995,- 590,- Mes over komend uitgaansseizoen, toegelicht door de artiesten zelf. Luba Uitzend Buro v' Vier van de vele, In een advertentie kunnen we niet ons hele assortiment slaapkamers laten zien; dan hebben we wel tien pagina's nodig! Bovendien kunt u zo'n komfortabel bed niet uitproberen. Dat kan in onze showroom wel! Dus wat let u, loopt u gerust eens bij ons binnen dan kunt u onder het genot van een kopje koffie de vele modellen die wij in onze showroom hebben staan rustig bekijken. Voor onze prijzen hoeft u het niet te laten! Om u vast een indruk te geven, vier van de vele: Wat dacht u bijvoorbeeld van deze fraaie slaapkamer van warm eiken in een moderne vormgeving. Royaal ledikant van 140 x 200 cm. (ook leverbaar op 180 cm. breed) met bovenbouw, 2 nachtkastjes met flinke bergruimte en verlichting. Deze komplete slaapkamer kost bij ons slechts f. 695,- Bijpassende toilettafel met 4 laden en grote 3-delige spiegel slechts f. 425,- Bijpassende 3- of 4-deurs linnenkast is ook leverbaar. Dit is een juweel van een slaapkamer. Ambachtelijk vervaardigd met massief grenen fronten en lijsten. Uitgevoerd in de warme old pine kleur. Het hang- en sluitwerk is in een bijpassende stijl uitgevoerd. Ook deze slaapkamer is geheel kompleet: royaal ledikant (140 x 200 cm), een ruime ombouw met een fraai gestoken lijst, een nachtkastje met deurtje en een kommode met een deurtje en twee laden. Dit alles voor slechts f. 995,- Bijpassende linnenkast is leverbaar Een moderne slaapkamer voor mensen met oog voor detail. Zo is deze kombinatie ver vaardigd van kunststof zwart essen afgezet met chroom sierlijsten. Het ledikant (140 x 200 cm., ook leverbaar op 180 cm. breed), heeft een opbouw voorzien van digitale wekkerradio en 2 spotjes. De 2 nachtkastjes hebben elk 2 laden en een bovenbouw met bergvak. Toch kost deze komplete kamer slechts f. 995,- De toilettafel met 4 laden en royale, draaibare kapspiegel kost slechts f. 395,- Een bijpassende 3-deurs linnenkast met een spiegeldeur f. 695,- Komfortabele slaapkamer in eiken struktuur. Kost slechts f. 590,- en is toch geheel kompleet: ledikant (140 x 200 cm.) met bovenbouw, 2 nachtkastjes waarvan één met spiegel en één met boekenplank en natuurlijk voorzien van verlichting. Zoals gezegd kost deze slaapkamer toch maar f. 590,-. Bijpassende 3-deurs linnenkast slechts f. 350,- Kent uonsafhaalsysteem? De mogelijkheid bestaat om deze en onze andere slaapkamers zelf mee te nemen, wat u tientallen guldens scheelt Vraagt u even naar de mogelijkheden. Wegwijzer Zoeterwoude-Rijndijk. Showroom en afhaalcentrum. Hoge Rijndijk 315. Telefoon 071-899346. Haarlem. Grote Houtstraat 158. Telefoon 023-312981. Openingstijden: maandag 13.00-18.00 u. dinsdag t/m vrijdag 9.00-18.00 u. zaterdag 9.00-17.00 u. donderdag koopavond. STICHTING KRITERI0N BALIE MEDEWERKER/STER Voor ons kantoor in Leiden Het non-profit karakter brengt in de praktijk een opstelling mee die gericht is op de belangen van de uitzendkracht De werkzaamheden bestaan voornamelijk uit het bemid delen bij aanvragen voor tijdelijk werk. het verrichten van adm werk en het onderhouden van kontakten met stu derenden en bedrijven. Wij zoeken iemand met een Mavo/Havo-opleiding die zelfstandig werken aantrekkelijk vindt, goede kontaktuele eigenschappen heeft, kommercieel inzicht, accuraat is en enige type- en werkervaring heeft. Daar stellen wij een interessante baan met een passend salaris (afhankelijk van leeftijd en ervaring) tegenover Sollicitaties binnen 10 dagen aan; STICHTING KRI- TERION Noordeinde 21 Den Haag, t.a.v. de heer R. van der Schuit. ^/jaord.mo geldleningen VLOT EN DISKREET VOOR ELK DOEL Rijntburgerweg 135 - Lelden Telefoon 156844 (071) Goed idee voor bont eerst kijken bij De Bontkoning! Enorme sortenng korte en lan ge BONTMANTELS nu nog lage prijzen! Met garan tie Desgew zeer soepele kre dietservice. De Bontkoning Hoogstraat 97. Rotterdam-C tel 010-117117. Parkeren v zaak. Bij koop reisgeld binnen geh Ned v 2 pers. terug. Koopavond tot 21 uur ge opend. 3 Turfmarktll 2312 CE LEIDEN tel. 071-149745 (Administratief en (Para)medisch) Nieuwe Rijn 35 2312 JE LEIDEN tel 071-140341 Vakaturelijn voor banen tel 071-130636 iedereen leest de krant altijd en overal. 0*7 M/. :.üsl ï!s? 'iMf Omdat het fijn is om jezelf te zijn r r Zo vertelt Jules Croiset, die twee stukken speelt en één regisseert. "Ik vind het heerlijk een heel jaar met nieuw Neder lands werk bezig te zijn". En Peter Faber: "Een goeie rol dat is vitamine, dat pept je op". Robert Long komt met een nieuw cabaretprogramma, dat "Duidelijk zo" heet. Lees alles over het komend seizoen, voorzien van kommentaar door de artiesten zelf. Stapelelementen om stapel op te zijn. Te gebruiken als kast, kruk, bed- tafeltje en wat je al niet meer nodig hebt als kleinbehuisde. Eenvoudig zelf te maken. Shocktherapie zou gewoon verbo- den moeten worden vindt Marjan, die tien jaar na zo'n behandeling nog al tijd last heeft van de gevolgen. Het heeft voor haar niks ppgelost. Kombineren van kleren levert vaak verrassende resultaten op. Hoe sim peler de kleren, hoe beter je ermee kunt variëren. Alleenstaande moeders willen af van het begrip "onvolledig gezin". Er moeten ook betere regelingen komen, zoals meer op elkaar afge stemde schooltijden en recht op doorbetaald verlof als een kind ziek is.

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 35