Dacht u dat die Ieren honderd jaar geleden geen berqruimte nodig hadden Eigentijds en tijdloos, sierlijk en toch onverwoestbaar: dat is alleen maar Al wat u maar kwijt wilt... hein, chrispijn Gegarandeerd Iers antiek 100 jaar oud Gratis Waardevast AheinJi;- chrispijn OCCAS met 'n sleuteltje opent u 47500 deuren! Wat is dat eigenlijk: manau? Ol Hein Chrispijn heeft een showroom vol Iers antiek in alle soorten en maten. Van een simpele stoel tot een prachtig uitgevoerde staande klok. Elke maand weer opnieuw zelf geïmporteerd, uit ons eigen bedrijf in Ierland. U krijgt zwart op wit de garantie dat uw stoel, kast, klok etc. uit Ierland komt en minimaal 100 jaar oud is. Maar dat niet alleen. Hein geeft u bij aan koop van een Iers meubel stuk een pot originele was kado. U kunt kiezen uit drie kleuren. Hoge Rijndijk 260 - I.eiden - Tel. 071 - 410608-411276. Geopend: dinsdag t/m vrijdag 10.00 - 18.00 uur, donderdag koopavond, zaterdag 10.00 - 17.00 uur. iedereen leest de krant altijd en overal. Mooi mis. Als ze ergens wat op te bergen hebben, is het wel in Ierland. Wat dacht u van deze zwaar uitgevoerde lakenkast. Gemaakt van origineel grenen hout in een kwaliteit die u bij hedendaagse kasten niet meer tegenkomt. iedereen leest de krant altijd en overal. I Wilhelminabrug I Chrispijn Iers antiek koopt u niet alleen als een fraai meubelstuk. U koopt het bovendien als een waardevaste belegging. Hein Chrispijn staat daar hoogstpersoonlijk voor in. Stel dat u de kast die u bij Hein kocht, na een poosje wilt inruilen voor een grotere of mooiere, dan betaalt Hein u de aanschafwaarde van uw oude kast a terug minus 15 tot 25 °/o voor de gemaakte kosten. Si Wie doet dat na? Richting Leiderdorp. Kom naar de showroom en oordeel zelf. Uw auto kunt u altijd kwijt op ons parkeerterrein en de koffie is, ook altijd, bruin. W afis 'f eek mi flip. sleuteltjes service: 071-133892 123295 Steeds meer kritische meubelkopers M M zien de vele voordelen van manau meubelen. Een puur natuurprodukt, gebruikt door vele vooraanstaande ontwerpers (zoals Jan des Bouvrie en Rohé), met een eigen karakter: dat is manau. Te kombineren met elk interieur, klassiek of modern. Verkrijgbaar in vele uitvoeringen, in kombinatie met vele bekledingsstoffen. Hein Chrispijn heeft een showroom vol manau meubelen in alle soorten en maten. Een sortering zoals u niet vaak ziet. Kom naar de showroom en oordeel zelf. Uw auto kunt u altijd kwijt op ons parkeerterrein en de koffie is, ook altijd, bruin. Wilhelminabrug Richting Leiderdorp. In grootmoederstijd zag jc zc overal: dc rotanfauteuils. Gemaakt van de in dc rimboe veel groeiende liaan die wel 50 meter lang kan worden. Rotan heeft op korte afstand tan elkaar vele verdikkingen waar de scheuten uitgroeiden. Als men deze "knopen" wegschuurt ontstaan gladde ronde stokken die onder verhitting zeer buigzaam zijn. En dat noemen we dan geen rotan meer, maar manau. Manau wordt meestal afgewerkt in schitterende bruine tinten die zeer in de smaak vallen, hoewel manau ook wel blank gelakt wordt. ofe 't kk mi Hoge Rijndijk 260 - Leiden - Tel. 071 - 410608-41 1276. Geopend: dinsdag t/m vrijdag 10.00 - 18.00 uur, donderdag koopavond, zaterdag 10.00 - 17.00 uur.

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 18