r, leiderdorp coordinator m/v osm hoofd westeinde ziekenhuis (paramedisch werkt voor ons paviljoen "de Uitkijk" in de rang van Verpleegkundige A. n systeembeheerder Gevorderd assistent-accountant? Ga dóór bij het Verificatiebureau. \persi Accountantskantoor EEN MEDEWERKSTER VOOR HET VERKOOPTEAM hekwerk A persom SONEEL STIMEZO-KLINIEK STICHTING MEDISCH CENTRUM VOOR GEBOORTEREGELING te Leiden vraagt per 1 november 1979 een: VERPLEEGKUNDIGE A voor 4 dagen per week. Werkzaamheden: - Begeleiding en advies inzake anticonceptie en zwan gerschapsafbreking - O.K assistentie bij zwangerschapsafbreking, laparo- scopische sterilisatie en vasectomie - Het uitvoeren van eenvoudige laboratoriumwerk zaamheden Vereisten: - Diploma Verpleegkundige A - Beheersing van de Franse en Duitse taal - Voorkeur genieten zij, die enige ervaring hebben op het gebied van bovengenoemde werkzaamhe den. Salariëring: Het salaris ligt, afhankelijk van leeftijd en ervaring tussen 2437,52 en 3259,62 bruto per maand inclusief aow compensatie bij een vijfdaagse werkweek. Deelname aan het pensioenfonds is verplicht. Schriftelijke sollicitaties te richten aan afdeling per soneelszaken, Postbus 2025, 2301 CA Leiden. Voor telefonische informatie: 071 - 126941. Het Westeinde Ziekenhuis vraagt EEN INSTRUKTIE- VERPLEEGKUNDIGE VOOR DE AFDELING NEUROLOGIE De taak van de instruktie-verpleegkundige bestaat uit het begeleiden van de leerling verpleegkundigen tijdens het praktische gedeelte van de opleiding. Organisatorisch maak»- de instruktie- verpleegkundige deel uit van het oplei- dingsteam, waardoor een goede integratie van theorie en praktijk mogelijk wordt Momenteel zijn er ruim 200 leerling verpleegkundigen in opleiding. In aanmerking komen A-verpleegkundigen die in het bezit zijn van de opleiding stage-begeleiding of bereid zijn deze opleiding te volgen. Opgeleide instruktie-verpleegkundigen kunnen worden aangesteld in de rang van verpleegkundige-A. Het hoofd van de opleiding is gaarne bereid alle gewenste informatie te verstrekken (tel.nr. 070-88.93 93 toestel 2681) Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken Lijnbaan 32,2512 VA Den Haag. Aan de Koningin Julianaschool voor open baar gewoon lager onderwijs in Leiderdorp bestaat momenteel een vacature van Van het te benoemen hoofd wordt verwacht, dat hij/zij - beschikt over goede pedagogische- en didactische kwaliteiten; - ervaring heeft met moderne onderwijs methoden; - beschikt over goede contactuele- en organisatorische eigenschappen en in staat is een stimulerende leiding te geven aan het team. De school is gehuisvest in een onlangs grondig verbouwd en gemoderniseerd gebouw. Momenteel zijn aan de school naast het hoofd nog vier leerkrachten verbonden. Ook deze school kan gebruik maken van de diensten van het plaatselijk onderwijsadvies centrum, alsmede van de hulp van de logo pediste. Nadere informatie omtrent deze functie wordt gaarne verstrekt door: - het hoofd van het bureau Onderwijs, ge meentehuis (tel. 071 - 899261, toestel 215) - de heer H.J. Verdier, wethouder van onder wijs (tel. privé 071 - 892524). Sollicitaties te richten aan het college van Burgemeester en Wethouders van Leiderdorp, Postbus 35, 2350 AA Leiderdorp binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad. De "Uitkijk" is een resocialisatiepaviljoen waar 17 jonge ren in de leeftijd van 14 tot 22 jaar worden begeleid in hun psychosociale problematiek. Er wordt in teamverband gewerkt met 8 teamleden, waarbij de groepsleiding pupilgebonden is. Voor deze funktie gaan onze gedachten uit naar een kan didaat die in het bezit is van het B-diploma en die een Be roepsopleiding (Staf - H.B.O.-I.W.) heeft gevolgd, of volgt Ervaring in de psychiatrie en in het werken met adolescenten strekt tot aanbeveling. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de sollici tatieprocedure. Telefonische informatie wordt u graag verstrekt door de heer A. Verüerne, adjunkt-direkteur verpleging, telefoon (023) 33 90 60, toestel 2144 en door Drs. T R. Meeder koordinerend therapeut, toestel 2122. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan het hoofd Perso neelszaken, Achterweg 5 te Heemstede onder vermelding van vakaturenummer 50/NL/LD Instituut voor Epilepsiebestrijding -J Meer en Bosch DeCruquiushoeve ■>r maatschappelijke dienstverlening i, Apeldoorn, Arnhem, Den Haag. 1en, Rotterdam en Utrecht. De Nederlandse Rotogravure Maatschappij BV is een moderne diepdrukkerij behorend tot de VNU-Industriegroep B.V Ons bedrijf vervaardigt week- en maandbladen zoals PanoramaAvenue °opfoto etc !n onze organisatie is een vakature voor een die direkt onder het hoofd van de administratie de volgende verantwoorde lijkheden heeft: het plannen, zorgdragen voor uitvoering en bewaking van alle werkzaam heden rond de automatische informatieverwerking; het verzamelen van gebruikerseisen om op de aktuele behoeften aan te sluiten; aktiviteiten om te komen tot invoering en een juist gebruik van de informa tiesystemen; het deelnemen aan projektgroepen voor het realiseren van informatieprojek- ten van de V.N.U. Indt-striegroep; met behulp van eigen apparatuur ontwikkelen van programma's onder ande re ten behoeve van een onderzoek naar zinvolle toepassingen van automati sering. Voor deze interessante furiktie zijn we op zoek naar iemand, die zowel prak tisch als theoretisch onderlegd is op het gebied van informatieverwerking en die bovendien eigenschappen bezit, die het mogelijk maken infosystemen en de mogelijkheden ervan duidelijk te maken aan medewerkers, die geen of weinig kennis hierover bezitten. Het aanvangssalaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring, terwijl uitloop mogelijkheden aanwezig zijn tot f 54.000,- bruto per jaar, exclusief 8 vakantietoeslag en winstuitkering. Onze secundaire arbeidsvoorwaarden zijn uitstekend te noemen Geïnteresseerden verzoeken we hun schriftelijke sollicitatie te richten aan Nederlandse Rotogravure Maatschappij B.V., Jan Willem Lucasweg 5, 2031 BE Haarlem, t.a.v. de heer W.J. de Wolf. Voor meer funktie-informatie kunt u telefonisch kontakt opnemen met het hoofd van de Administratie,de heer G.F.M. van Dijk. Ons telefoonnummer is: (023) 31 90 90. Nederlandse Rotogravure Maatschappij bv Het accountantskantoor van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten, kortweg Verificatiebu reau genoemd, verricht onder leiding van register accountants accountantswerkzaamheden voor de aangesloten gemeenten. In totaal controleert ons Bureau circa 6.500 administraties van de lagere o- verheid en uiteenlopende gesubsideerde instelling en. Naast het hoofdkantoor in Den Haag zijn er 31 over het gehele land verspreide districtskantoren, gemiddeld met 25 personeelsleden waaronder veel al 2 sectieleiders met aan het hoofd een districts accountant. Op korte termijn zien wij uit naar een aantal gevorderde assistenten-accountant voor de stand plaatsen Leiden, Gouda of naaste omgeving. Bekwame jonge mensen tot 27 jaar met enige jaren ervaring bij een registeraccountantskantoor of in de overheidsadministratie, die bij een grote orga nisatie als de onze een goede mogelijkheid zien om hun positie verder uit te bouwen. Naast HAVO-, VWO-, MEAO- of HEAO-diploma is SPD-I. Gemeente-Einancien I of NIVRA-studie tenminste t/m propedeuse noodzakelijk om naar behoren te kunnen functioneren. De juiste personen krijgen een afwisselende en verantwoordelijke werkkring, een hieraan aange past salaris, moderne secundaire arbeidsvoorwaar den (o.a. welvaartsvast pensioen volgens de Alge mene Burgelijke Pensioenwet), een aantrekkelijke studiekostenregeling en gunstige doorgroeikansen naar zwaardere functies binnen onze organisatie Bent u belangstellend? Richt dan op korte termijn uw eigenhandig ge schreven sollicitatiebrief met alle relevante ge gevens aan onze districtsaccountant, de heer J.van Rijn, Groen van Prinsterenweg 35, 2221 AB Katwijk aan Zee. de Vereniging van Nederlandse Ge I Bureau voor Verificatie en I inanciel. Nassaulaan 12, 2514 JS 's-Gravenl De Beer Lakfabrieken B.V. te Voorschoten vraagt voor spoedige indiensttreding: Onze gedachten gaan uit naar een jonge vrouw van 17-18 jaar met een MAVO diploma en enige kennis van het typen. Heeft u belangstelling dan vragen wij u te solliciteren naar: De Beer Lakfabrieken B V. - Postbus 10 - 2250 AA Voorschoten t.a.v. mevr. G. Koopman-Koenders. U kunt ook telefonisch kontakt met ons opnemen. Vraagt u dan naar mevr. G. Koopman voor een afspraak. Turfmarkt 11 2312 CE LEIDEN Voorstraat 70 tel 071-149745 2225 ES KATWIJK (Administratief en (Para;medisch) tel. 01718-74044 Luba beeft ook vestigingen in Alphen a/d Rijn, Gouda, Zoetermeer, Leidschendam, Lisse, Woerden, Uithoorn, Vakaturelijn voor banen tel, 071-130636 - Luba pQ Uitzend Uj IturOaJ Alura in Noordwijkerhout heeft een bekende naam in hekken. Wij fabriceren en monte ren volgens moderne methoden hekwerken voor velerlei doeleinden Door toename van het aantal orders kunnen wij op korte termijn plaatsen een MEDEWERKER/STER MONTAGEPLANNING. Werkzaamheden: - telefonisch kontakt met cliënten en montageploegen - expeditieplanning - montage- en expeditie begeleiding Funktie-eisen: - organisatievermogen - kostenbewustzijn - goede kontaktuele vaardigheden Geboden: - een dynamische funktie in een groeiend bedrijf - goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan onze bedrijfsleider, de heer Th. C. Straat- 3 20.00 uur, Alura Hekwerk B.V. Leidsevaart 162 2210 AA Noordwijkerhout tel. 02523-2141

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 22