KINDER-TRUIEN- heineken zoekt een jong analist(e) "Elke mm heeft heer eigen erotische gevoelens." Van der Luit «20,-/23,- «17- «17- «7-/9r HEINEKEN Ik ben lekker met m'n hypotheek bij 't Bouwfonds blijven zitten. ^12/15 VAN 10T/M16 OKTOBER TIENTALLEN TRUIEN 2,75 GOEDKOPER. 12,715; Welkom bij nv Bouwfonds Voor kleine sporthelden: 10096 katoenen trainingsvest, diverse kleuren. Maten 116-176. Normaal 22,75/25,75.- Deze stoere col-pullover is gemaakt van wol en acryl en is in diverse kleuren verkrijgbaar. Maten 86-110. Normaal 19,75. Een mooie gemêleerde spencer van acryl en wol in verschillende kleuren. Maten 116-170. Normaal 14,75/17,75. /Ook de 1 kleintjes warm gekleed in een pullover van wol en acryL In diverse kleuren. Maten 86-110. Normaal 19,75. Warme acryl pullover met leuk dessin. In diverse kleuren en in de maten 116-170. Normaal 9,75/11,75. Voor dametjes met stijl een acryl pullover met een opengewerkte hals. In diverse kleuren. Maten 116-170. Normaal 14,75/17,75.! NU Begrafenissen - Crematies Rouwkamers te Leiden en Wassenaar Transporten in binnen- en buitenland Leiden, Willem de Zwijgerlaan 179 Postbus 432. 2300 AK Leiden, telefoon 071 - 14 26 44* W assenaar. Deijlerweg 127. telefoon 01751 - 1 24 36 katwijk. Jan Tooropstraat 20. telefoon 01718 - 7 55 75 oerschoten. Hyacinthslraat 7. telefoon 01 ADMINISTRATIEKANTOOR J. KUIK heeft nog tijd beschikbaar voor het verzorgen van al uw administratie, accountancy en belastingza ken, zoals aangifte loonbelasting, omzetbelasting en inkomstenbelasting. Tevens verzorgen wij uw gehele loon- en of sala risadministratie. Bel nu of schrijf een brief voor inlichtingen: Administratiekantoor J. Kuik, Morielje 3, 2403 HX Alphen a/d Rijn, telefoon 01720-44780 Voor onze brouwerij aan de Voor deze verantwoordelijke funktie Mauritskade te Amsterdam zoeken wij zoeken wij iemand van 18 tot 23 jaar, in verband met vertrek van de huidige die een vakdiploma heeft op M.B.O.- funktionaris een analist(e). De aan te trekken analist(e) zal in een team van jonge medewerkers ingezet worden bij de kontrole van grond- en hulpstoffen, tussenprodukten en eindprodukten. Hierbij zullen onder meer de volgende taken uitgevoerd worden: - verwerking van monsters door het verrichten van analyses volgens chemische, fysisch-chemische en instrumentele methodieken - administratieve verwerking van de gevonden gegevens. niveau, of die hiervoor studeert. Bij de geplande sluiting van onze vestiging in 1982 zal betrokkene overgeplaatst worden naar onze vestiging te Zoeterwoude. Indien u meer wilt weten over deze funktie en de aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden, verzoeken wij u kontakt op te nemen met de heer C.J. van Bekkum van de Plaatselijke Personeeldicnst, Heineken Brouwerijen B.V., Mauritskade 21,1091 GC Amsterdam, telefoon 020-703436. fa'N KBANtHN tAO^eèf ZEF HEBBSN*WA«- YAN /A'N KLEREN MoergN ze .A-FBUjvert Dat is de konklusie uit de honderden reakties op de op roep in Viva: "Wat is voor jou erotisch". Dat blijkt van alles te kunnen zijn. Hard en direkt - "Een stoere bink beetje bij beetje uitkleden" - tot gevoelig en romantisch - "De blonde haartjes op zijn hand". Dat zijn uitersten. Daartussen liggen alle andere gevoelens en meningen. Zoveel als er vrouwen zijn. Voor veel vrouwen zullen deze ontboezemingen verrassend en onverwacht zijn. Onthullend dus. Daarom een uitvoerige bloemlezing. Tweedehands kleren zijn niet om weg te werpen. Integendeel, ze zijn best leuk om opnieuw te dragen. En ook overal te koop. Gewoon een kwestie van snuffelen. Een badhuis in de Amsterdamse binnenstad werd omgetoverd tot iets veel schoners: een woon- en werkhuis voor fotograaf-stylist Ton Carstens Natuurlijk wèl met badkamer Omdat het fijn is om jezelf te zijn. Dire Straits is een jonge Engelse popgroep met snelle wereldbekend heid. Zanger Mark Knopfler is daar best gelukkig mee, al wil hij in 1980, na hun 3e lp, er al weer mee stoppen. Wijnwijs met Viva word je dankzij het originele wijnkwartetspel, met in formatie van Hubrecht Duijker. Deze week de tweede serie kaarten gratis bij je lijfblad. be BE2c?BG,eR Ferry; "Ik begon net als stads verslaggever en dat zijn geen salarissen om over naar huis te schrijven Dus, geen enkele bank, niemand wilde op basis van mijn salaris de hypotheek rond maken' Toen ben ik bij 't Bouwfonds terecht gekomen. I". Trudy; "Ik meen dat hij een kleine drieduizend gulden te weinig verdiende volgens de norm dan Ferry Heb iets gezegd in de trant van; 5 jaar HBS, jaar uitge zonden naar Amerika, 3 jaar school voor de journalistiek, begin nu als verslaggever, ben jong, gezond, goedgekeurd en een hypotheek van 55-duizend springt af op drie duizend gulden' En dat voor een jongen van wie jullie nog je hele leven plezier kunnen hebben (lach)!" Trudy; "Een dag later was het rond". Ferry "Aan de ene kant trots op mezelf, dat 't gelukt was. maar aan de andere kant vond ik 't toen al erg jofel, kan ik eerlijk zeggen, erg goed dat er een instelling was die niet keurig zei 'regel is regel', maar die J Coupon j Gaarne ontvang ik nadere informatie over de mogelijkheden die het Bouwfonds mij kan bieden J Naam j Straat I Postcode Plaats Telefoon j In ongefrankeerde envelop opsturen aan Bouwfonds, Antwoordnummer 15. 2300 WB Leiden Nederlandse Gemeenten I Bouwfonds-hypotheken helpen mensen in een eigen huis. Leiden. Botermarkt 2. Tel 1071) 13 43 43 bereid wasje inderdaad te helpen Trudy "We hadden alle steun van het info centrum hier in Haar lem. Dus voor dit huis zijn we auto matisch weer naar 't Bouwfonds gegaan, geen enkel probleem" Ferry '"t Enige dat ik heb over wogen is hypotheek met levensver zekering Maar toen die man die ik daarvoor om raad had gevraagd met echt een verschrikkelijk duidelijk verschil kon aantonen, ben ik lekker bij 't Bouwfonds blijven zitten'" Trudy "Tenslotte hebben ze altijd erg hun best voor ons gedaan" Ferry "Ja, 't is de hele sfeer van het Bouwfonds he, ook omdat 't zelf huizenbouwers zijn - en de toevoe ging Nederlandse Gemeenten - de goeie ontvangst bij het infocentrum - ik denk dat dit alles bij elkaar je portret bepaalt' Trudy "Plus het feit van de annuïteit!" Ferry "Waar is annuïteit voor bedoeld? Voor jonge gezinnen. Als je jong bent heb je met veel geld. later stijgt je salaris, toch is 't gun stig om jong een huis te kopen, nou dan zit je goed bij 't Bouwfonds"

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 27