onroerenaqoeo m rn QNRflERF 1 u u LJINIML - ft - - - - UI lUlULIlL iiiv inr i - makelaardij o.g. PROPER Makelaarskantoor fH]DEN HAAN TE KOOP 2-kamerappartementen in de premiesector HUIZENWINKEL Van der Voort en Van Beek's 'ONROERENDGOED onroerendgoed m onroerendgoed Kj onroerendgoed ONROERENDGOED onroerendgoed LEIDEN Hermeiljnvflnder 64, uniek gelegen hoekherenhuis met C.V. en garage, op 400 m2 grond, geschikt voor praktijk of l.d. Ind.: royale woonkamer 80 m2 met open haard, hobbykamer, moderne keuken v.z.v. alle appara tuur. 4 slaapkamers, badkamer met ligbad, douche. Achtertuin 14 x 14 m. incl. div. extra's. Prijs n.o.t.k. Burggravenlaan, groot hoekherenhuis 2 onder 1 kap, c.v. gas. Dit pand bevat een ruime living en is door 2 zijkamers op de beg. grond uiterst geschikt voor praktijk aan huis. Vestibule en hal accentueren het geheel. Voorts is er een ruime keuken met bijkeuken. 1 e et.: ruime over loop. 3 grote slaapkamers en 1 kleinere, badkamer. 2e toilet, 2e et.: ruime zolder met kamer en grote vliering met beschoten kap. Drtemasterwal 51hoekschakelvllla met tuin aan de Zijl, eigen aanlegplaats voor plezierjacht, met garage, op totaal plm. 205 m2 grond. Ind.: grote hal, toilet, zeer royale woonkamer met open haard, open keuken, div. app6 slaapkamers, groot balkon, zonneterras, luxe badkamer met ligbad, 2e toilet, aparte douche, en zol derruimte. Vraagprijs 499.000,- k.k. Plantsoen 87, fraai gelegen herenhuis met achteruit gang, vrij uitzicht over park en Singel. Ind.: entree, ruime living met open haard, open keuken. 1e et.: ruime voorkamer, achter- en zijkamer. 2e et.: ruime voor- en achterkamer, badkamer, 3e et.: 4 slaapkamers, ruime berging. Vraagprijs 370.000,- k.k. T. Sleg en beekstraat 4, rustig gelegen, groot hóek- herenhuis, c.v. gas, voor- en zonnige achtertuin, zij- Ingang, stenen schuur. Ind.: mod. hal, kelderkast, toilet met fontein, fraaie woonkamer met erker, moderne keu ken. 1e et.: badkamer met ligbad, aparte douche, 2e toilet. 3 slaapkamers, 2e et.: 2 slaapkamers, waarvan 1 met wastafel, grote berging. 3e et.: vliering. Vraagprijs 325.000,- k.k. P. J. Blokstraat 31, (zijstraat Fruinlaan) riant heren huls met c.v., voor- en diepe achtertuin, schuur en achterom, op totaal plm. 200 m2 grond. Ind.: parterre; vestibule, gang, grote woonkr (9x3.5 m) all. schuifpui, mogelijkheid voor open haard, toilet, zeer ruime keuken, eethoek, diverse apparatuur, 1e et 3 slaapkamers, rui me badkamer met ligbad, aparte douche, toilet, betegeld dakterras, 2e et.: zeer grote studie/slp.k. (8x4 m) met dakkapel en tuimelraam. Vraagprijs 290.000,- k.k. Jac. v. Campenlaan 26, prachtige, luxe 4/5 kamerflat, gelegen op de 5e etage, c.v. gas, groot en zonnig balkon met zeer fraai uitzicht. Ind.: grote hal, toilet met fontein, L-woonkamer met balkon, keuken met balkon, badkamer met ligbad, 3 slaapkamers, berging. Vraagprijs 220.000,- k.k. Colenbranderstraat 11, z.g.o.h. woonhuis, voor- en zonnige achtertuin, terras en schuur. Thd.: gang, toilet, royale woonkamer met semi open keuken, 1e et.: 3 slaapkamers, badkamer met douche, 2e et.: kamer met dakkapel. Bakhuis Roozenboomstraat 24, tussenwoning met voor- en ruime achtertuin, schuur en achterom. Alle elementaire eisen zoals dak, riool, elektra, uit- en Inwendig onderhoud kunnen ruimschoots de toets der kritiek doorstaan. Ind.: entree, gang, woonkamer, keuken, toilet, 1e et.: 2 slaapkamers, ruime beschoten zolder m. div. mogeiijkh. De Woning is v.z.v. c.v. gas. Ungestraat 15, riant herenhuls met C.V., voor- en achtertuin (ZW), schuur en achterom, ind.: hal, toilet, ruime woonkamer met open haard, moderne keuken, 1 e et.: overloop, 3 slaapkamers, douchegelegenheid. 2e et.: overloop, grote slaapkamer met dakkapel, slaapkamer/ hobby-ruimte. Vraagprijs 185.000,- k.k. Levendaal 187, woning met C.V. nabij het centrum. Ind.: entree, hal, royale woonkamer, keuken, toilet, bin nenplaats. 1e et.: overloop, 2 grote slaapkamers, badge legenheid, ruim balkon, 2e et.: overloop, 2 slaapkamers en hobby-ruimte. Vraagprijs 168.000,- k.k. Jan van Houtkade 21, woning met tuin en uitzicht over de Singel. Ind.: entree, toilet, woonkamer, keuken, aparte berging, 1 e et.: badkamer met douche, 2e toilet, 2 slaapkamers, 2e et.: grote zolderkamer, ruime berging. Vraagprijs 146.000,- k.k. Paramaribostraat 25, royale 4 kamerflat met vrij uit zicht over de Zijl en C.V. ind.: entree, gang, woonkamer met open keuken, parketvloer, granolwanden, 3 slaap kamers. ruime douchegelegenheid. Vraagprijs 135.000,- k.k. Haagweg, rustig gelegen woonboot, type westlander, stalen casco met houten opbouw, lengte 18 m, breedte 3.70 m, aan doorgaand vaarwater, schuurtje. Ind.: entree, woonkamer, keuken, 2 slaapkamers, dou chegelegenheid. Met ligplaats. Vraagprijs 58.000,- OEGSTGEEST Rijnzlchtweg, groot en goed onderhouden herenhuis met voor- en achtertuin Z. waarin vijvertje, zonneter ras, stenen schuur en achterom. Ind.: vestibule, toilet met fontein, kelderkast, grote kamer en suite, keuken, 1 e et.: 2e toilet met fontein, grote L-kamer, 1 slaapkamer, badkamer met ligbad. 2e et.: 2 slaapkamers, met wasta fel, zeer grote zolder met dakkapel Incl. diverse extra's. Vraagprijs 375.000,- k.k. LEIDERDORP Van der Valk Boumanweg 45, op goede stand gelegen royaal en luxe herenhuls met c.v. gas, voor- en ach tertuin Z.W., schuur en achterom, ind.: gang, toilet met fontein, ruime kelderkast, woonkamer met open haard, ruime luxe keuken. 1e et 3 royale slaapkamers, balkon aan achterzijde. 2e toilet, badkamer met ligbad. 2e et.: grote slaapkamer met dakkapel, douche, ruime overloop en berging. Vraagprijs 298.000,- k.k. Margrietstraat 6, ruime herenhuls met c.v., voor- en diepe achtertuin, achterom, schuur. Ind.: grote woon kamer (9x4.25), royale keuken. 1e et.: 3 slaapkamers (1 met balkon), badkamer met ligbad, 2e toilet, 2e et grote zolderkamer, dakkapel, ruime berging. Bijz.heden: vrije vestiging. 100% hypotheek mogelijk, incl. div. roerende goederen. Reëel bod gevraagd Vraagt vrijblijvend onze woninggids. Zoeterwoudsesingel 7 2313 AX Lelden Tel. 071-149147 of 071-132732 HAZERSWOUDE- RIJNDIJK Bruggestraat 2a f 350.000,-von. Zeer moderne halfvrijstaande villa, voor en achtertuin, zijpad naar inpandige garage. Ind.: hall, toilet, L-vormige woonkamer. Open haard, schuifpui, zonneterras, luxe keuken, le etage: 3 kamers, badkamer met ligbad en douche, 2e toilet. 2e etage: Grote kamer, CV. ruimte(gas) tevens was ruimte. LEIDEN Burggravenlaan 191 125.000,- 4 Ramer-appartement op de 2e etage. Ind.: hall, woonkamer met doorloop naar zijkamer, balcon, keuken, toilet, achter kamer, achter-zijkamer, douche, balcon over de breedte achter. Herengracht 39/39a f215.000,- Grachtenhuis bestaande uit (verhuurde) benedenwoning met achtertuin, en leeg te aanvaarden benedenwoning: eigen ingang, en twee kamers achter, eiken keuken, toilet, douche, 2e etage: 2 (geïsoleerde ka mers, bergkamertje, groot dakterras. Vrouwenkerkchoorstr. 7 f265.000,- Bedrijfspand in drukke zijstraat van Haar lemmerstraat. Bistro"Femia„ Café petit- restaurant. Opp. totaal 71 m2. 40 plaatsen. Bovenwoning bestaande uit kamer met open haard, douche, toilet, eetkeuken, 3 sl kamers, CV.gas. OEGSTGEEST Hofdijck 86 f 268.000,- Woonhuis met voor en achtertuin op het Z. Schuur en achterom. Ind.: L-vormige woon kamer met parket, keuken, le etage: 3 kamers, badkamer met ligbad, 2e toilet. 2e etage: Grote kamer met dakraam. Mooie ligging aan niet doorgaande laan. Irislaan 297 f 330.000,- Modern herenhuis met voor en achtertuin en achterom. Ind.: Hall, keuken grote woonkamer met parketvloer en ojsen haard. Thermopane beglazing. Grote schuur, le etage: 3 Slaapkamers grote badkamer met ligbad, toilet. 2e Etage: Bergkamertje en grote kamer met dakkapel. CV.gas. M.K. Onneslaan 13 f 360.000,- Ruim, sfeervol hoekhuis met inpandige garage en zonnige, vrije tuin. Rustig gen in een der mooiste delen van C Grote L-vormige woonkamer met ehaard en parket. Ruime moderne keuken, 4 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet, ruime zolderberging en CV.gas. Spouwmuurisolatie en dubbele beglazing. (v. Wassenaerlaan 16 f 139.000,- 3 kamerappartement gelegen oj> tie le etage. Ind.: entree, voorkamer mei balcon op het Zuiden, achterkamer, keuken, badkamer met douche, toilet. Over de gehele flat is een vliering, bereik baar via een luik. Incl.- rolgordijnen, gas haarden en Vloerbedekking. Lid Makelaars Computer Centrum MCC TE KOOP Oegstgeest, Toorenveltstraat 19. Middenwoning, voor-en achtertuin, achteruitgang, schuur. Beg.grond: 2 kamers en suite, keuken, hall, toilet en kelderkast. 1e etage: 3 kamers, badkamer met ligbad en toilet, balkon. 2e etage: grote zolder, geschikt voor meerdere kamers. f. 225.000,- k.k. Oegstgeest, Vincent van Goghlaan 2. Hoekwoning met voor-, zij- en achtertuin op het zuiden, garage, schuur, c.v. Beg.grond: woonkamer met parketvloer en open haard, keuken, hall, gang, toilet. 1e etage: 3 kamers, badkamer, toilet, balkon. 2e etage: zolderruimte ge schikt voor een extra kamer. Goede staat van onder houd. f. 369.000,- k.k. Lelden, Herensingel 23. Middenwoning met schuur, plaats. Beg.grond: woonkamer, woon/eetkeuken, dou checel, gang, toilet. 1e etage: 2 kamers, overloop. 2e etage: 1 kamer, zolderberging. In goede staat van onder houd. f. 179.000,- k.k. Lelden, Korvetwal 9. Hoekhuis met voor- en zonnige achtertuin, c.v. gas, schuur. Beg.grond: woonkamer, open keuken, hal, toilet. 1e etage: 2 grote kamers, bad kamer. 2e etage: 1 kamer, zolderberging, event, geschikt voor een extra kamer. Bouwjaar 1978. Goed onderhou den. f. 240.000,- k.k. Leiden, Rijnsburgerweg 177. Zeergroot herenhuis met voor- en achtertuin, c.v.-gas. Pand verkeert in uitsteken de staat van onderhoud. Begane grond: woonkamer (13 m. lang) met open haard, parketvloer, lambrizering, half open compleet ingerichte moderne keuken, hal, toilet, kelderkast. 1e etage: 2 kamers met elk een balkon, 2 compleet ingerichte badkamers, toilet. 2e etage: woon kamer met halfopen compleet ingerichte moderne keu ken, zijkamer, open haard, balkon. 3e etage: grote hob byzolder. Prijs n.o.t.k. Voorschoten, De Hooghkamer43. Mod. middenwoning met voor- en zonnige achtertuin, achteruitgang, schuur, c.v. Begane grond: L-vormige woonkamer met open trap, plavuizen vloer, mod. keuken, hall met garderobe en toilet. 1e etage: 3 kamers, badkamer, toilet, veel kast- ruimte. 2e etage: 1 kamer, berging, thermopane begla zing. In goede staat van onderhoud. f. 385.000,- k.k. Nleuw-Vennep, Klnloze 11. Benedenappartement, voor- en zonnige achtertuin aan het water, cv gas. Inde ling: entree, woonkamer, keuken, slaapkamer, douche cel, toilet, berging Goede staat van onderhoud. f. 125.000,- k.k. Nleuw-Vennep, Klnloze. Maisonnette op de 1e. 2e en 3e etage, cv gas, uitzicht over water. 1e etage: woon kamer, half-open keuken, 2 balkons. 2e etage: 2 kamers, douchekamer, toilet, overloop. 3e etage: royale kamer, c.v. ruimte. In goede staat van onderhoud. f. 160.000,- k.k. PASSAGE 12 TEL. 071-156952" Lid Makelaars Computer Centrum LEIDEN -MERENWIJK BOEIERWERF Goed onderhouden hoekherenhuis met voor- en zonnige achtertuin, CV-gas, Carport. Beg. grond: grote woonkamer met open keuken, vergrote hal, toilet en berging. 1e verd.: 3 slaapkamers, badkamer met bad en toilet. 2e verd slaap kamer met vaste wastafel. De gehele woning is voorzien vjn thermopane. Incl. vele extra's. Oplevering spoedig. Vraagprijs f. 225.000,- k.k. SAFFRAANTUIN Goed gelegen uitstekend onderhouden patiobungalow (2 onder 1 kap) op 167 m2 grond. Indeling: L-vormige woonkamer met parket, open haard, open keuken, 2 slaap kamers, badkamer met ligbad, toilet, berging; volledig ge stoffeerd; v.v. CV-gas, thermopane beglazing. Vraagprijs f. 297.500,- k.k. DRIEMASTERWAL Schitterend aan water gelegen nieuwbouw hoekwoning, garage. Ind.: Hal, toilet, garderobe, woonkamer met open haard en aluminium schuifpui met terras aan water, open keuken met eetbar, volledig ingericht. 1e verd.: overloop, 4 kamers, badkamer met ligbad, dubbele wastafel en toi let, aparte douche. 2e verd.: 2 kamers met groot dakter ras op het Zuiden. Vraagprijs f. 498.000,- k.k. MBij NBM- makelaars betaalt alleen de opdrachtgever NBM courtage SEEHORST - N00RDWIJK In het gebouw Seehorst aan de rustige Zuidboulevard van Noordwijk, bieden wij te koop aan een op de 5e woonlaag gelegen appartement met bijbehorende gara ge en berging in het sousterrain. De indeling van dit zeer goed gebouwde appartement is: entree, toilet, badkamer met ligbad, woonkamer met open haard, keuken en bal kon. twee slaapkamers. De vraagprijs voor dit rustig gelegen appartement be draagt 400.000,- k.k. RES. REMBRANDT - NOORDWIJK In het gebouw Res. Rembrandt bieden wij te koop aan een 2-kamerappartement gelegen aan de rustige Kon. Astridboulevard te Noordwijk. De indeling van dit goed gebouwde appartement is: entree, slaapkamer, keuken, badkamer met bad, woonkamer met balkon, tevens is in het gebouw aanwezig een grote recreatiezaal en een groot verwarmd zwembad. Prijs n.o.t.k. NOORDWIJK-Boschflat 64 Direct aan zee en strand, bieden wij aan een op de 2e verdieping gelegen, uitstekend onderhouden apparte ment. Indeling: entree, woonkamer met balkon, slaapka mer, badkamer met douche en wastafel, slaapkamer, keuken, berging. Over de volle breedte balkons. De vraagprijs van dit in medio februari 1979 op te leveren appartement bedraagt: 205.000,- k.k. PLAN HEEMB0RGH (GEBOUW ADELAERT) NOORDWIJK (Zeezijde) In het gebouw Adelaert bieden wij te koop aan twee naast elkaar liggende 2-kamerappartementen met schitterend uitzicht op zee. Beide appartementen, die aan de boule vard zijn gelegen, worden medio augustus opgeleverd. Tevens is bij het appartementsrecht inbegrepen recht tot toegang tot het zwembad. Deze appartementen kunnen wij u aanbieden voor 265.000,- v.o.n. NOORDWIJK AAN ZEE - MARITIMA 11 Direct aan zee gelegen op de 2e verdieping, een luxe flatwoning, geheel gestoffeerd en gemeubileerd, met zicht over zee- en landzijde. De 155,70 m2 grote woning, bevat: hal. toilet, douchecel, L-vormige woonkamer met open keuken en inbouwapparatuur, vaste bar, badkamer met ligbad, twee slaapkamers met balkons op z.o. Vraagprijs 610.000,- k.k. NOORDWIJK AAN ZEE Aan de Rudolph Tappenbeckweg bieden wij te koop aan, een drie-kamerappartement op de bovenste verdieping, met garage-box. De indeling van dit op het zuiden gele gen appartement is: entree, woonkamer met open keu ken, twee slaapkamers, badkamer met ligbad. De vraagprijs van dit goed gebouwde en centraal ver warmde appartement bedraagt: 295.000,- v.o.n. NOORDWIJK AAN ZEE - SEEHORST 5 In het appartementengebouw Seehorst, gelegen aan de rustige Koningin Astridboulevard, bieden wij te koop aan, een hoekappartement gelegen op de 2e woonlaag met riant uitzicht over zee en strand. De indeling van dit 4-ka- merappartement is: entree, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en wastafel, douchecel met wastafel en tojlet, grote woonkamer met open keuken (inbegrepen keuken- inbouwapparatuur en eetbar), balkon op de zeezijde. De vraagprijs voor dit geheel centraal verwarmde apparte ment, voorzien van inpandige garage, berging, geheel gestoffeerd en gemeubileerd, is 395.000,- k.k. NOORDWIJK AAN ZEE In een klein appartementengebouw, dicht nabij zee en strand, bieden wij te koop aan, een tweetal parterre gele gen appartementen, bestaande uit: entree, toilet, woon kamer met open keuken, 2 slaapkamers, badkamer met bad, alsmede een berging in het onderhuis en een ruime privé parkeerplaats voor een auto. Deze zeer goed gelegen appartementen, met terras op het zuiden, zijn te koop voor 234.000,- v.o.n. NOORDWIJK AAN ZEE Aan de Javaweg in de Zuidduinen bieden wij te koop aan een vrijstaande semi-bungalow met inpandige garage staande op 788 m2 grond. Deze in goede staat van on derhoud in 1972 gebouwde woning bevat: ruime hal. toilet, royale woonkamer met open keuken, open haard en schuifdeuren naar de op het zuiden gelegen tuin, 2 slaapkamers, badkamer met ligbad en dubb. wastafel. Onderhuis: hal, 2 slaapkamers, toilet, wasruimte en ga rage. Dit geheel centraal verwarmde pand is te koop voor 650.000,- k.k. De Grent 2 NOORDWIJK AAN ZEE Tel. 01719-19206 In hel hart van de Leidse Merenwijk, naast het winkelcentrum "De Kopermolen" is een aantrekkelijk project van 79 appartementen gerealiseerd waarvan er thans nog maar 39 resteren. Het zal prettig wonen zijn in het centrum van dit nieuwe stadsdeel dat voorzien is van een royaal wijkpark, een prachtig overdekt winkelcentrum, wijkvoorzieningen zoals een bibliotheek en een gezondheidscentrum alsmede goede verbindingen met de bin nenstad en het station. Onze modelflat is dagelijks te bezichtigen van 10 tot 17 uur, op donderdagavond van 19 tot 22 uur en op zaterdag van 13 tot 17 uur. Ook kunt u telefonisch informatie krijgen in de modelflat (tel. 071-212597). VOSS VASTGOED BV Tel. 01828-6235 Pieterskerkhof 14, Leiden Tel. 071-123984/134962 Paul Krugerstraat, leuke bovenwoning met 2 slaapkamers Sfeervolle eengezinswoning Vr.pr. 259.000,- k.k. V.D. VOORT EN V. BEEK'S biedt te koop aan in: LEIDEN Carneoolstraat 98, hoekherenhuis met voor- zij- en diepe achtertuin op Z.2 garages, C.V. gas, 5 kamers. Ook te koop met 1 garage, vraagprijs 270.000,- k.k. Vr.pr. 285.000,- k.k. Carneoolstraat 86, herenhuis met diepe achtertuin op Z., C.V. gas, Tielsa keuken, 5 kamers Vr.pr. 248.000,- k.k. Jacob van Campenlaan, fraaie luxe 4 kamer hoekflat met prachtig uitzicht, woonka mer 11x4 met zijerker, groot balkon op Z.W., C.V. gas, eiken Keiler keuken met o.a. vaatwasser. Vr.pr. 259.000,- k.k. Moriaansteeg, 3 woon/winkelpandjes in fraai gedeelte van Leiden, veel mogelijkhe den Totale vr.pr. 260.000,- k.k. Centrum aan gracht, zeer groot pand waarin grote bedrijfsruimte (ca 160 m2) en 2 aparte woningen waarvan 1 verhuurd. Zeer goede exploitatie-mogelijkheden. Be drijfsruimte ook apart te huur. Vr.pr. voor de 3 panden 380.000,- k.k. Nieuwe Mare 7, groot goed verb, grachtenp. met grote tuin, C.V. gas, woonk. 10'/2x4/5, open haard, zitkuil, ruime eiken keuken, 3 slaapkamers, 2e keuken, badka mer, grote zolder. Nieuw dak/gas/water/licht/riool. Vr.pr. 185.000,- k.k. Raamsteeg, magnifiek in Oud-Hollands stijl verbouwd wevershuisje. Nieuwe gevels, ramen, kozijnen etc. etc. Vr.pr. 155.000,- k.k. Lage Rijndijk, dubbel woonhuis met C.V. gas, beneden verhuurd voor 110,- p.mnd., boven leeg: prachtige woonkamer 5x10, open mod. keuken, open haard, badkamer, 2 slaapkamers. Vr.pr. 149.000,- k.k. Zijlsingel, hoekhuis met zeer diepe tuin 30 m., grote woonkamer, serre, 2/3 slaapka mers. Vr.pr. 140.000,- k.k. Oude Singel, groot goed onderhouden grachtenpand met vele mogelijkheden o.a. kantoor aan huis, kamerverhuur etc. Vr.pr. 210.000,- k.k. Mare8lngel, verbouwd woonhuis met vrij uitzicht, C.V. gas. Vr.pr. 129.000,- k.k. Koddesteeg, leuk stadshuis, geheel nieuw dak. Vr.pr. 119.000,- k.k. Hansenstraat 12a, zeer luxe geheel verbouwde woning, woonkamer met bar, eiken keuken, badkamer, 3 slaapkamers Vr.pr. 113.000,- k.k. Musschenbroek8traat, geheel nieuw verbouwde benedenwoning met grote plaats, grote woonkamer etc. Vr.pr/ 110.000,- k.k. Vr.pr. 79.000,- k.k. VOORSCHOTEN Schoolstraat, zeer luxe parterreflat met grote tuin, 3 kamers Vr.pr. 220.000,- k.k. LEIDERDORP Heemraadiaan, dakterraswoning met open haard, C.V., 5 kamers, voor- en achtertuin. Vr.pr. 189.000,- k.k. KOUDEKERK Europasingel, perfect onderhouden, mooi gelegen eengezinsw., voor en achtertuin, 5 kamers, grote keuken Vr.pr. 179.000,- LEIMUIDEN Werkelijk uniek in beschermd natuurgebied gelegen 2 onder 1 kapwoning, fraai uitzicht voor en achter o.a. op Langeraarse Plas, nieuwe C.V.nieuw toilet, moderne keuken en houten badkamer, ruime woonkamer met nieuw parket en open haard, 3 slaapkamers, zolder. Vr.pr. 229.000,- k.k. Vraagt tevens onze woninggids met vele panden in Leiden en wijde ongeving. HUIZENWINKEL Makelaardij In onroerende goederen Oude Vest 55, Leiden Tel. 071-121580-140745-140746

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 26