cLeidge ^aqerimaikt Geld verdienen kun ie overal- maar een goed vak leer jebij Hoogovens NORHTGO 0(5 Off öl minm Commerciële funkties 27 SEPTEMBER STADSGEHOORZAAL AFSCHRIJVER TIJDELIJK WERK .amfas Wij bij Hoogovens zoeken dit jaar nieuwe mensen. Voor verschillende afdelingen van ons bedrijf. Vooral voor de produktie en technische diensten. Wat wij nieuwkomers bieden? Natuurlijk: goed en vast werk, een goed salaris en alles wat daarbij hoort. Toch is dat niet alles. Want bij Hoogovens krijgt iedereen ook de kans zich te ontwikkelen tot zelfstandig vakman of vakvrouw. In een beroep waar muziek in zit. Betrokken bij het maken van een goed produkt: staal. Er schuilt een vakman in elk mens Geschoold of ongeschoold, met ervaring of zonder, schoolverlater of al aan het werk, man of vrouw ledereen gjie vooruit wil, krijgt bij ons de kans vakman of'vakvrouw te worden. Staal biedt ste^bs nieqwe mogelijk- hepen. Om]' onze produkten nog beter te maken. Daarom hebben we gemotiveerde mensen voor de productieafdelingen nodig. En specialisten voor het onderhoud van onze moderne machines. Hoogovens leidt ze terdege op. Want het zijn de vakmensen die onze naam op de wereldmarkt hoog houden. En dat is ons heel wat waard. Dit doen we allemaal aan opleidingen We zeiden het al. Hoogovens wil zijn mensen opleiden tot zelfstandig vakman of -vrouw. Hoe serieus we dat aanpakken, blijkt uit de cijfers. Jaarlijks volgen zo'n 8.500 personeelsleden een opleiding. Dat gebeurt in de praktijk op de werkplek. Of op onze eigen school via een gerichte cursus. Om dat goed te laten verlopen, zijn meer dan honderd onderwijsmensen dagelijks in touw. Plus nog tientallen instructeurs op allerlei plaatsen in het bedrijf. Verder nodigen we leraren van buiten uit voor speciale vakken. Wil iemand daarnaast op eigen initiatief een cursus volgen, dan betaalt Hoogovens vaak een deel van de kosten. Niet het meest belangrijk, maar toch het vermelden waard, is het bedrag van onze onderwijsbegroting. In 1978 was dat zo'n f 18'/2 miljoen. Wat wij bieden mag er wezen Een vakgerichte opleiding, zoals u ziet. Een goed salaris, dat spreekt. Maar ook uitstekende sociale voorzieningen. Gratis busvervoer in de wijde omgeving. Hulp bij het vinden van passende woon ruimte, voor wie te ver woont. Een prima pensioenregeling voor de oude dag. Hoogovens vindt zulke voorzieningen vanzelfsprekend Goede vakmensen zijn cfat dubbel en dwars waard. U bent welkom Misschien bent u inmiddels benieuwd naar uw eigen mogelijk heden bij ons. In dat geval leidt een telefoontje of de ingevulde bon tot een eerste kennismaking. Ons telefoonnummer is: 02510-9 40 00. De bon kunt u in een envelop zonder postzegel sturen naar: Hoogovens, Antwoordnummer 94000, 1970 WB IJmuiden. Hoogovens in IJmuiden is een van de modernste staalbedrijven van Europa. In een keten van installaties (o.a. hoogovens, staalfabrieken en walseden) wordt staal gemaakt, dat over de hele wereld wordt toegepast in de bouw en schepen, huishoudelijke c~ Ja, ik wil nader kennismaken met Hoogovens O Stuur mij algemene informatie over het bedrijf A O Ik wil nadere inlichtingen over de y beschikbare banen O Zend mij vrijblijvend een sollicitatieformulier. O Ik wil komen kijken naar het werk bij Hoogovens (aankruisen wat u wenst) woonplaats 385 ;:ém bij de fabricage van au artikelen, blikjes etc. Hoogovens maakt met deel u«t van het ESTEL- it Duitse staalbedrijf Hoesch leeftijd man/vrouw Donderdag 27 september a.s. staat Hoogovens op de Banenmarkt in Leiden, stand no. 32. HARDHOUTEN DEUREN is een onderneming die zich bezig houdt met de fabricage van hardhouten binnen- en buitendeuren KATWIJK Zoekt voor zo spoedig mogelijk een Voor deze baan zoeken wij iemand die als TIMMERMAN/MEUBEL MAKER werkt, een goed gevoel voor EN ervaring met maatvoering heeft. Variatie is gegarandeerd met 70 deurmodellen in alle maten. Voor nadere informatie kunt u overdag kontakt opnemen met de heer C. de Monyé tel. 01718 - 29322, 's avonds 01719 - 16393. HOUTINDUSTRIE NORHTGO B V. Industrieterrein 't Heen Katwijk. Telefoon 01718-29322 Wij zijn aanwezig op de Leidse banen markt stand 36 (in de foyer). 0p de Banenmarkt krijgt u in formatie over een vaste baan bij BENC0 UITZENDBUR0 BV Natuurlijk hebben wij ook Technisch of administratief. Bel voor tijdelijk werk of kom even langs: Breestraat 167, 2311 CP Leiden. Tel. 071-144046. De Amfas Groep nv is een van de grotere financiële concerns in ons land met ca. 3400 medewerksters en medewerkers in binnen- en buitendiensten. Het concern heeft een aantal werkmaatschappijen met bekende namen zoals: i RVS te Rotterdam Samenwerkende Spaarkassen De Zeven Provinciën te Den Haag te Den Haag Er zijn vakatures voor in de buitendiensten Wij willen graag praten met dames en heren van 23 - 35 jaar. De opleiding wordt door ons bedrijf verzorgd. Alle informatie kunt u krijgen op de banenmarkt in de Stadsgehoorzaal te Leiden op 27 september a.s., van 9.00 lot 21.30 uur, stand N 47. U kunt kosteloos gebruik maken van de bus, die rijdt van de Groenoordhal naar de Stadsgehoorzaal. Amfas Groep nv Westerstraat 3 3016 DG Rotterdam

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 40