ris ÜL/ Bedienings personeel walserijen HQOGOVENSv PERSONEEÜ personeel soneel PI PERSONEEL'™* #1 peret Medewerk(st)er bestuurszaken Hoogheemraadschap van Rijnland S VAKANTIEHULPEN ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER noorlander beheer nederland b.v. CONCERN-ADMINISTRATEUR CHAUFFEUR BUITENLAND 0} personeel PERSONEEL personeel persons :EL psychiatrisch ziekenhuis Endegeest De afdeling Ontspanning van bovengenoemd zie kenhuis zoekt een enthousiaste medewerk(st)er voor begeleiding van een groep van 15 a 20 bewo ners, die orff-instrumenten bespelen. Werktijden: donderdagen van 18 00 - 20.00 uur zaterdagen van 08.45 - 11.45 uur Kandidaten die over ervaring beschikken genieten de voorkeur. Salaris nader overeen te komen. Voor informatie kan men zich wenden tot de leider van de afdeling ontspanning, de heer P.F.J. Ver- straaten. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd personeelszaken. ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (0711 15 18 40* Algemene informatie. In een in de provincies Noord- en Zuid-Holland g van ruim 100.000 ha met ruim 1 miljoen inwoners heeft het te Leiden gevestigde hoogheemraadschap van Rijnland taken op het gebied van onder meer waterkering, waterbeheersing en afvalwaterzuivering. Het personeelsbestand van het hoogheemraadschap bestaat uit rond 390 medewerkers, waarvan ongeveer de helft werk zaam is op de kantoren te Leiden en de overigen op de gema len, zuiveringsinstallaties e.d. verspreid over het gehele gebied. Wegens uitbreiding van de taken kan op het bureau beheers zaken van de afdeling Algemene Zaken te secretarie worden geplaatst een De werkzaamheden op het bureau omvatten onder meer: - Advisering omtrent beleidsaangelegenheden op het gebied van het waterstaats- en waterkwaliteitsbeheer. - Uitvoering van de Wet verontreiniging oppervlaktewateren en waterstaatswetgeving (vergunningverlening, beroepen, alge mene correspondentie). - Eigendomsbeheer. - Verzorging van de bestuursverkiezingen. - Verzorging van de secretariaten van de polderafdelingen Zuidgeest en Middengeest. De gedachten gaan uit naar: Een medewerker met een middelbaar opleidingsniveau. Ervaring in een soortgelijke functie in overheidsdienst strekt tot aanbeveling. Aanstelling: Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring f 2.249,-- tot f 3.935,-- per maand. Verdere promotiemogelijkheden zijn niet uitgesloten. De bij de overheid gebruikelijke secundaire arbeidsvoorwaar den zijn van toepassing, waaronder een eigen ziektekosten regeling. Voor degene die zich verder wil bekwamen is er een goede studieregeling. Telefonische informatie: Bij het hoofd van het bureau, de heer Visser, onder nummer 071 -211711, toestel 358, of diens plaatsvervanger, de heer Flick, toestel 347. Sollicitaties: te richten aan de secretaris-rentmeester van Rijnland onder nr, 78-5, binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad in te zenden aan het hoofd van de afdeling Financiële en Personele Zaken van het hoogheemraadschap van Rijnland, Breestraat F>Q tP Pirtpn sDUu makelaardij j.van iterson o.g. wij zoeken op korte termijn een ASSISTENT - MAKELAAR vereisten: - middelbare opleiding - goede redaktionele en kontak- tuele eigenschappen. - in staat zelfstandig te werken - bezit van NFM diploma geboden: een zelfstandige funktie met voor de juiste kandidaat de mogelijk heid in de toekomst toe te treden tot de directie. Zij die denken deze funktie aan te kunnen, gelieven hun schriftelijke sollicitatie voorzien van recente pasfoto te richten aan ons kantoor. Het Psych. Ziekenhuis "Sancta Maria" te Noordwijk, Post Noordwijkerhout, kan nog enkele plaatsen in de VERPLEGING voor de periode medio augustus t/m eind oktobermen moet zich voor minstens 4 weken verbinden. Minimum leeftijd: 18 jaar. Opleiding: minimaal MAVO/HAVO-niveau of daarmee gelijkstaand. Salaris: Minimumloon voor 23-jarigen en ouder; minimumjeugdlonen voor jongeren. Sollicitaties: Aan het Hoofd Personeelsdienst (mondeling of schriftelijk). psychiatrisch ziekenhuis sancta maria Langevelderweg 1 2204 BA Noordwijk (Z.H.) Tel. 02523 3841 Architektenbureau Ir. M. P. Schutte b.i., Architekt B.N.A. Cronesteinkade 18 te Lei den, telefoon 071-121714-126385 heeft op korte termijn plaats voor een Wij verwachten van haar dat zij tenminste een L.E.A.O.-diploma bezit, akkuraat en snel kan typen, de telefoon kan bedienen en afwisselend administratief werk kan verrichten. Wij bieden haar: een goed saJaris 22 vakantiedagen per jaar 8% vakantietoeslag gezellig werk op een middelgroot kantoor Als je inlichtingen wenst bel ons en vraag naar de heer P. T. Mizee of stuur een sollicitatie aan bovengenoemd adres. Noorlander Beheer Nederland B.V. is de beheers- maatschappij van een groep dynamische en expansieve bedrijven, die zich o.a. bewegen op het gebied van ontwikkeling en bouw van utiliteits- en woningbouw- projekten. De centrale administratie van de groep wordt verzorgd vanuit het hoofdkantoor te Leiderdorp. Voor deze organisatie wordt op korte termijn kontakt gezocht met een Onze gedachten gaan uit naar een aktieve (jonge) man van 30-35 jaar met een voltooide SPD-opleiding en bijvoorbeeld bezig met accountancy-studie of M.O.-Boekhouden. Zijn taken zullen o.a. bestaan uit het leiding geven aan een tiental medewerkers, het doen opstellen van de jaarrekeningen van de diverse dochtermaatschappijen, het bewaken en begeleiden van de geldstroom, het houden van toezicht op tijdige en korrekte interne verslaggeving en het ontwikkelen en coördineren van nieuwe toepassingen op het gebied van administratieve automatisering. Voor de juiste man, die zich ten volle voor deze afwisselende taak wil inzetten, biedt deze funktie, naast een uitstekende honorering en aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden, zeer goede toekomstperspectieven. Uw schriftelijke sollicitatie kunt U richten aan de direktie van Noorlander Beheer Nederland B. V.inlichtingen over deze vakature worden U gaarne verstrekt door de heer Ph. Kapaan, telefonisch bereikbaar onder nummer 071 - 89 93 21 noorlander beheer nederland b.v. V/d Valk Boumanweg 178, Postbus 81, 2530 AB Leiderdorp. Fa. F. van der Meer Zuideinde 31, Roelofarendsveen Gevraagd voor spoedig voor vervoer van planten door geheel Europa. Tel. Inl. 01713-3900 na 18.00 uur 01713-2319. oude singel 188 leiden 071-146441* (in 3- en 4-ploegendienst) Goed betaald en interessant werk in een klein team In de walserijen van Hoogovens wordt staal op verschillende manieren bewerkt. Dit gebeurt met diverse installaties die door kleine teams van vakbekwame mensen worden bediend. Hoogovens biedt u een plaats in zo'n team. U wordt in de praktijk voor dit werk opgeleid. Zonodig aangevuld met korte cursussen van bijvoorbeeld een week. Het beginsalaris is voor 21 -jarigen en ouder minimaal in 3-ploegendienst 2.350,— en in 4-ploegendienst 2.550,bruto per maand, inclusief de verschillende toeslagen. Daar komt in mei nog 8% vakantietoeslag en in ieder geval 2% aan het eind van het jaar bij. Doorgroeimogelijkheden Samenhangend met het aanleren van verschillende functies groeit het salaris in de volgende jaren door. Goede sociale voorzieningen Hoogovens heeft goede sociale voorzieningen, waaronder een prima pensioenregeling. Voorts beschikt Hoogovens over een eigen busnet - met gratis vervoer - over een groot deel van Noord-Holland en in Zuid-Holland tot Den Haag. Wilt u meer weten? Als u niet ouder bent dan 45 jaar en belangstelling hebt voor dit werk, kunt u de bon opsturen naar: Hoogovens, Werving Personeel, Antwoordnummer 94000,1970 WB IJmuiden (geen postzegel). Er wordt dan nader contact met u opgenomen. Telefonische inlichtingen: 02510-94000. U kunt ook langskomen bij ons Wervingscentrum Wijckermolen 202, Beverwijk (150 meter van station Beverwijk). Op werkdagen van 9.00-16.00 uur. En elke maandagavond van 19.00-21.00 Ik wil vrijblijvend meer weten over de functie "bedieningsman walserijen". Geboortedatum: Adres: Postcode/Woonplaats: Telefoon: Gehuwd ongehuwd UNIWALL BENELUX B.V. Gevestigd te Zoeterwoude heeft plaats voor een: MAGAZIJNBEDIENDE/ CHAUFFEUR (Leeftijd tot 20 jaar) Geboden wordt een prettige werkkring in een internatio naal bedrijf en een overeenkomstige salariëring. psychiatrisch ziekenhuis Endegeest Voorgeest is een inrichting voor zwakzinnigen gele gen in Oegstgeest Wij zoeken nog een aantal enthousiaste groepsleid(st)ers voor de begeleiding en verzorging van onze bewo ners binnen de leefgroepen. In Voorgeest wonen ongeveer 120 pupillen in leef tijd variërend van 23 tot 57 jaar in 2 oude paviljoens. Op korte termijn zal voor hen een betere huisves ting worden gerealiseerd. Op het "Meisjespaviljoen" bestaan vactures voor: de "Papaver" een leefgroep van 11 vrouwen, waarvan enkelen dubbelgehandicapt zijn 2Z-gediplomeerden (waarvan 1 per 1/10) of MBO-V met ervaring in de zwakzinnigenzorg de "Narcis" een leefgroep van 11 vrouwen met geringe zelfred zaamheid Izwakzinnigenzorgassistente de "Sneeuwklok" een leefgroep van 18 vrouwen waarvoor begeleiding nodig is om de zelfredzaamheid te bevorderen Z-gediplomeerdeof MBO-V met ervaring in de zwakzinnigenzorg verplegingsassistente Op het "Jongenspaviljoen" bestaan vacatures voor: 1part-time verpleegkundige of ziekenverzorgende voor 7 nachten per 2 of 4 weken. "het drijvende dorp" een leefgroep van 17 mannen waarvan enkelen dubbel gehandicapt zijn. 1 ziekenverzorgende "De Kastanje" een leefgroep van 15 mannen die vrij zelfstandig functioneren Ipart-time avonddienst (4 avonden per 14 dagen) Informatie: Voor nadere informatie kan men zich wenden tot mevr. I. Kegel, tel. 071 151840 tst. 346 Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd Personeelszaken. ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) 15 18 40*

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 18