EEN GRENZELOZE REISWAGEN: DE 1510 DE OPVOLGER VAN DE 1307/1308. anno Rodenburg's Autobedrijf 'Garage v.d. Mey Talbot staat voor de ware liefde voor auto's. Dat zeggen we niet alleen, we gaan het ook In de praktijk brengen. Daarom hebben we zelfs onze succesvolle 1307/1308 eens kritisch bekeken. Waarna we enkele min of meer ingrijpende veranderingen aanbrachten. Zódanig dat we nu eigenlijk beter over een nieuwe auto kunnen praten. Dat doen we dan ook maar. We stellen u voorde nieuwe 1510. Omdat zelfs dat wat goed is. toch altijd beter kan. Met de 1510 kunt u zuiniger rijden omdat we zijn luchtweerstand 'n stuk hebben verminderd. Met de 1510 kunt u ontspannen vérder komen door zijn rustgevende comfort. Waarbij in 1 de 1510 SX een automatische versnellingsbak het u hele maal eenvoudig maakt. De 1510 is berekend op een lang leven. Niet alleen door zijn beproefde constructie, maar ook door de speciale anti-roest behandeling in een kataforesebad en de extra aandacht die is besteed aan zijn onderkant. De 1510 brengt u waar u wezen moet. Over snel- en bergweg, grenzeloos ontspannen en opvallend onvermoeibaar. Daarom is hij een perfect voorbeeld van wat Talbot wil: t plezier van 't autorijden. Een blijvend plezier. Ook al voert de reis u ver weg. i«^ IfflQ Vaste afleveringskosten f 270.-. Prijzen incl. B.T.W Wijzigingen voorbehouden. Vol jaar garantie, ongeacht het aantal gereden kilometers. de krant altijd en overal. iedereen leest de krant altijd en overal. iedereen leest de krant altijd en overal. De enige bestelwagen geschikt voor een anhangwagen van 2000 kg De snelle Dikke Italiaan voor het dagelijkse vervoer is de Fiat Daily. Sterk als een olifant en toch razendsnel en ongelooflijk wendbaar. U kunt dat het beste zelf ervaren door een proefrit te maken. U zult dan meteen ontdekken dat deze Dikke Italiaan zoveel rustiger en stiller is dan andere dikkerds. En als u dan ook nog let op die typische kenmerken zoals 3-persoonskabine. 5-versneIlingsbak, zijschuifdeur, 2 achterdeuren met ramen, gelaagde voorruit, mist- én achteruitrijlamp en verhoogde deur bij verhoogd dak, dan weet u waarom een eigenaar of chauffeur van een Fiat Daily zegt: „lk hou van m'n Dikke Italiaan" Belt u maar vooreen proefrit. Wij staan voor u klaar. S IVECO TRUCKS Alphen a.d. Rijn - tel. 01720-29325 Rijnsburg - tel 01718-20842

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 22