sekretaresse automonteurs PERSONEEL personi \persc Academisch Ziekenhuis Leiden ^■SSSWI FERSCDNEBE PERSONEELPEnsoNEa SN welke machinebankwerker/ monteur met lts wil europa's modernste brouwerij draaiendhouden? Welkom bij HEINEKEN TEAMLEIDER IIV heao'er be hoofdverpleegkundige analist m/v huishoudelijk medewerker m/v (leerling) E.E.G.-laborantm/v (leerling) E.M.G.-laborant m/v medewerker personeelsrestaurant PEttONEElP"*»"**! M penonttl PERSONEEL personeel 1 perMi Wij zoeken een machinebankwerker -monteur die de verantwoordelijkheid aankan van het afstellen, repareren en optimaal laten draaien van de machines in onze brouwerij te Zoeterwoude. Een man die bovendien zijn hand niet omdraait voor het zelf bewerken en zo nodig aanmaken van de onderdelen. Daar hebt u in de eerste plaats natuurlijk het LTS-diploma machinc- bankwerken voor nodig. En liefst ook bemetel, maar dat is geen vereiste. Ervaring in onderhoudswerkzaam heden is vereist. Verder verwachten wij van u dat u bereid bent om een kursus meet- en regeltechnieken en een kursus pneumathiek en hydrauliek te volgen. Het is een mooie gelegenheid om uw vakmanschap kompleet te maken. Als leeftijd denken wij aan 25-40 jaar En hoewel als regel alleen in dagdienst wordt gewerkt, moet onze nieuwe man in voorkomende gevallen ook voor ploegendienst beschikbaar kunnen zijn. Wij bieden na een gebleken geschiktheid f 2.328,— bruto per maand (vanaf 24 jaar), 8% vakantiegeld en een gunstige winstdelingsregeling. Hebt u belangstelling? Aarzel dan niet om snel een briefje te schrijven aan de heer J.H. de Geus van de Personeeldienst Brouwerij, Heineken Brouwerijen B.V., Burgemeester Smeetsweg 1, 2382 PH Zoeterwoude. U kunt ook even bellen: telefoon (071)814365 VERPLEEGHUIS „LEYTHENRODE", Hoogmadeseweg 55, LEIDERDORP. Vraagt voor de „Grote Keuken" een Er wordt gewerkt in een team van ca. 10 medewerkers die verantwoordelijk zijn voor 220 maaltijden. Ruim 120 zijn daarvan dieet-maaltijden. De diploma's Instellingskok en dieetkok zijn voor deze (unktie vereist. Belangstellenden worden uitgenodigd hun sollicitaties schriftelijk te richten aan dhr. A. v.d. Wal, administrateur. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door het hoofd van de keuken, dhr. I. Knotter, telefonisch bereikbaar onder nummer 071-899242, toestel 131. NOB Wegtransport is de leidinggevende werk geversorganisatie in het beroepsgoederen- venroer over de weg. Voor het DIREKTIESEKRETARIAAT te Rijswijk zoeken wij kontakt met een die assistentie verleent aan twee direktieleden. Haar werkzaamheden omvatten o.m.. - het in steno opnemen en uitwerken van stukken en correspondentie in de Nederlandse taal en incidenteel in de moderne talen; - het notuleren van besprekingen, danwel het zelfstandig uitwerken van notulen; - het bijhouden van agenda's, het maken van afspraken, het voorbereiden van vergaderingen; - het verzorgen van direktiearchief en -dokumentatie. Onze gedachten gaan uit naar een sekretaresse die - beschikt over een opleiding op middelbaar niveau, aangevuld met een sekretaresse- opleiding; - gemakkeli|k kontakten onderhoudt en beschikt over goede uitdrukkings vaardigheid; - goed in teamverband kan werken; - zelfstandig kan corresponderen. Voor deze interessante funktie, die een volledige dagtaak vereist, achten wij een ruime mate van zelfstandigheid en ervaring in een sekretaresse-funktie noodzakelijk. Belangstellenden worden verzocht schriftelijk kontakt op te nemen met het hoofd personeels zaken van de NOB Wegtransport, Huis te Landelaan 492, 2283 VJ Rijswijk. Nationale Organisatie voor het Beroepsgoederenvervoer Wegstransport In de nv ICU, Informatie en Com municatie Uniezijn opgenomen de activiteiten van Samsom-Sijthoff, Wolters-Noordhoff en aanverwante bedrijven. De produkten en diensten van deze bedrijven zijn onder andere leer pakketten, opleidingen, informa tieve boeken, tijdschriften, plan ningsmiddelen, formulieren, auto matiseringsdiensten en grafische activiteiten. In totaal telt nv ICU momenteel 2500 medewerkers, waarvan 700 werkzaam zijn in het buitenland. De afdeling Interne Controle, die onderdeel uitmaakt van de Staf dienst Financiën, Administratie en Rentabiliteitsbewaking, heeft tot taak na te gaan of de binnen de organisatie in gebruikzijndesyste men en procedures doelmatig zijn en doeltreffende en betrouwbare beleidsinformatie mogelijk maken. Daarnaast toetst zij de wijze waar op de procedures worden gevolgd. De functie Ter versterking van onze afdeling te Alphen aan den Rijn zoeken wij enige afgestudeerde HEAO'ers BE, die bereid zijn om op een creatieve wijze, tesamen met de controle leider, inhoud te geven aan de controle-taak binnen de Alphense maatschappijen van nv ICU. Functie-eisen Voor een goede vervulling van deze functies is een opleiding op HEAO BE niveau noodzakeli|k. Uiteraard zijn ook zij welkom, die de diploma's SPD I II in hun bezit hebben. Daarnaast zijn een kritische instel ling. systematisch denken en een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid vereist, alsmede goede contactuele eigen schappen. Inlichtingen Nadere inlichtingen kunnen wor den ingewonnen bij de heer J.H. Flierman, locatiechef Interne Con trole, Alphen aan den Rijn. Tel.: (01720) 6 22 89. Sollicitaties Belangstellenden voor deze inte ressante functies, die bovendien goede groeimogelijkheden bieden, kunnen hun sollicitaties richten aan het Hoofd Personeelszaken van het Hoofdkantoor ICU, Post bus 1115, 8001 BC Zwolle. AANTREKKELIJKE BIJVERDIENSTE is mogelijk voor een ieder, die bereid is van maandag t/m zaterdag in de vroege ochtenduren het Algemeen Dagblad te bezorgen. Minimumleeftijd 15 jaar Voor inl. kom even langs op Noordeinde 27, Leiden. Noord-Zuid-Hollaridse Vervoer Maatschappij N.V In de onderhoudswerkplaats in Leiden worden onze dieselautobussen na gezien en onderhouden. Dat is interessant werk voor een goed vakman. Wij zoeken die in een uitstekende outillage willen werken. Zij kunnen rekenen op een prima salaris, bij roulerende diensten een onregelmatigheidstoeslag. 8% vakantietoeslag en zeer goede sociale voorzieningen. Prettige bijkomstigheid is - ook voor het gezin - vrij vervoer op het hele lijnennet van Den Haag tot Den Helder. Hebt u interesse in deze functie? Dan kunt u uw sollicitatie richten aan de afdeling Personeelzaken van de Noord-Zuid-Hollandse Vervoer Maatschappij N.V., Postbus 514, 2003 RM Haarlem. Voor nadere inlichtingen kunt u zich ook wenden tot de heer A. L. Janssen, chef van de werkplaats te Leiden, telefoon 071-134441, toestel 36. In ons vrijwel volledig gemechaniseerd bedrijf te Koudekerk a.d. Rijn wordt in een klein teamver band de distributie van kunstmeststoffen verzorgd. Voor dit team zoeken wij uitbreiding in de functie van L00DSMEDEWERKER Tussen 8.00-17.00 uur zijn wij gaarne bereid u inzicht te geven in ons bedrijf en de werkzaamhe den. Informaties/sollicitaties te richten aan: Meststoffeni/eem Koudekerk Hoogewaard 187. Telefoon 01714-3950 (Dhr. Nuessink). nv ICU Informatie en Communicatie Unie Coronary Care Op deze afdeling kan geplaats worden een vac.nr 324F50.43.LD De afdeling omvat 18 bedden en is verdeeld in een acute en een sub-acute unit, alwaar de patiënten van opname tot ontslag wor den begeleid Behalve aan medisch-technische en ver pleegkundige aspecten wordt ruime aan dacht besteed aan de psycho-sociale bege leiding van patiënten en familieleden, in nauwe samenwerking met andere hulpver leners. De werkzaamheden bestaan o.a uit: - zorgdragen voor een optimale patiënten zorg; - de verpleegkundige organisatie en leiding van de afdeling; - meewerken aan specialistische verpleeg kundige opleidingen Verlangd: - diploma A-verpleegkundige; - opleiding Coronary Care; - ervaring in een leidinggevende functie; - goede contactuele eigenschappen. Het bezit van het diploma Kaderopleiding of soortgelijke management-opleiding strekt tot aanbeveling Salaris afhankelijk van ervaring max. f 3323 bruto per maand. Inlichtingen worden u gaarne verstrekt door mw. S. Vilbach. Coördinerend Hoofdver pleegkundige, tel 071 - 147222. toestel 2249 of door mw. J A. WierSma-Traag, per soneelsconsulent. toestel 2720 Centraal Klinisch Chemisch Laboratorium vac.nr. 130.C 65.43.LD Taak; het verrichten van klinisch-chemische ana lyses en verder voorkomende werkzaam heden t.b.v. patiënten. Verlangd diploma analist HBO-A medische richting, bij voorkeur enige ervaring Salaris max f 2756 bruto per maand Gunstige compensatieregeling voor onre gelmatige diensten Isolatiepaviljoen Voor zo spoedig mogelijk zoeken wij een vac.nr. 073 F.15.43 LD De werkzaamheden bestaan uit schoon maakwerk. inpakwerk. transport van artike len over het ziekenhuisterrein en diverse andere werkzaamheden ter assistentie van de verpleging. Salaris max. f 1949 bruto per maand. Telefonische inlichtingen worden gegeven onder nummer 071 - 147222, toestel 2600- 2605 Klinische Neurofysiologie Op deze afdeling is plaats voor een vac nr. 520.K 74 43.LD vac.nr. 520.K.67.43 LD Taak (leerling) E E G.-laborant: - ontvangen van patiënten; -opnemen van de EEG. onder de vast gestelde voorschriften; - deelnemen aan de patiëntenbespreking in, verband met de beoordeling van de curves. Verlangd: tenminste HAVO diploma (bij voorkeur met een B-pakket). Taak (leerling) E M.G.-laborant: - assisteren van de arts bij het spieronder- zoek; - ontvangen van patiënten; - typen van E.M.G.-verslagen; - het verrichten van diverse administra tieve werkzaamheden. Verlangd MAVO-diploma (met wis- en na tuurkunde). typevaardigheid. Voor beide functies geldt dat salariëring zal plaatsvinden volgens Rijksregeling. Nadere informatie over deze functies wordt gaarne verstrekt door mevr. M L. Vogelaar, tel. 071 - 147222, toestel 2195. vac nr 020.D.14.43 LD Taak: het meewerken aan de dagelijkse voorko mende werkzaamheden zoals het zetten van koffie en thee. het begeleiden van de uitgifte" ervan en het inrichten van de buf fetten voor de maaltijden. Tijdens de maal tijden dienen de buffetten met de diverse artikelen te worden aangevuld. Tevens zul len er lichte schoonmaakwerkzaamheden moeten worden verricht. Aangezien be trokkene in voorkomende gevallen het Hoofd Personeelsrestaurant zal moeten kunnen vervangen dient hij/zij ervaring te hebben in het leidinggeven aan 7 perso nen en tevens capaciteiten bezitten op administratief gebied. Salaris max. f 1949 bruto per maand Pro motiemogelijkheid aanwezig U komt te werken in het Academisch Ziekenhuis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt De salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, ledereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 16