Bert Jacobs: tegen Sparta af door de zijdeur Wildschut: Hij bekijkt maar Hamburg zakt terug naar de vierde plaats helpt u kiezen: keukens/bad a b 1 Karstens: „Dan maar liever in 't tweede'' SCORES MAANDAG 24 SEPTEMBER 1979 ROTTERDAM - Kort voor het einde van de confrontatie Zwart Wit '28-Noordwijk mocht Kees Karstens zich warmlopen. De Noordwijk-reserve trok een paar sprintjes en werd vervol gens door trainer John Eelman teruggeroepen naar de dug-out. Die beslissing wekte de woede op van de voetballer. "Sjoerd Boot liep in de tweede helft te klooi en, zodat ik van Eclman langs de lijn mocht gaan hobbelen. Prompt deed Sjoerd zi jn ui terste best, waarna ik weer mocht gaan zitten. Op die manier ver lies je wel het plezier in het voetbal".... Kees Karstens meldde na het tref fen, dat hij zijn spelvreugde ove rigens allang heeft verloren. "Ik heb 10, 12 jaar in het eerste ge speeld. Jarenlang heb ik dat graag gedaan. Maar nu, nu is alle plezier naar de achtergrond ge schoven terwille van het resul taat. Je kunt dat ook aan de trai ner zien. Bij het minste gerings te zit hij de spelers uit te foete ren. Vooral deze jongen moet het vaak ontgelden. Hij vindt mijn manier van spelen irritant; is ook van mening dat ik geen in breng heb in het team". De voormalige amatcurinterna- tional heeft dit seizoen nog geen wedstrijd deel uitgemaakt van de basiself. Aanvankelijk accep teerde hij dat lot in volle berus ting. "Want ik begon met een conditionele achterstand. Niet door het tennis, zoals een be paalde speler (Bröring red.) heeft beweerd, maar door mijn werk. Vandaar ook dat ik het in eerste instantie niet erg vond dat ik op de bank terechtkwam. Nu ben ik in conditioneel op zicht weer de oude, dan ver wacht je toch een kans te krij gen. Maar Eelman, met wie ik hoegenaamd geen woord wissel, schijnt me niet meer nodig te hebben. Dat is tegen Zwart Wit wel weer gebleken. Nou, dan trek ik mijn conclusies. Op de eerstvolgende training (van daag red.) zal ik hem duidelijk maken dat ik mij niet langer voor de bank beschikbaar stel. Tussen neus en lippen, dat is hij ook zo gewend. Ik deel hem dan mee dat ik liever in het tweede wil gaan voetballen. Daar wordt nog wel leuk gevoetbald, terwijl het spel van het eerste momen teel bepaald niet om over naar huis te schrijven is.. En ik heb er weinig trek om daar elke week vanaf de kant naar te moeten kijken, zonder ook maar de kans te krijgen om in te vallen. Daar voor voetbal ik nog te graag".... Noordwijk-trainer John Eelman reageerde nogal laconiek op de bezwaren van Karstens. "Als hij kan voetballen, is hij er niet. Verder wil ik daar op dit mo ment niet over uitweiden. In elk geval kan wel worden gesteld dat zijn plezier niet andermans plezier is. Hij denkt teveel dat ie het pispaaltje is. Zodoende wacht ik maar af wat hij nu weer te zeggen heeft".... Drcis Visser (links) heeft Lubse getorpedeerd en arbiter Mulder is onverbiddellijk: strafschop. EINDHOVEN GPDJ - De breuk tussen PSV-trainer Kees Rij vers en de voormalige FC Twente-vedette Piet Wild schut, half vorig seizoen met luid trompetgeschal voor 800.000 gulden bij de Eindho- venaren binnengehaald, lijkt sinds zaterdagavond defini ties'. Na afloop van de wed strijd tegen NEC, voor 21.500 toeschouwers geëindigd in een moeizame 1-O-zege voor PSV, wezen trainer en speler elkaar publiekelijk op zoveel wederzijdse tekortkomingen, dat een lijmpoging van Ben van Gelderde manager, hoogstwaarschijnlijk geen ef fect meer zal sorteren. Wildschut althans heeft er, na dat hij tegen NEC (net als en kele dagen tevoren tegen Real Gijon) opnieuw na een speel- helft werd uitgewisseld voor de met extra rust bedachte Brandts, helemaal geen zin meer in. De diep ontgoochelde oosterling: „Op deze manier hoeft het voor mij niet meer. Het lijkt mij beter om bij PSV te vertrekken. Na alle ellende van de laatste weken zie ik het met Rijvers helemaal niet meer zitten". Toch, Wildschut heeft in feite helemaal geen reden om ont goocheld te zijn. Rijvers heeft hem bij herhaling op ver schillende plaatsen in het elf tal uitgeprobeerd, maar even zovele malen lapte hij alle oe- fenmeesterlijke richtlijnen aan zijn laars. Wildschut, zo verwijt Kees Rij vers zijn pupil, heeft maling aan het collectief. Mij doet zomaar een beetje zijn eigen zin. Die jongen wil dan wel graag offensief bezig zijn, maar op de manier zoals hij dat doet, zie ik het met hem niet langer zitten. Door zijn eigenwijze manier van spelen dupeert hij de rest van het elf tal door om extra moeilijkhe den te vragen". Ex-international Piet Wild schut dreigde overigens bij PSV al in een veel eerder sta dium uit de boot te vallen, omdat hij consequent weiger de zich te schikken aan het door Rijvers uitgedokterde PSV-concept. Woensdag avond in Gijon werd Wild schut er na één speelhelft door Rijvers uitgehaald om „tacti sche redenen". ,jEn om tactische redenen stond hij vanavond niet als linker-, maar als rechtervleugelver dediger opgesteld. Gewoon omdat ik eens wilde bekijken wat hij op die positie voor het collectief kon betekenen. Om tactische redenen heb ik hem daarom na 45 minuten uit gewisseld en om tactische re denen zal hij er bij de eerst komende wedstrijd niet meer in de basis staan". Mede door het zich bij herhaling willen presenteren als aan vallende verdediger van Piet Wildschut, had PSV het za terdagavond erg moeilijk te gen het attractief spelende NEC, dat uiteindelijk pas via een door Van der Kuylen be nutte strafschop van de - ver diende - puntendeling kon worden afgehouden. Een te recht door Mulder toegekende penalty overigens, omdat Dries Visser wat al te resoluut de doorgebroken Lubse in het strafschopgebied onderuit had gehaald. Leen Looyen: Achteraf zeg je dat het niet nodig was geweest om Lubse onderuit te halen. Een penalty weggeven aan PSV beteken t zonder meer een doelpunt. Als Visser Lubse had laten gaan, zou het nog maar de vraag zijn geweest of hij inderdaad had gescoord. Schellekes verkeerde van avond in een bloedvorm en dan is het erg moeilijk om ie mand te passeren. Maar ja, je moet op zo'n moment in een fractie van een seconde een beslissing nemen, en dat is toch altijd erg moeilijk". Niet alleen Wildschut wilde zich zaterdagavond offensief in de kijker spelen, ook Jan Poortvliet, als linkerverdedi ger, deed te veel aanvallend werk in zijn acties, waardoor NEC steeds op beide vleugels uitstekend door kon komen en PSV in moeilijkheden bracht. Bijna had NEC zelfs halver wege de eerste speelhelft een voorsprong genomen, toen Albert Heisper na een solo buiten bereik van Van Beve- ren tegen de kruising schoot. Maar zelfs dat schot op de lat bracht PSV niet op de gedach te om tegen NEC toch maar voor een iets behoudender concept te kiezen. Nadat Adri van Kraay enkele weken geleden door Rijvers min of meer als de schuldige werd bestempeld van het niet goed functioneren van de Eindhovense afweer, is nu na de duels tegen Real Gijon en NEC Piet Wildschut als zon debok aangewezen. Piet Wild schut: „Waarom ik? Ik ben nu eenmaal een aanvaller en geen pure mandekker. Als Rijvers niet wil dat ik speel zoals ik altijd heb lopen voet ballen, dan zoekt hij het ver der allemaal maar uit. Hij bekijkt het maar. Sinds ik bij PSV ben, heb ik alles bij el kaar twee keer een uurtje met hem gesproken. En vorige week nog even op het vlieg veld. Dat is, behoudens de normale mededelingen, al- ROTTERDAM - Merkwaardig toch, hoe simpel sommige voetbaltrainers er steeds maar weer in slagen een perfecte imitatie neer te zetten van TROS-weerprofeet Jan Pelle- boer. Neem bijvoorbeeld Roda JC-trai- ner Bert Jacobs. Na de 5-1 winst van vorige week op FC Den Haag was hij het zonnetje in huis. De getapte, zeg maar snelle jongen, die een elk die het horen wilde liet weten dat zijn gedicteerde strategie zo voorbeeldig door zijn manschappen in praktijk was gebracht. Hoe anders was het allemaal zater dagavond. Geen successtory ditmaal voor Jacobs. Verre van dat zelfs. Na de 1-0 nederlaag te gen Sparta was hij onderhevig aan een diepe depressie. Als door de bliksem getroffen 'flitste' hij onmiddellijk na zijn ontluiste ring in de richting van de spe lersbus. Geen woord kwam er over zijn lippen, een enkele knet terende vloek daargelaten. Die buigevoeligheid van de techni sche leider deed ietwat potsier lijk aan. Ook Jacobs moet onder hand toch weten dat hij de super visie heeft over een, alleen in fi nancieel opzicht, kapitale selec tie, die in sterke mate onderhevig is aan onbestendigheid. Tegen Sparta bleek andermaal Ro- da's gebrek aan stabiliteit. Waar de (te) dure Kerkraadse équipe, waarin Theo de Jong wegens een blessure ontbrak, tegen FC Den Haag een harmonisch, stormend geheel had gevormd, bewoog de formatie zich in Rotterdam uit sluitend in veteranentempo voort. De bepaald niet voor een aalmoes voetballende Limbur gers misten zaterdagavond domweg de inspiratie om zelfs maar de kracht van een schuchter briesje te ontwikkelen. Vrijwel nooit werd de diepte ge zocht, liever schoven de Limbur gers hun verantwoordelijkheden middels risicoloze breedtepass- jes op elkaar af. "Er was bij ons totaal geen beweging, geen diep te in ons spel", klaagde Roda's nieuwe aanwinst Ton Marijt na derhand. "Voor mij is het onbe grijpelijk dat een elftal binnen één week zo anders kan spelen". Geïsoleerd Nu de Kerkraadse aanvoer dikwijls op het middenveld al stokte, raakten met name centrumspits Dick Nanninga en linkerflank speler Pierre Vermeulen volledig geïsoleerd. Een belangrijk deel van de Limburgse aanvalskracht werd zodoende eigenhandig van gevaar ontdaan, terwijl het over blijvende werk bekwaam door de sterk spelende Luuk Balkestein en Bert Jansen werd opgeknapt. De Rotterdammers, bij wie Louis van Gaal was teruggekeerd op het middenveld en Frank Weer denburg op bekwame wijze diens libero-positie overnam, konden door de passieve Roda-instelling hun verlangen naar rehabilitatie uiteindelijk bevredigen. Bij vla gen, oordeelde ook trainer Petes- DORTMUND (ANP) - Door de winst in eigen stadion op Fortu- na Düsseldorf en de nederlaag van Hamburger SV bij Ein- tracht Frankfurt heeft Borus- sia Dortmund na de zevende speeldag de leiding in de Bun- dcsliga genomen. De Dortmun- ders hebben daar negen jaar op moeten wachten. In augustus 1970 was Borussia voor het laatst koploper in de Westduitse competitie. Ondanks een 1-2 achterstand halverwege de wedstrijd tegen Fortuna zege vierde de ploeg van trainer Udo Lattek met 5-3. Matchwinner was Manfred Burgsmüller, die al na 33 seconden de score open de en in de tweede helft nog twee keer doel trof. Kampioen HSV, dat vorige week de leiding op Eintracht Frankfurt heroverde, beet tegen deze ver eniging met 3-2 in het zand. De Hamburgers vielen daardoor naar de vierde plaats terug. Met een punt achterstand op Borsus- sia Dortmund is Eintracht nu tweede. Op gelijke hoogte staat VFL Bochum, dat zaterdag in de uitwedstrijd tegen 1860München de punten deelde. De opvallendste speler bij Ein- tracht-HSV was de nieuweling Harald Karger, die met twee doelpunten het lot van de Ham burgers bezegelde. Karger, die vorig jaar nog in de amateurcom petitie speelde, werd voor 25.000 mark door Eintracht aangetrok ken. Rudi Kargus, de doelman van HSV, voorkwam vijf minu ten voor het eind een grotere ne derlaag door een door Hölzen- bein genomen strafschop te stoppen. De grootste sprong op de ranglijst maakte FC Kaiserslautern, dat via een 4-2 overwinning op Bor- sussia München Gladbach, de dertiende voor de achtste plaats verwisselde. Ondubbelzinnig was ook de zege van 1. FC Köln, dat met 3-1 Schalke '04 zonder punten naar huis stuurde. In de negen duels werden 36 doelpun ten gescoord. Eén speler, Chris tian Kulik van Borussia Mönchen Gladbach werd wegens ruw spel uit het veld gestuurd. België De leider in de Belgische competi tie, Lokeren, heeft ook op de zes de speeldag gewonnen. Zaterdag werd het in Antwerpen tegen FC Antwerp een magere overwin ning van 1-0. Twee van de vier achtervolgers, Cercle Brugge en Standard Luik, kwamen in hun uitwedstrijden tegen respectie velijk Waregem en FC Luik niet verder dan een gelijkspel: beide 1-1. Club Brugge en RWDM, de twee andere clubs die Lokeren achterna zitten, wonnen. Club Brugge versloeg Waregem met 4-0 en RWDM won bij Charleroi met 1-0. Lokeren had zaterdagavond nogal wat moeite met FC Antwerp. Pas een kwartier voor tijd scoorde Larsen. De Antwerpenaren pro testeerden tevergeefs tegen ver meend buitenspel, terwijl Larsen met een bekeken lob doelman Kusters kansloos liet. De Luikse derby, FC Luik - Stan daard eindigde onbeslist. Twee Standaard-spelers scoorden: Ga rot (in eigen doel) en Gerets. Standaard was iets beter, maar miste een afwerker. Waregem - Cercle Brugge kenmerkte zich door een strakke mandekking, wat de wedstrijd er niet overzich telijker op maakte. Denier voor Cercle en Bultinhk voor Ware gem schoten raak. Stadgenoot van Cercle, Club Brugge, voet balde er tegen Winterslag lustig op los. Ray Clarke scoorde één maal voor de Bruggenaren door een strafschop te benutten. In de wedstrijd Anderlecht - Has selt stonden nogal wat voetbal lers uit Nederland in het veld. De Bree stond weer in het doel (ten koste van de Oostenrijker Konci- lia), Rensenbrink verving Ronnie Martens (knieblessure, waardoor hij niet beschikbaar is voor de in terland tegen Nederland a.s. woensdag). Johnny Dusbaba zorgde er voor dat de Nederlan der bij Hasselt, Peter Ressel, na vijf minuten al naar de kant moest. Een harde tackle van Dusbaba kwam verkeerd aan. Het winnende doelpunt werd al na vijftien minuten gemaakt door Villaba. Zijn schot werd door Nielsen van richting veranderd. Doelman Hermans viel naar de verkeerde hoek en Anderlecht hield de gehele wedstrijd stand, al was de overwinning zeker niet overtuigend. Waterschei won zijn eerste wed strijd onder Cor Brom niet. Een gelijkspel tegen het hoger ge plaatste Berchem (1-1) was de uitslag. Wel had Waterschei ge durende het grootste gedeelte van de wedstrijd een veldover- wicht, maar het duurde tot het einde van de wedstrijd voordat de ploeg scoorde via Grundel. Inmiddels had Berchem al ge scoord door Dachelet (29e mi nuut), zodat de eindstand 1-1 werd. Nico Jansen bleek in de wedstrijd Charleroi - RDWM twee punten waard. Luttele ogenblikken na dat hij moest invallen maakte hij het enige doelpunt van RDWM, dat uiteindelijk de winst bracht. Hij verzilverde een voorzet van Robbie de Kip in de 50ste mi nuut. Engeland Everton, Feyenoords tegenstander in het Europacupgebeuren, heeft zaterdag opnieuw een club met Hollandse inbreng ontmoet. Het was Ipswich Town en de ontmoe ting eindigde gelijk: 1-1. Doordat resultaat handhaafden beide clubs zich in de middenmoot. Ipswich Town precies op vijftig procent 7 uit 7, Everton een pun tje minder. De nederlaag van Manchester Uni ted in de uitwedstrijd tegen Wol verhampton Wanderers (1-3) heeft groot gedrang veroorzaakt aan de kop van de eerste divisie. Manchester United deelt nu de eer ste plaats met Nottingham Forest en Crystal Palace, die door res pectievelijk een gelijkspel (1-1) tegen Bristol en een zege op Sto ke (2-1) eveneens op tien punten uit zeven wedstrijden zijn geko- 'Kampiuenendoder' Wolverhamp ton Wanderers volgt daar één punt achter. De Wolves hadden het een en ander te danken aan Andy Gray, die interest voor zijn aankoopsom van zes miljoen gulden leverde, door bij zijn thuis-debuut te scoren. Dat ge beurde in de tweede helft, nadat de rust was ingegaan bij gelijke stand; 1-1. Daarna gaf Andy Gray nog de voorzet, waaruit John Ri chards, de andere helft van het "dodelijk duo", zoals Wolves- manager John Barnwell zijn pu pillen omschrijft, scoorde. Nottingham Forest dankte veel aan de 17-jarige aanvaller Gary Mills. Jimmy Mann zette Bristol City op 1-0 met een doeltreffend afstand schot van veertig meter, waarna Gary Mills in de 73ste minuut voor de gelijkmaker zorgde. Crystal Palace, dat er in de eerste divisie nog wat onwennig bij loopt, kwam achter te staan door een vroege treffer van Dennis Smith. Na rust herstelde de club uit Noord-Londen zich echter en zegevierde waarmee het ongesla gen record in takt bleef. Onderaan werd het gedrang al evenzeer vergroot door de zege van 3-1 van Manchester City op Coventry. Niet minder dan zeven clubs delen nu de laatste plaats met 5 punten uit 7 wedstrijden. ADVERTENTIE bv Gebr Rolff s Handelmij. Industrieweg 14 De Grote Polder Zoeterwoude-Rijndijk Tel. 071-899206 Winkelcentrum Babyion Den Haag Tel. 070 - 85 13 08 Wouter Holverda ...winnende treffer... last en zelfs geen aanstalten maakte om een jacht te openen op de gelijkmaker. "En daardoor kon ik mijn revanche op het Sparta-bestuur niet halen",^ treurde Roda's lichtpunt (met Leo Ehlenen Jan Jongbloed)Ton Marijt later. "Ik had hier graag gewonnen. Nu dat niet is gebeurd voel ik mij net een verzopen kat". GERARD VAN PUTTEN. cu, reikte Sparta naar dat in de aanloop naai tijdens een toernooi in het Spaanse Benidorm werd ge haald. Die voor de zo geplaagde Spangen- club positieve ontwikkeling werd overigens pas na rust inge zet, want in het eerste bedrijf ver diende ook het spel van de gast heren nauwelijks het predikaat 'eredivisie-voetbal'. Weliswaar creëerden de Kasteelheren in die fase wél de meeste mogelijkhe den (Van Tiggelen dwong Jongbloed met een kopbal tot een fraaie redding; Geels kopte vlak voor rust voorlangs), maar echte dreiging ging er vooralsnog niet van Sparta uit. Na de doelwisseling wist de rood- witte-brigade wél meer doelge richt gevaar te ontwikkelen. Met Wout Holverda voor de opnieuw geblesseerd geraakte Pim Ver beek kwam er, wat Petescu later noemde, "snelheid en initiatief' in de ploeg. Bovendien begon Van Gaal ("Ik had aanpassings moeilijkheden. Vandaar dat het met mij voor rust kluiten met een rietje was") zich gaandeweg steeds beter thuis te voelen op zijn oude stek. Hij, die later geel zag wegens aanmerkingen op de leiding van arbiter Draaisma, mocht de aanvalszaken door zijn lage bewegingstempo soms wat remmen, daartegenover stond dat de vroegere Aja'ied met zijn acties borg stond voor rust en overzicht. Voor die inbreng had de laatste weken bij tijd en wijle alleen Jo van Zoest kunnen zorg dragen. Die zo grillige voetballer, die in voorgaande competitie edities al geregeld aan de basis had gesccan van de tot nu toe ge scoorde zever. Sparta-goals, leg de ook nu weer de eerste funda menten voor de achteraf beslis sende treffer. Na 56 minuten werd zijn solistische actie bruusk gestuit door Roda-linksback Leo Degens, waarna de verder alleen door luiheid opvallende Sparta- dissonant René van der Gijp met zijn vr(je schop Holverda vond, die koppend 1-0 scoorde. Vedetteneigingen Roda JC, waar laatste man Kees Bregman ten onrechte meende zich vedetteneigingen te moeten aanmeten, was ook na die treffer niet te bewegen tot een gecoördi neerde tegenactie. Integendeel. Sparta bleef zijn stempel op het duel drukken en kwam door toe doen van Van Gaal en de matige Geels (later ingewisseld voor Bunnenberg) zelfs dicht in de buurt van 2-0. De betrouwbare Jan Jongbloed voorkwam echter dat zijn ploeggenoten van de re gen in de drup raakten. Het deerde de Rotterdamse brigade allerminst, eenvoudig, omdat Roda een stakingsdag had inge- EREDIVISIE Sparta-Roda JC 1-0 (0-0), 55 Holverda 1-0. Scheidsrechter. Draaisma, 4000 toe schouwers. Ajax-Utrecht 3-2 (1-0), 4 Lerby 1-0, 51 Arnesen 2-0,63 Gozems 2-1,70 Lerby, 79 Rietveld 3-2. Scheidsrechter Severein, toeschouwers 20.00C. Excelsior-Feyenoord 0-2 (0-1). 18 Pe- tursson 0-1, 83 Budding 0-2. Scheids rechter: Van Ettekoven. 9500 toeschou- Vitesse-Willem II 3-1 (2-1), 15 Husers 1-0. 44 Havermans 1-1 (strafschop), Gerdsen 2-1 (stratschop) 66 Gcrdsen 3-1 Scheidsrechter Van Swieten. 6200 toe schouwers. NAC-AZ 67 C- 3 (0-1), 35 Nygaard 0-1 66 Jan Peters C-2 81 Kees Kist 0-3. Scheids rechter Gans, 6357 toeschouwers. MVV-PEC 1-0 (0-0), 71 Hoekstra 1-0. Scheidsrechter Corver, 9000 toeschou- Go Ahead Eagles-Haarlem 2-1 (0-0), 53 Schneider 1-0 67 Kramer 1-1 79 van Koo- ten 2-1. Scheidsrechter Thomas, 11000 toeschouwers. FC Den Haag-FC Twente 2-1 (0-1), 18 Dilling 0-1 73 Van Vliet 1-1 78 Schoen maker 2-1 (strafschop). Scheidsrechter Geurts, 7200 toeschouwers. PSV-NEC 1-0 (0-0) 77 Van der Kuylen EERSTE DIVISIE Fortunas-Eindhoven 0-0. Scheidsrech ter Beek, 4000 toeschouwers. FC VVV-Den Bosch 2-0 (2-0), 22. Jova- novic 1-rO 34 Bish 2-0. Scheidsrechter Keizer, 8000 toeschouwers. Heracles-SC Cambuur 1-2 (0-0), 47 Vreeburg 0-1 63 De Jong 0-2, 79 Krabbe 1-2. Scidsrechter Bosman, 3000 toe schouwers. Vlaardingen-Veendam 1-1 0-0), 50 Koevermans 1-0 (strafschop), 80 Veen- man 1-1. Scheidsrechter: Van der Laar, 1000 Toeschouwers. DS '79-De Graafschap 0-1 (0-0), 59 Van Veenendaal 0-1. Scheidsrechter Klin kers, 3500 toeschouwers. FC Groningen-SW 4-0 (1-0), 26 Veld mate 1-0 (strafschop) 70 Swanenburg 2-0 71 Waalderbos 3-0 76 Van Dijk 4-0. Scheidsrechter Folmer, 6000 toe schouwers. Heerenveen-Amersfoort 3-2 2-1), 14 Bosma 1-0 20 Van de Braak 1-1 43 Hei- nen 2-1 62 Hulshoff 2-2 78 Visser 3-2 (strafschop). Scheidsrechter Detel- mans, 2000 toeschouwers. Volendam- FC Amsterdam 3-1 (1-0), 32 Molenaar 1-0 (strafschop) 50 Braan 2-0 Tol 3-0 88 Stout 3-1. Scheidsrechter Weerink, 4000 toeschouwers. Telstar-Wageningen 1-1 (1-0), 42 Stam Toto i 2 3 Vitesse-Willem II X G.A. Eagles-Haarlem X NAC-AZ'67 x Ajax-Utrecht Excelsior-Feyenoord p X Sparta-Roda JC X Den Haag-Twente X MW-PEC Zwolle X PSV-NEC X VW-Den Bosch X Heracles-Cambuur Groningen-SW Volendam-Amsterdam X Een juist ingevulde kolom ziet er als volgt uit 1-1-2-1-2-1-1-2-1- 1-2-1-1. De eerste prijs bedraagt ongeveer 105.000 gulden. Toto-gelijk De cijfers van toto gelijk in reken kundige vo.'gorde zijn: 16 - 22 - 27 - 29 - 30 - Jl. Toegevoegd 28. De eerste prijs bedraagt ongeveer 11.000 gulden. Supertrio Het supertrio is gisteren gelopen in de Nationale Nederlandenprijs op Duindigt. De uitslag is: 1. nr. 4 Don't let Go (J.H. Smith); 2. nr. 6 Pfalztaler (F. van Deuren); 3. nr. 13 Grandma Sampson (K. Davies). De uitkering 1956,10 gulden. Lotto België Winnend in de Belgische lotto zijn de getallen 4 - 11 - 27 - 32 - 36 - 38. Het bijkomende r West-Duitsland De winnende getallen in de West duitse lotto zijn: 7 - 10 - 21 - 36 - 39 - 42. Reservegetal 4. Spiel 77 Winnend in Spiel 77 is 1927591.

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 14