Iedereen die van plan is om vóór de komende prijsverhoging nog een Volvo, Renault, Peugeot, Chevrolet, Ford of BMW te kopen of te leasen, moet beslist komen kijken wat de Concord n AMCI Jeep De exclusieve Concord wordt gebouwd door American Motors, waarvan ook de legendarische Jeep afkomstig is. Tot nu toe was de vraag in Nederland groter dan de leveringsmogelijkheden van de fabriek. Door een onverwachte samenloop van omstandigheden is dit najaar een extra contingent auto's voor Nederland beschikbaar gekomen. Dit is dan ook aanleiding voor ons om een speciale najaars-show te organiseren. Centraal hierin staat het complete Concord-programma waarvan bijna alle modellen uit voorraad leverbaar zijn. Voor f 22.500,- kunt u zich eigenaar noemen van de Concord. Een waarachtig luxe en comfortabele 2-deurs Sedan. Ga gerust maar eens vergelijken met de auto die voor zo'n zelfde bedrag naar uw gunsten dingt. De Concord biedt namelijk meer 'value for moneydan enig ander merk voor die prijs waar kan maken. Allereerst is daar de welhaast onverwoest bare, zeer betrouwbare, verrassend zuinige, mileuvriendelijke 6 cylinder motor met electronische ontsteking, waardoor de Concord slechts om de 48.000 km een servicebeurt nodig heeft. Natuurlijk biedt de Concord veiligheid volgens Amerikaanse normen. Bijv.: veiligheids kooiconstructie, zelfinstellend en bekrachtigd gescheiden remsysteem. Goed geïsoleerd brand werend interieur met velours stoelbekleding en hoogpolig tapijt tot en met de kofferruimte en energie-absorberende bumpers. Van de vele extra's die bij de Concord standaard zijn noemen wij u slechts: kunstlederen landau-dak met opera-raampjes, dashboard met houtmotief en digitaal-klok, anatomisch gevormde verstelbare voorstoelen met hoofdsteunen, 5 veiligheidsgordels, van binnenuit verstelbare buitenspiegel, ruitenwisser/wasser met interval schakelaar. Dit alles tekent echter nog maar een ruw portret van deze auto. Een bezoek aan onze show room en een proefrit maakt u een nieuwe ervaring rijker: die van waarachtig luxe autorijden, voor een prijs waar een hoop Europese auto's niet in mee kunnen. Speciale najaarspremie tw.v. f1.000,- 'K I" Hollandse Auto Importmij. b.v., Floralaan 2, Rijnsburg, tel. 01718 - 29224 ^m! Officiële import! ice voor de Benelux van American Motors en Jeep. ledereen die tussen 13 oktober en 10 november 1979 een nieuwe Concord koopt of least, krijgt van ons gratis ëen autoradio en daarnaast zullen de gebruikelijke afleveringskosten ook niet in rekening worden gebracht

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 32