PERSONEEH iPERJON£ElP®rsone*' personeels per si Academisch Ziekenhuis Leiden St] teiiloii Gemeente Katwijk sorieel PEI PERSONEEL'#n PEFBONEEtraBSl'l 1* person) EEL verpleegkundige telefoniste SECRETARESSE st*bernardus linnenkamer randstad DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: 2e doktersassistente J. v. d. Velden Interkruis Zuid-Holland een fulltime coördinerend secretaresse De Leidse school voor m.e.a.o. GEBR. AKERBOOM B.V. een ERVAREN SECRETARESSE administratief medewerk(st)er analiste HBO a personeel persONEEL personeel I PERSONEEL P Polikliniek Gastro-Entcrologie Scopic-afdeling Op deze afdeling, die 5 scopie-kamers om vat, kan geplaatst worden een vac. nr. 344.JF.53.30.LD De taak zal bestaan uit het verlenen van verpleegkundige assistentie aan de specia listen en het bedienen van de scopie-appa- ratuur (diverse scopen, film- en fotoca mera's). De werkzaamheden worden tijdens een 5-daagse werkweek overdag verricht, d.w.z. geen nacht-, weekend- of avonddienst. Verlangd: diploma A-verpleegkundige, enig technisch inzicht. Salaris max. 2451 bruto per maand. Promotiemogelijkheden zijn aanwezig. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door mw. S. Vilbach, coörd. hoofdverpl, tel. 071 - 14 72 22 toestel 2249 of door mw. J. A. Wiersma-Traag, personeelsconsulente toe stel 2720. vac. nr. 910.M.19.30.LD De telefooncentrale is ondergebracht in een apart en modern gebouw, waar een groep telefonistes de verbindingen verzorgt zowel voor de Rijksuniversiteit als voor het Aca demisch Ziekenhuis Leiden. In verband met de toegenomen drukte en de hoeveelheid aansluitingen is er plaats voor een telefoniste met een MAVO-diplo- ma (talenpakket), een duidelijke stem en een goede uitspraak van de nederlandse taal. Zij moet bereid zijn in teamverband te werken en zo mogelijk ervaring hebben in een grote organisatie. Salaris max. 1880 bruto per maand. Na een ruime inwerkperiode is bevordering mogelijk tot max. 2072 bruto per maand. Voor onregelmatige en weekenddiensten wordt een toeslag verleend U komt te werken in het Academisch Ziekenhuis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt. De salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, ledereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. J. A. COHEN INSTITUUT I.R.S. Bij het Isolatie Paviljoen op het terrein van het Acade misch Ziekenhuis Leiden kan op korte termijn geplaatst worden een BACTERIOLOGISCH ANALIST(E) Hij/zij zal worden opgenomen in een kleine groep analis ten. die zich bezig houdt met de bacteriologie van pa tiënten met verminderde weerstand. Naast de specifieke dagelijkse routine-werkzaamheden, zal een gedeelte van de tijd voor assistentie bij research bestemd zijn. Vereist: opleiding op HBO-A niveau Ervaring strekt tot aanbeveling. Salaris volgens Rijksregeling naar opleiding en ervaring, max. 2718,- bruto p.m. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de admini stratief directeur, J. A. L. van Leeuwen, Rijnsburger weg 86,2333 AD Leiden onder nummer IRS/79/V/25. iPM-Leiden De stichting Instituut voor Multidisciplinaire Psychotherapie te Leiden zoekt ter uitbreiding van het secretariaat een (minimaal 25 jaar). De werkzaamheden bestaan o.a. uit het uit werken van de verslagen van de direktiever- gaderingen en het verzorgen van corres pondentie. Een secretaresse-opleiding strekt tot aan beveling. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij mevrouw Oldenhof-Vooys of mevrouw Blut- pand, tel. 071-143256. Schriftelijke sollicitaties te zenden aan het IMP- Leiden, Os- en Paardenlaan 43,2316 JH Leiden. hoofdstraat 82 s Katholieke Stichting Huize verpleeghuis reactiveringscentrum bejaardenverzorgingstehuis De Direktie van bovengenoemd verpleeghuis (114 bedden) zoekt, wegens pensionering van haar huidige funktionaris, op korte termijn een zelfstandig werkende kracht voor de De aan te stellen kracht krijgt de verantwoorde lijkheid voor de verzorging van de was en het repareren van het persoonsgebonden goed van de patiënten. Het huisgoed wordt gehuurd. Kandidaten dienen goed met een elektrische naaimachine te kunnen werken. Leeftijd vanaf 25 jaar. Salariëring afhankelijk van leeftijd en ervaring, vanaf f1.790,10 bruto per maand. Sekundaire arbeidsvoorwaarden volgens de C.A.O.-Ziekenhuiswezen. Inlichtingen over deze funktie zijn te verkrijgen bij het Hoofd Huishoudelijke Dienst, Mevrouw J.M.M. van Paridon. DISTRIBUTION SERVICES INTERNATIONAL (D.S.I.) B.V. is een dochteronderneming van Minnesota Mi ning Manufacturing Company. D.S.I, is gevestigd in Leiden en verzorgt de distri butie van 3M-produkten voor Europa, Midden- Oosten en Afrika. Wij zoeken hiervoor een ADMINISTRATIEF MEDEWERKER(STER) Zij/hij moet in het bezit zijn van, of stude rend voor, het praktijk-diploma Boekhou den, en moet goed kunnen typen. Een goede kennis van de Engelse taal in woord en geschrift is belangrijk. Heeft u interesse? Bel dan mevr. V. van Steenbergen tussen 09.00 en 12.00 uur, tel. 071 -769351 voor een afspraak of schrijf naar de afdeling Personeelszaken van D.S.I., Rooseveltstraat 64, 2312 BM Leiden. direct (para) medisch werk voor: verpleeg kundigen a voor verschillende afdelin gen van een ziekenhuis in Leiden. Langere en kortere periode. zieken- verzorgsters bij verschillende gen in Leiden en or Enkele maanden. ervaren verpleeghulp bij een instelling in Leiden. Hele dagen, langere perio de. apothekers assistente o.k. verpleegkundige voor hele dagen bij een in stelling in de omgeving van Leiden Langere periode. uitzendbureau Leiden. Korl Rapenburg 6. 071-149541 Alphen a/d Rijn Vondelstraat 18 01720-935 05 (alleen Bedrijfsgeneeskundige Dienst, afdeling Stralingshygiëne (hele dagtaak) vak.nr. 9-330! 1158 Taak: In samenwerking met de eerste doktersassistente en de secretaresse het medisch en administratief begeleiden van 2 artsen bij hun bedrijfsgenees kundige werkzaamheden t.b.v. het universiteits- personeel, zoals spreekuren, keuringen, perio diek geneeskundig onderzoek, E.C.G., röntgen- borstonderzoek, laboratoriumonderzoek. Vereist: doktersassistente opleiding; vooropleiding op HAVO-niveau; ervaring; goede contactuele eigenschappen leeftijd tussen 20-30 jaar. Salaris: maximaal f 2.249,- bruto per maand. Informatie bij: Bedrijfsgeneeskundige dienst: telefoon 071-148333, toestel 5107 Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46, 2312 AV Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. Voor het Laboratorium voor Endocrinologie, Academisch Ziekenhuis te Leiden, wordt gevraagd een ANAUST(E) bij voorkeur HBO-A (chemische of biochemische rich ting). De werkzaamheden van de betrokken medewerk(st)er vinden plaats in het kader van een onderzoek naar de factoren die de binding van schildklier-stimulerende imuunglobulines aan schildklier TSH-receptoren beïn vloeden. Aanstelling zal geschieden in een tijdelijk dienstverband (maximaal drie jaar) met de Nederlandse Organisatie voor zuiver-wetenschappelijk onderzoek (Z.W.O.). Salaris overeenkomstig de rijksregeling. Sollicitaties te richten aan: Dr. D. van der Heide, La boratorium voor Endocrinologie, Academisch Zie kenhuis, Gebouw 20, Rijnsburgerweg 10, 2333 RA Leiden. Gevraagd EERSTE OF TWEEDE BEDIENDE Indien gewenst WONING AANWEZIG Banketbakkerij Voorstraat 21, Katwijk aan Zee. Tel. 01718-12854. de overkoepelende organisatie van 170 lokale/regionale kruisverenigingen en van 16 kraamcentra vraagt een voor onze afdeling organisatie ontwikkeling Zij gaat met vier parttime collegae secretariaatswerk ver richten ten behoeve van 10 functionarissen. (De secretares sen werken echter persoonsgericht). Zoals het regelen van afspraken, zelfstandig corresponderen voorbereiden en notuleren van vergaderingen, archiveren en veel telefonisch contact onderhouden met bestuurs leden en medewerkers van de plaatselijke verenigingen. Gedacht wordt aan iemand met: - goede contactuele eigenschappen en organisatievermogen - ruime kantoorervaring - een goede schoolopleiding (H.A.V.O.-niveau en liefst secretaresse-opleiding) - minimum leeftijd 25 jaar De rechtspositieregeling voor personeel van kruisorganisa ties is van toepassing. Salariëring: f 2075,-- - f 2850,-- afhan kelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Nadere inlichtingen kunnen worden verkregen bij mevr. C.M. Hendriks, hoofd afdeling personeelszaken, tel. 070- 46.93.63, toestel 233. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling perso neelszaken van de Vereniging Interkruis Zuid-Holland. Prinsegracht 69-71 Den Haag Tel. 070-469363 De Leidse school voor m.e.a.o roept sollicitanten op voor een vacature recht I en II voor de cursus 1979/ 1980. Het aantal uren bedraagt 9. Door omstandigheden zijn wij genoodzaakt een twee de oproep te plaatsen. Vroeger gedane sollicitaties ko men evenwel niet in aanmerking. Onze gedachten gaan uit naar een jong jurist(e) die er varing in het onderwijs wil opdoen. Ook zij die binnen kort afstuderen kunnen solliciteren. Sollicitatie te richten aan: Leidse school voor m.e.a.o. Lammenschanspark 4, Leiden. tel. na 13 augustus 1979. Brieven binnen vóór 15 au gustus 1979. SCHEEPSWERF MACHINEFABRIEK Hoge Morsweg 113a, Leiden. Tel. 071-761600 i kleine speciaal vaartuigen voor binnen- en buiten- Wegens vertrek van de tegenwoordige, zoeken wij Zij zal zich zelfstandig bezighouden met de afwisselende secretares se-werkzaamheden, zoals het verzorgen van de korrespondentie, telefoon en telex, het uitwerken van verslagen, agenda's en archief bijhouden, afspraken regelen en reizen bespreken. Voor een goede vervulling van deze funktie is vereist: - Middelbare schoolopleiding - Steno/typen Nederlands en Engels - Goede kontaktuele eigenschappen. Wij bieden u: - een prettige werkkring - een goed salaris - uitstekende secundaire voorwaarden. Met uw vakantieafspraken houden wij rekening i de heer C. H. Akerboom. Postadres: Postbus 260 - 3ij de afdeling burgerzaken van de gemeentesecretarie is plaats Funktie-informatie: - betrokkene zal onder andere worden belast met het schriftelijk en mondeling verstrekken van inlichtingen uit het bevolkings register; - het bijhouden van dossiers van woningzoekenden; - lichte administratieve werkzaamheden, waaronder typen Funktie-eisen: - van de te benoemen medewerker(ster) wordt verwacht dat zij/hij akkuraat werkt, in het bezit is van het mavo-4 diploma en het type-diploma, -minimumleeftijd 18 jaar Salariëring: 1 - bij 21 jarige leeftijd minimaal f. 1.596,- tot maximaal f. 2.116,- per maand. Sollicitaties kunt u, tot 10 dagen na het verschijnen van dit blad, richten aan: Burgemeester en wethouders van de gemeente Katwijk, postbus 589, 2220 AN Katwijk. CS Ursula Kliniek "Centrum voor Psychiatrie" met klinische en poliklinische voorzieningen voor Adolescenten, Volwassenen en Psycho geriatrische observatie patiënten. Op onze afdeling klinisch-chemisch en haematologisch laboratorium vragen wij voor spoedige indiensttreding een Geen weekenddiensten. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw M.G.H. van den Berg, hoofd van het laboratorium, toestel 141. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken. Ursula Kliniek Wassenaar Eikenlaan 3-5, Wassenaar. Telefoon (01751) 7 94 41

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 18