Technicus per: medewerker personeel P 1 persi medewerk(st)er financiële planning x medewerk(st)er onderzoek financieel terrein S9BW3k^ praktijkdiploma boekhouden? administratieve ervaring? soneel PERSONEEL''- r persom 1EEL /TASSEN GROEP ilLLEGOM B.V. DIRECTIE SECRETARESSE swets part-time telefoniste/ receptioniste verpleegkundige Gemeente 's-Gravenhage fulltime creatief therapeut(e) (drama) Welkombij HEINEKEN personeel p«2«i P«f soneel PERSONEEL personeel I Bij de afdeling Algemeen Financieel Beleid van de dienst Financiën zijn twee vacatures: De werkzaamheden zullen voornamelijk bestaan uit: het ten behoeve van de financiële planning op middellange termijn in financiële termen vertalen van de voorgenomen activiteiten op het gehele gemeentelijke terrein. De resultaten zullen tevens moeten kunnen worden benut ten behoe ve van de samenstelling van een meerjaren-begroting. Voor deze functie zijn vereist: goede contactuele eigenschappen, terwijl wat opleiding betreft vordt gedacht aan iemand met het diploma H.E.A.O. (economische ichting)- S.P.D., of een jonge econoom. vacaturenummer 79053) De werkzaamheden zullen voornamelijk bestaan uit: onderzoek naar en produceren van gegevens op financieel gebied ter ndersteuning van het beleid. /oor deze functie zijn vereist: 0 praktische instelling en vermogen om mee te denken over te on derzoeken en te produceren gegevens, goede contactuele eigenschappen, wat opleiding betreft wordt gedacht aan een jonge academicus met een op het werkterrein gerichte opleiding, dan wel een H.E.A.O.- of S.P.D. diploma. /acaturenummer 79055) t salaris voor deze functies zal, afhankelijk van leeftijd, opleiding ervaring, tussen f 2653,— en f 3935,— bruto per maand bedra- n psychologisch onderzoek behoort tot selectie-procedure. Belangstellenden kunnen desgewenst na dere inlichtingen over beide functies in- v innen bij het hoofd van de afdeling, dhr. J van Nimwegen, tel.: 071-145344, toe- 146. riftelijke sollicitaties met vermelding het vacaturenummer binnen 14 da- na verschijnen van dit blad te sturen Burgemeester en Wethouders van len, Postbus 9100, 2300 PC Leiden. Vij zijn een postorderbedrijf op het gebied van bloembollen, plan- }n en aanverwante artikelen, en onze activiteiten bestrijken een ,root deel van Europa. In ons dynamisch bedrijf is eep interessante unctie vacant voor Haar taak zal ondermeer bestaan uit: - het verzorgen van de correspondentie - notuleren van vergaderingen - het bijhouden van de agenda - het behandelen van de binnenkomende post Onze gedachten gaan uit naar een candidate met: - middelbare schoolopleiding - goede kennis van de moderne talen - enige jaren practische ervaring en die gewend is zelfstandig te werken. Sollicitaties kunt u richten aan STASSEN GROEP HILLEGOM B.V., Postbus 13, 2180 BA Hil- legom. Atlas junior beton b.v. Achthovenweg 17b 2351 AX Leiderdorp Telefoon 071 - 89 92 49 vraagt voor haar nieuwe vestiging te Leiderdorp ENIGE PRODUKTIEMEDEWERKERS voor het vervaardigen van breedplaatvloeren en licht-beton schei dingswanden. EEN ERVAREN ONDERHOUDSMONTEUR voor het machinepark en andere technische installaties. Voor iemand met inzicht en enthousiasme zijn er voldoende ontplooi ingsmogelijkheden. Aanmeldingen mondeling of schriftelijk bij bovenstaand adres. NOB Wegtransport is de werkgevers organisatie voor het beroepsgoederenvervoer over de weg. Op de stafafdeling SOCIALE ZAKEN zijn ten behoeve van de bedrijfstak diverse deskundigen werkzaam op het terrein van o.a. arbeidsvoorwaarden, sociale wetgeving en verzekering. Wij zoeken voor deze afdeling een sociaal advies die zich hoofdzakelijk zal bezighouden met het adviseren van de leden met betrekking tot de volgende onderwerpen: - interpretatie en toepassing van de bedrijfstak- CAO; -voorlichting over de toepassing van wetten m.b.t sociale verzekering; -arbeidsrecht, o.a. toegespitst op ontslagrecht De betrokken funktionaris dient te beschikken over een HEAO-opleiding (ec./jur), danwel diploma Sociale Academie (arbeidsverhou- dingen/p.w.) en heeft zo mogelijk enige ervaring opgedaan op een sociale afdeling. Leeftijd tot ca. 30 jaar. Belangstellenden verzoeken wij schriftelijk kontakt op te nemen met het hoofd personeels zaken van de NOB Wegtransport, Huis te Landelaan 492, 2283 VJ Rijswijk. Nationale Organisatie voor het Beroepsgoederenvervoer Wegstransport Swets Micro Media een divisie van Swets Zeitlinger houdt zich bezig met het vastleggen van Computer Output on Microfilm. Voor het onderhoud van de daarbij gebruikte apparatuur t.w. 2 COM-recorders en randapparatuur vragen wij een die na een inwerkperiode, waarin een opleiding is opgenomen, in staat moet zijn deze funktie zelfstandig te kunnen uitvoeren. Wij denken aan iemand met een opleiding MTS-elektronica, kennis van systemen op het gebied van dataverwerking, belangstelling voor mikrofilm- techniek, en in de leeftijd tot maximaal 40 jaar. Belangstellenden voor deze funktie kunnen hun schriftelijke sollicitaties richten aan de afdeling Personeelszaken of telefonisch kontakt opnemen met de heer L. Tilburgs. Heereweg 347-b, 2161 CA Lisse, telefoon 02521-19113 Onze moderne receptie heeft plaats voor een (werktijd: 13.30 - 17.30 uur) Voor deze interessante en afwisselende func tie denken wij aan een representatieve jonge dame met bij voorkeur een opleiding op MAVO-niveau. Haar taak zal in directe samenwerking met collega's onder meer bestaan uit het bedie nen van de telefooncentrale en het ontvangen en begeleiden van bezoekers. Belangstellenden wordt verzocht hun schrifte lijke sollicitatie te richten aan afdeling Perso neelszaken. leidse onderwijs instellingen Leidsedreef 2, Postbus 200 2350 AE Leiderdorp. Telefoon: (071) 89 92 55* Het gemeentelijk Bejaardencentrum Moerwijk, Twickel- straat 120 te 's-Gravenhage zoekt, wegens langdurige ziekte van de huidige funktionaris voor direkte indienst treding een full-time Informatie over het bejaardencentrum: Het centrum is een van de tien Gemeentelijke Verpleeg- en Verzorgingshuizen. In Moerwijk wordt aan 104 be woners verzorging geboden, enkelen van hen zijn zwaar- verzorgingsbehoevend. Daarnaast zijn er 76 flatjes waar ±110 bejaarden zelf standig wonen. In het centrum is ook een afdeling fysio- en bezigheidstherapie. Informatie over de funktie: De verpleegkundige wordt belast met: het verrichten van de verpleegkundige handelingen in het gehele centrum; het mede leidinggeven aan de zieken- en bejaarden- verzorgenden; het begeleiden van de leerling-bejaardenverzorgen den; het vervangen v i het hoofd-verplegingsdienst. Funktie vereisten: het diploma ziekenverpleging A en/of B, M.B.O. of H.B.O.V.; bereidheid om zich in te zetten voor de ouder- wordende mens; enige jaren ervaring, bij voorkeur als leidinggevend verpleegkundige. Voor de funktie geldt: een tijdelijke aanstelling, in de rang van verpleeg kundige A; salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring tot een maximum van 2586,bruto per maand; rechtspositieregelingen die van toepassing zijn voor de Gemeente 's-Gravenhage. Sollicitatie procedure: Informatie over deze functie wordt.u gaarne verstrekt door de adjunkt-direktrice van het bejaardencentrum Moer wijk, mevrouw W. J. M Pepping, telefoon 070-94.88.15. Schriftelijke sollicitaties dient U binnen 14 dagen te richten aan de Direkteur van de Gemeentelijke Sociale Dienst, Neherkade 110 te 's-Gravenhage onder vermel ding van G.S.D. nr. 331. psychiatrisch ziekenhuis Endegeest In dé Psychiatrische Universiteitskliniek "Jelgers- ma-kliniek" (90 bedden) te Oegstgeest kan wor den geplaatst een Taakinhoud: het leiden van creatieve procestherapieën dra ma en spel, zowel individueel als in kleine groepjes, het leiden van therapeutische projectgroepjes op het gebied van drama en spel, rapportage en stafoverleg. Vereisten: Diploma creatief therapeut (drama) Middeloo; be reidheid tot het zich nader in werken in het thera peutisch gebruik van gezelschaps- en simulatie spelen. Salariëring nader overeen te komen. Voor nadere inlichtingen kan men zich wenden tot de heer drs. M.A.R. Kliphuis of de heer M. Slappen- del, telefoon 071-148333, toestel 3950. (in de middaguren tussen 12.00 en 16.00 uur) Sollicitaties te richten aan het hoofd personeels zaken van het Psychiatrisch Ziekenhuis "Ende geest" ca. te Oegstgeest. ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) 15 18 40* Op de plaatselijke administratie van onze vestiging in Zoeterwoude is door interne mutatie de funktie van medewerk(st)er boekingsvoor bereiding en algemene codering vrijgekomen. De bij deze funktie behorende werkzaamheden bestaan uit het coderen van een gevarieerd aantal gegevens, het uitvoeren van controles, het toezien op de juiste voorbereiding van de te boeken posten en de controle op de juiste boeking in ons grootboek. Voor deze verantwoordelijke funktie is - naast akkuratesse en kontaktuele vaardigheid - een MAVO/HAVO diploma en tenminste Praktijkdiploma Boekhouden vereist. Ervaring in soort gelijke werkzaamheden strekt tot aan beveling. Naast een goed salaris biedt Heineken enkele aantrekkelijke regelingen voor o.a. studiekostenvergoeding, tantième en premiesparen. Als u méér wilt weten over deze funktie en over onze gunstige arbeids voorwaarden, wendt u zich dan schriftelijk tot de heer R. Gerritsen, afdeling Personeelszaken Kantoor, Heineken Brouwerijen B.V., Burgemeester Smeetsweg 1, 2382 PH Zoeterwoude. Voor mondelinge informatie kan kontakt opgenomen worden via telefoonnummer (071)814215.

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 26