6 monTEURS mo rn UUEEKBLRDER SIJTHOFF PERS SU r Hillegom L> Welke leerling- monteurs zijn toe aan t betere werk? wcoTHfflrm Gemeentel (paramedisch vr werk? personeels administrateur medewerk(st)er PERSONEEL'#n rvtalhfebedrijf afrekenaar voor bouwkundige werken STRABAG BAU A.G. stichting voor maatschappelijke dienstverlening DUINSTREEK rAAD VAN STATE magazijnmedewerkers produktiemedewerkers personeel p2«1 -■ paraoo—Iproyrjn personeel I Lucotherm is gespecialiseerd in Brink Luchtverwarming - 't betere werk op c.v.-gebied. Dit hypermoderne systeem, zonder radiatoren, wordt meer en meer toegepast. Vandaar ook dat wij regelmatig mensen kunnen gebruiken voor de installatie er van. Vaklieden die al enige jaren ervaring hebben opgedaan en zich nu bij ons willen specialiseren in Brink Luchtverwarming. Of jonge LTS-ers die deze kans willen aanpakken om 't vak helemaal onder de knie te krijgen. Goede luchtverwarming-specialisten zijn ons heel wat waard. De juiste mensen kunnen dan ook rekenen op een prima inkomen en uitstekende sociale voorzieningen. Voelt u wel wat voor 'n betere baan bij Lucotherm? Bel dan voor een (vrijblijvende) afspraak 01720 - 20300 of na kantooruren 01720 - 20644. Of schrijf een briefje naar: Kalkovenweg 58 Postbus 337 2400 AH ALPHEN A/D RIJN Turfmarkt 11 2312 CE LEIDEN Voorstraat 70 tel 071-149745 2225 ES KATWIJK (Administratief en (Para)medisch) tel. 01718-74044 Luba heeft ook vestigingen in: Alphen a/d Rijn, Gouda, Zoetermeer, Leidschendam, Lisse, Woerden, Vakaturelijn voor banen tel. 071-130636 Luba£C lit/enri^j Runt SIJTHOFF PERS is een modern geoutilleerd drukkerlj/uitgeveKjbedrljf. Vervaardigd worden o.a. de Haagsche Courant, Het Binnenhof, Goud- sche Courant, Leidse Courant, Rotterdams Nieuwsblad, Economisch Dagblad en een dertigtal huis-aan-huis-bladen. De paginaproduktie geschiedt met behulp van speciaal-purpose compu ters, beeldschermen, Harris-apparatuur en fotozetmachines. Op de afde lingen Advertentie- en Paginaopmaak, zijn wegens de voortgaande uit breiding van het orderpakket enige vacatures voor ervaren ZETTERS/OPMAKERS die belast zullen worden met de micro- en macromontage van fotozetsel voor onze uitgaven. Naast een relevant grafisch vakdiploma of het diploma van de Grafische School, is nauwkeurigheid en idee voor grafische vormgeving noodzakelijk. Er wordt gewerkt in een wisselende dag- en avonddienst en eens per twee weken op zaterdag van 7.00-9.30 uur. Naast een goed basissalaris kent Sijthoff Pers een kerst- en paasgratifi- catie, een winstdelingsregeling en een tegemoetkoming in de reiskosten. De grafisch-technische cao is uiteraard van toepassing. Sollicitaties gaarne richten aan Sijthoff Pers B.V., Personeel Organisatie (t.a.v. de heer J. W. M. Bekkering), Postbus 16050, I 2500 AA 's-Gravenhage. WAGENSTRAAT 37,'s-GRAVENHAGE >L STRABAG BAU-AG is één van de grootste bouw ondernemingen in West-Europa op het gebied van weg- en waterbouw, utiliteitswerken en kunstwerken. De BENELUXAKTIVITEITEN worden gekoördi- neerd vanuit ons kantoor te Utrecht en Antwerpen. Voor onze werken in Den Haag en/of Leiden zoeken wij dringend een Geïnteresseerden kunnen vooraf telefonisch inlichtingen verkrijgen bij de heer Ir. R van Riel op het werk 070-835502. Schriftelijke sollicitaties te richten aan: Postbus 95998, Prins Clauslaan, 2509 CZ Den Haag. De Stichting voor Maatschappelijke Dienstverlening "Duinstreek" tracht via Gezinsverzorging, Bejaardenverzorging en Algemeen Maatschappelijk Werk, hulp te verlenen in de plaatsen Katwijk, Rijnsburg, Valkenburg, Noordwijk, Noordwijkerhout, Voorhout en De Zilk. Door het vertrek van de huidige funktionaris ontstaat per 1 november 1979 een full-time vakature voor een Taakomschrijving: Binnen onze Stichting heeft de administrateur tot taak het op democratische wijze leiding geven aan een 5-tal medewerkers op een voor de Stichting van vitaal belang zijnde afdeling. Een gedeelte van de werkzaamheden, zoals de salaris-, gezins- en financiële jdministratie, vindt ge automatiseerd plaats via een computer-servicebureau. De administrateur draagt verantwoordelijkheid voor een juiste in- en output van deze gegevens. Verder verzorgt hij de tussentijdse financiële overzichten, benevens het financieel jaarverslag en de begroting. Hij dient op de hoogte te zijn van de subsidie-richtlijnen van het Ministerie van CRM. Wij verwachten van kandidaten dat zij: ervaring hebben met geautomatiseerde administratie; een opleiding hebben op MBA-niveau; in teamverband kunnen werken; over leidinggevende kapaciteiten beschikken; goede kontaktuele eigenschappen hebben; tussen 30-40 jaar zijn. Wij bieden: rechtspositie ingevolge CAO-Welzijnswerk,- aanstelling afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring, in de rangen administratief mede werker D of E, salarisgrenzen (per 1 -1 -1979) min. f 2.363,78 max. f 3.400,84 bruto per 4 weken (excl. 8% vakantietoeslag). Nadere informatie kunt u telefonisch inwinnen bij de huidige funktionaris tussen 09.00-12.00 uur. J gelieve uw schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan de heer P. van Teeseling, waarnemend|direkteur, p/a Stichting MaDi "Duinstreek", Callaoweg 1 2223 AS Katwijk a/d Rijn. Telefoon (01718) 7 33 44. NDB-Leiden hoopt binnenkort haar nieuwe bedrijfspand te Zoeterwoude Rijndijk te betrekken. Dit pand is gele gen op het industrieterrein De Grote Polder vlak naast rijksweg 4a. Het bedrijf beschikt sedert begin 1979 over een eigen computer. Mede in verband met de hierdoor toegeno men taken, zoeken wij op korte ter mijn een M.B.A.-er/ M.E.A.O.-er Wij bieden goede toekomstmoge lijkheden, een goed salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden waarin o.m een uitstekende studie kostenregeling en een winstdelings regeling. Wij verwachten reacties van diege nen die in het bezit zijn van het MBA- en/of MEAO-diploma waarbij stude rend voor SPD tot aanbeveling strekt. Uw sollicitaties schriftelijk of mon deling na telefonische afspraak kunt u richten aan onze afdeling Per soneelszaken. De uitbreiding van onze aktiviteiten naar het westen van het land hebben geresulteerd in onze vestiging te Leiden, Daardoor kunnen wij op korte termijn plaatsen: staalconstructie - werktuigbouw. Konstrukteur M.T S. niveau. WTB ca. 5 jaar ervaring. 3 Tekenaars M T S.niveau, WTB ca. 2 jaar ervaring. afd. electro meet en regeltechniek Tekenaar - Konstrukteur M.T S.niveau (E) 3 jaar ervaring. Tekenaar M.TS.-E. afd. piping Konstrukteur H T S.niveau (WTB) ca. 5 jaar ervaring. Tekenaar - Konstrukteur M.T S.niveau (WTB) ca. 2 jaar ervaring. Tekenaar - M.T.S. (WTB) Sollicitaties binnen 10 dagen te richten aan ons kantoor te 's-Hertogenbosch. IJsselsingel 58. tel. 073-123466 t.a.v. de heer B.J.M. Aarninkhof. te 's-Gravenhage vraagt voor het Kabinet van de Vice-President een SECRETARESSE/SECRETARIS Op de afdeling Financiële Zaken ter gemeentesecretarie is plaats voor een De taak van deze medewerker(ster) zal o.a. bestaan uit: - het verzorgen van de administraties van het bedrijf voor Openbare Werken en de Commissie voor Sport en Recreatie; - het opmaken van de jaarrekeningen van deze administraties; - het assisteren bij het opmaken van de begrotingen; - andere op de afdeling voorkomende werkzaamheden. Het bezit van het M.B.A.-diploma is voor deze funktie een vereiste, terwijl studie voor S.P.D. I. tot aanbeveling strekt. Het salaris zal, afhankelijk van opleiding en ervaring worden vastgesteld De gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Voor eventuele inlichtingen omtrent deze funktie kunt u zich tijdens de kantooruren wenden tot de chef van de afdeling Financiële Zaken, de heer D. Griffioen, tel. 02520 - 16874, toestel 34. mte zal medewerking worden Bent u geïnteresseerd? Schrijf dan binnen 7 dagen na het verschijnen van dit blad uw sollicitatie naar burgemeester en wethouders van Hillegom, Hoofdstraat 115,2181 EC Hillegom. De Raad van State is een Hoog College van Staat. Hij is in de eerste plaats adviseur in hoogste en laatste ressort voor de Kroon inzake de wetgeving. Het College heeft een Afdeling voor de geschillen van bestuur voor de behandeling van de zgn. Kroonberoepen. De Raad kent voorts een Afdeling rechtspraak dje in hoogste instantie uitspraak doet over beroepen inzake overheidsbeschikkingen (Arob-beroepen). Bij de Raad van State zijn momenteel ca. 400 personeelsleden werkzaam, verdeeld over een aantal juridische, administratieve, documentatie- en huishoudelijke afdelingen. Totdat over enige jaren de nieuwbouw aan de Kneuterdijk/Parkstraat gereed is vindt de huisvesting plaats in diverse in de Haagse binnenstad gelegen panden. De secretaresse/secretaris binnen het Kabinet van de Vice-President is belast met het stenografisch opnemen en het uitwerken van nota's en brieven t.b.v. de leden van de Raad van State, het bijhouden van de agenda, het verzamelen van vergaderstukken en het verrichten van overige voorkomende administratieve- en type werkzaamheden. VEREIST: - HAVO-niveau, aangevuld met een secretaresse-opleiding; gezien de aard van de functie worden eisen gesteld aan representativiteit. SALARIS: —afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring bedraagt het salaris maximaal 3039,- per maand, excl. 8"0 vakantietoelage. De gebruikelijke rechtspositieregelingen van de Rijksoverheid zijn van overeenkomstige toepassing. Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na verschijning van dit blad worden gericht aan het Hoofd van de Personeelsafdeling van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. In ons produktiebednjf te Nieuw-Vennep hebben wij plaats voor enkele en In onze onderneming gelden uitstekende arbeidsvoorwaar den, zoals 8,5% vakantietoeslag, winstdelingsregeling en 24 vakantiedagen. De werktijden zijn van maandag tot en met vrijdag van 8.15 tot 16.45 uur. Wij zorgen voor gratis personeelsvervoer vanuit diverse plaatsen. Op telefonisch verzoek, 02526 - 8141, toestel 315, sturen wij u gaarne een sollicitatieformulier. Schriftelijke sollicitaties kunt u nchten aan personeelszaken, Bols Nederland B.V., Lucas Bolsstraat 7, 2152 CZ Nieuw-Vennep.

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 20