeling Personeels zaken. Ons verpleegkundig kader kan ver sterkt worden met verpleegkundigen-A en F verpleegkundigen op de afdelingen Gynaecologie, Orthopedie /Neurologie, Heelkunde/ KNO, Heelkunde/Neurochirurgie Neurologie/In terne Dermatologie Interne ZiektenNeurologie, CCU, ICU. wat het westeinde ziekenhuis te bieden heeft Het Westeinde Ziekenhuis is een centrumziekenhuis. Het biedt dus het voordeel dicht bij de gezellige winkel centra, schouwburg en theaters te zijn gelegen, terwijl ook het strand en de polder in de nabijheid zijn. Er zijn goede verbindingen met openbaar vervoer. Het salaris en de overige arbeids voorwaarden zijn geregeld in de CA O voor het Ziekenhuiswezen. Als u verder wilt, is er nu een goede kans. Pak de telefoon of schrijf een briefje. De afdeling Personeelszaken is telefonisch bereikbaar onder no 070 - 889393. Schriftelijke sollicitaties en het verzoek om toezending van een sollicitatieformulier kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken, Lijnbaan 32, 2512 VA Den Haag.

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 18