Wjj zoeken een autospuiter die onzichtbaar werkt 1 r Presburg Kindermishandeling bestaat. Hoe lang nog. fél aaaa Energiebedrijf Rijnland een nieuwe mode een oude prijs het blad waarin u zich thuisvoelt. Kijk, dit is nu het beroemde ,old pine' Korevaargarage b.v. SIRE MODEHUIS DE GROOT NAJAARSSHOWS OP DONDERDAG 13 SEPTEMBER GRO full-time afdelingssecretaresse zoeXenwjeenAKTIEVE MEDEWERKER U leest het goed! Ideaal Wonen 15 maanden voor maar f 40, Laat deze kans NIET LOPEN. Immers, wanneer u nu een abonnement neemt, verdient u die f 40, zeer snel terug. De losse nummer-prijs is f 4,10 en de normale abonnementsprijs bedraagt f45, per twaalf maanden. Wanneer u nu bijgaande bon invult en opstuurt (een postzegel hoeft er niet op), dan bent u abonnee en betaalt u tot 1 januari 1981 slechts vier tientjes. Een greep uit het september-nummer Wonen in de breedte Stopcontacten en schakelaars Intercontinentaal verhuizen Culinaire vakantieherinneringen Ja, ik word abonnee van Ideaal Wonen en betaal voor de 1 nummers tot 1 januari 1981 slechts 1 40, Ik wacht met betalen op uw acceptgirokaart. Naam: Er zijn kranen en kranen Waar moet u op letten bij het kopen van sanitair? Wat is het KIWA-keurmerk? Hoeveel mag een goede kraan kosten? De antwoorden op deze vragen en nog veel meer in een uitvoerige reportage. Adres: Uitknippen en in een open envelop zonder postzegel zenden aan: Ideaal Wonen, Antwoordnummer 627, 1000 PA AMSTERDAM. N.B. Indien u recentelijk op een andere wijze op deze f 40,— aanbieding bent ingegaan,gaarne niets opsturen. Uontvangt binnenkort uw eerste nummer. '9< m --J "XotOQ Üj-P De vensterbank is de etalage van uw woning Een vensterbank is tegenwoordig veel meer dan zomaar een plank onder het raam. Ideaal Wonen verzamelde een aantal verrassend originele ideeën om uw vensterbank en het raam erboven er echt uit te laten springen. _r Een houtsoort vol warmte en glansideaal meu belhout Deze wandset is ervan gemaakt. Een voorbeeld van mooi en praktisch bergkom fort. Met glasvitrine, tv. vak en verder een grote variatie van fijne bergruimten. In losse elemen ten dus aanbouwbaar naar eigen smaak Element, klep en deuren 975,- Eelement met vitrine 950,- Eelement met laden 790,- De tuimeltafel, ook in "Old Pine" is een toon beeld van gastvrijheid Diameter 120 cm. 398,- De stoelen, p.st 17S,- De schommelstoel maakt zo'n "Old Pine" inte rieur extra gezellig. 139,- Heen Ambachtsweg - Katwijk - Teleloon (01718) 20300 Voor woningtextiel: Schoolstraat - Noordwijk - Teleloon (01719) 12362 iedereen leest de krant altijd en overal. En daar bedoelen we mee, dat hij het werk van onze uitdeukers met virtuoze hand onzichtbaar kan maken. Waarmee hij de laatste hand legt aan het herstel van karrosserieschade, door onze klanten opgelopen. We denken hierbij aan iemand die de nodige ervaring heeft opgedaan bij een bedrijf als het onze. Iemand met gevoel voor service en goed werk. Hij krijgt bij ons de beschikking over prima apparatuur, waarmee hij in een prettige sfeer ïn werk gaat doen. Tegen een uitstekend salaris. Geïnteresseerden worden verzocht om kontakt op te nemen met: de heer J. straver. Korevaarstraat 19, Leiden. Tel. 071-142146. Bekendmaking. Openbare vergadering van de Algemene Raad op woensdag 12 september 1979, te 20.00 uur, in de raad zaal van het Stadhuis van de gemeente Leiden. agenda - Vaststelling notulen vorige vergadering. - Ingekomen stukken en mededelingen. - Wijziging Gasverordening in verband met de verhoging van de calorische waarde van aardgas te leveren aan de kleinverbruikers. - Wijziging Electriciteitsverordening ten aanzien van het tarief voor meterwisseling. - Wijziging Gas- en Electriciteitsverordeningen in ver band met de invoering van het jaaropname- en afre keningssysteem kleinverbruikers. - Bestemming van het voorlopige bedrijfsresultaat 1978. - Ontwerp-wijziging gemeenschappelijke Regeling Ener giebedrijf Rijnland. - Verlenging benoeming Secretaris. - Toepassing artikel 42 van de Regeling Energiebedrijf Rijnland. - Aanvullend krediet voor de bouw van het nieuwe kan toor. Energiebedrijf Rijnland Kindermishandeling,daar praten we liever niet over in Nederland. Dat is jammer. Want met dood zwijgen help je geen enkel probleem uit de wereld. Publicatie aangeboden door uit blad ui samenwerking met de Stichting Ideele Reclame Aan het probleem van kindermishandeling kan bij de Nederlandse Vereniging tegen Kinder een h<x>p gedaan worden.Ook door u.Hoe.dat staat mishandeling, Koningsplein 27 in Den Haag, te lezen in een speciale folder. Die kunt u aanvragen telefoon: 070-631923. modern suède dames- enkellaarsje. Rits aan de binnenzijde natuur-crêpe zool. Kleuren bordeaux, zwart en bruin. Maten 36 41 s" Leiden: Donkersteeg 1 óók maandagmiddag geopend van 13.00 - 18.00 uur Houdt haar aanvang 14.00 en 19.00 uur in haar zaak, Breestraat 113, Leiden. Plaatsbespreken telefonisch of bij ons aan de kassa. De kosten zijn 8,50 incl. consumptie. Tel. 071-120706. SLOTBOOM PLAATWERK INGENIEURSBUREAU VOOR GEOTECHNIEK EN GEODESIE Voor onze centrale dienst bodemonderzoek zoeken wij een Haar werkzaamheden zullen bestaan uit het typen van rappor ten, aanbiedingen en rekeningen, het sorteren en verdelen van de binnenkomende post, alsmede het verrichten van algemene secretariaatswerkzaamheden zoals het bijhouden van een werk- archief. Voor deze functie vragen wij: middelbare schoolopleiding beheersing van de engelse taal typediploma grote mate van zelfstandigheid. Sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken. Ten behoeve van het ontwerp, de bouw en het beheer van alle soorten bouwproiekten (te land en op zee) verzamelen wij gegevens over de bo demstructuur, het terrein en de zeebodem. Op basis van onafhankelijke adviezen en een goede begeleiding tijdens en na de bouw, stellen wij onze opdrachtgevers in staat TE BOUWEN MET ZEKERHEID. Slotboom Plaatwerk is een middelgroot toeleveringsbedrijf in de dunne plaat sektor. Naast de produktie van brand stoftanks voor de meeste merken vracht auto's, voeren wij opdrachten uit voor landbouwmachinefabrieken, en vele an dere industrieën. Voor de funktie van MODELMAKER-PLAATWERKER Hoewel hij werkt onder de direkte verantwoording van de chef van de Technische dienst moet hij zelfstandig komplete opdrachten, volgens tekening kunnen uitvoeren. Hier valt o.m. onder te verstaan het maken van prototypen, mallen, hulpgereedschappen, plaat uitslagen etc. van dun plaatwerk. Voor de uitvoering van deze opdrachten kah gebruik worden gemaakt van alle aanwezige plaatmachines. Gegadigden met ervaring op dit terrein genieten de voorkeur, doch zij die menen over voldoende kapaciteiten te beschikken om dit vak te leren worden ook uitgenodigd te solliciteren. De beloning is in overeenstemming met de aard van de funktie. Uw sollicitatie kunt u richten aan Plaatwerkerij D.W. Slotboom B.V., Ambachts weg 6, 2222 AK Katwijk, t.a.v. dhr. J.C. Varkevisser. Voor inlichtingen kunt u bellen dhr. J. v. Geelen welke bereikbaar is onder tel.nr. 01718-29320.

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 22