HAGELUNIE ir fiCOüTHIBII PERSONEEÜ PW0NEElp.rsone« enso Assistent verkoopleider voor de internationale industriële sector bij DMN te Noordwijkerhout. loomnspekteur r JJliLA vakaturelijn I soneel PERSONEEL GROOTKEUKEN EN SANITAIR assistente van de schoolarts Bedrijfsvereniging voor de Gezondheid/Geestelijke en Maatschappelijke Belangen. opleiding tot vertegenwoordiger in onze buitendienst "TVTTT^A helpt waar V J 071-130636 part-time verkoopsters Energiebedrijf Rijnland "p«rsoo»elPERSCNEB. personeel persone EEL De Machinefabriek Noordwyker- hout, afgekort DMN, is een modern geoutilleerd bedrijf met ongeveer 115 medewerkers. DMN is gespecialiseerd in het voor derden hoogkwalitatief bewerken van machine-onderdelen en in de produktie van o.a. doorval- en doorblaassluizen, die in licentie van Westinghouse Brake and Signal Co. Ltd., Engeland worden vervaar digd. De afzet vindt plaats in geheel West-Europa. Door een gericht marketing/ innovatiebeleid is het noodzakelijk de taken van onze verkoopafdeling sluizen" te verzwaren i.v.m. het op middellange termijn introduceren van onze nieuwe produkten. Hierop anticiperend willen wij nu reeds een assistent verkoopleider aanstellen, die bereid is te starten als binnendienst medewerker voor de technische en administratieve opvang en begeleiding van onze sluizenverkoop. Na een periode van ongeveer 2 jaar, waarin deze functionaris ruimschoots de gelegenheid heeft zich vertrouwd te maken met het totale bedrijf, verwachten wij dat hij zich mede volledig zal inzetten bij de organisatorische aspecten van de introductie van het nieuwe produkt. Als achtergrond denken wij aan 2 mogelijkheden: - een beroepsopleiding in een commercieel/economische rich ting, met daarbij een uitgesproken interesse voor de internationale marketing van industriële produkten (kapitaalgoederen) - een beroepsopleiding op tech nisch niveau met enige jaren ervaring in de organisatorische aspecten van de internationale marketing. Daarnaast spreek- en schrijf vaardigheid in Engels en Duits kennis van Frans is een pré. Een leeftijd van ongeveer 30 jaar. DMN stelt hoge eisen, doch beseft tevens dat daar een goed pakket arbeidsvoorwaarden tegenover moet staan. Geïnteresseerd? Schrijft of belt u dan naar DMN, 's Gravendamse- weg 16,2211 WJ Noordwijkerhout afdeling personeelszaken of naar onze verkoopleider de heer A. M Wessels, tel. 02523 - 39 41 De Machinefabriek Noordwykerhout (DMN) maakt deel uit van IHC HOLLAND. Een industriële groep, die werkt ten behoeve van de baggerindustrie. IHC HOLLAND voert research-, ontwerp- en engineeringswerkzaam- heden uit. Bouwt alle soorten baggerwerktuigen en materieel voor de ertswinning. N.V. Hagelunie is een verzekeringsmaatschappij, die zich speciaal toelegt op het verzekeren van schade aan broeiglas, gewassen onder glas en tuindersverwarmingsinstallaties, alsmede van ha- gelschade aan te velde staande gewassen en bloembollen en schade aan agrarische produkten tijdens transport. Zij maakt deel uit van de Verzekeringsgroep Interpolis. De Hagelunie, een middelgroot verzekeringsbedrijf, heeft plaats voor enige medewerk(st)ers van 18 tot 30 jaar Voor het secretariaat een: secretaresse Haar taken bestaan uit: verzorgen van correspondentie, zowel in de Nederlandse als in de moderne vreemde talen, alsmede het verrichten van algemene secretariaatswerkzaamheden, w.o. notu leren van besprekingen. Hiervoor is nodig een middelbare schoolopleiding (b.v. HAVO-di- ploma). Verder is vereist dat men in het bezit is van het steno- en typediploma. Een goede kennis van de Franse, Engelse en Duitse taal, zowel in woord als geschrift strekt tot aanbeveling. Voor onze dossierafdeling een: administratief medewerker m/v De taken bestaan uit: het opbergen en uitgeven van dossiers, ver strekken van gegevens uit de dossiers, alsmede de bijbehorende registratie hiervan. Voor de verzekeringstechnische afdeling een: administratief medewerker m/v De taken bestaan uit: de administratieve behandeling van accep tatie- en schadegevallen van landbouw- en bloembollenhagelver- zekeringen. Invoeren van gegevens via beeldschermapparatuur en het uitvoeren van lichte administratieve werkzaamheden. Tevens wordt verlangd om de telefoniste zo nodig te vervangen. Voor beide laatste functies is een opleiding op MAVO-niveau noodzakelijk. Accuratesse is vereist en het is gewenst dat men beschikt over goede contactuele eigenschappen, terwijl enige ervaring de voor keur geniet. Inlichtingen kunt u telefonisch verkrijgen van de heer W. Vergeer tel. (070) 514421, toestel 40. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de afdeling Perso neelszaken van ons kantoor, Scheveningseweg 110, 2584 AD 's-Gravenhage. i keukens en sa- bijrijder Onze gedachten gaan uit naar een jongeman vanaf 18 jaar, die beschikt over een flinke dosis doorzettingsvermogen en is vrijgesteld van militaire dienstplicht öf deze reeds heeft vervuld. Hiertegenover staat een afwisselende job in een dynamisch bedrijf met een prettige werksfeer. De juiste kandidaat kan naast een goed salaris dat wij 13x per jaar betalen, rekenen op goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Is dit de funktie die u zoekt, bel ons dan v afspraak. Ico/Athibu bv, Lammermarkt 58, 2312 CN Leiden. Tel. 071-144545, t a v. de heer F. W van Zalingen. De commissie van beheer voor de schoolart- sendienst in de kring Alphen aan den Rijn vraagt per 1 januari a.s. een te Alphen aan den Rijn. Het bezit van het diploma "doktersassistente' en een typediploma is vereist. Sollicitanten dienen woonachtig te zijn in /\|- Alphen aan den Rijn of naaste omgeving. Salaris volgens rijksregeling. Schriftelijke sollicitaties in te zenden aan de commissie van beheer, postbus 136, 2400 AC Alphen aan den Rijn, binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad. uitvoeringsorgaan sociale verzekering) Utrechtseweg 30-32, 3704 HD Zeist Ons bedrijf verzorgt voor werknemers in dienst van de aangesloten groeperingen en instellingen de uitkeringen en voorzieningen ingevolge de AA W/ WA O, WW en Z W. Naast het modern ingerichte hoofdkantoor te Zeist, heeft onze bedrijfsvereni ging 11 over het land verspreide rayonkantoren (totaal circa 1300 medewerkers). Bij onze bedrijfsvereniging zijn ongeveer 40.000 werkgevers aangesloten. Het aantal verzekerde werknemers bedraagt ca. 700.000. In onze buitendienst is er voor het rayon Den Haag een vakature voor de funktie van Funktie-informatie De looninspekteur bezoekt werkgevers ten behoeve van de vaststelling van het premieplichtig loon. Tevens verstrekt hij informatie over de sociale verzeke ringen. Funktie-eisen bekendheid met verschillende syste men van loonadministratie; opleiding op havo-niveau en mba- diploma of hiervoor studerend; goede kontaktuele eigenschappen; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; het bezit van rijbewijs B/E; kennis van en ervaring met de uit voering van de sociale verzekerings wetten strekt tot aanbeveling; aan het diploma Sociale Verzekering wordt veel waarde gehecht. Kandidaten dienen in Den Haag of di- rekte omgeving woonachtig te zijn. Wij bieden: naast goede sekundaire arbeidsvoor waarden een salaris - afhankelijk van leeftijd en ervaring - tot maximaal f3.455,bruto per maand. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selektie-procedure. Interesse? Belangstellenden voor deze funktie ver zoeken wij hun schriftelijke sollicitatie te richten aan de personeelsdienst BVG, postbus 276, 3700 EA Zeist. DELA is de grootste vereniging in Nederland voor het verzorgen en verzekeren van begrafenissen en krematies Bij de vereniging zijn nu reeds meer dan 1.350.000 Nederlanders aangesloten, verspreid door het hele land Wegens uitbreiding van de organisatie is er plaatsings mogelijkheid voor een aantal medewerkers (M/V) ter De funktie van vertegenwoordiger omvat het propageren van het doel en streven van onze vereniging en het bezoeken van gegadigden voor het lidmaatschap. De werkzaamheden van onze vertegenwoordigers worden ondersteund door advertentiecampagnes. Gedurende de opleiding welke 2 tot 4 maanden kan duren ontvangt men een gegarandeerd inkomen. Vereisten: Mulo/Mavo aiploma goede kontaktuele eigenschappen leeftijd 25 tot 50jaar Aangezien de gehele opleiding in ons bedrijf plaats vindt is ervaring als vertegenwoordiger niet vereist. Wel moet men bereid zijn in de vroege avonduren te werken. De ochtenden is men in principe vrij. Het basissalaris vakantietoeslag e.d. bedraagt 28.500,- per jaar: het inkomen kan met provisie belangrijk worden verhoogd. Een autokostenregeling en onkostenregeling behoren bij de funktie. Voor nadere inlichtingen omtrent deze werkkring kunt u telefonisch kontakt opnemen met de heer Vosshard, telefoon 040-444255. toestel 42. Sollicitaties, uitsluitend schriftelijk, te richten aan: DELA kooperaticve Vereniging \oc> het Verzekeren en er/.orgen an Begrafenissen en krematies t'.A. Oude Stadsgracht I 5611 Dl) Eindhoven l el. 040-444255. ^vérdere hulp onmogelijk is. Lubaö lit/.end^J Buro—2 Voor alle uitzendkrachten Vleescentrum Leiderdorp Koningsstraat 70, Leiderdorp vraagt met spoed: Inl. 071-895693. Het Energiebedrijf Rijnland verzorgt de distributie van gas en elektriciteit op basis van een gemeenschappelijke re geling van 22 Zuid-Hollandse gemeenten. Het bedrijf heeft - mede gelet op de maatschappelijke ontwikkelin gen inzake een doelmatig energiegebruik - binnen de afdeling Verbruikerszaken op korte termijn plaats voor een VOORLICHTINGSMEDEWERK(ST)ER Tot de taak zal behoren het opzetten en ontwikkelen van de voorlichtingsfunctie op het gebied van energiezaken, het verstrekken van voorlichting zowel aan individuen als aan groepen binnen het verzorgingsgebied. In aanmerking komen zij die belangstelling hebben voor de hedendaagse problemen in de energievoorziening. Kandidaten voor deze functie moeten beschikken over: - een technische kennis op energiegebied (H.T S.-ni- veau); - goede communicatieve en didactische vaardigheden; - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardig heid; - vermogen tot organiseren en improviseren; - leidinggevende capaciteiten. Leeftijd van 30 tot 40 jaar. Het maximaal te bereiken salaris bedraagt thans f4 441,- bruto per maand De gebruikelijke rechtspositieregelin gen bij de overheid zijn van toepassing. De selectie zal geschieden door een commissie. Tot de selectieprocedure behoren een medisch en psy chologisch onderzoek. Zij die belangstelling hebben voor deze functie kunnen hiervan schriftelijk (met vermelding van nr ER/79017/oi) dan wel telefonisch blijk geven, waarna een sollicitatie formulier met een functietoelichting zal worden toege zonden Adres Energiebedrijf Rijnland, Langegracht 70, 2312 NV Leiden Telefoon 071 - 14 99 71 toestel 129 Energiebedrijf Rijnland

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 18