Bootvluchtelingen in huizen Beukenschans? eidse agenda DE VOGELWEID GEOPEND Massale woningbouw bij Leidschendam mogelijk Burgerlijke stand PAGINA 2 STAD EN RAND WOENSDAG 26 SEPTEMBER 1979 LEIDEN/LEIDERDORP - In het woonoord De Beuken schans in Leiderdorp moeten Vietnamese bootvluchte lingen worden gehuisvest. Zo kunnen enkele huizen in het woonoord die nog leegstaan, omdat buitenlanders uit Leiden er niet heen willen, goed worden gebruikt. Julianastraat door bewoners afgezet LEIDEN - Bewoners van de Julia nastraat en omgeving, in Leiden Noord, hebben gisteravond de Julianastraat met hekken en straatstenen afgezet. Dit als pro test tegen de situatie dat auto's hard door de straat en over de stoep rijden terwijl er kinderen spelen. De politie kwam gister avond wel een kijkje nemen, maar heeft niet ingegrepen. De straat was vanochtend nog steeds afgezet. Protest is er in dezelfde buurt ook gerezen tegen de autospuiterij van Van der Meer in de Waldeck Pyrmontstraat. Dit is een zaak die al een paar jaar sleept, maar nu heeft het buurtcomité besloten tot actie voeren. Er is een bord neergezet waarop de wens dat het bedrijf verdwijnt te kennen is ge geven en waarop de gemeente om maatregelen wordt gevraagd. Uitbreiding bibliotheek Zoeterwoude ZOETERWOUDE -De bibliotheek in Zoeterwoude-dorp zal bin nenkort over meer ruimte kun nen beschikken. Het is de bedoe ling dat de bibliotheek begin 1980 van de kleine ruimte aan de Noordbuurtseweg verhuist naar het voormalige gebouw van de kleuterschool "Hummelhof' Nabij de Sjaloomschool is een nieuwe "Hummelhofgebouwd, zodat het houten gebouw aan de Noordbuurtseweg vrijkomt. Een werkgroep, bestaande uit verte genwoordigers van het biblio- theekbestuur en de gemeente, hebben het speelwerklokaal van de kleuterschool als meest ideale nieuwe bibliotheekrulmte uitge zocht. Het oude onderkomen voldoet al lang niet meer omdat het aantal uitleningen flink groeit, het boekenbezit vrij klein is en de beschikbare ruimte de hoge eisen die aan een biblio theekruimte worden gesteld, bij lange na niet kan doorstaan. Omdat het speelwerklokaal veel groter is, zal de boekencollectie en daarmee de keuzemogelijk heid voor de lezer aanzienlijk worden uitgebreid. Uit een nota die de werkgroep heeft opge steld, blijkt al dat de stichting Verenigde Provinciale Biblio theekcentrales voor Zuid-Hol land bereid is om 5.000 boeken als wisselcollectie beschikbaar te stellen. De kosten, verbonden aan verbou wing en inrichting van het lo- Kaal, bedragen ongeveer 28.500 gulden. De grondkosten zijn 21.500 gulden. Bovendien ligt de boekwaarde, die door de ge meente moet worden opge bracht, op 40.000 gulden. Antiekdiefstal LEIDEN - Uit een woning aan de Verdamstraat is in de nacht van maandag op dinsdag voor onge veer zestienduizend gulden aan antieke goederen gestolen. Het betreft ondermeer een antieke Friese staartklok, antieke kannen en een tapijtje. De inbreker is binnengekomen door een gaatje naast de raamsluiting te boren, daar een ijzerdraadje door te ste ken en zo het raam te openen. Dit idee is afkomstig van het Leidse CDA-raadslid Ham. Hij noemt het "onverantwoord" om nog woningen in De Beukenschans te laten leegstaan. Bij het toewijzen van die woningen aan bootvluch telingen moet worden samenge werkt met de gemeente Leider dorp, aldus het raadslid. Hij zei dat gisteravond in een ver gadering van de raadscommissie voor volkshuisvesting. Wethou der Verboom (volkshuisvesting) liet doorschemeren dat over op vang van bootvluchtelingen in de Beukenschans al een vorm van overeenstemming met Leider dorp is bereikt. Leiden en Lei- Of ooit bootvluchtelingen in De Beukenschans worden opgevan gen, is sterk de vraag. Bij de raadsfractie van de PvdA (Ver- boom's politieke partij) vallen de voorbereidingen van de wethou der in zeer slechte aarde. Dat le verde gisteravond een botsing op tussen PvdA-raadsleden Ko ning, Kessen en Verboom. De PvdA-raadsfractie ziet niets in de opvang van bootvluchtelin gen, zei mevrouw Kessen. Zij wees op de groep Chileense vluchtelingen die in Leiden werd opgevangen, en die nog steeds met "een gezin van vijf mensen op een driekamerflat zit". De Leidse woningzoekenden heb ben bij de PvdA voorrang, aldus mevrouw Kessen, die ook wees op de "overvolle Randstad" en het niet verstandig noemde om "wéér een minderheidsgroep huisvesting te helpen" Volgens Verboom is er over ge sproken, dat in de Beukenschans tijdelijk bootvluchtelingen den worden gehuisvest. De ge meente Leiderdorp zou dan zo wel voor de opvang en begelei ding als voor definitieve huizen zorgen, aldus de wethouder. Ver boom weigerde gisteravond voor de PvdA-bezwaren te buigen, en kondigde aan, dat hij binnen het college van burgemeester en wethouders toestemming gaat vragen om verder te praten met Leiderdorp. Tegen Tégen de opvang van bootvluchte lingen in de Beukenschans zijn raadsleden Ponsen (PSP) en Langerak (WD). Mevrouw Pon sen is bang voor het "isolement" dat bootvluchtelingen in de Beu- Op de foto de huizen aan de Beukenschans in LeiderdorpEr gaan stemmen op om hier enkele bootvluchtelingen woonruimte aan te bieden. kenschans te wachten staat en Langerak deelde desgevraagd mee "dat je die mensen er niet mee helpt". Het raadslid Hoekema (D'66) is voor tijdelijke opvang van bootvluchtelingen in de Beuken schans (net als PPR-raadslid Beijen) maar vindt dat Leiden geen definitieve huisvesting kan aanbieden. Volgens Hoekema moeten de gemeenten in Leiden en omgeving de koppen bij el kaar steken om tot een oplossing te komen. JONGETJE GEWOND LEIDEN - Ee negenjarig jongetje is gisteravond met een gebroken bovenbeen, een hersenschud ding en schaafwonden aan zijn gezicht opgenomen in het Diaco- nessenhuis na een ongeluk op de Telderskade. De jongen fietste over het pad van het speelterrein naar de Telderskade en stak plot seling de weg over toen er een au to, bestuurd door iemand uit Zoe terwoude, naderde, waardoor een aanrijding ontstond. Bij een aanryding op de Boerhaav- elaan werden gisterochtend een fietser en een bromfietser licht gewond. Beiden kregen schaaf wonden en vermoedelijk een (lichte) hersenschudding. De aanrijding ontstond toen de twaalfjarige fietser plotseling naar de linkerkant van de weg zwenkte zonder op de achter hem rijdende bromfietser (16 jaar) te letten. r plaats heeft gekregen op het terrein v LEIDERDORP - "Een school is veel meer dan iets dat zich binnen vier muren afspeelt. Het is meer dan alleen een contact tussen on derwijzer en leerling. Daarom hebben we de officiële opening van de kleuter- en basisschool "De Vogelweid" buiten laten plaatsvinden." Deze woorden sprak de Leider- dorpse wethouder van onderwijs Verdier gistermiddag, nadat hij een bronzen beeld van een vogel had onthuld. Terwijl hij dit deed werd door enige leerlingen van de school de "Vo- gelweidvlag" gehesen. De feite lijke opening van school verrichtte de wethouder door een tekening, die voor de in gang van de school was gespan nen, te doorbreken. In zijn toe spraak dankte hij degenen die hadden meegeholpen het nieuwe gebouw tot stand te brengen. Naast bloemen bood de gemeen te de school een projectiescherm Weggebruikers op de bon LEIDEN - De politie heeft gis teren bij controles op diverse plaatsen in de stad 72 perso nen geverbaliseerd. In totaal werden tussen half acht en half tien gisteravond 180 voertuigen gecontroleerd. In 51 gevallen voldeed de ver lichting niet aan de gestelde eisen, zes mensen reden door rood licht. Betere verlichting Hoge Rijndijk ZOETERWOUDE - De straatver lichting langs de Hoge Rijndijk in Zoeterwoude zal aanzienlijk worden verbeterd. Reeds in 1971 werd een nieuw verlichtingsplan ontworpen, maar dit werd te duur bevonden door de gemeente. Rijkswaterstaat was toen bereid om in de kosten bij te dragen. In 1972 resulteerde dit in een aanleg van nieuwe straatverlichting vanaf de afrit van Rijksweg 4 tot het pand Hoge Rijndijk 25. Een werkgroep is nu stemming gekomen dat een ge lijksoortige verlichting langs de gehele Hoge Rijndijk, van Leiden tot Bodegraven, zal worden ge plaatst. Totaal zal de nieuwe straatverlichting bijna twee ton gaan kosten. Zoeterwoude dient 50.000 gulden bij te dragen. De raad heeft morgen het laatste woord. De rest van de kosten zal door het rijk gedragen worden. Blauw Zwart De sportvereniging Blauw Zwart zal vrijdagavond de jaarlijkse algemene ledenvergadering houden en wel in het clubge bouw van de vereniging aan de Dr. Mansveltkade om 20.30 uur. De jaarverslagen zullen aan de orde komen en tevoren in het clubblad worden gepubliceerd. Bij de bestuursverkiezing is de heer J.J. Westgeest herkiesbaar. De heer P.J. van Tilburg heeft de wens te kennen gegeven zijn functie in het bestuur neer te leggen. In zijn plaats wordt de heer G.J. Putker door het be stuur kandidaat gesteld. De heer J. Ringenier zal de heer Th. Ruigrok van de Werve als hoofd jeugdleider opvolgen. De jeugd commissie heeft voorts voorge steld het aantal afgevaardigden in het bestuur uit te breiden tot twee. Als kandidaat wordt de heer J. Vosser voorgesteld. Klaverjassen Om het werk van "De Zonne bloem" afdeling Warmond fi nancieel te vergemakkelijken, zijn er door de voetbalvereni ging "Warmunda" enkele eve nementen georganiseerd. Deze zullen vrijdag worden afgeslo ten met de traditionele klaver- jasavond. De avond begint om 20.00 uur in het clubgebouw van Warmunda op het sportpark aan de Herenweg. Voor de winnaar is de "Zonne bloem-wisselbeker" beschik baar. Voetbal Voor de elfde maal zal zaterdag de traditionele voetbalwedstrijd tussen het "Porsche-team" van de Algemene Verkeersdienst van de Rijkspolitie en het team van de ANWB-Wegenwacht plaatsvinden. Er wordt ge speeld op het sportveld bij de Wassenaarse fabriek van Men- ken-Landbouw. De aftrap kan pas geschieden, na dat de bal door een helikopter ter plekke is afgeleverd; een stuntje van de thuisspelende ANWB-ploeg. Ledenvergadering De VVD-afdeling Leiderdorp houdt morgen een openbare le denvergadering om 20.00 uur in "De Menswording" aan het Heelblaadjespad in Leiderdorp. Rock en roll De Nederlandse popgroep Jan van de Grondgroep zal vrijdag een optreden verzorgen in de Linde hoeve. Het optreden van deze groep kenmerkt ^ich door een grote show en een typische mu ziekstijl. De groep speelt name lijk niet met een sologitarist maar met een violist. Aanvang 21.00 uur. Postzegelruilbeurs Postzegelvereniging "De Rijns treek" te Leiderdorp organi seert op zaterdag 13 oktober een postzegelruilbeurs in "Het Dorpshuis" aan de Hoofdstraat te Leiderdorp. De beurs is open van 10.00 tot 17.00 uur. LEIDEN - Geboren: Peggy Maria, doch ter van C.T.M. Castelijn en H.J. Salman; Marijke klazina, dochter van J. Lindhout en D.P. Duindam; Arie jacobus, zoon van P. Varkevisser en J.A. van der Plas; Monique, dochter van R. Bleijenberg en M. Schroder; Willem Michel, zoon van W. Bleyi en M. in 't Veld; Michel, zoon van A. Blikman en C.C.M. Copier; Mar cel, zoon van M.H.C. van den Berg en C.S. Sapulette; Martine Nicoline, doch ter van D.J. Bruin en C.S. Beek; Rewien Vikash, zoon van F.D. Jankipersading en P. Kedar; Jolien, dochter van R. Storsbergen en A. Emmerzael; Niels, zoon van M. de Tombe en D. Tisseur; Onno, zoon van J. Zandbergen en J. Schouten; Maarten Cornelis, zoon van D.C. van der Marei en W. van Nieuw koop; Gabriëlle Johanne, dochter van J.A. Timmerarends en P.M. Koster; Ja cobus Cornelis, zoon van P. Kort en M. W. Boot; Patricia Quirina, dochter van P.G. Schouten en C. Berkheij; Jop Mat- theus Hendricus, zoon van F.H. Koene- gracht en G.A.L. Bosscher; Timothy Jer- remy Henry, zoon van P. Lagerweij en M.T. van de Wint; Marjolijn, dochter van M.H.C. Holl en S.W. Oudshoorn; Shirly Bianca, dochter van R.J. Hoebe en D.C.M. Grandjean; Friso Simon, zoon ■van E. van der Meijden en B.H. Boer; Raoul, zoon van H.P. de Lange en A. Schutter. Ondertrouwd: G.A.M. Belt en L. Teeuw; W.F. Cornelisse en M.P. Verhoog; A.H. Flierman en F. Koekkoek; P.A. van Kes- teren en E. Stouten; T. Molenaar en M. Braskamp; W. Monfils en J.C.A. Segers; P.H. NIevaart en A.J.M. Oosterveer; A.W.F Sierat en Y.E. de Vogel; J. de Wit te en M.B. Nierstrasz; A.M.N. Molken- boer en N. van Alphen. Gehuwd: E. van Tongeren en A. Rijs- dam; P. Gerris en A. Burggraaf; E.A.H. Niggebrugge en E.J. van der Weg; L. van der Vos en G.C. van Goozen; A.J. Hun- depool en M. Bles; F.W.J. Fraikin en C.W. van Loon; R.L. Gower en H.D. van den Berg. Overleden: J. van Leeuwen (1916); G.J. Onvlee (1903); J. van Steyn (19QQj;.A. Froma (1916); A. de Vos (1927); Smrari Keppel (1979); E. Oostveen (1894), echt genote van J.J. Philippo; H. Hietbrink (1907), echtgenote van J. Kolkman; C.J. Toestand gewonde na explosie valt iets mee LEIDEN - De toestand van de c.v.-monteur die gisteren bij een ontploffing bij de CTW aan de Rooseveltstraat ernstige brand wonden opliep, bleek vanoch tend iets gunstiger dan aanvan kelijk werd gedacht. De man, 34 jaar en afkomstig uit Enschede, hoeft niet naar het brandwon dencentrum in Beverwijk. De explosie in de in aanbouw zijn de kantoren en werkplaats van de CTW, de Centrale Technische dienst Woningcoöperatie, is waarschijnlijk ontstaan doordat er gas in het ketelhuis, waar de monteur bezig was met de aan sluiting van de c.v.-ketel, is ge stroomd en er bij de werkzaam heden een vonk is ontstaan. Het kordate optreden van een Leidse collega, die de als een fakkel brandende man heeft geblust, heeft voorkomen dat de toestand van het slachtoffer nog ernstiger werd. Politiebureau Leiderdorp verhuist morgen LEIDERDORP - Het politiebureau van Leiderdorp verhuist morgen van de Acacialaan naar de Van Diepeningenlaan. Het politiebu reau zal als gevolg daarvan voor taan onder een ander telefoon- te bereiken zijn. Het 071-411421. van der Ploeg (1914); A.C. Haazer (1908); H.M. van Mourik (1930); K. Bakker (1904); K. van der Spijk (1902); M.J. Dijk stra (1910); H.J. Arkeveld (1907); M.V. Leijendekkers (1979). DEN HAAG - In het gebied tussen Leidschendam en Nootdorp kunnen minstens 8500 woningen worden gebouwd en is plaats voor minimaal 85 hectaren be drijfsterrein. Dat is de conclusie van een ambte lijke werkgroep van de provincie Zuid-Holland. Deze werkgroep had tot taak om na te gaan of er woningbouw iri dit nu nog agrari sche gebied mogelijk zou zijn en in hoeverre de problemen die zich daarbij zullen voordoen, zijn op te lossen. In het streekplan Zuid-Holland West is het gebied tussen Leidschendam en Noot dorp aangewezen als een moge lijke plek waar in de jaren tachtig massaal woningbouw zou kun nen worden gepleegd. Woning bouw die nodig is gezien de toe nemende behoefte in het westen van de provincie, mede veroor zaakt door de stadsvernieuwing in met name Den Haag, waarbij aantallen woningen verloren gaan. Van te voren stond vast dat om wo ningbouw op deze plek mogelijk te maken, er de nodige proble men uit de weg zouden moeten worden geruimd. Alleen al de aanwezigheid van het vliegveld Ypenburg leek een obstakel, ge zien het lawaai waarmee toekom stige bewoners zouden worden opgescheept. Uit het onderzoek van de provinciale werkgroep is gebleken daf het weliswaar voorlopig niet is te verwachten dat dit vliegveld zal verdwijnen, maar dat tegen de geluidhinder wel het nodige is te doen. Door de aanleg van geluidwallen gecom bineerd met schermen en door in de gebieden waar het meeste la waai te registreren valt geen wo ningen te bouwen, is de overlast weg te nemen, aldus de werk groep. Soortgelijke oplossingen gelden voor de geluidhinder die door weg- en spoorverkeer wordt ver oorzaakt. Het risico dat een mili tair vliegveld als Ypenburg in oorlogstijd voor woningen in de nabijheid betekent, is door de werkgroep buiten beschouwing gelaten. Zij vindt dat de zg. bouwlokatie Leidschendam/ Nootdorp in dit opzicht geen an dere positie inneemt dan andere delen van Den Haag en omge ving, waar al woningen staan. In het gebied lopen enkele gas- en waterleidingen die zullen noeten worden verplaatst naar die delen, die niet voor wonen en werken zijn bestemd. Voor deze verplaat singen zijn, zo meent de werk groep, voldoende mogelijkheden voorhanden. Om de bouwlokatie van de nodige verkeersverbindingen te voor zien, zijn volgens de werkgroep maatregelen nodig, die nog voor de aanvang van de woningbouw moeten worden getroffen. De Verlengde Landscheidingsweg, tussen Den Haag en Voorburg/ Leidschendam, moet worden aangelegd en de bouwlokatie moet ter hoogte van het kruis punt van deze toekomstige weg met Rijksweg 4 (de verbinding Den Haag-Amsterdam) daarop aansluiting krijgen. Naarmate de bouw vordert, zijn volgens de werkgroep o.m. de volgende maatregelen nodig: - verbetering van de aansluiting van de Veenweg op Rijksweg 12 (de verbinding Den Haag- Utrecht); - verbreding van rijksweg 12 - verplaatsing van het vastgestelde tracé van rijksweg 14/16 (verbin ding Den Haag-Rotterdam). Om het openbaar vervoer te stroomlijnen is volgens de werk groep aanleg van een NS-halte aan de Zoetermeer/Hofpleinlijn in een vroeg stadium nodig. Ver der moet er een buslijn komen van Voorburg naar de nieuw bouw in Leidschendam/Noot- dorp. Verder zijn er nog enkele kleinere problemen op te lossen, zoals de verplaatsing van een wasplaats van de NS in het gebied. Ook moet nog worden vastgesteld wat het risico is dat de opslag van brandstof op vliegveld Ypenburg met zich meebrengt. Gedeputeerde Buysert, eerste pro vinciaal bestuurder op het gebied van ruimtelijke ordening, liet gis teren blijken zo spoedig mogelijk de handen uit de mouwen te wil len steken. "De vraag of de bouwlokatie nodig is, is niet meer aan de orde", zei hij, al zal hij dan nog wel het gemeentebestuur van Leidschendam moeten over tuigen. Een ander punt dat de komende ja ren een rol zal gaan spelen, is de grenswijziging die tussen Leid schendam en Nootdorp zal moe ten worden aangebracht (ten gunste van Leidschendam). "We moeten elkaar geen knelpunten gaan aanpraten", zei Buysert. De gedeputeerde wenst vast te hou den aan de streefdatum die in het streekplan als aanvangstijdstip voor de woningbouw in Leid- schendam/Nootdorp is ge noemd: 1984. Woensdag Leiden Breehuys, Breestraat 19, discus sie over kernbewapening. Nieuwe Rijn 20a - vrouwencafé, 21 uur. Voorschoten - openbare vergadering CD A-raadsfractie, 20 uur. 20.30 uur D'66-raadsfractie. Donderdag Leiden Stadgehoorzaal - Leidse Ba- nenmarkt, vanaf 8.45. Stadhuis - Cie Maatschappelijke aan gelegenheden, 20 uur. Cie Ruimtelijke ordening, 20 uur. Barbaraschool, Levendaal, EHBO-le- zing, 20 uur. Kerkcentr. Merenwijk - Cabaret en film over de vredesweek, 20 uur. Volkshuis, Apothekersdijk 33, Spaanse avond, 21 uur. Werkgroep Dienstweigeren - Troef, Noordeinde 2a, 20 - 21.30 uur. Nieuwe Rijn 20a - werkgroep homofilie, open caféavond, 21 uur. Welfare-lokaal, Rode Kruis, Leidse weg 33, Voorschoten, tel. 3309, spreekuur voor invaliden, 19 - 20 uur. Architektenwinkel - Hooglandsekerk- gracht 32, vr(j advies. 19.30 - 21.30 uur. Architektenwinkel - Pieterskerkhof 19, vrij advies, 20 - 21 uur. Breehuys, ingang Schoolsteeg. Werklo zen advies centr. vr. van 14-16 uur. Volkshuis, Haarlemmerstraat 73b, open sociëteit, 19 - 21 uur. Leiderdorp - Verhuizing politiebureau. Zoeterwoude - Veiling voor de missio narissen in "Ons Huis". Voorschoten - Alg. ledenvergadering van het "Nut". 20.15 uur. Warmond - Raadsvergadering, 20 uur. Oegstgeest - Raadsvergadering, 20 uur. Zoeterwoude - Raadsvergadering, 20.30 APOTHEKEN De avond-, nacht- en zondagsdienst der apotheken in de regio Leiden wordt waargenomen van 21-28 sept. door Apotheek Zuider, Lammenschansweg 7, tel. 123553. Indien het na 11 uur 's avonds niet meer mogelijk is om met het openbaar vervoer naar de apotheek te gebruik maken. WIJKVERPLEGING Leiden - Interkruis. Middelweg 38. tel. ten noorden van de Rijn. 134604, tel. ten zuiden van de Rijn 121735. Leiderdorp/Zoeterwoude Rd. - Ge- zondheidscentr., Berkenkade Leider dorp, tel. 410131., spreekuur ma t/m do van 14-15 uur. Oegstgeest - Interkruis, Lijtweg 7, tel. 154500. Voorschoten - Gezondheidscentr. v. d. Waalslaan, tel. 4641. Warmond - Zr. A. Looyen-v. d. Wilt, rellaan 22, tel. 02522-11454. LEIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMGEVING Uitgave: Leidsch Dagblad B.V. Hoofdredacteur Han Mulder. Hoofdkantoor Witte Singel 12311 BG Leiden. Postbus 54, 2300 AB, Leiden. Giro 57055. Voor betaling van abonnementsgelden uitslui tend giro 28884. Telefoon: 071-144941. Nabezorging van 18.00-19.30 u. Zaterdag van 16.00-18.00 u. Telefoon 071-211515. Indien in gesprek 071-210221. Redactie randgemeenten: Tel.: 071-144941 toestel 219. Privé: Dink Binnendijk, K. Galgewa ter 2, 2312 BR Leiden, tel. 071-146618. Charles Lennartz, Maredijk 33a, 2316 VS Leiden. Tel. 071-133202. Correspondenten: Leiderdorp: Roel Zaadnoor- dijk. Tel. 071-133202. Oegstgeest Hans Sonders 071-155854. Voorschoten: Joop Peters 071-769935. Warmond: Ronald Stevens, 071-890847. Wassenaar Piet Zonneveld, 01751-13387. Zoeterwoude: Rob Janssen, 01715-1021. Kwartaalabonnement f43,05 Kwartaalabonnement per post 60,90 Jaarabonnement f 160,70 J aarabonnement per post f232,10 Losse nummers f 0,G0 Abonnementsgelden bij voor uitbetaling te voldoen. Bij automatische overschrij ving geen administratie- en in cassokosten.

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 2