tijdelijke banen I PERSONEEL -■PERSQNFFIpe] 'personeel Ervaren Typistes Telefonistes Receptionistes Secretaresses Tèlexistes Boekhouders Datatypistes Töi Hoofd algemene zaken voor ons regiokantoor in Haarlem. Nederlandse Credietbank sonsel PI ïeell PERSONEELPERSONEEL persone i EEL de koning b.v. WIJ ZOEKEN: PERSC^££E*,v:!n,- J PWïOOMl PERSONEEL personeel jc hebt er bij die op alle machines los zijn, de ouderwetse opwindltarren en de electronische met letterkogel die zelfs een doktersrecept kunnen ontcijferen die hun baas.alles kunnen vertellen over „d" en „dt" die allergisch zijn voor „IN"-bak)es waar nog wat in ligt DIE zoeken wi' ]e hebt er bfj die er altijd uitzien of ze lang zijn die kalm blijven als iedereen gek wordt die iedere vertegenwoordiger onwillekeurig de buik doen inhouden die niettemin every inch a lady zijn, in spraak en gedrag DIE zoeken wi/ je hebt er bij die kunnen stenoen in het Nederlands en de drie moderne talen die het dan ook nog kunnen teruglezen en uitwerken die zelf óók de weg weten in de jungle van „den" en „dem" die het ook wel eens rustig vinden om een hele maand niet ten huwelijk gevraagd te worden DIE zoeken je hebt er bij die je rustig aan de hot-line met Washington kunt zetten die even snel en sekuur zijn als een Saturnus raket, doch aanmerkelijk minder prijzig die ze „aan de andere kant" al kennen wegens haar foutloze aanslagen die nooit vergeet de laatste telex van de dag met „Doeg" af te sluiten DIE zoeken wij je hebt er bij die ruiken welke debiteuren dubieus beginnen te worden die horen welke boekingen om korrekfie schreeuwen die voelen welke afnemers ongefaktureerd door het leven gaan die géén smaak van hun borrel hebben zolang die laatste cent verschil er niet uit is DIE zoeken wi je hebt er bij die altijd even goed zija ongeacht de datum die niet voor één ponsgaafje te vangen zijn die met innige ponsbanden met hun werk verstrengeld zijn die net zo sekuur ponzen ais hun wimpers op kleur borstelen DIE zoeken wij Dc emancipatie is bij ons in volle opmars, want steeds meer mannen tonen belangstelling voor functies, die tot voor kort veelal door vrouwen werden vervuld. Regelmatig - maar nog steeds veel te weinig - stappen ze daarom bij ons binnen. Even rustig praten bij een kopje koffie. Op een rijtje zetten wat zij te bieden hebben aan opleiding en ervaring. Afstemmen met de wensen van onze opdrachtgevers. Samen met ons neuzen in de lijst van bedrijven die werk te bieden hebben. Ook even wat dieper ingaan op hun persoonlijke toekomstplannen. Als u dus vandaag denkt Toch eens gaan praten met De Koning, dan zien wij u graag morgen binnen stappen. Leiden - Korevaarstraat 33 Telefoon 071 -13 17 10 iVoor hooggekwalificeerd uitzendpersoneel I een jonge, sterk commerciële en ondernemende persoonlijkheid (man of vrouw) met fantasie, visie en overzicht voor zakelijke conse quenties. Iemand die weet wat "promoting" is zowel als organisatorische follow- up. Iemand die steeds weer nieuwe mogelijkheden vindt en zichzelf en zijn organisatie daaraan aanpast. Voor wie het een uitdaging is om vanaf het beginpunt op te bouwen tot de grens van zijn of haar actie-radius en dat tot in de toppen van de vingers wil beheersen. Iemand die geen zee te hoog gaat en die loyaliteit als uitgangspunt hanteert geven wij alle steun en een excellente beloning. Technische, commerciële, para-medische, administratieve achter grond of ervaring in de uitzendbranche strekt tot aanbeveling, doch is niet strikt noodzakelijk. Standplaats: Leiden. Startdatum: passen wij gaarne bij de wensen van een geschikt persoon aan. Sollicitaties: schriftelijk, t.a.v. de direktie - persoonlijk. Uitzending B.V. m Peperstraat 98 1E 1502 AK Zaandam De Nederlandse Credietbank nv heelt een landelijk kantorennet van 118 vestigingen verdeeld in 13 regio's. Het regiokantoor geelt hiërarchisch en functioneel leiding aan de aan haar refererende kantoren. Voor de regio Haarlem zoeken wij ten behoeve van het regiokantoor een regiohoofd Algemene Zaken die direct refereert aan de regiodirecteur Hij geeft leiding aan de chefs en medewerkers van de afdeling Algemene Zaken en heeft de zorg voor alle operationele aangelegenheden op het regiokantoor Hij begeleidt en coördineert de betrekkingen met het hoofdkantoor en met de kantoren in de regio, werkt mede aan de samenw erkingsprocedures en heeft een belangrijke taak in het opleiden van administratieve medewerkers in tie totale regio Voor deze belangrijke functie, zoeken wij een erva ren administratieve bankman van 30-45 jaar met een HBO-opleiding en een behoorlijke dosis ervaring in praktisch leiding geven en daadkrachtig organiseren. Dit zal hem in staat stellen leiding te geven aan het administratieve apparaat en het management van de regio adviserend bij te staan. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectiepro cedure Belangstellenden kunnen zich schriftelijk wenden tot de Nederlandse Credietbank nv. Personeelzaken Kantoren. Herengracht 478 te Amsterdam. Tele foon 020- 212727. toestel 565

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 26