PERSONEEL \pensi boekhouder (m/v) (m.b.a.) ASSISTENT- WERKPLAATSCHEF fijnmechanische instrumentmaker \bel je ervoor soneel PE nersoni ^EL leiden bouwkundig tekenaar personeelsfunktionaris Gemeente Katwijk ADMINISTRATIEF MEDEWERKER (STER) (halftime) rijnlands zeehospitium WIJKZIEKEN VERZORGENDE keukenhulp (mnl./vrl.) pe^oneel.3s.p^ga^> -■personeelPERSOTEEL peisoneel Stadskabel Leiden is in 1978 begonnen met de aanleg van een centraal antennenet voor radio en t.v. met naar schatting 29.000 aansluitingen. De aanleg zal ruim twee jaar duren. De administratie van STADSKABEL LEIDEN wordt verzorgd door de afdeling Financiële Administratie van de gemeéntelijke Dienst der Financiën. Voor deze administratie zal een nieuwe medewerker of medewerkster worden aangetrokken. Zijn of haar taak zal gedurende de eerste twee jaar vooral bestaan uit het opzetten en uitvoeren van de bedrijfsadministratie van Stads kabei Leiden en alle met het beheer van dit bedrijf verband houden de werkzaamheden. Als de aanleg van het kabelnet is voltooid zal deze medewerk(st)er betrokken kunnen worden bij andere werkzaamheden binnen de fi nanciële administratie van de gemeente. Voor deze functie worden kandidaten gevraagd, die aan de volgende eisen menen te voldoen: - bekendheid met geautomatiseerde administraties - opleiding op M.B.A.-niveau. Studie voor het diploma S.P.D. I strekt tot aanbeveling Het salaris kan, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, maximaal f 3039, bruto per maand bedragen. De rechtspositie voor gemeentepersoneel is van toepassing. Informatie over deze functie kan worden ingewonnen bij de heer C. Hendriks, chef van de afdeling Financiële Administratie tel.:071-145344, tst: 156. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van vacaturenummer 79063 binnen 14 da gen na verschijnen van dit blad te sturen aan Burgemeester en Wethouders van Leiden, Postbus 9100, 2300 PC Leiden. Devilee - Reizevoort is een modern automobielbe drijf met het Peugeot-dealerschap voor Leiden en omgeving. Er zijn drie vestigingen, twee in Leiden en één in Oegstgeest. Voor de reparatie en het onderhoud van de wagens zijn vanzelfsprekend vakbekwame technici nodig. Omdat de werkplaatschef handen tekort komt zoeken wij een De voorkeur gaat uit naar iemand met een tech nische opleiding of praktijkervaring. Salaris èn extra's zijn goed bij Devilee - Reizevoort. U kunt telefonisch kontakt opnemen voor inlichtin gen of het maken van een afspraak: 071 - 140441 (vragen naar mej. D. van Kleef). Leiden: Showroom Levendaal 71 - 79. Tel. 071 - 14 04 41 Werkplaats Magazijn: Zoeterwoudseweg 23. Tel. 071 - 76 67 00. Oegstgeest: Showroom Werkplaats Magazijn. Rhijngeesterstraatweg 42 - 46. Tel. 071 - 15 29 45. STICHTING VOORZIENINGEN GEHANDICAPTEN NOORDELIJK ZUID-HOLLAND Het kinderdagverblijf "De Walnoot", Rijnsburgerweg 140 te Leiden is een dagverblijf voor geestelijk gehandicapte kinde ren van omstreeks 3 tot 15 jaar. Wij zoeken voor de groep met ook meervoudig gehandicap te kinderen een ERVAREN GROEPSLEID(ST)ER met Z-opleiding, bij voorkeur ook in het bezit van het diploma V.S.I.D.-K.D.V. Inlichtingen te verkrijgen bij Jos Keeman, hoofdleidster van het Kinderdagverblijf, telefoon: 071 - 15 11 55. Schriftelijke sollicitaties eveneens te richten aan Jos Keeman, Kinderdagverblijf "De Walnoot", Rijnsburgerweg 140, 2333 KE Leiden, gaarne binnen één week* Architekten- en ingenieursbureau Van der Velde b.v. lid B N A. G. Kasteinstraat 68 2321 RX Leiden Tel. 071-311311 op H.T.S. of M.T.S. niveau, met enige jaren ervaring. Tel. inlichtingen te verkrijgen bij dhr. Boehlee. WERKVOORZIENINGSSCHAP 't HEEM Het intergemeentelijk orgaan ter uitvoering van de wet sociale werkvoorziening in de regio Katwijk roept sollicitanten op voor de funktie van Het werkvoorziebingsschap 't Heem biedt aan geestelijk en lichamelijk gehandicapten de mogelijkheid om, verdeeld over een aantal afdelingen, aangepast werk te verrichten. Er werken ca. 300 W.S.W.-werknemers en ca 30 ambtenaren. Funktie-informatie Het ligt in de bedoeling dat de aan te stellen personeelsfunktionaris na een inwerkperiode met een grote mate van zelfstandigheid, de personele aangelegenheden van de w.s.w.- werknemers en de ambtenaren zal gaan behartigen. De belangrijkste taken omvatten: - werving en selectie van een deel van het personeel - introduktie - vorming- en opleiding - funktiewaardering - personeelsbeoordeling - toepassing arbeidsvoorwaarden - studiebegeleiding. Funktie-eisen - voltooide hogere beroepsopleiding personeelswerk (sociale academie richting personeelswerk, H.B.O. pw of algemeen personeelsbeleid civob) - praktijkervaring op personeelsgebied bij voorkeur bij overheidsinstellingen - goede contactuele eigenschappen en schrff- telijke uitdrukkingsvaardigheid - bereidheid tot het ondergaan van een psychologisch onderzoek - leeftijd 30 tot 40 jaar Sollicitaties, gericht aan het dagelijks bestuur van het werkvoorzieningsschap 't Heem, kunt u binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie, sturen aan het Hoofd van de afdeling personeelszaken der gemeen tesecretarie van Katwijk, Postbus 589 2220 AN Katwijk. De Stichting Rijnlands Zeehospi'tium te Katwijk aan Zee beheert een revalidatiecentrum voor volwassenen en kinderen met een afdeling poliklinische hartrevalidatie. Tevens een voor zieningencentrum voor plm. 100 motorisch gehandicapte kinderen en jongeren. Aan de instelling is een mythyl- school verbonden. Op het medisch sekretanaat van de afdeling Poliklinische kinderrevalidatie is plaats voor een Kandidaten voor deze funktie dienen een opleiding te hebben genoten op middel baar niveau, in het bezit te zijn van het typediploma, terwijl enige kennis van sociale wetgeving gewenst is. Voor de contacten met diverse instanties is een goede uitdrukkingsvaardigheid en grote mate van zelfstandigheid van belang. Hij/zij moet in staat zijn zonodig de medisch sekretaresse te vervangen. Salaris naar opleiding en ervaring. Sekundaire arbeidsvoorwaarden, volgens de C. AO. Ziekenhuiswezen. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direktie van het Rijnlands Zeehospitium, Drieplassenweg 17, 2225 JJ Katwijk Z-K De sector Telecommunicatie van NKF KABEL BV is leverancier van telecommunicatie systemen in binnen- en buitenland met vestigingen in Waddinxveen en Delfzijl. Voor de werkplaats van de afdeling Ontwikkeling Fabncagetechniek Telecommunicatie vragen wij et Voor deze funktie zoeken wij een kandidaat met goede kontaktuele eigenschappen en een kritische instelling, die na een inwerkperiode zal worden belast met de volgende taken: - het aanmaken van onderdelen en garnituren voor zowel optische- als conventionele telefoonkabels - bet bouwen en onderhouden van meetopstellingen Funktie-eisen - fijnmechanische opleiding op MTS-niveau - ervaring op fijnmechanisch gebied - leeftijd tot ca. 35 jaar Sollicitatie Hebt u belangstelling voor bovenstaande baan? Dan wordt u vernacht uw schriftelijke sollicitatie te zenden aan Drs. P. A. H. zaken NKF KABEL B.V.. TELECOMMUN1CATIEKABEL-SYSTEMEN, Noordkade 64, Postbus 85,2740 AB Waddinxveen. Ons nieuwe hoofdkantoor in Waddinxveen is modem en ruim Een plezierig werkklimaat op nog geen vijftien minuten lopen van station Waddinxveen. Goede openbare vervoersverbindingen naar het kantoor. Ons kantoor ligt ook dichtbij de snelweg Den Haag Utrecht. NKF Cm© De Stichting Interkruis Jeiden vraagt tegen nader overeen te komen datum een De te benoemen medewerkster moet bereid zijn zo nodig een aanvullende cursus te volgen. De rechtspositie-regeling is v Inlichtingen te verkrijgen bij zr. Kia Korteweg via tel. 071-121753. Sollicitaties te richten aan de secretaresse van het be stuur, mw. W. C. H. Lenstra, Dotterbloem 17, 2317 LS Leiden. Bejaardencentrum "Haagwijk" Beethovenlaan 2 te Leiden Wij vragen op korte termijn een tijdelijke in' onze grote keuken voor alle daar voorkomende h.h. werkzaamheden. Voor een persoonlijk gesprek kunnen afspraken worden gemaakt onder tel. 071-763423. om als Leerling Ziekenverzorgende te gaan studeren voor het staatsdiploma ziekenverzorgende' Ja???, dan heb je nu de kans om mee te doen aan de opleiding die in maart 1980 start met een theoretische voorbereiding op de praktijk (8 weken), de zogenaamde "preklinische periode" welke met een toets wordt afgesloten. Daarna wordt de opleiding in werktijd gegeven en omvat zowel theoretisch als praktisch onder wijs. Vanaf dit moment ga je een aardig salaris verdienen. De op leiding duurt in totaal twee jaar. In verband met het aantal leerlingplaatsen is het nu al moge lijk je op te geven voor de cursus van september 1980. De theoretische opleiding wordt door de Stichting Opleiding Verzorgende en Verplegende Beroepen "Klavertje Vier" te 's-Gra- venhage verzorgd, waar je les krijgt in o.a. de volgende vakken: verpleegkunde, ziekteleer, hygiëne, psychologie, maatschappijleer, nederlandse taal en rekenen. De praktische opleiding, die het ver plegen en verzorgen van overwegend oudere patiënten inhoudt, wordt in drie van de tien gemeentelijke verpleeg- en verzorgings huizen gegeven. Voor toelating tot de opleiding moetje 17 jaar of ouder zijn en minimaal in het bezit zijn van bijvoorbeeld één van de volgende diploma's: minimaal 2 vakken opC-niveau, waarvan 1 theorievak en 4 vakken op B-niveau L.H.N.O. - L E.A.O - LTS. - M.A.V.O - B.V.B I MliMLlilKglnlW Als jc meer wilt weten, neem I dan telefonisch kontakt op met een van de drie gemeente lijke verpleeg- en verzorgings huizen, te weten: Kranenburg: Morsestraat 9 's-Gravenhage, tel. 070- 63.79.00 en vraag naar mevr. M.A.P.Lapidaire. Het Strangcduin: Gevers Dey- nootweg 59. 's-Gravenhage. i vraag cl. 070-55.81.72 Dijk. Ze willen je graag het een en ander vertellen over de oplei ding. Voor degenen, die van buiten de regio Den Haag ko men. is een beperkte mogelijk heid voor huisvesting geduren de de opleiding aanwezig. Jc dient 14 dagen na het verschij nen van deze advertentie schriftelijk te solliciteren. Richt je brief aan de Directeur van de Gemeentelijke Sociale Dienst. Neherkade 110 te 's-Gravenhage, onder vermel ding van GSD nr. 342.

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 16