Eminent viert feest. g§"ffl ti Presburg Gratis Eminent feest-chequeboek met cheque-waarden van f200,-tot f1.500,-. 0' msmmm Zwemles vanaf 4 jaar FACTU RISTE Geldig t/m 30 nov.1979. schoen voor een kampioen LZ1886 Stichting voor I zwemonderricht f Leiden en omgeving HHHHiHHiH m.i.v. 1 september In "De Zijl" (bij MerenwIJk) Zwembad Boshuizerlaan Z.W. De Does Leiderdorp Kosten v.a. 16,- per maand, 5,- inschrijfgeld. Zx per week lessen is mogelijk. Op zaterdag (B H.laan) en zondag (de Zijl) bestaat de mogelijkheid voor ouders van leskinderen om te zwem- Ook opleiding voor diploma C D E en F Wedstrljdzwemmen en waterpolo. Inlichtingen 071-124841. 01717-5566. Leidsch Dagblad b.v., uitgeefster van Leidsch Dagblad, Alphens Dag blad, Alleman, wijknieuws Ridderveld en Recreatiekrant voor Duin- en Bollenstreek vraagt voor haar administratieve afdeling, bestaande uit 15 personen een (part-time) voor de facturering van advertenties. Vereisten: - Mavo-niveau en typediploma of type-ervaring - leeftijd tot 30 jaar. Werktijden maandag t/m vrijdag van 13.30-17.30 uur. Heeft u interesse in deze functie, dan kunt u inlichtingen krijgen onder telefoonnummer 071-144941, vragen naar de heer J Oudshoorn. Schriftelijke sollicitaties aan de personeelscoördinator de heer ft Metman van het Leidsch Dagblad B.V., Witte Singel 1, 2311 BG Leiden. echt leder voetbalschoen met gepolsterde hiel bescherming. Rubberzooi met doppen^ uit één stuk. Kleur zwart met witte strepen. Maten 30 - 46 mt. 33 - 35 2 7.95 mt. 36-38 28.95 mt. 39-46 29.95 Leiden Donkersteeg 1 óók maandagmiddag geopend van 13.00 18.00 uur Bon Stuur mij gratis feest-cheque- boek met cheques ter waarde van f200,- tot fl.500,-. Stuur mij meteen alle doku- mentatie van de Eminent orgels. (Uitknippen en opzenden aan Eminent, Antwoordnummer 20,2410 VB Bodegrave Geen postzegel plakken.) Eminent opent binnenkort een nieuwe fabriek in Waddinxveen. Dat is een belangrijke stap. En daarom willen we alle Nederlandse muziekliefhebbers dat feest laten meevieren. Tot en met 30 november 1979 krijgt u f 200,- tot fl.500,- kado op een orgel van Eminent naar keuze. U hoeft slechts een Eminent feest-cheque uit het gratis chequeboekje in te wisselen en te voorzien van uw naam, adres en handtekening. Zo'n chequeboekje ligt voor u klaar. Gratis! Bij één van de hiernaast genoemde Eminent orgelspecialisten. Maar u kunt het ook met de bon aanvragen. Laat u die muzikale meevaller niet ontgaan! Meteen vindingen op elektronisch gebied. Op een orgel van Eminent kunt u alle instrumenten van het orkest laten klinken. Het schallen van de trompetten. De romantiek van de violen. Het opzwepende ritme van de drums. Het zo aktuele geluid van de panfluit. U bepaalt het zelf. Met een orgel- van Eminent bent u in feite uw eigen dirigent. Dat moet u maar snel eens proberen, nu de cheques nog voor het oprapen liggen. U bent welkom bij uw Eminent orgelspecialist. U kunt ook alleen voor uzelf orgel spelen. U spéélt na een paar weken al uw eerste melodie. Op een Eminent orgel bereikt iedereen snel resul taat Binnen een paar weken staan familieleden en vrienden al verbaasd van uw kunnen. Voor u 't weet speelt u de gezelligste melodieën. Op verjaardagen en feestjes bent u al gauw het muzikale middelpunt. Haal vast het Eminent feest-chequeboek. Dit is uw kans om ook een orgel te bezitten. In een orgel van Eminent zit een kompleet orkest. Orgels van Eminent zijn wereldberoemd. Niet alleen om de prachtige klank, maar ook door de vele mogelijkheden en de meest exklusieve Spelen en studeren op een Eminent orgel kan ook met een koptelefoon op. Zodat u alleen uzelf hoort spelen zonder anderen te storen of gestoord te worden. Zo kunt u snel aantrekkelijke vorderingen maken en let u dan eens op de gezichten om u heen :ens een mooi stuk laat horen... Zeer laag energie-verbruik. Bij normaal pielen gebruikt het gemiddelde orgel van Eminent de energie van een schemerlampje van 40 Watt. Het spelen met een koptelefoon vermindert dit nog eens met 25%. Bij deze Eminent orgelspecialisten in uw regio kunt u een gratis cheque boekje halen en de orgels van Eminent uitproberen. Welkom! E Eminent-, S Solina-, O Omegan- orgelspecialist. Alphen a/d Rijn, Piano en Orgelhandel P.L.A. Lina, Raadhuisstraat 296, O. Bode graven, Boot Orgel en Pianohandel, Kerk straat 2- en 28, ESO. Delft, Muziek Han Meijer, Gasthuislaan 36-40, O. 's Graven- hage, Music Inn Melofesta, Rijswijkseweg 572, ESO. 's Gravcnhagc, Fa. Poppeliers, Noordcinde 128, ESO. Hillegom, Muziek Herman Smit, Haven 4/Hoofdstraat 117, ESÖ. Leiden, Pianohandel C.M. Barning, Stations weg 11-17, O. Leiden, Piano en Orgelhandel L.H. Brijnen, Turfmarkt 7, ESO. Lisse, Muziek Sicking, Blokhuis 24, O. Nieuw Vennep, Fa. S. de Wit Zn. Madeliefstraat 12, O. Rijnsburg, Muziek Sicking, Winkel centrum Hoftuin 37, ESO. Zoetermeer, Music Inn Brinkman, Stationstraat 152, ESO. iedereen leest de krant altijd en overal. iedereen leest de krant altijd en overal.

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 14