nnmpmnnnnpii Fft i 0IMR0ERE tl ONRC wAm hier helpt hopman alsai&l^ makelaar HUIS BB wL/l \jfB IviifvU^M m Voor het vakkundig inrichten van uw woning Interieur verzorging W. J. ZIRKZEE B.V. HUIZENWINKEL DE DRIE DRUGGEN mwwml makelaardij van der spek mm 'ONROERENDGOED onroerendgoed m onroerem)goed m onroerendgoed ONROERENDGOED onroerendgoed Zeemanlaan 22 Lelden Telefoon 071-142627 DEALER: Ploeg - Bouesac Gardisette - Luxaflex Deeso - Besouw - Hatema - Bergoss - Parade - KVT - Richelieu Krommenie - enz. enz. V.D. VOORT EN V. BEEK'S biedt te koop aan in: LEIDEN Centrum, zeer groot pand waarin bedrijfsruimte en 2 aparte woningen, waarvan 1 woning verhuurd is. Indeling woonhuis: entree, ruime keuken, toilet, achterkamer, tussenkamer, voorkamer. 2e etage: 4 zolderkamers. 3e etage: zolder, nieuwe goten. Bedrijfsruimte ook apart te huur. Vr.pr. 380.000,- k.k. Hoge Rijndijk: Herenhuis, indeling: ruime hal, kelderkast, grote woonkamer 11 x4.20 m. met serre en open haard, zeer luxe keuken met div. inbouwapparatuur, toilet, douche, tuin 20x6.50 m. 1 e etage: 3 ruime slaapkamers. 2 met balkon, 2e keuken met douche. 2e etage: 2 slaapkamers, zolderkamer, vliering. Voorzijde thermopane h h kozijnen. Vr.pr. 348.000,- k.k. Carneoolstraat: Hoek eengezinswoning met 2 garages en zeer grote tuin (Z), Z-vor- mige woonkamer met open keuken, bijkeuken, werkplaats, hal. toilet. 1e etage: 2 grote en 1 kleinere slaapkamer, douche met mog. ligbad. 2e etage: grote zolderkamer met dakkapel. Vr.pr. 285.000,- k.k. Carneoolstraat: Ruim gelegen herenhuis met vrij uitzicht. Ind.: ruime Z-vormige woonkamer met parket, diepe achtertuin op zuiden, voortuin. Tielsa keuken, hal met toilet, 1e etage: 3 slaapkamers, douche met wastafel en aansluiting WA, 2e etage: mooie zolder met werkhoek en logeerkamer met dakkapel. Vr.pr. 248.000,- k.k. J. van Campenlaan: Fraaie 4 kamer hoekflat op de 5e etage. Ind.: entree, nieuwe eiken Keiler keuken met Bosch apparatuur, o.a. vaatwasser, oven, kookplaat, afzuig kap, koelkast, balkon met werkkast, grote woonkamer met zijerker, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, wastafel, aansl. WA, groot zonnebalkon opZW, ruime berging in 0nde,b0uw Vr.pr. 259.000,-k.k. Morlaansteeg: 3 aaneengeschakelde huisjes, geschikt voor diverse doeleinden, o.a. kamerverhuurbedrijf, projektontwikkeling, winkel of kantoor. 7 ruime kamers, 3 keu kens, 3 toiletten en 3 douches en een winkelruimte van ca. 30 m2. Vr.pr. 260.000,- k.k. Apollolaan: Zeer mooi gelegen 3 kamer flat op 5 e etage. Ind.: grote woonkamer met balkon op ZW met prachtig uitzicht over de Vliet (tot de duinen) hal en garderobekast. 2 slaapkamers, luxe badkamer, nieuw toilet, luxe nieuwe Tielsa keuken met inbouwaoo.. c v' Vr.pr. 198.000,- k.k. Nieuwe Mare: Karakteristiek verbouwd grachtenpand met tuin, met grote houten schuur. Ind.: gang, grote L-vormige woonkamer met zitkuil, open haard, plavuizen, houten plafond, licht eiken keuken, zeer ruime douche, toilet, 1e etage: voorkamer, achterkamer, keuken, 2e etage: zeer grote zolder met beschoten kap en kamer. Nieuw dak, gas. licht, water, riool. c.v. Vr.pr. 185.000,- k.k. Oude Singel: Goed gelegen groot grachtenpand in goede staat van onderhoud en gedeeltelijk verbouwd. Ind.: grote tot huisbar en biljartzaaltje verbouwde ruimte. 1e etage: fraaie, zeer grote woonkamer met prachtig uitzicht over gracht, keuken, toilet, balkon, 2e etage: 2 grote slaapkamers, grote badkamer, bergruimte. 3e etaae: arotó zolder Vr.pr. 210.000,- k.k. Hoge Rijndijk: Zeer groot half vrijstaand herenhuis geheel verbouwd. Ind.: entree, woonkamer, nieuwe ruime keuken, nieuwe douche, nieuw toilet, grote slaapkamer, ruime betegelde tuin ca. 50 m2. voortuin. 1 e etage: 3 zeer royale slaapkamers, kleinere slaapkamer, 2e etage: grote zolder, voorgevel totaal gerenoveerd. Vr.pr. 220.000,- k.k. Raamsteeg: Magnifiek, in Oud Hollandse stijl verbouwd wevershuis met nieuwe voor gevel, ramen, deuren, kozijnen, ook inwendig verbouwd. Ind.: entree, schoonmetsel- werk, plavuizen, ruime woonkamer met granol, balkenplafond, nieuwe moderne open keuken met eetbar, nieuwe open spiltrap naar 2e etage: 2 fraaie nieuwe slaapkamers, ruime nieuwe badkamer met toilet. Vr.pr. 155.000,- k.k. Lage Rijndijk: Dubbel woonhuis met goed verbouwde bovenwoning. Ind. 1e etage: grote woonkamer met open keuken, met o.a. verlaagd plafond, eetbar, open haard, grote badkamer met douche, aansluiting WA, toilet, 2e etage: grote slaapkamer met dakkapel, slaapkamer, CV ruime en berging, CV gas. Benedenhuis, eigen opgang, is verhuurd. Vr.pr. 149.000,- k.k. LEIDERDORP Heemraadlaan: Zeer mooie dakterraswoning met voor en achter tuin, c.v., open haard. Ind.: gang, woonkamer met parket, keuken, achtertuin met stenen schuur, 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer, 2e etage: grote slaapkamer met dakterras, berging. Vr.pr. 189.000,- k.k. KOUDEKERK Europasingel: Aan singel gelegen zeer goed onderhouden woning met voor- en achtertuin op het zuiden, stenen schuur, ruime woonkamer, grote woonkeuken, toilet, 1 e etage: 3 slaapkamers, ruime douche, mog. voor ligbad, 2e etage: grote zolderkamer met dakkapel, zeer veel bergruimte. Vr.pr. 179.000,- k.k. LEIMUIDEN Geerweg: Magnifiek gelegen woning in beschermd natuurgebied, type 2 onder 1 kap. Ind.: woonkamer met open haard en parket, nieuwe moderne keuken. 3 slaapkamers, nieuwe badkamer met ligbad en zolder. Vr.pr. 229.000,- k.k. HAZERSWOUOE RIJNDIJK Busken Huetstraat: Goed onderhouden eengezinswoning met voor- en achtertuin (20 m). Ind.: hal. gang. woonkamer met open haard, keuken, toilet met fonteintje. 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer met 2e toilet. 2e etage: zolderruimte met slaapkamer en veel berging, c.v. gas. Vr.pr. 198.000,- k.k. MET SPOED TE KOOP GEVRAAGD: Woning tot ca. 180.000,- Bel ons vrijblijvend. Van der Voort en Van Beek's HUIZENWINKEL Makelaardij in onroerende goederen Oude Vest 55, Leiden Tel. 071-121580-140745-140746 NOORDWIJK AAN ZEE Schoolstraat 74. Direct nabij zee en strand gelegen, bieden wij aan een nog niet bewoond herenhuis, van twee onder één kap. Dit zojuist gereed gekomen huis met voor-, achtertuintje en schuurtje, is als volgt ingedeeld: hal, toilet. L-vormige woonkamer met open haard en mo derne open keuken; 1 e verd.: ruime overloop, 4 slaapka mers en een badkamer met ligbad, douche en 2e toilet. 2e verd.: vaste trap. hobbykamer, slaapkamer en c.v.-afd., alsmede een berging. Vraagprijs voor dit geheel centraal verwarmde pand is 395.000,- v.o.n. Aan de Golfweg hebben wij te koop een in uitstekende staat van onderhoud, direct nabij de Boulevard c herenhuis (tussenwoning) met daarachter c merhuis. Indeling: entree, kelderkast, toilet, woonkamer met terrasdeuren, keuken, 1e verd.: overloop, 2 grote en 1 kleine slaapkamer, badkamer met zitbad en 2e toilet. 2e verd.: vaste trap naar zolder. Dit centraal verwarmde huis heeft voor- en achtertuin en is te koop voor 385.000,- k.k. Aan de Javaweg in de Zuidduinen bieden wij te koop aan een vrijstaande semi-bungalow met inpandige garage staande op 788 m2 grond. Deze in goede staat van on derhoud in 1972 gebouwde woning bevat: ruime hal, toilet, royale woonkamer met open keuken, open haard en schuifdeuren naar de op het zuiden gelegen tuin, 2 slaapkamers, badkamer met ligbad en dubb. wastafel. Onderhuis: hal, 2 slaapkamers, toilet, wasruimte en ga rage. Dit geheel centraal verwarmde pand is te koop voor 650.000,- k.k. In de Van Galenstraat bieden wij te koop aan een hoek huis met voor- en achtertuin, geheel gestoffeerd, be staande uit: hal, toilet, woonkamer, keuken, achterbal kon, 1e verd.. 4 slaapkamers, douchecel met toilet, 2e verd.: berging. 2 slaapkamers, sousterrain: hal, toilet, douchecel, woonkamer, keuken, slaapkamer. Alle slaap kamers zijn voorzien van warm en koud water. Vraagprijs 249.000,- k.k. In de Abr. v. Royenstraat bieden wij te koop aan een in uitstekende staat van onderhoud verkerende drive-in woning met daarachter gelegen grote garage. De indeling van deze geheel centraal verwarmde woning die gestof feerd wordt verkocht is: begane grond: entree, toilet met douchel slaapkamer, hal, grote woonkamer met een aanrecht, 1e verd.: ruime woonkamer 45 m2 over de volle diepte van het front met open keuken en balkon op het zuiden, 2e verd.: overloop, slaapkamer met balkon, badkamer met ligbad en 2e toilet, 2 slaapkamers, 3e verd.: overloop, zeer grote slaapkamer, berging. Vraagprijs 345.000,- k.k. Prins Bernhardstraat 18. Te koop een hoek-herenhuis met voor-, zij- en achtertuin direct nabij zee en strand gelegen. Indeling van dit in 1955 gebouwde geheel ge stoffeerde huis: entree, toilet, woonkamer van 3.60x8 m., keuken, 1e verd.: overloop, 4 slaapkamers, douchecel, 2e verd.: vaste trap, 4 slaapkamers. Onderhuis: keuken, gang, douchecel, toilet, zit/slaapkamer. Dit geheel centraal verwarmde pand dat in juli wordt opgeleverd, is te koop voor 265.000,- k.k. NOORDWIJK-BINNEN Aan de van Struykstraat bieden wij te koop aan een modern goed onderhouden midden-herenhuis, geheel gestoffeerd en centraal verwarmd met voor- en achtertuin en schuurtje. De indeling van deze goed gelegen woning met blijvend vrij uitzicht is: ruime vestibule, gang, kelder kast, toilet, grote woonkamer met deuren naar de tuin en open haard, riante keuken. 1e verd.: overloop, 3 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad, douche, toilet. 2e verd.: overloop, 2 slaapkamers, berging en c.v.-afdeling met boiler, 3e verd.: vliering. Vraagprijs 405.000,- k.k. In de Leeuwenhorstlaan een zeer riant, in een uitste kende staat van onderhoud verkerend herenhuis van twee onder één kap met dubb. garage, voor-, zij- en achtertuin. Dit pand wat geheel op privacy is gebouwd, moet men van binnen aanzien. Indeling: hal 16 m2 met garderobe en toilet, woonkamer 64 m2 met ronde open schouw, balkenplafonds. plavuizen vloeren en par ketvloeren, luxe betegelde keuken van 16 m2 geschikt om in te eten. In de woonkamer is een open hardhouten trap naar de 1 e verd. met 4 royale slaapkamers, allen met gekleurd sanitair alsmede wastafels, badkamer van 12 m2 met ligbad, bidet en toilet, open trap naar 2e verd. waar zeer grote kamer is die thans als kantoor wordt gebruikt met veel bergruimten en grote dakkapel. Vraagprijs 385.000,- k.k. RIJNSBURG In de Collegiantenstraat, een in het dorp gelegen, drive- in-woning, geheel gestoffeerd, bestaande uit: onderver dieping: zeer grote garage, parterre: entree, toilet, keu ken en een doorzonkamer met vrij uitzicht en een haaks gelegen straat, dus geen overburen, 1 e verd.: 3 slaapka mers en een badkamer met douche, 2e verd.: 1 slaapka mer, alsmede berging. De verwarming vindt plaats door middel van gaskachels. Inclusief stoffering 198.000,- k.k. voor dit in augustus 1979 op te leveren huis. Oegstgeest In de zeer rustig gelegen Admiraal de Rulterlaan bieden wij te koop aan een uitstekend, goed gelegen en goed onderhouden, geheel gestoffeerd en gedeeltelijk gemeu bileerd, centraal verwarmd hoek-herenhuis aan, met aan drie zijden tuin, alsmede garage en sauna. Het geheel geïsoleerde en beveiligde huis bevat: entree, hal, L-vor mige woonkamer met open haard, keuken, 1e verd.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en balkon, 2e verd.: vaste trap, 2 slaapkamers, alsmede 2 bergingen. Vraagprijs 465.500,- k.k. VALKENBURG Z.H. In het Middenjocht no. 12 een zeer rustig gelegen mid denwoning, in de kom van het dorp, bevattende: entree, toilet, kelderkast, keuken, woonkamer. 1e verd.: over loop. 3 slaapkamers, douchekamer met wastafel, 2e verd.: vaste trap. slaapkamer, c.v.-afd., donkere kamer. Dit gedeeltelijk gestoffeerde in augustus 1979 op te le veren woonhuis, met voor- en achtertuin en schuurtje, is te koop t.e.a.b. (vrije vestiging). KATWIJK AAN ZEE Aan de Voorstraat bieden wij te koop aan. een alleen staand herenhuis met achtertuin en schuur van ong. 30 m2 De indeling van dit in het centrum gelegen pand is: vestibule met garderobe, toilet, ruime hal, woonkamer met parketvloer, groot 52 m2. grote keuken, moderne badkamer met ligbad, bijkeuken, centr gasketel, kelder van 7 m2. 1e verd.: overloop, balkon, 4 slaapkamers, douchekamer met dubbele wastafel, toilet. 2e verd.: vaste trap, zolder en 2 kamertjes. Dit herenhuis is tegen elk aannemelijk bod te koop. Makelaarskantoor M DEN HAAN De Grent 2 NOORDWIJK AAN ZEE 1 Tel. 01719-19206 BOSKOOP Degelijke, goed onderhouden woning, type twee onder één kap. Zonnig gelegen, met garage, c.v.-gas, ruime woonkamer met erker etc., bj. 1971 opl. incl. stoff. en zonnew. Vraagprijs 259.000,- k.k. VROUWENAKKER (omg. Nieuwveen) Tuindersbedrijf bestaande uit 9000m2 grond waar op staan een vrijstaande woning, een houten wo ning, 4 kassen, ketelhuis etc. Tevens zeergeschikt voor boomkwekerij. Vraagprijs 395.000,- k.k. HAASTRECHT Zeer ruim woon- winkelpand, gunstige ligging in drukke winkelstraat in het centrum. Vraagprijs 325.000,- k.k. ZUID-HOLLAND Div. woonboerderijen. LEIDERDORP/LEIDEN Div. perc. wieland, zeer gunstig gelegen langs de Zijl en de Does, geen bouwgrond. Tevens div. weide- en akkerbouwbedrijven in bin nen- en buitenland en gronden met bestemming glastuinbouw. Hoogstraat 81b Haastrecht Tel. 01821-1525, na 17.30 03488-673, HAZERSWOUDE-RIJNDUK Busken Huetstraat 45. Ruim en goed onderhouden woonhuis, gelegen aan plantsoen en met vrij uitzicht. Ind.: entree, Z-woonkamer ^jpen haard), keuken, 4 slaapkamers, badruimte, grote zolder, c.v. en een zonnige tuin. Vraagprijs 198.000,- k.k. ZOETERMEER, Delftse Wallen 17-tel.079-167771' BOSKOOP, von Sieboldstraat 4 -tel.1727-5151 r NOORDWIJK In het centrum van Noordwijk-Binnen, op steenworp afstand van winkels en scholen hebben wij te koop één in 1962 gereedgekomen halfvrijstaande woning met zij ingang naar een achter de woning gelegen schuur en zonnige (op Z.) diepe achtertuin 20 m.). Naast het feit dat de woning keurig netjes is bewoond, bestaat de mo gelijkheid (vergunning aanwezig) de woonkr c.q. keuken met 8 m. verder uit te bouwen. Ind.: parterre, hal, garde robe, ruime doorzonwoonkamer met open keuken, dou chekamer, toilet. 1e etage: 3 slaapkamers, waarvan 1 met wastafel, overloop en bevloerde zolderberging in de nok van het pand. De vraagprijs van deze met c.v.-gas voorziene halfvrij staande woning bedraagt 195.000,- k.k.. Oplevering in overleg. leder serieus bod zal door de verkoper in overweging worden genomen. assurantie kombinatie holland s-Gravendamseweg 2 Noordwijkerhout Telefoon (02523) 4341 LEIDEN, MORSWEG 312 Rustig gelegen gerenoveerd woonhuis met zonnige achtertuin en vrij uitzicht, voorzien van c.v.. open haard, nieuwe leidingen, nieuwe keuken, nieuw toilet en nieuwe badkamer. Het pand heeft buiten de ruime doorzonkamer nog 3 slaapkamers en een zolder met ruime zolderkamer. Het pans is spoedig leeg te aanvaarden. Hoge financie ring mogelijk. Vraagprijs 225.000,- k.k. MAKELAARDIJ O.G. VAN DER DRIFT B.V Oude Vest 29 2312 XR Leidén Hopman Makelaardij B.V. verkoopt woningen op moderne wijze. Met alleen maar een interessante koopprijs is een huis nog niet "verkocht". Er zijn nog tal van andere zaken... Hopman heeft de ervaring en de kennis, afgestemd op de huidige situatie van de huizenmarkt. Enkele Hopman-bijzonderheden: - uw woning wordt getaxeerd zonderenige kosten uwerzijds; - uw woning wordt aangeboden via onze 5 vestigingen; - uw woning wordt kompleet met foto in onze regelmatig verschijnende woninggids opgenomen; - kopers betalen geen makelaarscourtage. Bel voor informatie, geheel vrijblijvend, misschien kunnen wij ook u aktief helpen. Hopman Makelaardij B.V. Lange Voort 13A, 2343CA Oegstgeest. Tel. 071-154045* T elex hoofdkantoor Zoetermeer 33363 Kantoren in Zoetermeer, Alkmaar, Lelystad en Middelburg.

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 20