mededelingen gemeentebestuur leiden 15tm19okt.79 EEN BOEKHOUDER straatmakers en opperlieden leiden aspirant-verkoper [jÜlHef Motorhuis Hou ze in de gaten! smE Grote coupon aktie tapijten bij Matéba 295,- 447,- 380,- 599,- 625,- 125,- 160,- 525,- 1199,- 1539,- 1499,- 999,- 399,- 799,- 289,- 309,- 280,- 1299,- Ëen zelfstandige baan bij een dynamisch garagebedrijf PLEXIGLAS voor boten - caravans -dubb. ramen reklameborden - stofkappen etc. etc. glashelder in 2-3-4 en 5 mm dik opaal en fumé Alles op maat en aan de plaat. Bi H. JANSE „Slaagt u vast en zeker" Haarlemmerstraat 123, Leiden, tel. 071-121808-130553. Nieuwenhuizen-Vonk B.V. vraagt met spoed Mauritssingel 68 - Brittenburg 18, Leiderdorp, tel. 895533/893004 na 19.00 uur. Kinderen zijn kinderen. Waarschuwen is niet genoeg. Rjblicaiie aangeboden door dit blad in samenwerking mei de Snchnng Ideele Reclame Dichtkunst in open Waag Ter gelegenheid van de opening van de verbouwde Waag worden van 18 oktober tot en met 10 novem ber allerlei culturele activiteiten in het Waaggebouw georganiseerd. Commissie vergaderingen Commissie voor algemene en bestuurlijke aan gelegenheden. Maandag 15 oktober a.s. om 20.00 uur in kamer 234 van het stadhuis. Agenda; Wijziging verordening op de bedrijfstechnische school Wijziging statuten Korte Vlietschool Ontwerp gemeenschappelijke regeling ambulance vervoer Voorontwerp Wet gemeenschappelijke regelingen Herindeling stadhuis. Commissie voor economische aangelegenhe den en personeelszaken Commissie voor financiën Commissie voor algemene bestuurlijke aange legenheden Gezamenlijke vergadering op dinsdag 16 okto ber om 20.00 uur in de raadzaal van het stad huis. De vergadering van de commisie voor Financiën zal zonodig worden onderbroken. Agenda; Informatieve discussie over de organisatie van de ambtelijke top. De te bespreken stukken zijn: "Eenheid naast verscheidenheid" - Nota over de coördinatie in de top van de toekomstige ambtelijke organisatie van de gemeente Leiden - april 1979; Brief van B. en W. van 19 september 1979, nr. 12076, betreffende: Voortzetting discussie over Nota "Eenheid naast Verscheidenheid". Commissie voor financiën Dinsdag 16 oktober a.s. 19.00 uur in kamer 204 van het stadhuis. In deze vergadering zullen voorstellen worden besproken welke onlangs in diverse vergaderin gen van andere commissies aan de orde zijn ge weest en waarvan nu in hoofdzaak de financiële aspecten zullen worden bezien en verder: Subsidie "Tafeltje-dek-je". Kredietaanvraag door de Gemeentelijke Dienst So ciale werkvoorziening t.b.v. vervanging van de stadskwekerij. Verstrekking hypothecaire geldleningen door de ge meentelijke Kredietbank. Commissie voor ekonomische aangelegenhe den en personeelszaken dinsdag 16 oktober, na afloop van de gezamen lijke commissievergadering, in de koffiekamer van het Stadhuis. Agenda; uitgiftegrond erfpacht de Waard, aan aannemers bedrijf du Prie; Uitgifte grond hoek Morssingel/Stationsweg"; Begeleidingscommissie uitbreiding Diamantplein; Huisvesting van de Gemeentelijke Dienst Sociale Werkvoorziening; Mededeling - opheffing stichting waarborginstituut voor de tuinbouw in Zuid Holland. Commissie begeleiding totstandkoming millieu- nota Donderdag 18 oktober a.s. van 16.30 - tot 18.00 uur in kamer 234 van het stadhuis. Agenda; Bespreking hoofdstuk luchtverontreiniging. Commissie voor ruimtelijke ordening, openbare werken en verkeer. Op donderdag 18 oktober om 20.00 uur in de raadzaal van het stadhuis. Agenda; Verhuur van grond aan de Schubertlaan t.b.v. de vestiging van tijdelijke bejaardenwoningen met dienstruimten. (gemeenschappelijk met de commissie voor maat schappelijke aangelegenheden en volksgezondheid) Afwerking Koetshuis van het Heerenlogement, (gemeenschappelijk met de commissie voor maat schappelijke aangelegenheden en volksgezondheid) Aanvraag bouwvergunning van Proper beheer b.v. inzake de bouw van 20 garages op een terrein aan de van Beuningenlaan. Bezwaren tegen de aanleg van een fietspad langs de Zijl in de Merenwijk. Wegsleepregeling. Asfaltering noordelijk gedeelte van de Stationsweg en aanleg vrijliggend fietspad, alsmede verbetering van de oversteek t.b.v. fietsers bij het station. Ontwerp-brief aan de Rijksuniversiteit Leiden inza ke het huisvestingsplan 1979. Nieuwbouw politiebureau aan de Langegracht. Aankoop van panden in de Camp. Kredietbewaking onderhoud bestratingen (de eco nomisch adjunctdirecteur van de dienst gemeente werken zal een toelichting geven). Krediet voor het bouwrijpmaken van de terreinen in Groenoord-noord. Verbouw van de panden Aalmarkt 5 en 6 tot hore cabedrijf, zomede het onttrekken aan de woon ruimtebestemming van die beide panden. Verhuur kantoor Os en Paardenlaan 45 aan het In stituut voor Multidisciplinaire Psychotherapie (I.M.P.). Verkoop van een perceel grond gelegen aan het Kasteelhof. Belanghebbenden, die naar aanleiding van één van de bovengenoemde punten het woord willen voeren, wordt aangeraden dit uiterlijk één dag voor de verga dering aan de adjunct-secretaris van de commissie .oor ruimtelijke ordening, openbare werken en ver keer, de heer G.F. theo Schwartzenberg, telefoon 769241 toestel 337, kenbaar te maken. Bestemmingsplan Parkeerlokatie Sanders Met ingang van 15 oktober 1979 ligt gedurende een maand in kamer 213 van het Stadsbouwkantoor, Langegracht 72 voor een ieder ter inzage het bestem mingsplan Parkeerlokatie Sanders. Dit plan werd door de raad op 10 september 1979 vastgesteld; het heeft betrekking op het gebied tussen de Sint Joris- steeg, het Levendaal, de Korevaarstraat en de Kaar- In vergelijking tot het ontwerp van dit plan zijn in de voorschriften, de toelichting en de plankaart wijzigin gen aangebracht. Gedurende de hierboven genoemde termijn kan een ieder die zich tijdig met bezwaren tot de gemeente raad heeft gewend, of die bezwaren heeft tegen de wijzigingen, welke bij de vaststelling van het plan in het ontwerp zijn aangebracht, schriftelijk bezwaren tegen het vastgestelde plan indienen bij het college Hino6rWG"t van Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland. Goed idee doe mee Ideeënbusaktie energiebesparing. Zo zal er een tentoonstelling met werk van kunste naars uit Leiden en omgeving (de Triënnale) te zien zijn. Tijdens de expositie zullen Leidse culturele orga nisaties op de koopavonden en zaterdagen program ma's van zang, dans, muziek en toneel presenteren. Voor suggesties en inlichtingen kan men terecht bij Buro Culturele Raad, Waaggebouw, Aalmarkt 21, te lefoon 071-149145. Op 25 oktober (donderdagavond 19.00 - 22.00 uur) wordt een Leidse gedichtenavond gehouden. leder die een gedicht op Leiden heeft gemaakt kan dit komen óf laten voordragen in de Waag. De voorwaarden voor deelname zijn: - het gedicht moet over Leiden gaan - minstens eenmaal moet het woord Leiden in het gedicht voorkomen - het gedicht moet uiterlijk 12 oktober in gefrankeer de enveloppe zijn ingezonden naar het Waagge bouw, Aalmarkt 21, 2311 EC Leiden, onder vermel ding van naam, adres, woonplaats, telefoonnum mer en leeftijd van de dicht(st)er. In de periode van 21 september tot 30 oktober kan iedereen in Leiden meedoen aan een ideeënbusaktie voor energiebesparing. Als u denkt dat u een waar devol idee heeft om energie te besparen moet u dat zo uitvoerig en duidelijk mogelijk op papier zetten en met vermelding van naam en adres, inleveren in één van de ideeënbussen. Deze lichtblauwe bussen (50 stuks) zullen tijdens de aktie verspreid door de stad worden opgehangen op opvallende plaatsen in voor het publiek goed toegankelijke en drukbezochte ruim ten van verschillende gemeentelijke gebouwen zoals, stadhuis, stadsbouwhuis etc. ebt hu! Prijzen verstandig met energie Alle ideeën, groot óf klein, op het werk, in de stad of thuis zijn welkom en zullen door een deskundige jury beoordeeld worden. Er is een systeem bedacht om de ideeën te kunnen waarderen en prijzen vast te stellen. Daarbij kan het om flinke bedragen gaan. Er zal geke ken worden naar de besparingen die de ideeën op de gemeentelijke energierekening opleveren. Afhankelijk van de hoogte van dat bedrag zal de prijs een percen tage van de besparing bedragen. Dat kan oplopen tot bedragen van omstreeks (een paar) duizend gulden. Ook voor waardevolle ideeën die energiebesparing opleveren die niet "direct meetbaar" is worden prij zen uitgeloofd. Hiervoor is een puntenwaarderings systeem met prijzen tot maximaal f 1.600, Daar naast zijn er, in natura, nog enkele energievriendelijke prijzen beschikbaar. Alle prijswinnaars zullen nog voor kerstmis 1979 worden bekend gemaakt. Tenslotte. Oktober 1979 is uitgeroepen tot internationale ener- giebesparingsmaand. We hopen dat u allemaal probeert mee te doen door het inleveren van goede ideeën. Wilt u meer inlichtin gen hierover neemt u dan contact op met de heer G. in 't Veld, lid van de energiecommissie, tel. 7692 41 toestel 231 of met buro Voorlichting van het stadhuis. Burgemeester en Wethouders maken bekend, dat het volgende verzoek om een vergunning ingevolge de Hinderwet is ingediend: C.V. ELVE/Labor Vincit, mede namens Cloe B.V., alhier. Oprichten van door elektromotoren gedreven installa ties ten behoeve van de offset- en boekdrukkerij in het perceel Vestestraat 1E. ledereen kan tegen het verlenen van de gevraagde vergunning schriftelijk bezwaren inbrengen bij het College van Burgemeester en Wethouders, Stadhuis Leiden. Deze gelegenheid bestaat gedurende VIER WEKEN na dagtekening van de openbare kennisgeving, te weten: 12 oktober 1979 Men kan mondeling bezwaren indienen en wel per soonlijk of bij gemachtigde op een openbare hoor zitting, die zal worden gehouden op: dinsdag 30 oktober 1979, te 14.30 uur, in kamer 104 van het Stadsbouwhuis. Het verzoek om vergunning met de bijlagen en de eventueel ingediende bezwaarschriften liggen ter in zage op het Stadsbouwhuis, Langegracht 72, afde ling V.O.W., kamer 104 (1e verdieping). De aandacht wordt erop gevestigd, dat beroep tegen een beschikking daarna alleen kan worden ingesteld door degenen, die: a. in persoon of bij gemachtigde op de hierboven aangekondigde zitting zijn verschenen; b. niet op de openbare zitting zijn verschenen, bin nen de gestelde termijn schriftelijk bezwaren heb ben ingediend, maar niet woonachtig zijn in Lei den of een aangrenzende gemeente, waar de aan vraag om vergunning is openbaar gemaakt. Grofvuilop- haaldienst Volgende week zijn aan de beurt; Wijk 17 en 19 maandag 15 oktober Wijk 18 en 22 woensdag 17 oktober Wijk 21 en 23 donderdag 18 oktober Wijk 20 en 26 vrijdag 19 oktober. van voor 5.70 m Nylon goud/geel 560,- 6.10 m Boston bruin 786> 3.80 m Berber 59CT,- 7.60 m Citadel Tak 98ffr 6.50 m Frisette 805,- 3 m Nylon oranje 207,- 3.40 m Nylon groen 285,- 7.10 m Mantova beige &*S,- 8.30 m Ismir Berber/wol 1234,- 11.50 m Carthago Berber/wol 2277,- 8 m Abdoel Berber/wol WSÜ,- 7.50 m Karachi Berber/wol 1882,- 5.70 m Jupiter Nylon §80,- 10 m Askara Berber/wol 1.200,- 3 m Tweed Berber/wol 4?T,- 4.40 m Brisbane bloem 44ü> 4 m Comtessa bloem 445,- 9.25 m Carthago Berber/wol "184Ü,- Haarlemmerstraat 214. Leiden. 071-122614 Bij Het Motorhuis Voorschoten, een jong en snel groeiend garagebedrijf, is een baan beschikbaar waarin je veel zelfstandig kontakt zult hebben met de klanten. De jongeman die wij zoeken is tussen de 18-20 jaar en heeft een MAVO/ HAVO opleiding. Hij heeft zijn dienstplicht net achter de rug of is hiervan vrijgesteld Het bezit van rijbewijs BE wordt op prijs gesteld, maar is niet noodzakelijk. Hij gaat zich bezighouden met de verkoop van nieuwe en uitstekende gebruikte auto's. Wanneer je prettig met mensen om kunt gaan en net als wij het nodige enthousiasme op kunt brengen, bel dan even voor een afspraak met de heer A. J. Voskuil, telefoon 01717-2559 of privé 071-141794. Kon. Julianalaan 46, Voorschoten, telefoon 01717-2559. CHAUDRON EN CO ACCOUNTANTS Eén onzer relaties, een Scheepswerf in de regio, heeft op korte termijn plaats voor: Sollicitaties dienen in het bezit te zijn van of studerende voor het diploma M.B.A., terwijl commercieel inzicht en organisatievermogen op prijs wordt gesteld. Sollicitaties te richten aan: CHAUDRON EN CO ACCOUNTANTS postbus 330 2400 AH ALPHEN AAN DEN RIJN.

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 15