Prisma Is pittig Prisma is voordelig VAN DER WIEL Over de mogelijkheden van sauna's en solaria gesproken... Ico/Athibu weet'r alles van. ir icoathibO Prisma vanVan Nelle Kreymborgs PlisséVariaties! KreymborgO een goede bril maakt alle verschil! zonder goede bril moest hij zijn speech van buiten kennen Pittige, geurige Prisma moetje geproefd hebben. Dat is koffie met een geheel eigen karakter, met zorg geselecteerd en gebrand door Van Nelle. Een melange waarin smaak en aroma echt tot hun recht komen. Bovendien, nog dubbeltjes voordeliger dan je zou verwachten bij zo'n kwaliteit. Showrooms geopend: dinsdag t/m vrijdag 9-5 uur, donderdag avond 7-9 uur, zaterdag 9.30-1.30 uur of na afspraak ook 's avonds. exklusiviteit op z'n best. Hoge Rijndijk 25, Postbus 149, 2313 KG Leiden, Tel. 071 -141741. Ico/Athibu ontleent haar reputatie niet alleen aan een ongelooflijk grote keuze keukens, badkamers, tegels, plavuizen, sauna's en solana. Maar zeker ook aan een volledige begeleiding en aan het feit dat Ico/Athibu met u meedenkt en mee rekent. Onze sauna's en solaria bijvoorbeeld. Sauna's, solaria, zonnehemels en -banken overzichtelijk en praktisch opgesteld in onze showroomsom te voldoen aan ,de nog steeds groeiende vraag, want 'steeds meer mensen zien 't belang in van een goede gezondheid en willen 365 dagen per jaar "zongebruind" zijn. Onze specialisten begeleiden u van A tot Z. Als u de beschikking hebt over een klein kamertje of bijvoorbeeld een diepe kast, is 't plaatsen van een sauna geen gekom- pliceerde aangelegenheid En bovendien best betaalbaar. Nieuwe Rijn 62, Leiden. Tel.. 071 - 124108 Andries van Calster is 51 jaar. Als direkteur van een onderzoek-instituut moet hij regelmatig lezingen ge ven. Zijn altijd deskundige toehoorders luisteren graag naar hem, omdat hij de informatie als een goed akteur weet te brengen. Hij leest zijn speeches altijd van het papier af, maar toch verliest hij het kontakt met de zaal nooit. Hij heeft precies die bril gekozen die hij nodig had. Daarmee leest hij moeiteloos en... over de glazen heen zit ook het publiek scherp vóór hem. Die bril komt van VAN DER WIEL. Daar ont dekte hij precies het montuur dat hij zocht. En daar maakte men uiterst nauwkeurig de glazen die de oog arts had voorgeschreven. Andries van Calster is 51 jaar. Hij draagt een bril. En hij vindt dat plezierig. Zonder die goede bril moest hij zijn speeches van buiten kennen... Viscose/crépe bloese. Veel prachtige modekleuren. Mt 34-44 Plissé rokken zijn weer hoogst aktueel. En... ze komen in veel variaties, waardoor u naar hartelust kunt kombineren met bloeses en pullovers. Eén voorbeeld: Fantasie-bouclé V-hals pullover. Acryl. Bordeaux-grijs of lila- fuchsia. S.M.L. Geheel gevoerde polyester/ acryl plisse rok. In ruiten, pied-de-poule of uni flannel. Mt 36-44

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 26