UNIEK IN NEDERLAND Als u nu een Audi 100 Diesel koopt, weet u precies wot u er in 1981 voor terugkrijgt! Kom naar ons vooreen proefrit en alle details over de Gegarandeerde Inruilwaarde! KAMSTEEG'S AUTOMOBIELBEDRIJF BV Bi j elke nieuwe auto die u koopt is het altijd maar afwachten wat u erover twee jaar voor terugkrijgt. De Audi 10Ü Diesel is de eerste auto in Nederland waarbij dat niet meer het geval is! Want wij, als V.A.G dealer voor Audi en Volkswagen, geven u bij aankoop de inruilprijs over twee jaar bij een bepaald aantal kilometers zwart op wit! Dat bedrag krijgt u bij inruil dan ook gegarandeerd terug. Altijd. En dat is een zekerheid die geen enkel ander automerk u biedt. Trouwens, met de Audi 100 Diesel koopt u nog tal van andere prettige zekerheden. Zoals een felle vijfcilindermotor, optimale geluidsisolatie, uitgelezen comfort, geruststellende veiligheids voorzieningen, opvallende zuinigheid. Bovendien kri jgt u op de Audi 100 Diesel een absoluut unieke garantie van zes jaar op de carrosserie, één jaar totale garantie ongeacht het aantal kilometers en als extra van ons het tweedejaar garantie op het draaiende gedeelte van motor en versnellingsbak! En u zult merken dat er met ons goed valt te praten over de inruilwaarde van uw huidige auto. Functioneel en Veelzijdig Audi 100GL5D Audi 100 Diesel 5D v.a. 31.459 incl. BTW 26.660,-excl. BTW).VrijbIijvend af Leusden. Vaste afleveringskosten 330,-. Geversstraat 30, Oegstgeest, Tel. 071 -151940/152661

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 16