NORHTGO J zi PERSONEEL ANWB lisamsom Samsom Automatisering bv DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: loido» Ipersoneehggg- PFRsnmFFi" ■PERSONEEU Techn. adm. medewerker voor de afdeling planning EEN MBA'er DIE „GOED ZIT", ZIT BIJ ONS WAARSCHIJNLIJK BETER. administratief medewerk(st)er administratief medewerkster budgetcontroller secretaresse buffet medewerker medewerker stempel en signatuurafdeling administratief koördinator (m/v) analiste secretaresse secretaresse analist(e) cytologisch analist(e) enige bibliotheek medewerkers (m/v) pjjjjjfmptrson**! PERSCr€££*,,cnw 1 p^»on>t» PPRqnM^n personeel HARDHOUTEN DEUREN is een onderneming die zich bezig houdt met de fabricage van hardhouten binnen- en buitendeuren KATWIJK Zoekt voor zo spoedig mogelijk een De werkzaamheden bestaan uit de uitgifte van orders, plannen van halffabrikaten, voortgangscontrole en verder alle administratieve handelingen die voorkomen op een produktiekantoor. Dit werk vereist tevens dat men goed kan omgaan met onze medewerkers in de fabriek. De goede kandidaat moet beschikken over een technische opleiding. Ervaring niet noodzakelijk. Leefitjd 17-21 jaar. Heeft u interesse in deze functie of wilt u meer informatie bel dan dhr. C. de Monyé, overdag 01718-29322, 's avonds 01719-16393. Houtindustrie Norhtgo B.V. Industrieterrein 't Heen Postbus 4 Katwijk Onze controller zoekt een rechterhand. Een financieel analist, die samen met hem het budget opzet, dat zelfstandig bewaakt, de financiële overzichten produceert die voor onze managers als beleids bepalend instrument woraen gehanteerd en bovendien de systematiek van de budget bewaking overdraagt naar alle geledingen van ons bedrijf en in de uitvoering daarvan de nodige begeleiding geeft. De man of vrouw die we zoeken is een ambitieuze carriereplanner, heeft een behoorlijke vooropleiding, aangevuld met MBA en kan zich redelijk in het Engels uitdrukken. Daarnaast is hij of zij vertrouwd met electronische informatie verwerking. We bieden groei mogelijkheden, een goed salaris, en een boeiende job. Budget manager bij Shulton is een groeifunktie bij een modem inter nationaal bedrijf (Shulton is de Nederlandse dochter van het inter nationale concern American Cyanamid, waar voor Europa o.a. de merken Oldspice, Desert Flower en Blue Stratos worden geproduceerd). Met daaraanverbonden een goed salaris en een interessant pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. Waaronder reis- en studiekosten- vergoeding. We hebben nogal haast onze nieuwe budget manager ingewerkt en wel operationeel te hebben. Belt u, als deze advertentie uw interesse gewekt heeft met onze heer Beek tel. (071) 7692 31 's avonds (01720) 9 31 88. CJ kunt hem natuurlijk ook schrijven op onderstaand adres. Shulton B.V., Rooseveltstraat 49, 2321 BL Leiden. HULTON Landinrichtingsdienst Ministerie van Landbouw en Visserij Op het kantoor van de Hoofdingenieur- Directeur voor Landinrichting, Grond- en Bosbeheer in de provincie Zuid-Holland te 's-Gravenhage is plaats voor een: voor de afdeling Algemene Zaken Taken: - administratieve uitvoering (subsi dieregelingen); - diversen (o.a. voorlichtingsactivitei ten). Opleiding: Mulo/Mavo 4-diploma. Salaris: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en er varing maximaal 2.249,- bruto per maand. Vakantietoelage 8%. Voorts zijn dê gebruikelijke rechtsposi tieregelingen van toepassing. Kandidaten worden verzocht hun schriftelijke sollicitatie - binnen 10 dagen na verschijning van dit blad - te rich ten aan de Hoofdingenieur-Directeur voor Landinrich ting, Grond- en Bosbeheer, Van Speykstraat 13. 2518 EV 's-Gravenhage. Op de enveloppe vermelden "Sollicitatie no. 125". Voor nadere informatie omtrent de functie kunt U zich wenden tot de heer J. A. Snijders, tel. 070-924481 tst. 125. Ons Centraal Magazijn is gevestigd in Voor schoten. De administratie van het magazijn wordt gevoerd door een administratrice en een viertal medewerksters. Binnen deze groep van vier is een vacature. Het werk in deze functie be staat voor een belangrijk deel uit het invoeren van gegevens in de computer met behulp van een zogenaamde display. Ook het bedienen van de printer en 'het verrichten van eenvoudig administratief werk behoort tot de taak. Ter af wisseling wordt bij toerbeurt de kleine telefoon centrale bediend. Wie komt er voor deze functie in aanmerking? Iemand van een jaar of 20, die als opleiding ten minste enkele jaren MAVO heeft. Zij moet nauw keurig en geconcentreerd kunnen werken en goed overweg kunnen met de typemachine. Voor het bedienen van de telefooncentrale is het van belang dat zij duidelijk spreekt. Vacaturenummer: 9-722/31 Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de ANWB, afdeling Personeelszaken, Wasse- naarseweg 220, 2596 EC Den Haag. onder ver melding op de envelop van het betreffende vacaturenummer. Samsom Automatisering bv is ac tief op het gebied van computer services en de verkoop van soft warepakketten en microcomputers. Wij zijn van plan de controlling- functie verder uit te bouwen en zoeken in verband daarmede een budgetcontroller. Hij rapporteert aan de werkmaat schappijcontroller. Tot de taken behoren - De financiële planning op korte en middellange termijn; - Het analyseren van de uit de operatie beschikbaar komende financiële gegevens; - Het verstrekken van informatie t.b.v. operationele en beleids beslissingen; - Het leveren van een bijdrage aan Nader contact het opzetten van nieuwe syste men en procedures t.b.v. de werkmaatschappij. Functie-eisen Voor de vervulling van deze vaca ture denken wij aan een HEAO-er met enige praktische ervaring of aan een kandidaat met diploma SPD II. Leeftijdsindicatie; 25 - 35 jaar. Perspectieven Onze onderneming biedt een groot aantal mogelijkheden. Wij bieden u alle steun bij het realiseren van uw opleidingswensen. Hebt u belangstelling of wilt u nadere inlichtingen, neemt u dan contact op met mevrouw M. Loop stra-Volders. Hoofd Personeels zaken. Wilhelminalaan 1, 2405 EB Alphen aan den Rijn, tel. overdag (01720) 6 21 69, 's avonds (01829) 34 86 of met de heer D. Gideonse. controller, tel. overdag (01720) 6 22 90 of s avonds (07121 09 35. ZCCJ Samsom Automatisering is een werkmaatschappij van de nv ICU, Informatie en Communicatie Unie, waarin o.a. opgenomen de activi teiten van voorheen N. Samsom nv. A.W. Sijthoff's Uitgeversmaat schappij nv en Wolters-Noordhoff nv. |flj|Ull hd COSSO Vakgroep Huisartsgeneeskunde van de Faculteit der Geneeskunde (hele dagtaak) vak.nr. 9-175/1158 Taak: het samen met drie collega's werkzaam zijn voor de hoogleraar, lector en wetenschap pelijk medewerkers van de vakgroep. De werkzaamheden dragen een organisatorisch karakter en bestaan o.a. uit het verzorgen van onderwijsmateriaal en correspondentie, het notuleren van vergaderingen, studieprogram mering. het te woord staan van bezoekers en het aannemen van de telefoon. Het typen geschiedt op moderne tekstverwerkende appa ratuur (hiervoor is een interne opleidings mogelijkheid aanwezig). Vereist: een middelbare opleiding op HAVO-niveau; een secretaresse- of daarmee te vergelijken opleiding; organisatie vermogen; typevaardigheid. Kennis van de medische terminologie en steno grafie strekt tot aanbeveling terwijl bereidheid om in teamverband te werken belangrijk is. Leeftijd circa 25 jaar. Salaris: maximaal 2.487.bruto per maand. Informatie bij: Mw. M. R. E. van 't Wout-Bliek, telefoon: 071-148333, toestel 4680. Universitaire eettafel „de Bak" vak.nr. 9-29611158 Betrokkene dient ervaring te hebben in soort gelijke functie, goede en vlotte omgangsvormen te bezitten en gevoel te hebben voor orde en netheid. Tevens zal hij bij extra activiteiten bedienende werkzaamheden moeten verrichten. Bij „de Bak" heerst een prettige werksfeer, er is een 5 daagse werkweek en men is het week-end en erkende feestdagen vrij. Salaris: maximaal 2.283,bruto per maand. Informatie bij: de heer F. G. Bonten, telefoon: 071-140841. Universiteitsbibliotheek vak.nr. 9-31811158 Taak: het verlenen van medewerking aan het gereed maken van de nieuwe aanwinsten van de biblio theek in de laatste fase vóór plaatsing in magazijn, op studiezaal of instituut. Vereist: nauwkeurigheid en een ordelijke werkwijze. Ervaring met vergelijkbaar werk strekt tot aanbeveling. Salaris: maximaal 2.148,bruto per maand. Informatie bij: Dr. M. O. Woelders, telefoon: 071-148333, toestel 7531. De Vakgroep Methoden en Technieken van de Subfakultelt der Psychologie zoekt voor haar projektgroep „Arbeid In Onderwijs" een vak.nr. 9-32811158 Taak: koördinatie van externe kontakten (b.v. minis teries, vakbonden, onderzoekinstituten); voorbereiden van vergaderingen van begelei dingskommissies van de lopende projekten; kontrole op en verantwoordelijkheid voor de vormgeving van de publikaties; bijhouden van de tijdsbesteding van de medewerkers in verband met planning van de projekten; organisatie van veldwerk; leiding sekretariaat en dokumentatie. Vereist: middelbare schoolopleiding (Atheneum niveau); zeer ruime administratieve ervaring, met name op het gebied van de hierboven omschreven werkzaamheden; redaktionele vaardigheden; leidinggevende capaciteiten; goede contactuele eigenschappen; kennis van de universitaire wereld strekt tot aanbeveling. De aanstelling heeft een tijdelijk karakter ten laste van subsidie. Salaris: afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring maximaal 3.039,bruto per maand. Informatie bij: Mevr. M. E. Boon, telefoon: 071-148333, toestel 6376. Ten behoeve van het Laboratorium voor Cellulaire Immunologie van de afdeling Infectie ziekten van de Faculteit der Geneeskunde. vak.nr. 9-34011158 om mee te werken aan onderzoek over de fagocytose van granulocyten en monocyten. Opleiding: HBO-A. ervaring met bacteriologische technieken. Salaris: afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring maximaal 2.756.— bruto per maand. Aanstelling ten laste van een Beecham beurs. Informatie bij: Prof. Dr. R von Furth of P. J. van den Broek, telefoon: 071-147222. toestel 2613. Vakgroep Staatsrechtelijke vakken van de Faculteit der Rechtsgeleerdheid (0.5 dagtaak, 's-middags) vak.nr. 9-33311158 Taak: het verzorgen van onderwijs- en studenten administratie; het bijhouden van het onderwijsarchief; typewerkzaamheden; notuleren van vergaderingen; het verschaffen van inlichtingen aan studen ten (mondeling, schriftelijk en telefonisch); het assisteren bij de organisatie van het onderwijs; overige voorkomende secretariaatswerkzaam heden. Vereist: middelbare schoolopleiding; voltooide secretaresse opleiding; ervaring in soortgelijke functie strekt tot aanbeveling. Salaris: maximaal 1.141,50 bruto per maand. Informatie bij: Mr. Th. Bellekom en mw. W. van Ham-Wagner. telefoon: 071-149641. toestel 312/310. Faculteit der Sociale Wetenschappen vak.nr. 9-34311158 Taak: het in hoge mate zelfstandig uitvoeren van correspondentie; het typen van nota's, verslagen e.d.; het verrichten van uiteenlopende administra tieve werkzaamheden. Vereist: opleiding op middelbaar niveau; goede typevaardigheid; accuratesse en goede contactuele eigen schappen; bereidheid tot een goede samenwerking met een team van vier andere secretaresses in het faculteitsbureau. Werktijden: 's-middags van 13.30 uur tot 17.30 uur. Salaris: afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring, maximaal 1.141,50 bruto per maand. Informatie bij: Mw. D. Lancel, telefoon 071-148333. toestel 6492. Vakgroep Botanische Morfogenese van de Subfakultelt Biologie vak.nr. 9-357H158 Hij/zij zal worden ingeschakeld bij onderzoek op het gebied van de plantaardige cel- en weefselkweek. Dit onderzoek wordt verricht in het kader van het onderzoekprogramma van de intersubfakultaire werkgroep „Molekulaire Basis van de differentiatie bij planten" (Molbas). Vereist is het diploma HBO-A of een vergelijk bare opleiding in de botanische of biochemische richting. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring maximaal 2 487.— bruto per maand. Informatie bij: Dr. P. A. A. Harkes. telefoon: 071-148333. toestel 6657/6651. Afdeling Pathologie van de Faculteit der Geneeskunde, vak.nr. 9-36111158 In hoofdzaak zullen de werkzaamheden bestaan uit het microscopisch onderzoek van cytolo- gische preparaten (van gynaecologische en niet-gynaecologische afkomst. Vereist: diploma HBO-A (histo-cythopatologie); enige ervaring strekt tot aanbeveling. Salaris: maximaal 2.487.bruto per maand. Informatie bij: Mw. P. W. Arentz, telefoon: 071-148333. toestel 2502. Universiteitsbibliotheek vak.nr. 9-366/1158 voor de uitvoering van bijzondere projecten in tijdelijk dienstverband van 1 september of later t/m 31 december 1979. Verlenging van het dienstverband is uitgesloten. Vereist: een schoolopleiding op MAVO/HAVO-nlveau; een nauwkeurige en systematische werkwijze; bibliotheekervaring strekt tot aanbeveling. Salaris: maximaal 2 283,— bruto per maand. Informatie oij: de heer Dr. M. O. Woelders. telefoon 071-14 83 33. toestel 7531. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46, 2312 AV Lelden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop.

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 31