lo Felix-Bonzo VUGA\\\ Intercedent vertegenwoordiger FOTOZETTER/STER UITVOERDER personeel enso DIVISIE BOEKEN UITGEVERIJ gediplomeerd en ervaren tennisleraar randstad uitzendbureau (X) Mercedes-Benz CZflcij vakaturelijn 071-130636 de rijksoverheid vraagt junior ERVAREN WERKVOORBEREIDERS wilma uitgeverij en handelmaatschappij - Leeghwaterplein 25 - 2521 CV 's-Gravenhage Voor onze nieuwe afdeling Tekstverwerking zoeken wij voor spoedige in diensttreding een ervaren Van hem/haar wordt verwacht dat hij/zij: - een grafische opleiding heeft genoten - ervaring heeft met moderne grafische tekstverwerkings- en vastleggingsapparatuur - zelfstandig kan werken - in de toekomst instructies geeft aan medewerkers/sters Naast goede honorering kennen wij goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Inlichtingen over de functie worden u desgewenst gegeven door de heer J. C. den Besten, tel. 070-889277 toestel 218. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan: afdeling personeelszaken VUGA BV, Postbus 16063, 2500 AC 's-Gravenhage. Produceert het universele bouwmateriaal voor buitenmuren en binnenwanden, vloeren en daken in alle bouwsectoren. Bouwmateriaal dat architekt en projectontwikkelaar inspireert, de aannemer besparingen en bewoners een prima geïsoleerd huis oplevert. DUROX zoekt een voor het Noord-Westen van het land U zult moeten zorgdragen voor het begeleiden van de complete woningbouw, alsmede separatiewandprojekten. Dit houdt o.m. in: - het toezien op een zo economisch mogelijke uitvoering van opdrachten; - het onderhouden van kontakten met opdrachtgever; - het zorgen voor een doelmatige organisatie op de bouwplaats en de personeelsplanning. Als u een bouwtechnische opleiding heeft genoten en in de praktijk blijk heeft gegeven over goede kontaktuele en leidinggevende kwaliteiten te beschikken bent u de man die wij zoeken. Voldoet u aan bovenstaande beschrijving, solliciteert u dan bij onze afdeling Personeelsza ken, Dhr. A. C. v.d. Sande. DUROX Gasbeton B.V., Postbus 23, 4200 AA Gorihchem. Tel. 01830-31222, tst. 130. PERS0NEELPERSONEa personeel p£RSOEa personeel persone EL Voor ons volledige gemechaniseerd bedrijf, te Koudekerk a d. Rijn, zoeken wij een PRODUKTIE- MEDEWERKER Sollicitaties mondeling of schriftelijk te richten aan Meststoffenveem Koudekerk Tennisvereniging L.T.C. "De Munnik" fe Leiderdorp zoekt met ingang van het seizoen 1980 een Speelsterkte overgansklasse A of B zondagniveau De werkzaamheden omvatten: - tenminste 18 uren gegarandeerde clubtraining aan ju nioren (klassikaal). In de winter 6 uren indoor training - privé trainingen. - overleg met en advies aan bestuur, jeugd- en techni sche commissies. - begeleiden van competitie-teams. De vereniging telt ca. 1000 leden waarvan ca. 300 junior leden en heeft de beschikking over 12 gravel banen en op het complex ligt tevens een hal met 3 banen. Sollicitaties te richten aan mevr. C. Engels-Smeets, Klim- opzoom 104, 2353 RL Leiderdorp. Tel. 071-893856. Randstad Uitzendbureau Is een internationale organisatie in de dienstverlenende sektor Deze dienstverlening bestaat uit het tot elkaar brengen van vraag naar en aanbod van tijdelijk personeel in verschillende sektoren. Voor een van onze kantoren in Den Haag en Rotterdam zoeken wij met spoed een die zich als een gespecialiseerde medewerker zal inzetten voor de technische arbeidskrachten Zijn taak zal zijn: - het ontvangen en selekteren van de sollicitanten - veelvuldig telefonisch kontakt onderhouden met kliënten - tewerkstellen van tijdelijk personeel - verzorgen van de administratie - in teamverband bijdragen tot een optimale dienst verlening Wij verwachten van hem: - leeftijd 21-25 jaar - MTS-opleiding - gemakkelijke omgang met mensen - enige kantoorervaring Wij bieden: - een goed salaris - goede secundaire arbeidsvoorwaarden w o. 13e maand en 8% vakantiegeld studiekosten vergoeding. Schriftelijke sollicitaties met volledige personalia, opleiding, ervaring en bij voorkeur vergezeld van een recente pasfoto te richten aan Randstad Uitzendbureau bv. t a v. de heer J Jorna, Grote Markt 24, 2511 BJ Den Haag Telefoon 070-469708 Voor onze schade-afdeling te Leiden, waar wij Alfa Romeo en Mercedes-Benz automobielen re pareren, vragen wij EEN CHEF SCHADEMONTEUR Hij moet leiding gaan geven aan zeven medewerkers Vanzelfsprekend heeft hij ruime ervaring in het herstellen van alle voorkomende schades f Het bezit van diploma s wordt op prijs gesteld, doch is niet beslist vereist Belangrijker achten wij enige ervaring in het leiding geven en de kunst om met mensen om te gaan Voor de juiste man kunnen wij een goede beloning in het vooruitzicht stel len. Bent u geinteresseerd. neem dan even contact met ons op en vraag naar de heer G J Hoogervorst voor nadere inlichtingen, tel 071 - 769303. toestel 39 U kunt ook schriftelijk solliciteren aan ons adres: Postbus 25, 2300 AA LEIDEN, t a v, de Directie. LubapQ Uitzend nJ liuro_J Moor alle uitzendkrachten 0NDERH0UDS- SCHILDER Eventueel voor tijdelijk Tel. na 17.00 uur 071-142876. manuscriptvoorbereider (mnl./vrl.) voor het Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen t.b.v. het Instituut voor Nederlands Lexicologie, Afdeling Woordenboek der Nederlandse Taal (WNT) Taak: verwerken van wetenschappelijke artikelen t.b.v. het WNT met behulp van geavanceerde tekstverwerkingsapparatuur (HERMES 4200); typen van brieven, verslagen e.d. voor de redactie en verrichten van werkzaamheden voor de materiaalverzameling. Vereist: MAVO of een hiermee vergelijkbare opleiding: taalkundige belangstelling. Kennis van de Franse, Duitse en Engelse taal en erva ring met genoemde verwerkingsmethoden strekken tot aanbeveling. Standplaats: Leiden. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f 2487,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. Sollicitaties inzenden vóór 20 oktober 1979. Bovengenoemd salaris Is exclusief 8% vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 9-3052/1158 (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe) en uw huisadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Felix-Bonzo is marktleider in de dierenvoedingsbranche met grote merken als: Felix-Bonzo, Purina en Sluis Het bedrijf breidt zich dynamisch uit en hanteert daarbij de moderne verkooptechnieken gebaseerd op de huidige marketing inzichten. Wij zoeken op korte termijn ter versterking van ons verkoopteam een Rayon: West Nederland Standplaats: Leiden. Haarlem of omgeving De man die wij zoeken is ca. 21 jaar en dient de wil te hebben om aan te pakken en zelfstandig te werken. Hij moet bereid zijn zich volledig in te zetten en het verkoopvak grondig te leren. Hij heeft de kans met gebruikmaking van onze know-how, verdere opleiding, training en begeleiding, een job te krijgen met een goed aanvangssalaris Felix-Bonzo biedt zeer goede overige voorzieningen. Heeft u belangstelling voor deze baan? Schrijf een bondige brief aan onze verkoopleider de heer R. Wetterauw. Wij zullen uw brief vertrouwelijk behandelen en snel reageren. Felix-Bonzo, postbus 31, Etten-Leur. WILMA DEN HAAG B.V. Wilma is een snel groeiend bouwbedrijf met grote projekten in de woning-en utiliteitsbouw. In verband met de verdere expansie van ons bedrijf zoeken wij voor de afdeling werkvoorbereiding enkele: Tot hun taak behoort o a werkmethode onderzoek middels kostenvergelijkingen etc beoordeling bouwontwerpen om een zo efficient mogelijke bouwwijze te bewerkstellen bouwtijd bepaling bepaling bijkomende uitvoeringskosten t.b.v richt prijzen en kalkulaties advies betreffende toe te passen bekistingssystemen maken van terreinplannen bepalen van de routing, mate- rieelinzet, bouwtempo etc. tekeningenschema's maken voor architekten, konstrukteurs etc.en deze ook bewaren het plannen van alle werk- bereidingsaktiviteiten en het bewaken ervan. zij zullen deze werkzaamheden voornamelijk op ons kantoor te den Haag verrichten, terwijl zij tijdens de uitvoering van de bouw betrokken blijven middels werkbesprekingen. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken van Wilma den Haag b.v., postbus 16172, 2500 BC den Haag. den haag bv

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 17