miIoii ersi lichamelijke oefening leraar/ lerares DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: pënsönëëF^E .PERSOHEEL™^ 20eTOAKTIEVE MEDEWERKER groepsleid(st)ers SERVICE - MONTEUR RESEARCH MEDEWERK(ST)ER administratief coördinator (m/v) dierverzorger secretaris studie secretariaat (m/v) secretaresse bibliotheekassistent(e) secretaresse secretaresse secretaresse biochemisch analist (m/v) ■personeelpERSOta pereoneel personi iEEL SLOTBOOM PLAATWERK Slotboom Plaatwerk is een middelgroot toeleveringsbedrijf in de dunne plaat sektor. Naast de produktie van brand stoftanks voor de meeste merken vracht auto's, voeren wij opdrachten uit voor landbouwmachinefabrieken, en vele an dere industrieën. Voor de funktie van MODELMAKER-PLAATWERKER Hoewel hij werkt onder de direkte verantwoording van de chef van de Technische dienst moet hij zelfstandig komplete opdrachten, volgens tekening kunnen uitvoeren. Hier valt o m onder te verstaan het maken van prototypen, mallen, hulpgereedschappen, plaat- uitslagen etc. van dun plaatwerk. Voor de uitvoering van deze opdrachten kan gebruik worden gemaakt van alle aanwezige plaatmachines. Gegadigden met ervaring op dit terreirïgenieten de voörkeur, doch zij die menen over voldoende kapaciteiten te beschikken om dit vak te leren worden ook uitgenodigd te solliciteren. De beloning is in overeenstemming met de aard van de funktie. Uw sollicitatie kunt u richten aan Plaatwerkerij D.W. Slotboom B.V., Ambachts- weg 6, 2222 AK Katwijk, t.a.v. dhr. J.C. Varkevisser. Voor inlichtingen kunt u bellen dhr. J. v. Geelén welke bereikbaar is onder tel.nr. 01718-29320. Aan de Rembrandt-scholengemeenschap voor atheneum; h.a.v.o. en m.a.v.o., Schubertlaan 133, worden gevraagd voor het vak* a. voor het tijdvak van 1 oktober 1979 tot 15 januari 1980 een lerares voor 4 lesuren op 1e graads niveau b. met ingang van 1 december 1979, een leraar voor 27 lesuren op 1e, 2e en 3e graads niveau In verband met de verdeling van de zalen dient het bestaande les rooster te worden geaccepteerd. Inlichtingen worden verstrekt door de rec trix, mevrouw J.L. de 3oer-Pino, tel. C71 768202 (school) en 071 - 767706 (huis). Sollicitaties onder vermelding van vacatu renummer OND 634 zo spoedig mogelijk te zenden aan de afdelirfg Onderwijs der Gemeentesecretarie, Postbus 9100, 2300 PC Leiden. VOORGEEST is een inrichting voor zwakzinnigen gelegen in Oegstgeest Wij zoeken nog een aantal enthousiaste voor de begeleiding en verzorging van onze bewo ners binnen de leefgroepen In Voorgeest wonen ongeveer 120 pupillen in de leeftijd variërend van 23 tot 57 jaar in 2 oude pavil joens. Op korte termijn zal voor hen een betere huisves ting worden gerealiseerd Op het "Meisjespaviljoen" bestaan vacatures voor: de "Papaver" een leefgroep van 11 vrouwen, waarvan enkelen dubbelgehandicapt zijn - 2 Z-gediplomeerden of MBO-V met ervaring in de zwakzinnigenzorg de "Narcis" een leefgroep van 11 vrouwen met geringe zelfred zaamheid - 1 zwakzinnigenzorgassistente met opleiding ZA of OPM de "Sneeuwklok" een leefgroep van 18 vrouwen waarvoor begelei ding nodig is om de zelfredzaamheid te bevorderen - 1 Z-gediplomeerde of MBO-V met ervaring in de zwakzinnigenzorg Op het "Jongenspaviljoenbestaan vacatures voor: "het Drijvende dorp" een leefgroep van 17 mannen waarvan enkelen dubbel gehandicapt zijn - 2 ziekenverzorgenden of zwakzinnigenzorgassis tenten met opl ZV. ZA of OPM Kandidaten dienen eventueel zelf in huisvesting te voorzien. Informatie: Voor nadere informatie kan men zich wenden tot mevr I Kegel, tel 071 - 151840 tst. 346 Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd Personeelszaken. ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) 15 18 40* INTERVEND B.V. leverancier van koffie-, frisdrank- en verzorgingsauto maten, en de daarvoor benodigde produkten, gaat ter ondersteuning van deze aktiviteiten haar buitendienst uitbreiden met een voor Zuid-Holland Vereisten: - gevoel voor dienstverlening, minstens zo belangrijk als technische vaardigheid - Its-elektro aangevuld met v.e.v - rijbewijs b.e. - leeftijd 25 - 33 jaar - ervaring als buitendienst monteur is noodzaak. Geboden wordt een zelfstandige baan in een groeiende organisatie, servicewagen ook voor privégebruik. Schriftelijke sollicitaties te richten aan Intervend B.V., postbus 120, 3600 Acmaarssen. Voor het maken van een afspraak kunt u kontakt opnemen met mevrouw Van der Veen, tel. 03465 - 63734. Wij vragen voor onze Spar supermarkt te Voor schoten Planciusplantsoen 25 nette verkoopsters kassières vanaf 17 jaar, Aanmelden op bovenstaand adres. Telefoon 071-762278 na 18.00 uur 071-763156. Advocatenkantoor Mr. J. van der Plas c.s. Stationsplein 7, 's-Gravenhage vraagt: RECEPTIONISTE/TELEFONISTE met enige type-vaardigheid. Sollicitaties aan bovenstaand adres. Aan de Louise de Coligny-scholengemeen- schap voor atheneum, h.a.v.o. en m.a.v.o., Kagerstraat 7, wordt zo spoedig mogelijk ge vraagd: voor het vak*. Biologie 4 uren in de brugklasse en 12 uren in de derde graadssektor Inlichtingen worden verstrekt door de rector, de heer Dr. G.A. Steffens, tel. 071 - 153647 (school) en 071 - 149651 (huis) Ayf Sollicitaties onder vermelding 4*9 van vacaturenummer OND ÏO 635 omgaand te zenden aan de afdeling Onderwijs der gemeentesecretarie. Post- bus 9100, 2300 PC Leiden. Bij de werkgroep Molekulen in Aangeslagen Toestand van de Rijksuniversiteit te Leiden wordt c - Het opzetten van werkwijzen om de preparaten te ka rakteriseren wat betreft molekulair gewicht, fotopig ment inhoud, polypeptide samenstelling, e.d. - Het assisteren bij de bereiding van chlorofyl en chloro- fylachtige modelstoffen. Opleiding tot HBO-B (biochemische of chemische rich ting) strekt tot aanbeveling, doch ervaring en de capaciteit tot zelfstandig werken worden belangrijker geacht. Aanstelling zal geschieden in een tijdelijk dienstverband met de Nederlandse Organisatie voor zuiver-weten- schappelijk onderzoek (Z.W.O.) in het kader van de Werkgemeenschap voor Molekuulspectroscopie van de Stichting Scheikunde Onderzoek in Nederland (SON). Salaris overeenkomstig de Rijksregeling. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij Dr. A. J. Hoff, vakgroep Biofysika, Huygens Laboratorium, Wassenaarseweg 78, 2300 RA Leiden. Tel. 071-148333, toestel 5979 en 5700. Sollicitaties te richten aan Professor dr. J. H. van der Waals, Huygens Laboratorium, Wassenaarseweg 78, 2300 RA Leiden. Vakgroep Methoden Technieken (subfaculteit Psychologie) acaturenummer 9-32811158 t.b.v. projektgroep „Arbeid in Onderwijs' Taak: coördinatie van externe contacten (b.v. minis teries, vakbonden, onderzoeksinstituten): voorbereiden van vergaderingen van begelei dingscommissies van de lopende projecten; controle op en verantwoordelijkheid voor de vormgeving van de publicaties; bijhouden van de tijdsbesteding van de mede werkers in verband met de planning van de projecten; organisatie van veldwerk, leiding secretariaat en documentatie Vereist: middelbare schoolopleiding (Atheneum niveau). z'eér ruime administratieve ervaring, met name op het gebied van de hierboven omschreven werkzaamheden; redaktionele vaardigheden, leidinggevende capaciteiten; goede contactuele eigenschappen, kennis van de universitaire wereld strek tot aanbeveling. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, maximaal 3.039,bruto per maand. Inlichtingen bij mw. M. E. Boon, telefoon 071-148333, toestel 6376. het Laboratorium voor Medische Microbiologie acaturenummer 9-344/1158 Taak: het verrichten van alle voorkomende werkzaam heden met betrekking tot de verzorging van de op het laboratorium aanwezige dieren De gedachten gaan uit naar een ervaren dier verzorger, maar ock Kandidaten die opgeleid willen worden tot dierverzorger komen in aan merking. Salaris maximaal 2.283,bruto per maand. Informatie h«j dr. J. Versteeg, telefooon 071-148333, toestel 3395/5328. het studiecoördinatieteam van de subfaculteit Psychologie (32 uur per week) vacaturenummer 9-377/1158 Taak: het behandelen van alle in- en uitgaande correspondentie; het bijhouden van de archieven van de studentenadministratie; het geven van alle mogelijke inlichtingen aan studenten op het gebied van de studievoort gang, examenregelingen etc.; het voeren van het secretariaat van de com missie onderwijs (correspondentie, voorbe reiding van de vergaderingen, notuleren van de vergaderingen). Vereist: opleiding op middelbaar niveau: goede contactuele eigenschappen; zelfstandig kunnen werken; bereidheid tot nauwe samenwerking met de vier overige leden van het studiecoördinatie- Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, maximaal 1 989,60 bruto per maand. Verdere uitloopmogelijkheden zijn niet uitge sloten. Informatie bij drs. K H Visser, telefoon 071-148333. toestel 5165. de Faculteit der Sociale Wetenschappen t.b.v. de administrateur (32 uur per week) acaturenummer 9-385/1158 Taak: het verrichten van alle voorkomende secre taressewerkzaamheden voor de administra teur; het behandelen van allé correspondentie en het (eventueel zelfstandig) corresponderen in het nederlands; het opnemen van steno in de nederlandse taal; het bijhouden van de financiële administratie van de faculteit en het doen van bestellingen; het bijhouden van het archief; het verstrekken van telefonische inlichtingen. Vereist: opleiding op middelbaar niveau; goede typevaardigheid en steno nederlands middenstandsdiploma of praktijkdiploma boekhouden strekt tot aanbeveling; accuratesse en goede contactuele eigen schappen; bereidheid tot goede samenwerking met een team van vijf andere secretaresses in het faculteitsbureau. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, maximaal 2.487,bruto per maand (bij volledige dagtaak). Inlichtingen bij A. J. J. Wolters, telefoon 071 143333, toestel 6481. het Instituut Kern van de faculteit der Letteren .acaturenummer 9-392/1158 De bibliotheek staat onder leiding van een wetenschappelijk bibliothecaris en beslaat ca. 40.000 delen m.b t. het Sanskrit en zijn letter kunde, Indische Oudheidkunde, talen en cultuur geschiedenis van India, Pakistan. Bangladesh, Nepal en Sri Lanka, alsmede de Archeologie en Oude Geschiedenis van Zuid- en Zuidoost- Azië. Taak: het uitvoeren van het leenverkeer; mede voor bereiden van bestellingen; inschrijven van boeken en tijdschriften; incidenteel vervaar digen van titelbeschrijvingen; bijhouden van de alfabetische catalogus en het verzorgen en beheren van de boeken en tijdschriften. Vereist: opleiding bij voorkeur Atheneum of Gymna sium met GO/A3 of BDA-ab diploma, type vaardigheid; accuratesse en belangstelling voor niet-Europese gebieden. Salaris maximaal 2.487,bruto per maand. Inlichtingen bij drs. D. H. A. Kolff, telefoon 071-148333, toestel 3348. Vakgroep talen en culturen van Zuid-Oost Azië van de Faculteit der Letteren (halve dagtaak; ochtenduren) vacaturenummer 9-394/1158 Taak: het typen van studiemateriaal, brieven, ver slagen. wetenschappelijke artikelen (ook in de moderne talen), collegeroosters etc.; postbehandeling. het organiseren van vergaderingen en bijeen komsten: archiefwerkzaamheden; het bijhouden van een studentenadministratie. Vereist: goede kennis van de moderne talen; kantoorervaring; secretaresse-opleiding. Bekendheid met een Indonesische taal strekt tot aanbeveling Salaris, afhankelijk van opleiding en ervaring, 1 243.50 bruto per maand. het Centraal Orgaan Studentenvoorzieningen (C.O.S.) (0,8 dagtaak) vacaturenummer 9-396/1158 Het C.O.S. coördineert en beheert de studenten voorzieningen. Zij omvatten de collectieve voor zieningen: studentenhuisvesting; Mensa en tref centrum Pom-Pom; Sportraad; Leids Academisch Kunstcentrum en het International Centre, en individuele voorzieningen geboden door de studentenartsen, -psychologen en -pastores. Taken van de secretaresse zijn o.m.: het verzorgen van de correspondentie; bijhouden van het archief; maken van afspraken en voeren van de voorbereiden en notuleren van bestuursver- Vereist: de wens om zelfstandig en flexibel te werken-, belangstelling voor een veelzijdige taak, met uiteenlopende contacten; bij voorkeur VWO of HAVO diploma; enige ervaring in soortgelijke functie(s). Salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring. Inlichtingen bij drs. D. J. Prins, telefoon 071-140841. het Laboratorium voor Fysiologie vacaturenummer 9-386/1158 Taak: het verrichten van secretaressewerkzaam heden t.b.v. de lector in de fysiologie, waaronder vallen het zelfstandig verzorgen van correspon dentie, bijhouden van het wetenschappelijk archief, het uittypen van manuscripten, bij houden agenda en het ontvangen van bezoekers. Vereist: HAVO- en secretaresse-opleiding, type vaardigheid, goede kennis van de Engelse taal, zelfstandig optreden, enige jaren ervaring in een soortgelijke functie strekt tot aanbeveling. Salaris: maximaal 2.283,brutp per maand. Inlichtingen bij dr. P. H. Quanjer, telefoon 071-148333, toestel 4768. i de vacaturenummer 9-417/1158 De werkzaamheden vinden plaats in het kader van een onderzoek naar koppelingen van merk- genen met erfelijk bepaalde klinische afwijkingen. De betrokken medewerk(st)er zal zich voorname lijk bezig houden met het screenen van een aantal serumeiwitten en het ontwikkelen dan wel verbeteren van benodigde elektroforese tech nieken. Voorts is een accurate administratieve verwerking van de resultaten een belangrijk deel van de taak. Ervaring met elektroforetische tech nieken wordt op prijs gesteld. De aanstelling geschiedt in tijdelijk dienstverband (voorlopig tot 1 januari 1981). Salaris volgens rijksregeling. Informatie bij R. J. de Brij of drs. E .C. Klasen, telefoon 071-148333, toestel 6091. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46, 2312 AV Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop.

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 24